Queen's Scout Award Honour Roll

ADAMSON, Georgia 2nd Queanbeyan Scout Group
ALDRICH, Grace Ettamogah Scout Group
BAELE, Alec 1st Turramurra Scout Group
BAUM, Cal 3rd Rose Bay (Judean) Scout Group
BEITELIS, Rachel 1st Picnic Point Scout Group
BELGROVE, Callum 1st Keiraville Scout Group
BOULTON, Mitchell 1st South Penrith Scout Group
BRAGG, Kieran 1st Ermington Scout Group
BURAKOWSKI, Ella 1st Kellyville Scout Group
CHEN, Lachlan 1st Castle Hill Scout Group
CLARE, Riley 1st East Roseville Scout Group
CONNOR, Adie 1st Mosman Scout Group
CONSADINE, Holly 1st Mudgee Scout Group
COUNDRELIS, Max 1st North Rocks Scout Group
CROWTHER, Blair 1st Bayview Scout Group
CRUICKSHANK, James 1st Balcombe Heights Scout Group
EBERLE, Josephine 1st Batemans Bay Scout Group
FISHER, Max 2nd Gordon Scout Group
GALETTIS, Megan Maryland-Shortland Scout Group
GRIFFITHS, Ethan 1st Heathcote Scout Group
HINCHCLIFFE, Thomas 1st North Rocks Scout Group
HOSEMANS, Samuel 1st Allambie Heights Scout Group
HUBBARD, Patrick 1st Haberfield Scout Group
INGRAM (O'ROURKE), Ariahn 1st Batemans Bay Scout Group
JACKSON, Hunter 1st Allambie Heights Scout Group
JOHNSTONE, Emma !st Hay Scout Group
KAHANE, Luke 1st Balcombe Heights Scout Group
KITCHING, Claire Normanhurst Scout Group
LECKIE, Olivia Tamworth Oxley Scout Group
LIGHTFOOT, Samuel 1st Clovelly Scout Group
LINDSAY, Jessica 2nd Gordon Scout Group
MCCOY, Nicolas Canterbury Vale Scout Group
MCGREGOR, Ethan 2nd Turramurra Scout Group
MCKEE, Pippa 1st Collaroy Plateau Scout Group
MCNAMARA MEIER, Andrew 1st Warners Bay Scout Group
MCQUALTER, Alice Ettamogah Scout Group
NASIR, Eyad Georges River Scout Group
NILAND, Catherine 1st Woollahra/Paddington Scout Group
NOLAN, Georgia 2nd Sutherland (ARMCO) Scout Group
PETERSEN, Aidan Normanhurst Scout Group
PHILLIPS, Edward 2nd Canterbury (St Paul's) Scout Group
PITMAN, Ella 1st Turramurra Scout Group
PITSTOCK, Maddison 1st Wagga Wagga Scout Group
POWER, Morgan 1st Caringbah Scout Group
RILEY, Jennifer 1st Hornsby Heights Scout Group
ROMER, Monique 1st/2nd Merrylands (St Anne's) Scout Group
SAMARASINGHE, Charini 1st Castle Hill Scout Group
SAVAGE, Adam 1st Keiraville Scout Group
SCHEMBRI, Samuel 1st Caringbah Scout Group
SOARS, Phoebe 1st Lilli Pilli Scout Group
SUKUMAR, Fabian 1st Westmead Scout Group
TAYLOR, Alexis 1st Dural Scout Group
TODD, Archie 2nd Armidale Scout Group
TOMPSETT, Daniel 1st Hornsby Heights Scout Group
VINER, Alize 1st Asquith Scout Group
WALLACE, Kyle Canterbury Vale Scout Group
WHEATLEY, Angus 1st Heathcote Scout Group
WHITE, Alexandria 1st Allambie Heights Scout Group
WONG SEE, Chanasuek 1st Castle Hill Scout Group
YOUNG, Emily 1st Yass Scout Group
ZEEDERBERG, Arabella Iron Cove Scout Group
ATTARD, Naomi Georges River Scout Group
BAELE, Alec 1st Turramurra Scout Group
BUDD, Bailey 1st Jerrabomberra Scout Group
BURAKOWSKI, Jacob 1st Kellyville Scout Group
BURY, William 1st Asquith Scout Group
CHANDIOK, Toby Epping Scout Group
CLARKE, Mia 1st Ourimbah Scout Group
CLASIE, Joe 2nd Baulkham Hills Scout Group
COLEBOURN, Llewelyn Epping Scout Group
DENNISS, Isabella Epping Scout Group
DORAHY, Zach Coffs Harbour Scout Group
DU PRE LE ROUX, Kathryn 2nd Gordon Scout Group
EDWARDS, Tegan 1st Dural Scout Group
FELLOWS, Jordan Camden Haven Scout Group
FISHER, Luke 2nd Gordon Scout Group
GARDNER, Aiden Iron Cove Scout Group
GENGE, Evelyn 2nd Casino Scout Group
HALCOMB, Rebecca Razorback Scout Group
HARRIS, Laura 1st Jerrabomberra Scout Group
HART, Aidan 2nd Baulkham Hills Scout Group
HAWKE, Taylor 1st Mittagong Scout Group
HAY, Jessica Georges River Scout Group
HOWSAM, Ian Epping Scout Group
JURGS, Alexander 1st Mittagong Scout Group
KEENE, Emma 1st Swansea Scout Group
KENNEDY, Roisin 1st Byattunga Scout Group
LAVER, Justin 3rd Bathurst (All Saints Cathedral) Scout Group
LEUNG, Nathaniel 1st Balcombe Heights Scout Group
LOVERIDGE, Matthew 2nd Baulkham Hills Scout Group
LUKIN, Thomas 1st Blaxland Scout Group
MARINOVICH, Samuel Brookvale/Curl Curl Scout Group
MCFARLANE, Rory 1st Asquith Scout Group
MCMAHON, Adam 1st Narwee Scout Group
MORAN, Max 1st East Roseville Scout Group
MORCOM, Brianna 2nd St Ives Scout Group
NOLAN, Georgia 2nd Sutherland (ARMCO) Scout Group
OAKEY, Daniel 1st Blaxland Scout Group
ONG, Benjamin 2nd Gordon Scout Group
O'ROURKE, Ariahn 1st Batemans Bay Scout Group
ORTS, Valeria 1st Kellyville Scout Group
PATRADOON, Samadhi 1st Yaralla Scout Group
ROTH, Olivia 1st Belmont Scout Group
ROWE, Elissa 1st Chipping Norton Scout Group
ROWE, Jasmine 1st Westmead Scout Group
SELVARAJ, Gerald 1st Narwee Scout Group
SHARPE, Jamie 1st Byattunga Scout Group
STARLING, Chloe 1st Asquith Scout Group
TOBIN, Joshua 1st South Wallsend Scout Group
TYRRELL, Chloe 1st Glossodia Scout Group
WACIEGA, Myles 2nd Baulkham Hills Scout Group
WATTS, Lachlan Lones Scout Group
WIJAYATUNGA, Sayuni 1st Balcombe Heights Scout Group
WILSON, Hannah 2nd Baulkham Hills Scout Group
ABNETT, Dale 2nd Kings Langley
ALARDS, Anne 1st Jamberoo Scout Group
AMOS, James 1st Balmoral Scout Group
ANSELL, Tygh 1st Caringbah
ARNOLD, Chloe 1st Dubbo Scout Group
ATCHISON, Elise Normanhurst Scout Group
BABER, Ashleigh 1st Turramurra Scout Group
BAIN, Chloe Cessnock City
BALL Natasha 1st Ermington
BARTLETT, Lawson 1st Balmoral Scout Group
BATH, Lindsay 1st Kellyville Scout Group
BATTLE, Timothy 1st Tambourine Bay
BENYON, Myles 1st Lilli Pilli Scout Group
BIGG, Maxx 1st Braidwood
BONWICK, Emma 1st Blaxland Scout Group
BRANDT, Timothy 1st Seaforth Scout Group
BROWN, Indiana Georges River
BULLIVANT, Jack 1st Keiraville Scout Group
BURROWS, Robert 2nd Baulkham Hills
BURRY, William 1st Asquith Scout Group
BUTLER, Anna 1st Seaforth
BYWATER, Jasmine Cessnock City
CALLAGHAN, Billy 1st Wingham Scout Group
CAMPBELL, Charlie 1st Braidwood
CAMPBELL, Connor Ettamogah Scout Group
CATTO, Lachlan Belrose Scout Group
CAUGHEY, Benjamin 1st Hay
CHANDRA, Tushan 1st Picnic Point Scout Group
COMMONS, Kelsey 1st Bangor Scout Group
COUNDRELIS, Isabella 1st North Rocks
CRITCHLEY, Eleanor 1st Heathcote
CROWHURST, Gemma Broken Bay
CULLEN, Darcy 1st Keiraville Scout Group
CZERWANIW, Alexander 1st Wyoming
D’AMICIS, Zachary 1st Oakville
DAVIS, Tegan 1st Glossodia Scout Group
DOYLE, Kirah 1st Jerrabomberra
DRAPER, Liam Hornsby Gang Show Scout Group
DU PRE LE ROUX, Kathryn 2nd Gordon Scout Group
EASTON, Briodi 1st Gosford
ELLIS, Corbin 1st Kellyville
EVANS Jade 1st Ermington
FARRAN, Ellery Lones Scout Group
FAVOTTO, Benjamin 1st Oakville
FAVOTTO, Eleanore 1st Oakville
FELLOWS, Jordan Camden Haven Scout Group
FIAS-AYON, Christopher 1st Westmead Scout Group
FISHER, Luke 2nd Gordon Scout Group
FORD, Joshua Maryland-Shortland Scout Group
FORD, Stephanie East Maitland Scout Group
FRANK, Sharni 1st/2nd Merrylands (St Anne’s) Scout Group
FRY, Alexander 2nd Baulkham Hills
FRY, Cassandra 2nd Baulkham Hills
GLEESON, Charlotte 1st Bellingen Scout Group
GOLDSMITH Max 1st Warners Bay
GOMEZ, Jacinta 1st Byattunga
GREELY, Brianna 1st Oakville Scout Group
GUDIPATI Khushi 1st Westmead
GURLING, Tess 1st Braidwood
HACKETT, Joshua 1st Sailors Bay
HALE, Kiana 1st Ballina
HALL Christopher 1st Wattle Grove
HAMILTON, Timothy 1st Tilligerry
HARDING, Lillian Kotara
HARRIS, Madison 1st Oakville
HAZZELL PICKERING, Harry Coffs Harbour Scout Group
HENDRIKS, Phoebe 2nd Baulkham Hills
HINTON, Georgia 1st Castle Hill
HOFFMAN, Thomas 1st Lindfield Scout Group
HOSE, Cameron Hornsby Gang Show Scout Group
HOSWELL, Emily 1st Jamberoo Scout Group
HOWELL, Georgia 2nd Baulkham Hills Scout Group
JACKSON, Cohen 1st Scone
JACKSON, Callum Cardiff Scout Group
JELLEY, Iluka 1st Kellyville
JOHNSTONE, Abbey 1st Narara
KALNINS, Jacob Hornsby Gang Show Scout Group
KAVKA, Sarah 1st Cabarita Mortlake Scout Group
KEHER, Jade East Maitland Scout Group
KENNEDY, Finnian 1st South Penrith Scout Group
KHAN, Tahmia 1st New Lambton Scout Group
KHOR, Amelia 1st Carlingford Scout Group
KISS, Tayla 1st Caringbah Scout Group
LANGAN, James 1st Castle Hill
LEUNG, Nathaniel 1st Balcombe Heights Scout Group
LLOYD, Jessica 1st Port Macquarie Scout Group
LUCAS Ethan 1st Wattle Grove
LUCENA, Samuel Alstonville Scout Group
LOANE, Duncan 1st Tambourine Bay
LOUTTIT, Hayden 1st Batemans Bay
LOVE, Brendan 1st Erskine Park
MACDONALD, Emma 1st Ourimbah
MACK, Holly 1st Wagga Wagga Scout Group
MANOHARAN, Dhavve 2nd Armidale Scout Group
MARYSKA, Ella 1st Seaforth
MCCABE, Ryley 1st Jamberoo Scout Group
MCCARTHY, Joel 1st Yaralla Scout Group
MCCOWAN, Courtney 1st Jerrabomberra Scout Group
MCELREA, Piper 1st Blaxland Scout Group
MCGUINNESS, William 1st Warners Bay
MCNAUGHTON, James 1st Lilli Pilli Scout Group
MEYERS Mei-Lin 1st Dural
MOHANARAJAH, Dineshe 1st/2nd Merrylands (St Anne’s) Scout Group
MORELLO, Max 1st Gosford
MORGAN Natalya 1st Warners Bay
MORSON, Alexander Georges River
MOSHOVELIS, Megan Killarney Heights
MUELLER, Robert 1st Tambourine Bay
MUNRO, Flora 1st Balmoral Scout Group
NAPIER, Andrew 1st Turramurra Scout Groupn
NELSON, Evan 2nd Queanbeyan
NOKES, Daniel 1st Batemans Bay
NOLAN, Benjamin 2nd Sutherland (ARMCO) Scout Group
O’GRADY, Shauna 1st East Ryde
O’GRADY, Gemma 1st East Ryde
OAKLEY, Annika 1st Keiraville Scout Group
ONG, Benjamin 2nd Gordon Scout Group
OTTEWILL, Hannah 2nd Normanhurst
PEARSON, Ellie 1st Albion Park Scout Group
PEPPER, Talon 1st Nelson Bay
PHILLIPS-HIGHAM, Ewan 1st Murrumbateman Scout Group
PITSTOCK, James 1st Wagga Wagga Scout Group
PLUMB, Hamish 1st Braidwood
POWER, Callum 1st Caringbah Scout Group
PTOLEMY, Billie 1st Paterson/Bolwarra Scout Group
PUCKERIDGE, Blade 1st Hornsby Heights Scout Group
QUAN, Alexander 1st Kellyville
QUINNELL Benjamin Razorback
ROCHE, Bernadette 1st Westmead
ROWE Elissa 1st Chipping Norton
SABERTON, Ryan 1st Turramurra Scout Group
SAUL, Huon 2nd Abbotsford Scout Group
SCHUSTER, Joshua 1st Batemans Bay Scout Group
SCOTT, Joshua 1st Mannering Park
SIMIC, Lea 1st Kings Langley Scout Group
SIMMONS, Teale 1st Oakville Scout Group
SMITH, Boston 1st Byattunga
SMITH, Tamsin Lones Scout Group
SNOWDON, Amy 1st Keiraville Scout Group
SOUTHAM, Ashleigh 1st/2nd Merrylands (St Anne’s)
STEVENS, Eleanor 2nd Queanbeyan
STOCKS, Cameron 1st Batemans Bay Scout Group
STONE, Toby Nepean
SUBRAMANIAM, Abhinay 1st Carlingford Scout Group
SUKUMAR, Adriel 2nd Baulkham Hills
SWANE, Jamie Brookvale/Curl Curl
TANG, Yik Hou 1st Castle Hill
THOMASSON, Abby 1st Hornsby Heights Scout Group
THORVALDSON, William East Maitland Scout Group
TYRELL, Chloe 1st Glossodia Scout Group
VANDERJAGT Mitchell 1st Westmead
VERNON, Samuel Peel Valley Scout Group
VERONESI, Torin Alstonville
VINEY, Sofia 1st Lilli Pilli Scout Group
VUILLEMIN Sophie 1st Warners Bay
WALL, Emma Hornsby Gang Show Scout Group
WATTS, Lachlan Lones Scout Group
WHARTON, Alyssa Kotara
WILLIAMS Connor 1st North Rocks
WILLIAMS, Reece 1st Turramurra
WILLIAMS, Tristan 1st Seaforth
WILSON, Hannah 2nd Baulkham Hills Scout Group
WOODCOCK, Madison 1st Medowie Scout Group
YOUNG, Daniel 1st Yass
ALLAN, Ashleigh 1st Oakville
ALSTON, Lachlan 1st Castle Hill
ASHMAN, Emilia 1st Jerrabomberra
ASHWORTH, Emma 1st Byron Bay
ATTARD, Sara 1st Narwee
BALL, Anthony 1st Lindfield
BARNES, Liam 1st Scone
BARNETT, Lauren 1st Ermington
BATES, Tenayah Peel Valley
BETZIS, Boris 1st Narwee
BLOUNT, Nicholas 1st Seaforth
BLOW, Harrison 1st Carlingford
BROWN, Meg Hornsby Gang Show
BUTLER, Jeremy Brookvale/Curl Curl
BUTLER, Josephine 1st Seaforth
CUPPIT, Olivia 1st Kellyville
COWEN, Zoe 2nd Baulkham Hills
CROWTHER, Reece 1st Bayview
CZISLOWSKI, Brigid 1st Byron Bay
DE YOUNG, Orla Ettamogah
DER TATEOSSIAN, Hasmig 2nd Willoughby (Antranig)
DODGSON, Thomas 1st Clovelly
DUCK, Alex 1st Cabarita Mortlake
DUDFIELD, Tamara 1st Hornsby Heights
DU PRE LE ROUX, Justin 2nd Gordon
EWINGS, Abigail 1st Kellyville
FAVILLA-SCHIRK, Markus 1st South Wallsend
FALLON, Liam Georges River
FELLOWS, Lachlan Camden Haven
FORSTER, Emma 1st Narwee
FRASER, Lochlan 1st Erskine Park
GENGE, William Kyogle
GIBSON, Tomthy 2nd Gordon
GOSBY, Amber 1st Caringbah
HOANG, Robert 2nd Bankstown (LD Bach Vietnam)
HUGHES, Damian 1st Murrumbateman
HUGHES, Stuart 1st Murrumbateman
HUTHNANCE, Ewan 1st Springwood
JEFFERIES, Matthew 2nd Baulkham Hills
KAHANE, Joshua 2nd Baulkham Hills
KEARINES, Emily 1st Leeton
KILVINGTON, Hannah 1st Kellyville
KIRBY, Livia Kyogle
KRAATZWEST, Lily-Rose Northern Territory
LANDSTRA, Alec 1st Illaroo
LAWLER, Chloe 1st Dural
LE CLERC, Ryan 1st Lilli Pilli
LEGUIER, Hannah 1st Castle Hill
LOADER, Corey Lones
MACCORMICK, Benjamin 1st Blaxland
MACDONALD, Robert 1st Ourimbah
MACRITCHIE, Alexander 1st Picnic Point
MARTIN, Monique 1st Oyster Bay
MASON, Charlotte 1st Balmoral
MATTHEWS, Jarrod 1st South Penrith
MINNY, Timothy 1st Narwee
MILLER, James 1st Oakville
MILNE, Gabrielle 1st Oakville
MONK, Nicholas 1st Bangor
MORELLO, Giacamo 1st Ourimbah
MURRAY, Claire 2nd Griffith
MUTTON, Amy 1st Dural
NASH, Kyrra-Lee Lones Scout Group
NGUYEN, Kathy 2nd Bankstown (LD Bach Vietnam)
NGUYEN, Keanne 2nd Bankstown (LD Bach Vietnam)
NOWAK, Julia 1st St Georges Basin
PARKER-HULL, Imogen 1st Castle Hill
PARSONAGE, Callum 1st Turramurra
PARTIS, Emma 2nd Gordon
PEARSON, Jarrad 1st Albion Park
PILLAI, Ajit 1st Carlingford
PORTER, Dex 1st Clovelly
RAFFLE, Amelia 2nd Gordon
RANDLE, Kieran West Pennant Hills
ROGERS, Kate Normanhurst
ROGERS, Emma Normanhurst
ROWE, Aidan 1st/2nd Merrylands
SADDI, Alexander 1st Bulli
SADHANI, Tania 1st Oyster Bay
SOARS, Max 1st Lilli Pilli
SOARS, Zara 1st Lilli Pilli
SQUIRES, Kayla 1st Picnic Point
STAFFORD, Claire 1st Oyster Bay
STANFIELD, Bridie Normanhurst
STRICKLAND, Kaitlin 1st North Rocks
TAYLOR, Timothy 2nd Gordon
TOYER, Elise 1st Batemans Bay
TRIANTAFILIS, Lucy 1st Waitara
VINEY, Liam 1st Lilli Pilli
WARTHO, Caitlin 1st Lane Cove
WEST, Cameron 1st Glossodia
WHILEY, Oliver 1st Clovelly
WHITE, Carinya 1st Erina Heights
WILKIE, Campbell Peel Valley
WILTSHIRE, Lachlan 1st Bangor
ZUIDERWYK, Jack 1st Bulli
ANDREW, Lilian 1st Narwee Venturer Unit
ARGENT, Jack 1st Mt Colah/Mt Kuring-gai Venturer Unit
ASTLEY, Owen 1st/2nd Blacktown Venturer Unit
BAKER, Thomas Killarney Heights Venturer Unit
BARBER, Bruce 1st Thirroul Venturer Unit
BARNETT, Luke 2nd Gordon Venturer Unit
BARLOW-HUNT, Benedict 1st Collaroy Plateau Venturer Unit
BARTLETT, Cooper 1st Balmoral Venturer Unit
BATES, Tenayah Peel Valley Venturer Unit
BATH, Aidan 1st Kellyville Venturer Unit
BLOUNT, Nicholas 1st Seaforth Venturer Unit
BLOW, Isabella 1st Carlingford Venturer Unit
BRADY, Marcus Killara Venturer Unit
BULLIVANT, Lachlan 1st Keiraville Venturer Unit
BURROWS, Michael 1st Carlingford Venturer Unit
CARTER, Sophie 2nd Gordon Scout Group
CHU, Dan-Tam 2nd Bankstown (LD Bach Vietnam) Venturer Unit
COLLINS, Alyssa 1st Swansea Venturer Unit
CONNOR, Jonathon 1st/2nd Blacktown Venturer Unit
COOK, Matthew Singleton Venturer Unit
CUMMINS, Grace 1st Keiraville Venturer Unit
DAVIS, Liberty 1st Collaroy Plateau Venturer Unit
DIXON, Molly 2nd St Ives Venturer Unit
DONOHUE, Thomas 1st Leichhardt
DUNNING, Claire 1st Blaxland/td>
EASTON, Tahlia 1st Gosford Venturer Unit
ELLIOT, David 1st Springwood Venturer Unit
ELLIS, Angus 1st Belmont Venturer Unit
FALVEY, Lucy 1st Dural Venturer Unit
FERGUSON, Joshua 1st Turramurra Scout Group
FULLER, Florence Singleton Venturer Unit
FULLER-SIMPSON, Stella 1st Swansea Venturer Unit
GIBSON, Samuel 1st Kiama Scout Group
HARRIS, Chloe 1st Oakville
HITCHINS, Tessa 1st Blaxland/td>
HO, Minh 2nd Bankstown (LD Bach Vietnam) Venturer Unit
HOFFMAN, Patrick 1st Lindfield Venturer Unit
HOSKEN, Taylor 2nd Gordon Venturer Unit
HULL, James 1st Haberfield Venturer Unit
HUYNH, Cathy 2nd Bankstown (LD Bach Vietnam) Venturer Unit
JONES, Rebecca 1st Jerrabomberra
KATEN, Emma 1st Carlingford Venturer Unit
KENNEDY, Connor 1st South Penrith Venturer Unit
KEW, Aaron Brookvale/Curl Curl Venturer Unit
KOHLMANN, Jed 1st Lindfield Venturer Unit
LECKIE, Thomas Peel Valley Venturer Unit
MAHER, Sophie Normanhurst Venturer Unit
MARKS, Timothy 1st North Rocks
MARSDEN, Emily Belrose Venturer Unit
MARTIN, Daniel Brookvale/Curl Curl Venturer Unit
MARTIN, Spencer 1st Jamberoo Venturer Unit
MERCIECA, Bethany 1st Blaxland Venturer Unit
MORGAN, Alexander 1st Warners Bay Venturer Unit
MURRAY, Claire 2nd Griffith Venturer Unit
NEEDHAM, Brooke 1st Gosford Venturer Unit
NEMEC, James 1st Seaforth
NGUYEN, Vu 1st Canley Heights Venturer Unit
O’CONNOR, Cormac 1st Clovelly Venturer Unit
O’CONNOR, Micheal 1st Clovelly Venturer Unit
OZOLS, Mikayla 1st/2nd Merrylands (St Anne’s) Venturer Unit
PIERCE, Owain 1st Bangor Venturer Unit
PILLAI, Anusha 1st Carlingford Venturer Unit
PITMAN, Samuel 1st Turramurra Venturer Unit
RANDLE, Kieran West Pennant Hills Venturer Unit
RICHARD, Christopher 1st Ermington Venturer Unit
SMITH, Bree Lones Venturer Unit
SOARS, Max 1st Lilli Pilli Venturer Unit
STEPHENSON, Antony Belrose Venturer Unit
STUBLEY, Benjamin 4th Kingsgrove Venturer Unit
TAYLOR, Benjamin 2nd Gordon Venturer Unit
TAYLOR, Misha Drummoyne Venturer Unit
THOMAS, Joshua 1st Caringbah Venturer Unit
TOMS, Alexander 1st Castle Hill Venturer Unit
TURNER, Sean 1st Winston Hills Venturer Unit
VINEY, Liam 1st Lilli Pilli Venturer Unit
WALDON, Angus Drummoyne
WARNER, Sophie Walarmura Venturer Unit
WATT, Lucinda Kotara
WHILEY, Oliver 1st Clovelly Venturer Unit
WHITEHEAD, Thomas 1st South Wallsend Venturer Unit
WILBY, Caitlin 1st Carlingford Venturer Unit
WYNTER, Owen Broken Bay
ANDERSON, Montgomery 1st Belmont North Venturer Unit
BAIL, Anika 1st Leichhardt Venturer Unit
BAMBACH, Emily Cardiff Venturer Unit
BARTRIM, Troy 1st Kiama Venturer Unit
BASSETT, Nicholas Normanhurst Venturer Unit
BIGGS, Cameron 1st Narellan Venturer Unit
BOYLING, Claudia 1st Cherrybrook Venturer Unit
BROWN, Liam 1st Kiama Venturer Unit
BURGESS, Kieran 1st Teralba Venturer Unit
BUTLER, Alexander 1st Seaforth Venturer Unit
CALDER, Jaedan 1st Brush Park Venturer Unit
CAREY, Nathan Normanhurst Venturer Unit
CATLIN, Bryn 1st Erskine Park Venturer Unit
CHOWDHURY, Furqan 1st/2nd Blacktown Venturer Unit
COLE, Eva 1st South Penrith Venturer Unit
COLLIER, Marni 1st Kellyville Venturer Unit
CRAMP, Laurence Drummoyne Venturer Unit
CRANE, Astrid 1st Leichhardt Venturer Unit
CUTTS, Benedict 1st Westmead Venturer Unit
DAVIS, Byron 1st North Rocks Venturer Unit
DIDLICK, Anthony Peel Valley Venturer Unit
DIVINE, Raymond 1st Albion Park Venturer Unit
EASTON, Dane 1st Gosford Venturer Unit
FOUCHE, Charlotte Killarney Heights Venturer Unit
GALLAGHER, Mitchell 1st Kings Langley Venturer Unit
GARDNER, Emma Maryland-Shortland Venturer Unit
GILL, Sean 1st Byattunga Venturer Unit
GLOVER, Hayden 1st Nelson Bay Venturer Unit
GORDON, Sebastian Brookvale/Curl Curl Venturer Unit
GRIMMOND, Daniel Peel Valley Venturer Unit
HECTOR, Blake Cardiff Venturer Unit
HOSE, Aiden 1st Hornsby Heights Venturer Unit
HYDE, Sophie Killarney Heights Venturer Unit
IGGO, Kieran 1st Balmoral Venturer Unit
JENKINS, Nathan 1st Kiama Venturer Unit
JONES, Dylan 1st Seaforth Venturer Unit
KALNINS, Samuel Normanhurst Venturer Unit
KIRK, Cameron 1st Caringbah Venturer Unit
LETTA, Cameron 1st South Penrith Venturer Unit
LIU, Stella 1st Brush Park Venturer Unit
LOANE, Marcus 1st Lindfield Venturer Unit
LOVE, Damon 1st Erskine Park Venturer Unit
LUTHER, Michael Hunter Valley Venturer Unit
MACCORMICK, Andrew 1st Glossodia Venturer Unit
MALONE, Amelia 1st Collaroy Plateau Venturer Unit
MCCLOSKEY, Lachlan 1st Belmont North Venturer Unit
MORAN, Alexander 1st Bayview Venturer Unit
MOREY, Lucien Drummoyne Venturer Unit
MORGAN, Nicholas 1st Warners Bay Venturer Unit
NEALIS, Rachael Lones Venturer Unit
NGUYEN, Sharon 1st Canley Heights Venturer Unit
NICOLL, Ruby 1st Albion Park Venturer Unit
PAANANEN, Liam 1st Avoca Beach Venturer Unit
PATEL, Rohan 1st Lindfield Venturer Unit
PEARCE, Mackenzie 1st Teralba Venturer Unit
POINTON, Samantha 2nd Sutherland (ARMCO) Venturer Unit
PORTWIN, James 2nd Sutherland (ARMCO) Venturer Unit
RAFFERTY, Matthew 1st Caringbah Venturer Unit
ROBINSON, Hanna 1st Anna Bay Venturer Unit
ROBINSON, Kira 1st Bellingen Venturer Unit
ROCHE, Jonathan 1st Westmead Venturer Unit
RODGERS, Rose-Maree 1st Oakville Venturer Unit
SAMUEL, Andrew Normanhurst Venturer Unit
SETON, Jonathon Lones Venturer Unit
SIMPSON, Luke 1st Clovelly Venturer Unit
SUBOTA, Elisabeth 1st Clovelly Venturer Unit
TOWNSEND, Jennifer 1st Bangor Venturer Unit
TUTHILL, Luke Broken Bay Venturer Unit
VANDERJAGT, Cooper 1st South Penrith Venturer Unit
WALKERDEN, Bianca 1st Oyster Bay Venturer Unit
WEIN, Matthew 2nd Sutherland (ARMCO) Venturer Unit
WEIR, Natalie Peel Valley Venturer Unit
WHITE, Sophie 1st Carlingford Venturer Unit
WOODS, Katelyn 1st/2nd Blacktown Venturer Unit
ZUIDERWYK, Kate 1st Bulli Venturer Unit
ALDER, Emily 1st Jerrabomberra Venturer Unit
ALLAN, Ebony-Rose Dapto Venturer Unit ‘Westlake’
ARCHER, Sienna 2nd Baulkham Hills Venturer Unit
BABER, Daniel 1st Turramurra Venturer Unit
BAMBACH, Jacob Cardiff Venturer Unit
BARTON, Ryan 1st Castle Hill Venturer Unit
BRODERICK, Andre 1st Clovelly Venturer Unit
BROOKS, Tonia 1st Avoca Beach Venturer Unit
BURKART-RADTKE, Raphael 1st Clovelly Venturer Unit
CHATFIELD, Benjamin Lones Venturer Unit
CHEN, Lucy 1st Concord Venturer Unit
COLGAN, Alison Belrose Venturer Unit
CRAWFORD, Hugh 1st Berowra Venturer Unit
CROWTHER, Eleanor 1st Caringbah Venturer Unit
DEAN, Bryce 1st Clovelly Venturer Unit
DUNPHY, Elaoghaire Belrose Venturer Unit
FIRTH, Callum 1st Glossodia Venturer Unit
FORDHAM, Patrick Epping Venturer Unit
FRANCIS, Zachary 1st Tumbi Venturer Unit
GILL, Dana 1st Byattunga Venturer Unit
HARNETT, Michaela 1st Byattunga Venturer Unit
HARRIS, Bailey 2nd Baulkham Hills Venturer Unit
HOSE, Daniel 1st Hornsby Heights Venturer Unit
HOURD, Alexander 1st Castle Hill Venturer Unit
JONES, Steven 2nd Sutherland (ARMCO) Venturer Unit
KAHANE, Benjamin 2nd Baulkham Hills Venturer Unit
KEANE, Thomas 2nd Sutherland (ARMCO) Venturer Unit
KEATING, Oscar 1st Seaforth Venturer Unit
KRNEL, Jake 2nd Baulkham Hills Venturer Unit
KRNEL, Saxon 2nd Baulkham Hills Venturer Unit
LANGFORD, James 1st Turramurra Venturer Unit
LEPLAW, Abigail Dapto Venturer Unit ‘Westlake’
MACDONALD, Douglas Georges River Venturer Unit
MALONE, Lucie 1st Collaroy Plateau Venturer Unit
MITCHELL, Angus 1st Warners Bay Venturer Unit
MORT, Stuart 1st Carlingford Venturer Unit
MORTHORPE, Misty 1st Bargo Venturer Unit
MOUNTFORD, Jake 1st Carlingford Venturer Unit
MUELLER, Kristen 1st Clovelly Venturer Unit
MUNCHENBERG, Andrew 2nd St Ives Venturer Unit
MUTTON, Jarrod 2nd Baulkham Hills Venturer Unit
PATTERSON, Ian 1st Turramurra Venturer Unit
PEARSON, Angus 2nd Gordon Venturer Unit
PETERSON, Oscar 1st Caringbah Venturer Unit
ROTENSTEIN, Daniel 3rd Rose Bay (Judean) Venturer Unit
ROWE, Naomi 2nd Baulkham Hills Venturer Unit
RYAN, Timothy 1st Clovelly Venturer Unit
RYDSTRAND, Kim 1st Clovelly Venturer Unit
SAJOWITZ, Aidan 1st Seaforth Venturer Unit
SKAZA, Emma Cardiff Venturer Unit
SMITH, Lachlan 2nd Baulkham Hills Venturer Unit
SMITH, Meaghan 1st Oakville Venturer Unit
SMITH, Mitchell Alstonville Venturer Unit
STANDARD, Christopher 1st Cabarita Mortlake Venturer Unit
TAYLOR, Peter 2nd Gordon Venturer Unit
THOMAS, Kristal 3rd Bathurst (All Saints Cathedral) Venturer Unit
TRAN, Hung 1st Canley Heights Venturer Unit
TYRRELL, Emily 1st Glossodia Venturer Unit
WALSH, Drew 1st Kempsey Venturer Unit
WASSELL, Mitchell 1st Narellan Venturer Unit
WESSELS, Kylie Kingsford Venturer Unit
ANDREW, Emma 1st Narwee Venturer Unit
ASHWORTH, Carl 1st Byron Bay Venturer Unit
BARTRIM, Ashley 1st Kiama Venturer Unit
BRADY, Oscar Killara Venturer Unit
CAREY, Connor 1st Kooringal Venturer Unit
CASTLE, Emma 1st Collaroy Plateau Venturer Unit
CHAN, Lance 1st Hurstville Venturer Unit
CUMMINS, Meg 1st Keiraville Venturer Unit
DAVEY, Warren Goulburn Venturer Unit
DENT, Meglyn 1st/2nd Blacktown Venturer Unit
DIXON, Grace Cardiff Venturer Unit
ERSKINE, Jemima 1st Bargo Venturer Unit
ESKIN, Samantha 1st Clovelly Venturer Unit
EWINGS, Deborah 1st Ermington Venturer Unit
FALLON, Emma 1st New Lambton Venturer Unit
FISH, Nicholas Kyogle Venturer Unit
GARNETT, Alyssa 1st Byron Bay Venturer Unit
GRANT, Rhiannon 1st Balgownie Venturer Unit
GRIMMOND, Thomas Peel Valley Venturer Unit
HECTOR, Liam 1st Teralba Venturer Unit
HOGNO, Lachlan Seaham Venturer Unit
HUYNH, Jessie 2nd Bankstown (LD Bach Vietnam) Venturer Unit
HUYNH, Tina 1st Canley Heights Venturer Unit
JAMES, Oscar 1st Lindfield Venturer Unit
LOW, Harrison 1st Balgownie Venturer Unit
LYNCH, Andrew 1st East Ryde Venturer Unit
MACKAY, Angus 1st Lindfield Venturer Unit
MAHER, Thomas 1st Hurstville Venturer Unit
MARTIN, Philip 1st Jamberoo Venturer Unit
MERCER, Miriam 1st Clovelly Venturer Unit
MERCIECA, Rose 1st Blaxland Venturer Unit
MILSON, Jessica Beecroft Venturer Unit
MOODIE, Lachlan 1st Balgownie Venturer Unit
MOYLE, Bridget Killarney Heights Venturer Unit
MURRAY, Tylanda 1st Kandos Venturer Unit
NICKL, Phillip 1st Port Macquarie Venturer Unit
PEARSON, Cole 1st Port Macquarie Venturer Unit
PHELPS, Nattina Cessnock City Venturer Unit
PIDD, Christopher West Pennant Hills Venturer Unit
POYNTER, Caitlin 4th Kingsgrove Venturer Unit
REEVES, Sean Lones Venturer Unit
SAVVA, Zachary 1st Brush Park Rover Crew
SIDDONS, Scott Peel Valley Venturer Unit
SIMPSON, Sophie 1st Kooringal Venturer Unit
SUN, Peigeng 1st Lilli Pilli Venturer Unit
SWADLING, Codey 3rd Orange Venturer Unit
SYMONDS, Alistair West Pymble Venturer Unit
VAN DE WALLE, Tiarne 1st Collaroy Plateau Venturer Unit
VARTANIAN, Jacob 1st Caringbah Venturer Unit
WADE, Amanda 1st/2nd Blacktown Venturer Unit
WALLER, Thomas 1st Clovelly Venturer Unit
WALTON, Andrew 1st Lindfield Venturer Unit
WATKINS, Brendan 1st Seaforth Venturer Unit
WHITE, Jessica 1st Erskine Park Venturer Unit
WITHERDEN, Alexander 1st Lilli Pilli Venturer Unit
WRAGG, Georgia 1st Caringbah Venturer Unit
ZEE, Hiu Wun Beecroft Venturer Unit
ANDERSON, Matthew 1st Oakville Venturer Unit
ANDERSSON, Christopher Georges River Venturer Unit
ASHWORTH, Joel 1st Byron Bay Venturer Unit
BAEHNISCH, Alexander Georges River Venturer Unit
BARNETT, Danielle 1st Castle Hill Venturer Unit
BARTLETT, Luke 1st Castle Hill Venturer Unit
BENNETT, Nicholas North St Ives Venturer Unit
BERLECKY, Sarah 1st Yaralla Venturer Unit
BOWE, Leila 1st Sailors Bay Venturer Unit
BRAIN, Matthew Cardiff Venturer Unit
BROEKMAN, Kate Lones Venturer Unit
BROWN, Cameron 1st Caringbah Venturer Unit
BRYANT, Jamie Georges River Venturer Unit
BYWATER, Zachary Cessnock City Venturer Unit
CALDER, Xavier 1st Brush Park Venturer Unit
CALLAGHAN, Cameron 1st Clovelly Venturer Unit
CAPPER, Mia 1st Hornsby Heights Venturer Unit
CARNEY, Alice 2nd Baulkham Hills Venturer Unit
CHEESEMAN, Joseph Nambucca Valley Venturer Unit
CLARK, Thomas 1st Teralba Venturer Unit
CUMMINS, Hugh 1st Byattunga Venturer Unit
DEAN, Bronte 1st Woollahra/Paddington Venturer Unit
DOGGETT, Charles Iron Cove Venturer Unit
DOUGLAS, Helen Drummoyne Venturer Unit
EDWARDS, Hamish 1st Erskine Park Venturer Unit
EWINGS, Rachel 1st Ermington Venturer Unit
FERDINAND, Aaron 1st Bayview Venturer Unit
FORSTER, Christi 1st Narwee Venturer Unit
GIGLIO, Virginia 1st Narrabeen Venturer Unit
GILES, Matthew 1st Seaforth Venturer Unit
GRAY, Ellen 1st/2nd Merrylands (St Anne’s) Venturer Unit
HAIGH, Claire 1st Port Macquarie Venturer Unit
HALE, Regan 1st Ballina Venturer Unit
HARRIS, Anton 2nd Baulkham Hills Venturer Unit
HAZELL PICKERING, Sarah Coffs Harbour Venturer Unit
HOFFMANN, James 1st Warners Bay Venturer Unit
HOWLETT, Mitchell 1st/2nd Blacktown Venturer Unit
HUYNH, Danny 1st Canley Heights Venturer Unit
HUYNH, Tan 1st Canley Heights Venturer Unit
JARNASON, Tara 1st Woollahra/Paddington Venturer Unit
KENNY, Michael Belrose Venturer Unit
KIERSE, Laura 1st Bulli Venturer Unit
KIRK, Jamie 1st Caringbah Venturer Unit
LAMB, Hayden Cessnock City Venturer Unit
LANDEL, Raymond Peel Valley Venturer Unit
LAWRENCE, Cameron 1st Clovelly Venturer Unit
LONGMUIR, Jordan 2nd Baulkham Hills Venturer Unit
LUU, Erick 1st Canley Heights Venturer Unit
MAHER, Nicholas 1st Valentine Venturer Unit
MAXWELL, Hunter 1st Narwee Venturer Unit
MCCARTNEY, Christopher 1st Lane Cove Venturer Unit
MCIVOR, Luke 1st Valentine Venturer Unit
MCMULLEN-HALVERSON, Jennifer 1st Bellingen Venturer Unit
MEES, Emma Beecroft Venturer Unit
MOSES, Hamish 1st Caringbah Venturer Unit
OLIVER, Stephany 1st Byron Bay Venturer Unit
O’TOOLE, Pierce Belrose Venturer Unit
PALMER, Tully 1st Woollahra/Paddington Venturer Unit
PAMPHILON, Tollin 1st Byron Bay Venturer Unit
PHAN, Minh-Tan 1st Canley Heights Venturer Unit
REES, Dylan 1st Moss Vale Venturer Unit
RIMMER, Bianca 1st Budgewoi Venturer Unit
ROBERTSON, Amylee Kotara Venturer Unit
RYAN, Flynn Peel Valley Venturer Unit
SLATER, Anna 2nd Baulkham Hills Venturer Unit
STEWART, Mitchell 1st Bellingen Venturer Unit
TEMISGIAN, Clifford 1st Turramurra Venturer Unit
TODD, Chelsea Kotara Venturer Unit
TODD, Elise Kotara Venturer Unit
TOMLINS, Aaron 1st Oyster Bay Venturer Unit
TRINH, Hong 1st Canley Heights Venturer Unit
TURNER, Courtney 1st Collaroy Plateau Venturer Unit
TURNER, Daniel 1st Woolgoolga Venturer Unit
WADE, William 1st Waitara Venturer Unit
WALSH, Tegan 1st Kempsey Venturer Unit
WARD, Hayden 1st Caringbah Venturer Unit
WARNER, Ashleigh 1st Glen Innes Venturer Unit
WEBSTER, Samantha 1st Clovelly Venturer Unit
WEIR, Joshua Peel Valley Venturer Unit
YOUDALE, Emma 1st Collaroy Plateau Venturer Unit
ZEMAN, Jarred Kotara Venturer Unit
ANTALA, Rachel Louise Kate 1st Erskine Park
BATES, Ryan Cameron 1st Kiama
BAYLEY, Guy Robert 1st Wearne Bay
BEWSHER, Jack Ivan 1st Meadowbank
BJORNGAARD, Adam Walter 1st Clovelly
BOLTON, Amber 1st/2nd Merrylands (St Anne’s)
BOOTH, Nyssa Madaline 1st Collaroy Plateau
BOOTH, Timothy Hayden 1st Kiama
BROWN, Ben Vincent Kotara
BRYANT, Michael  
CARNEY, Alice Grace 2nd Baulkham Hills
CLARK, Adam Graham 1st Teralba
CLARK, Duncan Jeffrey 1st Caringbah
COLGAN, Thomas Andrew Belrose
COSGROVE, Matthew 1st Albion Park
CROWTHER, Caitlin Jane 1st Caringbah
DAVIES, Harry 1st Clovelly
DAVIES, Julian Michael 1st Hurstville
DAVIS, Anna Romona 1st Warners Bay
DE HAART, Andrew Nicholas 1st Clovelly
DIVINE, Heather Kate 1st Albion Park
DRAKE, Karina Forest
EMDE, Rachael May 1st Kanwal
FENECH, Jordan Peter 2nd Northmead
FERGUSON, Lindsay Catherine Lones
GARDINER, Mathew Luke 1st Wearne Bay
GILLMORE, Adam Hugh North St Ives
GOODWIN, Mark William Kingsford
GRAHAM, Kieren John 1st Erskine Park
GRUNDY, Nicola Jane 1st Springwood
HAYMAN, Kent Ashley 3rd Orange
HEEMSKERK, Alexandra Lee 1st Teralba
HEEMSKERK, Jessica Jane 1st Teralba
HICKS, Imogen 1st Teralba
HODGSON, Mitchell Jordan 1st Hornsby Heights
INGERSOLE, Matthew 1st Lilli Pilli
JANDRIC, Jessica 1st Caringbah
JURETIC, Jake Dylan 1st Caringbah
JURETIC, Jessica Lucy 1st Caringbah
KARA-KINGSTON, Tyler Joseph 1st Blaxland
KENNEDY, Sarah Michelle 1st Hurstville
KENNEDY-WADE, Jamison 1st Clovelly
KINGDOM, Brendon Ross Lones
LANCE, Benjamin 1st Woollahra/Paddington Scout Group
LANTRY, Harrison Paul 1st Austinmer
LODER, Marie Annabelle 1st Sailors Bay
LOW, Kylan David 1st Balgownie
MCDONALD, Daniel Anthony 1st Clovelly
MCEWAN, Cameron Patrick 1st Caringbah
MACKAY, Nathan Andrew William Ettamogah
MACKENZIE, Laura Catherine North St Ives
MASON, Angus 1st Teralba Scout Group
MAXWELL, Hunter Garett 1st Narwee
MILLER, Brodie Ann Normanhurst
MILLER, Ingrid Joan 1st Dubbo
MILLER, Matthew Shane 2nd Normanhurst
MOIR, Christopher John 1st Caringbah
MONTI, Mitchell John 1st Goonellabah
MURRAY, Daniel 1st Wearne Bay
NIELSEN, Catherine Ettamogah Scout Group
NGUYEN, Ngoc Thu Truc 2nd Bankstown (LD Bach Vietnam)
NGUYEN, Thy Minh 2nd Bankstown (LD Bach Vietnam)
NURTHEN, Lloyd Edward Kersey 1st Caringbah
RAMMERS, Nicola Joy 1st Carlingford
REID, Mitchell Charles James Goulburn
RICHARDS, David Norman 2nd Gordon
ROGERS, Shannon Christopher 1st Seaforth
RYAN, Nicholas Dylan 1st Warners Bay
SEAGE, Tania Frances Sophia North St Ives
SHEPHARD, Christopher 1st Waitara
SLATER, Anna Jane 2nd Baulkham Hills
SLIGAR, Kate 1st Kiama Scout Group
SMALL, Lindsay Robert 1st Dulwich Hill/Marrickville
SMALL, Owen Keir 1st Dulwich Hill/Marrickville
SMART, Timothy Jack 1st Seaforth
SMITH, Megan Louise 1st Caringbah
SQUIRES, Daniel Sinclair 1st Hazelbrook
THOMAS, Samantha Jessica Drummoyne
THORNHILL-WEEDON, Andrea Louise 1st Oatley Bay
TILLEY, Matthew James Belrose
TRAN, Christine Thuy Trang 2nd Bankstown (LD Bach Vietnam)
UPTON, Jade 1st Budgewoi
VARCOE, Melinda Toni 1st Blaxland
WALLER, Matthew Anthony 1st Clovelly
WASSELL, Katelyn Joy 1st St Andrews
WATKINS, Nathan Gregory 1st Seaforth
WATTS, Pattrick Douglas Lones
WHITE, Sarah Nicole Belrose
WILKINS, Jordan 1st Bellingen
WOODS, Laura Molly 1st Caringbah
WORTHINGTON, Scott Iron Cove
AITKEN, Jordan Michelle 1st Engadine
ANDERSSON, Charlotte Mary 1st Oatley Bay
ANDREWS, Andrew  Christopher 1st Narellan
ASHELFORD, Michael James 1st Turramurra
BARTLETT, Kristin Amanda 1st Carlingford
BATCHELOR, Liam Francis 1st Carlingford
BORDLEY, Joshua 1st Kings Langley
BOXALL, Angus Gregory Thomas 1st Winston Hills
BROWN, Peter Russell 4th Kingsgrove
BRYANT, Phillip Iain 4th Kingsgrove
BUTCHERINE, Ella Jane Ruth 3rd Orange
BURGESS, Kyle Antony 1st Wearne Bay
CHALKER, Amber Mariah 1st Mannering Park
CUNLIFFE-JONES, Michael  
DEAN, Kimberley Rose 1st Woolgoolga
DURRANT, Ellery James Gaspard 1st Raymond Terrace
FISHER, Lauren Leslie 1st Budgewoi
FLEMING, Tamara Leigh 1st Mudgee
GARDNER, Sarah Elizabeth Kotara
GASH, Daniel John Lones
GILLMORE, Adam North St Ives
GOODALL, Lisa Marie 1st Kiama
GRAY, Ethan Douglass 1st Berkeley Vale
HALE, Cooper James 1st Ballina
HO, Kim Thu 2nd Bankstown
HUMPHRIES, Elim 2nd
HUYNH, Thien Tuyet Nhu Jenny 2nd Bankstown
KAVANAGH, Andrew Jacob Central Oak Flats
KING, Rachael Gay 1st Korrahill
LANCE, Cassandra Emma 1st Woolahra/Paddington
LEIVESLEY, Nathan William Ashcroft 1st Caringbah
LIDDY, Kate V 1st Lilli Pilli
LUK, Simon Kai Feng 4th Kingsgrove
MABBOTT, Rebecca Marie 1st Hornsby Heights
MACKENZIE, Laura 1stNorth St Ives
MACKIE, Angus Wilson 1st Gundaroo
MCCONNELL, Rahi 1st
MAYNARD, Lachlan James 1st Budgewoi
MORT, Daniel Benjamin 1st Carlingford
PATCH, Crystal Lee-Anne 1st Raymond Terrace
PEMBERTON, Tristan John 1st Oatley Bay
PETTS, Sarah-Jane Lois 1st Hornsby Heights
ROBERTSON, Scott Alex 1st Blaxland
SCOTT, Vicki Louise 2nd Thornton
SEETO, Jeremy 4th Kingsgrove
SMITH, Bridget Victoria Lones
SPINELLI, Anthony Neil Ettamogah
STANFIELD, Erin Lisa Normanhurst
TODD, Louis William Kotara
VALTS, Christopher 1st Narellan
WHEATLEY, Brendan Michael Connor 1st Turramurra
WHITWORTH, Cassandra Matilda Lones
WILKINSON, Kassandra Ann Central Oak Flats
WILSON, Andrew Richard 1st Lilli Pilli
WILSON, Stewart Ross 1st Lilli Pilli
BAKER, Charlotte Boadicea 1st Bulli
BARRETT, Alyssia 1st Wearne Bay Scout Group
BLUNT, Alan James Lones
BOWE, Ciara Holder 1st Willoughby
BROWN, James Alan Bordley 1st Oatley
FOLEY, Michael Vincent John 1st Lilli Pilli
FRIDOLFSSON, Michael Kristian 1st Collaroy
GASH, Kimberley Grace Lones
GUPTA, Sushen 1st North Rocks
HAYES, Mitchell Robert 1st North Rocks
HODGE, Richard Mark 1st Hornsby Heights/Normanhurst
HVASS, Christopher Evan Belrose
LEE, Hugo Michael 1st Sailor’s Bay
MANNING, Glyn James 1st South Wallsend
MANNS, Jaymes Lisa Lones
MASTERTON, Daniel Stuart 2nd Gordon
McMANIS, Stuart James Normanhurst
MONTI, Andrew Richmond 2nd Casino
MOREY, Johnathan Raymond Lones
PROVINS, Harold Robert 1st Westmead
ROBERTSON, Luke Angus Lower Hunter
RUSBATCH, Thomas Stephen Georges River
RYAN, Beau-Jon Kotara
SAYWELL, Bradley Thomas 1st Austinmer
SHEPPARD, Oscar Peter Clarke 2nd Baulkham Hills
SLATER, Robert James 2nd Baulkham Hills
SMELLIE. Timothy David 1st Oatley
STEPNIEWSKI, Miles Richard 1st Emu Plains
THRING, Susan Elizabeth 2nd Muswellbrook
THOMPSON, Paul Leslie Peel Valley
van BERGEN, Melody Rochelle 1st Woollahra/Paddington
WALLS, Caley Robyn 1st Ballina
WARNEKE, Rick 1st Berowra
WELLHAM, Nicholas 1st Forrestville
WILSON, Bronte Vorn West Pennant Hills
WONG, Madelyn 1st Lavender Bay
ZUIDERWYK, Peter Anthony 1st Bulli
ANDERSSON, William David 1st Oatley Bay
BARLOW, Erica Victoria 1st Blaxland
BROWN, Daniel Stephen 1st Oatley Bay
CHEA, Hazel 1st Lavender Bay
CLARK, Kristy Maree 1st Teralba
GIBB, Matthew James Albert Maryland-Shortland
GLEESON, Joseph Anthony 1st Blaxland
GREEN, Jennifer Lucy 1st Austinmer
GRINTER, Nicholas James 1st Engadine
HARLEY, Samuel Benjamin Roy 1st Balgownie
HOINVILLE, Tess Monique 1st Byron Bay
JONES, Katelyn Louise 1st Wyoming
KUSI-APPAUH, Matthew Kwaku Romeo 1st Austinmer
LONEY, Ryan James 1st Wearne Bay
LORD, Nicholas Wirth 2nd Gordon
MCGUIRK, Savannah Louise 1st Yass
MCLAUGHLIN, Elisabeth Frances Normanhurst
MILLICAN, Aaron James 1st Oatley
PHILLIPP, Timothy John 1st Warners Bay
SCOTT, Peter Dehany 1st Seaforth
SEDDON-POWELL, Daniel Goulburn
STANLEY, Matthew 2nd Gordon
STEWART, Julian Charles Watson 1st Brush Park
UPTON, Luke 1st Budgewoi
URMENYHAZI, Josef Antoni 1st Mt Colah/Mt Kuring-Gai
WALKER, Kathleen 1st Waitara
WALLACE, James Luke Kingsford
WELLHAM, Timothy Paul 1st Mudgee
WHITELAW, Nicholas 1st Austinmer
ZAREMSKI, Nathan Peter 1st Bulli
ABOOD, Rebekah Louise Ettamogah
ANDERSON, Alastair John 1st Wearne Bay
BARBERO, Angus Ermanno McEwan 1st Belmont North
BARRINGTON, Riley John Kingsford
BHIM, Josephine Isabelle Kingsford
BHIM, Louis Nelson Kingsford
BOOTH, Andrew Richard 1st Collaroy Plateau
CRITCHER, Mark John 1st Bulli
D’ALPUGET, Amanda 2nd Gymea (St Catherines)
DANCE, Alison Jean 2nd Griffith
EMERY, Sean David 1st Westmead
GANTERT, Christopher Andrew 1st Hurstville
GARDNER, Nathan Paul 1st Teralba
GATES, Carla Elizabeth North St Ives
GERDSEN, Alexandra Elizabeth 1st Rathmines
GILLMORE, Carl John North St Ives
GRINTER, Andrew John 1st Engadine
HODGE, Claire Elizabeth 1st Waitara
HUGHES, Rhiannon 1st Balgownie
JEWELL, April Anne 1st Mudgee
LEE, Michael John 1st Hurstville
LYNCH, James Francis 1st Oatley Bay
MCANDREW, Kristy Irene Murwillumbah
MCINTOSH, Lachlan 1st Waitara
MELVILLE, Elizabeth Anna Coleman 1st Wearne Bay
MILLS, Matthew David 1st Dural
NOLDUS, Jessica Katherine Collaroy Plateau/Narrabeen
OUTHRED, Kayla Roseanne 1st Wangi
PAINTER, Liam Gordan 1st Mosman
PARKER, Andrew Graham 1st Warners Bay
PRIEBEE, Arend Earle 1st Collaroy Plateau
RODGERS, Glenn Ian Yanco Agricultural High School
ROGERS, Dylan Carl Peter 1st Seaforth
RUSBATCH, William Douglas 1st Oatley Bay
SHONK, Felicity 1st Seaforth
SMELLIE, Kate Bernadette 1st Oatley Bay
TORSTENSSON, Ella Louisa Evelina 1st Collaroy Plateau
WHEATLEY, Stuart Clyde Alister 1st Turramurra
WHITE, Morgan Ashley 1st Kentlyn
WILLIAMS, William Rene North St Ives
WOOLFENDEN, Mitchell Kenneth 1st Blaxland
CACHIA, Mark Alexander Epping
CHAPMAN, Kevin John 1st Byattunga
CHEERS, Natalie Grace 2nd Griffith
CLEARY, Sean William 1st Warners Bay
CUMMINS, Therese Ann 1st Thirroul
DANE, Adele Louise 1st Bungendore
DUFFY, Patrick Neil Kingsford
FOYE, Cameron Adam 1st Blaxland
GEORGE, Jo-Ellen Margaret Frances 1st Miller
GRAHAM, Thomas Sedgwick 1st Seaforth
HAIRS, Alexander 1st Turramurra
HARDY, Victoria Ann 1st Byattunga
HARNETT, Joel Michael 1st Byattunga
HUTCHISON, David James 1st Belmont North
JONES, Telena Sarah 1st Byattunga
MAHLER, William Steele 1st Engadine
MANTON, Ryan John 1st Huskisson
MARKUT, Richard Phillip 1st Bardia
MCGREGOR, Steven James Yanco Agricultural High School
MICALLEF, Jessica Rosie 1st Dural
MILLS, Sally Ann 1st Dural
NIGHTINGALE, Jabe 1st Korrahill
OGILVIE, Ross Kingsford
O’ROURKE, Simon Peter Lones
RANDALL, Matthew James 1st Teralba
RATH, Mitchell 1st Brush Park
SCOTT, Benjamin 1st Winston Hills
SMITH, Braedon Alan 3rd Bathurst (All Saints Cathedral)
STRACHAN, Samantha Kim 1st Huskisson
WALLACE, Andrew Lawrence Kingsford
WENT, Samuel Gregory Yanco Agricultural High School
WILDMAN, Daniel Ian Yanco Agricultural High School
ADAMS, Jade Annie Maryland-Shortland
ARMSTRONG, Craig Matthew 1st Hazelbrook
BROWN, Sam Alexander 1st Warners Bay
CHEERS, Jessica 1st Kooringal Scout Group
COCHRANE, Erinn Elizabeth 1st Austinmer
CRITCHER, Jane Catherine 1st Korrahill
DANCE, Jenny 2nd Griffith Scout Group
DAVIS, Anthony Jeffrey 1st Lilli Pilli
DENNIS, Shaun Clifford 1st Engadine
DWYER, James Edward 1st Hurstville
GARTON, Eliza Frances 2nd Gymea (St Catherines)
GREGORY, Thomas Lee 1st Albion Park
KEEVERS, Johnathon Laurence 1st Hurstville
KIRKPATRICK, Andrew Alfred 1st Warners Bay
KYDD, Steven 1st Finley Scout Group
LLOYD, Celli 1st Austinmer
MARSH, Jessica Lee 1st Bensville
MAYNARD, Alison Louise 1st Kentlyn
MCINTYRE, Taylee Anne 1st Kanwal
MCLAREN, Caroline Louise 1st Balmoral
MORGAN, Tristan Carroll Killara
O’ROURKE, Emma Catherine 1st Forster-Tuncurry
PHILLIPP, Joshua Andrew 1st Warners Bay
POULTAN, Ksashar Crysal 1st Forster-Tuncurry
TOWNDROW, Daniel John 1st Warners Bay
WARD, James Helsby 1st Como-Jannali
WARLAND, Dominic Flawn 1st Turramurra
WHITEMAN, Andrew Thomas Beecroft
CLARKE, Kerriann Sharlene 1st/2nd Merrylands (St Anne’s)
CRONAN, Bernard Francis 2nd Gymea (St Catherines)
DOUGLAS, Sally Kate Lones
JANSSEN, Scott Bernard 2nd Gymea (St Catherines)
PORTEOUS, James Samuel 1st Camden South
POWELL, David Geoffrey 1st Seaforth
POWER, Ryan John Kotara
RODWELL, Nicholas Johnathan 1st North Engadine
ROSS, Terence Peter 1st Forestville
RUSSELL, Dean John 1st Bardia
TAYLOR, Sharna 1st Byattunga
WILCOX, Karen Jane 1st Seaforth
AMES, Danielle Therese 1st Camden
ANDERSON, David Charles Arthur Beecroft
BENNETT, Adam Keith Peakhurst
BROWN, Jessica Margaret 4th Kingsgrove
CARRARO, Marc John 1st Gosford
CARROLL, Michael John 1st Austinmer
CESARANO, Raffael Michael 4th Kingsgrove
CHAPMAN, Adam Michael 1st Byattunga
CHEERS, Jessica Kate 2nd Griffith
CLARK, Felicity Hala 1st Balmoral
CLARKE, Lorne 1st Narwee
COLLINS, Benjamin Ian Grafton
CRISP, Jenna Ann 1st Braidwood
DANCE, Jenny Kathleen 2nd Griffith
EARL-PEACOCK, Ashe Asenath West Pennant Hills Valley
EDNEY, Peter Robert 2nd Caringbah
FLEMING, Patrick Ian 1st Engadine
GIBBS, Stephanie Megan 1st Kentlyn
GREEN, Alan William 1st Austinmer
HARDY, Alexandra Clare 1st Austinmer
HARVEY, Christopher Andrew 2nd Gymea (St Catherines)
JENKINSON, Adam James 1st Catherine Field
LACHMUND, Hannah Kate 1st Kosciusko
LEICHT, Stewart John 4th Kingsgrove
LIDBETTER, Meagan Leanne 1st Bangor
LUGTON, Michael William Robert Peakhurst
MAYNARD, Alison Louise 1st Kentlyn
MCDONALD, Roger Mark 2nd Griffith
MCINTYRE, Taylee Anne 1st Kanwal
MILTON, Gerri Sue 1st Huskisson
MONTI, Rebecca Marie 2nd Casino
OFFNER, Julia Michelle 1st Mona Vale
O’KEEFE, Brendan James 1st Bardia
O’NEILL, Phillip Michael 2nd Orange
PAYNE, Gilbert Hayden 1st Belmont North
PECAR, Emelyn Renee 1st Waitara
PETRIN, Tony 1st Miller
POWER, David Julian 1st Turramurra
RATH, Matthew Stephen 1st Brush Park
REBELLO, Troy Leonard 4th Kingsgrove
SEDDON, Andrew Peter 1st South Wallsend
SMELLIE, Benjamin William 1st Narwee
STEWART, James Walter Farquharson Killara
SUTTON, Stuart James 3rd Bathurst (All Saints Cathedral)
TAN, Amanda Hui Bin Killara
TROJKO, Benjamin Paul 1st Oakville
WAI-SHING, Simon North St Ives
WELLS, Robert Bruce 1st Kings Langley
WHITELAW, Emily 1st Austinmer
ANDERSON, Mark 1st Frenchs Forest
BAKER, Adam Scott 1st Concord
CAHILL, Caroline 1st Hunters Hill
CAMPBELL, Helen May Rachel 1st Burwood
CHALLINOR, Natasha Rae Murwillumbah
CLEARY, Simone Marie 1st Warners Bay
COSGROVE, Mark Robert 1st Gosford
CRITCHER, Keith George 1st Bulli
CUMMINS, Lee Thomas 1st Thirroul
DANCE, Andrew Jeffrey 2nd Griffith
EGGLETON, Joshua David 1st Gosford
EPSTEIN, Michaela Elise Killara
FRIEDEWALD, Nicole Yvette 1st Narwee
GARDNER, Brenden Keith 1st Teralba
GEORGE, Andrew John 1st Teralba
GREAVES, Nathan David 1st Kentlyn
GREGORY-JONES, Daniel Robert 1st Miller
HARRISON, Nicholas Grant Yanco Agricultural High School
HEFFERNAN, Justin Thomas Yanco Agricultural High School
HEYNING, Jarred 1st Mullumbimby
KIAT, Daniel John 1st Hunters Hill
LEE, Jonathan John 1st Hunters Hill
LEWIS, Raymond 1st Austinmer
MCFARLAND, Ainslie Bettina 1st Narwee
MORISON, Kathleen Jeanette 1st Bensville
MORRISON, Kimberly Jayde 1st Berkeley Vale
MULCAHY, Luke Robert Lloyd 1st Wearne Bay
PARSONS, Katherine Jayne 1st Moss Vale
PAVEY, Steven Alan Shoalhaven
ROSSLEIGH, Benjamin Martin 2nd Mascot
SCHRADER, Kathleen Elizabeth Louise 1st Camden South
WALSH, Amelia 2nd Casino
ADAMS, David Graeme 1st Bellingen
AYTON, Jessica Anne 1st Rathmines
BAKER, Nicholas James 1st North Engadine
BARRY-COTTER, Sheridan May 2nd Gordon
BERGMAN, David 1st Wearne Bay
BLACKER, Steven James Phillip Yanco Agricultural High School
BOWDEN, Melinda Louise 1st Oakville
BRUCE, Robert Andrew 1st Mudgee
BYCROFT, Edward James 1st Wallsend
CAFE, Emma Therese 1st Kandos
COLLINS, Matthew Keith 4th Grafton
COMMINS, Nicholas Owen 1st Turramurra
CRAWFORD, Michael John 2nd Griffith
DODSON, Rhys James 1st Camden
FRIEDEWALD, Jessica Louise 1st Narwee
GARNER, James Robert 1st Seaforth
GODDARD, Adele Joy 1st Bardia
GOLLOP, Steven 1st Warilla
GREEN, Joshua James 1st Emu Plains
HAMMOND, Mark Stephen 4th Wollongong
HARRISON, Jessica Clare 1st/2nd Merrylands (St Anne’s)
HODGSON, Jordan James 1st East Ryde
HOFF, Anthony William 1st Engadine
HOYE, Nicholas Paul 2nd Orange
JONES, Craig Lloyd 1st Miller
KANGA, Jehan Rux 2nd Gordon
KOHLHARDT, Alison Ann Rondor 1st Meadowbank
KRISENTHAL, Emily Kate 1st Valentine
KYDD, Daniel Henry 1st Finley
LANE, Danielle May 1st Shoalhaven River
LANGLEY, Christopher James Yanco Agricultural High School
LARKIN, Telecia Marie 1st Mudgee
LEE, Matthew Brendon 1st Blaxland
MATTI, Stephanie Alice 1st Moruya
MCGRATH, Dean Thomas 1st Yaralla
MCMAHON, Thomas Edward 1st St Georges Basin
PEEN, Mitchell James Coffs Harbour
PENTONY, Martin Alan 1st Yaralla
PHILLIPS, Samuel Morgan 1st Mullumbimby
RAE, Allisse Maree 1st North Engadine
REED, Kylie Joy 1st Huskisson
SCOTT, Daniel 1st Seaforth
SMITH, Nathan 1st Byattunga
SOLO, Michael Ashok Killara
STUDDERT, Amy Eizabeth 1st North Engadine
SUMMERS, Kyle Thomas 1st Kandos
SUTTON, Gareth William 3rd Bathurst (All Saints Cathedral)
TAGGART, James Andrew 2nd Caringbah
THOMAS, Daniel Robert 1st Kiama
THOMPSON, Matthew Carl 1st/2nd Merrylands (St Anne’s)
TIMPERON, Nicholas Scott 2nd Caringbah
TOWNSEND, Kieran James 1st Concord
TRAVIS, Andrew William 1st Valentine
TURNER, Alexander George 2nd Gordon
WADE, Kassandra 1st Camden South
WARNER, Luke Ramon 1st Narwee
WATSON, Vaughan Phillip 1st Caringbah
WATTS, Christopher Daniel 1st North Engadine
WEEKS, Phillippa Jane North St Ives
WRIGLEY, Brendon Stephen 1st Kings Langley
AMIS, Jonathan Francis Killara
ANDERSON, Elizabeth Myra 3rd Bathurst (All Saints Cathedral)
ARMSTRONG, James Leonard 1st Berowra
BEARMAN, Tara Anne 1st Koonawarra
BELL, Stefanie Lynette 1st Brush Park
BLAKE, Katie Maree 1st Windang
BRAYNE, Adrian David 2nd Griffith
BROOKS, Stuart William 1st Brush Park
CADDEY, Timothy William 1st Corowa
CATTERSON, John Francis 1st Haberfield
CHAPMAN, Brett Alan 1st Byattunga
CHENU, David Samuel 2nd Gordon
CLARK, Tara Louise 1st Balmoral
COLEMAN, Mark Charles Killara
DENNING, Katherine Leanne 1st Gosford
DOUGLAS, Gavin Preston 1st Emu Plains
DOYLE, Reece William 1st Warners Bay
EDWARD, Jade Georgina Rosemary 1st Hornsby Heights
FERNANCE, Matthew James 2nd Sutherland (ARMCO)
FORD, Adam James 1st Como-Jannali
GILL, Carolyn Elisabeth 1st Turramurra
GOLLOP, David 1st Warilla
GORDON, Timothy Gerald 1st Kandos
GRALTON, James Western Australia
GREAVES, Meagan Louise 1st Kentlyn
HARRIS, Matthew Edward 1st Gosford
HATTON, Blake 1st Wearne Bay Scout Group
HAYLOCK, Peter James Killara
JOHNSON, Anna Jane 1st Gosford
JONES, Benjamin Daniel 2nd Griffith
KAMULA, Nicholas Alexander Rollo 1st Hunters Hill
LAMBKIN, David John William 1st Belmont North
LOCKWOOD, Ian Stanley 1st Tumbi
LONGLEY, Tara Jayne 1st Collaroy Plateau
LUNNEY, Mark William 1st Caringbah
MARTIN, Elena Jane Killara
MASON, Brett William 1st Batemans Bay
MCKAY, Cameron  
MCKENZIE, Karen Louise 1st Kempsey
MOTYKA, Danylo 1st Valentine
MOTYKA, Oleksander 1st Valentine
NIGHTINGALE, Craig Daniel 1st Korrahill
OFFNER, Renee Maree 1st Bayview
O’ROURKE, Thomas Patrick 1st Forster-Tuncurry
PALMER, Kent John Frederick 1st Camden
PITSTOCK, Ty James 1st Teralba
RASBORSEK, Luke James 1st Caringbah
RICHES, Tara Louise 1st Oakville
RILEY, Matthew 1st Camden
ROACH, Zachary John 1st Kandos
SAWYER, Scott Anthony 1st Warilla
SCARF, Michael Charles 3rd Rose Bay (Judean)
SCHEITEL, Lyndsay Maree 1st Kanwal
SCHRADER, Lloyd Alexander 1st Camden South
SMITH, Aaron Donald 1st Kanwal
SMITH, Benjamin Shepherd 1st Kanwal
STRANDBERG, Tobias 1st Campbelltown
STREET, Stuart Michael 1st Belmont North
VERMEULEN, Mark Anthony 1st Kempsey
VERMEULEN, Mikaela May 1st Kempsey
VICK, David 1st Mona Vale
VIEUSSEUX, Jacqueline Claire Joy 1st Erina Heights
WATKINS, James Stewart 1st Camden
WATT, Aaron Stephen 1st Fairfield Heights
WHITWORTH, Katherine 1st Balmoral
YOUNG, Kylie Anne 1st Mona Vale
BERRY, Allana Elizabeth Ettamogah
BROWN, Danielle Lillian Peakhurst
BUGGIE, Christopher John Peakhurst
BURGESS, Kira M’Lea Cessnock City
CAHILL, Elizabeth Anne 1st Hunters Hill
CARTER, Rebecca Margaret 1st Kiama
CHARLTON, Neil Robert John West Pennant Hills Valley
CHILDS, Stephanie Ann Killara
COMMINS, Elissa Nicole 1st Turramurra
CUTTS, Matthew James West Pennant Hills Valley
DODSON, Sean Wesley 1st Camden South
DONALDSON, Rhiannon 1st Belmont North
EZOLD, Scott William 1st Windang
GREEN, Samuel Peter Michael 1st Austinmer
HAHN, Christopher 1st Lindfield
HAMMOND, Kerrie Anne 4th Wollongong
HARRIS, Timothy James 1st Gosford
HATCHER, Chloe 1st North Richmond
HEYNING, Peter Phillip Ross 1st Mullumbimby
HOYE, Jonathon Lee 2nd Orange
KALSOW, Kyle Robert 1st Windang
KEIRS, Samantha Singleton
LANGTON, Kylie Maree 1st North Engadine
LEMCKE, Matthew Bernard 1st Kiama
LIDBETTER, Paul Anthony 1st Berkeley Vale
LUNDIE-JENKINS, Amy Louise 1st Bardia
LYNCH, Katherine Linda 1st Kentlyn
MARTIN, Jason Russell 2nd Orange
MCDONALD, Richard Edward 2nd Griffith
MERRY, Phillip Michael 1st Narooma
MORAN, Sean Alistair 1st Blaxland
MORETTI, Cassie Louise 1st Bardia
MURRAY, Peter Gordon 1st Collaroy Plateau
PARKS, Christopher James 1st Brush Park
PEEK, Lisa Maree 1st Bardia
RAE, Megan Christine 1st North Engadine
RANKIN, Amy Jane Cessnock City
RATCLIFFE, Anne Valenia 1st Narwee
REID, Peter Gavin 1st Wearne Bay
RITCHIE, Christopher Douglas 2nd Gordon
ROTH, James Edward 2nd Orange
RUSSELL, Matthew David 1st Concord
SAAD, Katrina 1st Narwee
SLATTERY, Trevor Paul 4th Wollongong
STEPNIEWSKI, Kevin Victor 1st Emu Plains
STRUGNELL, Joanna Leigh Killara
TAUNI, Carl Sebastian 1st Tumbi
TAYLOR, Michael Patrick 1st Shoalhaven River
TICKELL, Joshua Edmund 1st Blaxland
UEBERGANG, Kurt Alexander 1st Lindfield
VAN GASTEL, Anthony John 1st Caringbah
WARDLE, Karina Michelle 3rd Merrylands
WATSON, Rebecca Maree 1st Epping
WELLS, Owen Roy 1st Kings Langley
WHITTAKER, James Meyerink 2nd Orange
WICKS, Michael Alexander 3rd Rose Bay (Judean)
WILKINSON, Boyd Edward 1st Kiama
WOLF, Nicholas Peter 3rd Rose Bay (Judean)
YOUNG, Brendan John 1st Caringbah
ADAMS, Lance William Yanco Agricultural High School
ALDEN, Leanne Robyn 1st Kentlyn
ALLAN, Rebecca Jane 1st Penrith
AMES, Cameron Mark 1st Camden South
BAGNALL, Mark Richard 3rd Mosman Bay
BEARSE, Alexander James Yanco Agricultural High School
BERRETT, Kathryn Elizabeth 1st North Engadine
BERRY, Carin Lila Ettamogah
BLATCHFORD, Simon Dallas 1st Wangi
BRAY, Nathan Paul 1st Warners Bay
BRAYNE, Michael Craig 2nd Griffith
BYRON, Peter Martin 1st Epping
CAMPAIN, Meagan Jane 1st Engadine
CAMPBELL, Penelope Ruth 4th Kingsgrove
CARMICHAEL, Alistair John 1st Mona Vale
CHAPMAN, Paul William 1st Byattunga
CLANCY, Alexander John 1st Kanwal
CLARK, Oliver Anthony 1st Balmoral
COSGROVE, Ian Garry 1st Gosford
DAVIS, Rodney James 1st Lilli Pilli
DEAN, Julia Claire Louise 3rd Mosman Bay
DUNN, Victoria Amelia 1st North Turramurra
EGGINS, Rochelle Anne 1st Gosford
EPSTEIN, Talia Rachel Killara
ERICKSON, Ruth Elizabeth 1st Blaxland
EVANS, Jonathan Frederick 1st Ourimbah
FAHEY, James Matthew Kent 1st Lindfield
FERGUSON, Andrew Ian 1st Clovelly
FOLEY, Erin Rebecca Peakhurst
FRIEDEWALD, Matthew Simon 1st Narwee
GARTH, Paul Andrew 1st Narwee
GOODGER, Sarah Louise 1st Windang
GRIFFITHS, Carla Michelle 1st Epping
HARDY, Susan Michelle 3rd Mosman Bay
HEFFERNAN, Luke Eris Yanco Agricultural High School
HILKEMEIJER, Kathryn Anne 1st Port Macquarie
HOLLAND, Ian Paul 1st Kanwal
HORA, Mark Raymond 1st Mona Vale
HUGO, Luke Edwin Cessnock City
HULME, Simon James 1st Forster-Tuncurry
HYDE, David Allen 1st Lindfield
JACKSON, Nigel Duncan 1st Berkeley Vale
KEECH, Geoffrey Philip 1st Warners Bay
KELLOW, Donna Maree 1st Collaroy Plateau
KERR, Meagan Gai 1st Dubbo
LAVERTY, Helen Joan 1st Narwee
LEE, Alvin Yuk-Lam 1st Lavender Bay
LEE, Carol Yan Yee 1st Lavender Bay
MACDONALD, Andrew Gordon 1st/2nd North Epping
MACDONALD, Matthew Edward 1st Narara
MASON, Karina Fay 1st East Ryde
MATTI, Louis 1st Moruya
MCALISTER, Chris Elizabeth Kingsford
MCGUIGAN, Katherine Peakhurst
MEARS, Linda Anne 1st Orange
MILLARD, Ella Joan 2nd Gordon
MILLER, Benjamin Peter 1st Hunters Hill
MORRIS, Kirily Jade 3rd Mosman Bay
MORRISON, Suzanne Elizabeth 4th Kingsgrove
NICOL, Timothy Lawrence 1st East Ryde
NORRIE, Samantha Edwina 1st Port Macquarie
PETERS, Timothy Edward 1st Balmoral
PITKIN, Michael Andrew 1st Branxton-Greta
QUINT, Myall Jeffrey 1st Narwee
READING, Samantha Caroline 1st Frenchs Forest
RICHARDS, Beth Susanne 1st Collaroy Plateau
RICHARDSON, Daniel Philip 1st Forestville
ROBINSON, Martin John 1st Caringbah
RODGERS, Davina Margaret 1st North Turramurra
SMITH, Adam Christopher 1st Blaxland
SMITH, Andrew Michael 1st Caringbah
SMITH, Jeremy James Hamilton 1st Corowa
STERLING-LEVIS, Miles  
SUTTON, Owen Christopher 3rd Bathurst (All Saints Cathedral)
THOMSON, Gordon Allistair 4th Wollongong
THOMSON, Stuart George 1st Concord
THWAITES, Matthew Carmichael 1st Finley
TRAVIS, Matthew Ian 1st Warners Bay
TUCK, Malcolm  
WEEKS, Nicole Jennifer 2nd Gordon
WILLET, Sean 2nd Penrith Scout Group
WONG, Tinny 1st Lavender Bay
ADAMS, Gregory Mark 1st Frenchs Forest
ALLEN, Christopher David 1st Figtree
BALL, Christopher John 1st Wearne Bay
BARAGRY, Alexandra Julia Killara
BAUMGART, Megan Elizabeth 1st Rathmines
BLAIKIE, Jennifer Louise 1st Mosman
BOES, Levi Geoffery 1st Figtree
BROWN, Jannett 1st Byattunga
BURN, Morenna Lenore 1st East Ryde
CAMPBELL, Alison Anne 1st Ingleburn
CAMPBELL, Hannah Mary 2nd Canterbury (St Paul’s)
CARDWELL, Belinda Clare 1st Finley
CHAPMAN, Alexander Ian 1st Illaroo
DAWSON, Peter Graham 1st Kiama
FARLOW, Belinda Margaret 1st East Ryde
FORD, Ryan Matthew 1st Como-Jannali
FORGAN, Brendan Maurice 1st Grays Point
FREDRIC, James Edward 1st Turramurra
FUMINI, Aaron Wade 1st Thirroul
GIBSON, Andrew Robert 1st Gosford
GIBSON, Keiran Blake 1st East Ryde
GILL, Russell John 1st Turramurra
GREAVES, Alison Margaret 1st Kentlyn
GRZIC, Peter John Eastwood
HABERFIELD, Kylie Louise Ettamogah
HAYLOCK, Robert David Killara
HELLMUTH, Erin Leigh 1st Figtree
HODGSON, Sturt Adam 1st Caringbah
HOYE, Bethany Jane 2nd Orange
KEARNEY, Lindsay Rutherford Stanley 1st Lane Cove
KENNEDY, David Gareth 1st Warilla
KIEMSKI, Nicholas Michael 1st Korrahill
KLEU, Geoffrey Jonathan 1st North Rocks
MCARDLE, Corey John 1st Loftus
MCARDLE, Luke Robert 1st Loftus
MCINTOSH, Joel Jay 1st Figtree
MCKAY, Annalisa 2nd Baulkham Hills
MCNAIRN, Melinda 1st Loftus
MORTON, Robert Christopher 1st Seaforth
MUELLER, Andrea Joan 2nd Gordon
NELSON, Zoe Anne 1st North Engadine
OAKES, Joanne Lee Cardiff
OLIVER, Andrew Bruce 2nd Griffith
O’SULLIVAN, Ben Alexander 1st Seaforth
PAYNE, Scott William 2nd Forestville
PERRY, David Graham 1st Moss Vale
PICKETT, Shelley Victoria 1st Ourimbah
PURCELL, Brad Vincent 1st East Ryde
RICHMOND, Lindsey Ellen 2nd Baulkham Hills
ROBINSON, James Peter 1st Caringbah
ROONEY, Christopher James Singleton
SALMON, Leigh James 1st Berkeley Vale
SIMPSON, Adam Andrew 2nd Forestville
SIMPSON, Justin Charles 1st Kelso
SMITH, Lucas Abraham Bailey Killara
STARR, Benjamin James Lones
STEVENSON, John David 3rd Wallsend
STRATER, Tim Maxwell 1st Hunters Hill
TAIT, Hugh Alexander Ramsay Killara
TEGG, Warren Joseph 1st Narwee
THATCHER, Jacinta Jane Lones
TURNER, James Malcolm 2nd Gordon
VAN PUTTEN, Kristy Lee 1st Blaxland
VAN WOERDEN, Olivia 1st Figtree
VILLA-LANDA, Rebecca 1st Berkeley Vale
WARDLE, Aaron Christopher 3rd Merrylands
WATERHOUSE, David Paul 1st Port Macquarie
WATTS, Samantha Lee 1st North Engadine
ZBIK, Andrew Edward 1st Parramatta
ALDEN, Colin George 1st Kentlyn
BAETZ, Bradley Michael 3rd Rose Bay (Judean)
BAKER, Kain Anthony 1st Turramurra
BAKER, Paul Richard 1st Narwee
BEAVER, Alan 1st/3rd Bankstown
BELL, Kirsty Verona Ettamogah
BELL, Patrick Dixon 1st Merewether
BERGMAN, Joanna Kate 3rd Rose Bay (Judean)
BERRY, Leah 1st Korrahill
BRACEY, Sandra Marie 1st Fairfield Heights
BROWN, Christopher Stephen Bentley 1st Leichhardt
BROWN, Daniel Mark 1st Chipping Norton
BROWN, Geoffrey William 2nd Griffith
BROWN, Samantha Lee 1st Clifton Gardens
BURT, Dominic John 6th Albury
BYE, Deborah Louise 1st Figtree
CARTWRIGHT, Hugh Thomas 1st Oakville
CECCO, David Robert 1st Greenacre
CHAN, Timothy Nicholas 1st Lugarno
CHAPMAN, Gareth Jack 1st Frenchs Forest
CLARK, Steven Philip 1st Korrahill
CLARKE, Emmet Patrick 1st Chipping Norton
CLARKE, Susan Lee 1st Chipping Norton
COLLINS, Ashley Graham 1st Sylvania Heights
CRAIG, Andrew James 1st Keiraville
CRANMER, Allison Joy 1st Berowra
CRAVEN, Douglas 1st Oatley
CUMMINS, Adrian Phillip 1st Thirroul
CURTIS, Rebecca Anne 1st Caringbah
DALEY, Anthony 1st Gosford
DEMPSEY, Scott John 1st Blaxland
DOLIER, Stephen Michael Iron Cove
DOWLE, Anthony Robert 2nd Gordon
DOWLE, Matthew Graham 2nd Gordon
EASTMAN, Kate Belinda 2nd Turramurra
ELLISON, Jacquelynn Elizabeth 1st Woy Woy
ELPHICK, Matthew David 1st Turramurra
ETIENNE, Nicholas Lewis 1st Chipping Norton
FARRELL, Aaron Ross 2nd Baulkham Hills
FERGUSON, James John 1st Warners Bay
FERGUSON, Robert 1st Clovelly Scout Group
FERGUSON, Tracey Susan 1st Warners Bay
FERNANCE, Benjamin Graeme 2nd Sutherland (ARMCO)
FLORY, Scott Gordon 1st Beresfield
FORD-EVANS, Keely 1st Batemans Bay
GARLAND, Allan James 1st Byattunga
GEORGE, Peter Francis 1st Morpeth
GILROY, Nathan James 1st Kentlyn
GLAS, Luke Peter 1st Lugarno
GLENDINNING, Philip James 2nd Sutherland (ARMCO)
GLOVER, Andrew Kenyon 2nd Gordon
GOLD, Leon Darryl Court 1st Yass
GREAVES, John Andrew 1st Kentlyn
GRIFFITHS, Musette Anne 1st Epping
GUY, Daniel Joseph 6th Albury
HALL, Patrick Grahame 1st Merewether
HARVEY, Philip Royce 1st Austinmer
HAWKINS, Kirsten Marie 1st Figtree
HILL, Jack 2nd Orange Scout Group
HOLDING, Gregory Daniel 1st Lilli Pilli
HUTCHESON-BROWN, Benjamin 1st Springwood
JACKSON, Felicity Christina 1st Turramurra
JACKSON, Timothy Mark 1st Figtree
JOHNSON, Larissa Olivia 2nd Turramurra
JONES, Gavin Lewry 1st Lilli Pilli
KALSOW, Matthew Mark 1st Windang
KEECH, David Andrew 1st Warners Bay
KELLY, David John West Pennant Hills
KERR, Michael Ivor 1st Wellington
LANGTON, Gregory Matthew 1st Loftus
LENNOX, Andrew Geoffrey 1st Merewether
MASENS, Dainis 1st Byattunga
MASTERS, Greg James 1st Grays Point
MAZEY, Christopher John 1st Mona Vale
MCHUGH, Leo Charles 1st West Tamworth
MCLAREN, Alison Claire 1st Blaxland
MCMULLAN, Daniel Alen 1st Kentlyn
MERRITT, Andrew James 1st Illaroo
MILLEN, Andrew John 1st Concord
MORRIS, Christopher John 1st Narwee
MUNRO, Gareth Andrew 1st Cherrybrook
NICKLESS, Scott Anthony 1st Kentlyn
O’SULLIVAN, Daniel 1st Seaforth
PATTISON, Rachel 1st Epping
PEARCE, Julie Ann 1st North Rocks
PIDGEON, Andrew Geoffrey 1st Narwee
PITKIN, Benjamin Alfred 1st Branxton-Greta
PLANT, Shane Malcolm 1st Kanwal
POYNTER, Mark Victor 1st Narwee
RATCLIFFE, Donald James 4th Kingsgrove
RAVEN, Benjamin Robert 1st Byattunga
REINTEN, Emma Jane 1st Macksville
RENNIE, Victoria Louise 1st Turramurra
ROBINSON, Michele Grace 1st Brunswick Heads
SATTLER, Suzanne Louise West Pennant Hills
SHARP, Robert Colin 1st Berowra
SHAW, Stephen Charles Iron Cove
SIMEONIDIS, Constandinos 1st Kingsford Smith Scout Group
SIMMONS, Rebecca Margaret 2nd Thornton
SMELLIE, Craig Restyn 2nd Griffith
SMITH, Matthew Alexander 2nd Turramurra
SMITH, Peter Charles 1st Belmont North
SMITH, Rebecca Anne 1st Figtree
TAYLOR, Kandis Terese 2nd Port Macquarie
THORNHILL, Oliver Jeffery 2nd Gordon
USHER, Jason Charles 1st Collaroy Plateau
WALSH, Jami Susan 1st Mona Vale
WARR, Anna Louise 1st Lilli Pilli
WILLIAMS, Rae Terese 1st Narwee
WINDEVER, Timothy Graham 1st Valentine
WINNELL, Leonie Ann 1st North Engadine
WINTER, Christine Anne 1st Teralba
WYATT, Jarratt Charles 1st Lugarno
ZELLER, Thomas Germanicus West Pennant Hills
ALLSOP, Cassandra Kelly 1st Concord
ANDERSON, Rebecca Kate West Pennant Hills
ANDREWS, Grant James 1st Terrey Hills
ARNOTT, Joel Ross 1st Forestville
AUCHTERLONIE, Peter Antony 1st Narwee
BAINES, Adam Mathew 4th Wollongong
BAINES, Christopher Allan 1st Kiama
BAKER, Darren James 1st Russell Vale
BARRECA, Aaron 1st Yaralla
BAUMGARTNER, Michelle Helen 1st Gosford
BOWMAN, Brian George 1st Port Macquarie
BRANNAN, Katherine Frances 1st Forestville
BRIEN, Damian Peter 2nd Baulkham Hills
BROADLEY, Rachelle Simone Lones
BRYCE, Suzanne Lesley 1st Frenchs Forest
BYRNE, Benjamin Patrick 1st Mona Vale
CAMPBELL, Anthony Robert 1st Ingleburn
CAMPBELL, Luke King 1st Lilli Pilli
CANTWELL, David Michael 1st Blaxland
CANTY, Thomas Michael Coromandel
CARMICHAEL, David James 1st Mona Vale
CARTER, Andrew Timothy 1st Kiama
CLARK, Matthew David 1st Fernhill
CLYDESDALE, Andrew Lee 3rd Bathurst (All Saints Cathedral)
COLLINS, Michelle Catherine 1st Yowie Bay
COURTE, Anthony Thomas 2nd Casino
CRAGGS, Matthew Alan 1st Dapto
CRAIG, David John 1st Keiraville
CROKER, Carolyn Ann Thelma 1st Byattunga
CROWHURST, Michael Graham 1st Woy Woy
DARCY, Dennis William 1st Port Macquarie
D’ARCY, Grant James West Pennant Hills
DAVIES, Mark Christopher 1st Moruya
DAY, Bradley Gordon 1st Mona Vale
DAY, Michael Brian 1st Jamberoo
DEKKER, Alexander Pieter 2nd Enfield
DENHAM, James Kenneth 1st Brush Park
DEWHURST, Philip Oliver James 1st Kiama
DONOHUE, John Henry 1st Green Valley
DOWNES, Steven Gordon 1st Jamberoo
DOWNING, Christopher Glen 1st Loftus
DURER, Phillip Anthony 1st Ingleburn
DURHAM, Iain Campbell 1st Loftus
EBBOTT, Philip Gilbert 2nd West Pennant Hills
EDWARDS, Christianne 1st Oatley
EDYE, Elizabeth Jane 2nd Gordon
ENGLAND, Rohan William Coffs Harbour
FARQUHAR, Scott 1st Castle Hill
FIELDING, Scott Andrew 1st Burra
FINLAY, Peter Andrew 3rd Orange
FLAHERTY, Andrew Anthoney 1st Grays Point
FOO, Rachel Maree 1st Byattunga
FREER, Lyndall Jayne 1st Sylvania Heights
FRIPP, Tony Christopher 1st Loftus
GEORGE, Scott Norman 1st South Wallsend
GESCKE, Steven 1st Russell Vale
GIBB, Shaun Alexander 1st Cheltenham
GILL, Duncan James 1st Turramurra
GOODGER, Ethan John 1st Windang
GUINN, Belinda Jane Christina 1st Kissing Point
HAMPTON, Victoria Jane 1st Chipping Norton
HARRIS, Craig Edward 1st Epping
HARRIS, Peter Andrew 1st Gosford
HAWKINS, Aaron Luke 1st Figtree
HIPSLEY, Penelope Jane 1st Frenchs Forest
HODGE, Stephen Robert 1st North Engadine
HODYL, Robert  
HORA, Daniel Peter 1st Mona Vale
HOULISON, Calvin James 1st Dapto
HOWELL, Clare Louise 3rd East Maitland
HOYNES, Alan Thomas 1st Kingsway
INGRAM, Bryan David Yanco Agricultural High School
IRELAND, Michael John 3rd Bathurst (All Saints Cathedral)
JACOBS, David John 1st Kanwal
JENKINS, Sharon Nicole 2nd Canterbury (St Paul’s)
JOHNSON, Benjamin Robert 1st Port Macquarie
JONES, Benjamin Edward 2nd Enfield
KAY, Jarren Andrew 1st Condell Park
KAYE, Emma 1st Turramurra
KENNEDY, Ian Nathan 1st Warilla
KIRSOPP, Timothy Charles 2nd Dapto
LAMB, Tobie David 1st Wyoming
LEVY, Jacqueline Louise 1st North Engadine
LLOYD, Erin Jane 1st West Epping
LONGLEY, Dean Allan 1st Collaroy Plateau
LOWDER, Cheyne Mark 1st North Engadine
MACINANTE, Luke Joseph 4th Baulkham Hills
MACKAY, Samantha Patricia 1st Mona Vale
MAGINNITY, Michael John Coffs Harbour
MARSH, Debbie-Lee 1st Jamberoo
MASON, Lisa Ann 1st East Ryde
MAUNSELL, Eliza Carole 1st Leichhardt
MCARDLE, Becky 1st Erina Heights
MCDONALD, Andrew Neil 1st Lugarno
MCFARLAND, Adam Allen Yanco Agricultural High School
MCGOWAN, Trevor Kent 2nd Sutherland (ARMCO)
MCLEOD, Elise Lynne 1st Turramurra
MCNABB, Kieren Gene Yanco Agricultural High School
MCNEE, Grady John 1st Port Macquarie
MCRAE, Candice Ena 1st Yaralla
MEARS, Peter Deighton 3rd Orange
MOORE, Sarah Elizabeth 1st West Epping
MORGAN, Raol Andrew 1st Corowa
MURPHY, Brett Richard 2nd West Pennant Hills
MURPHY, Jacqueline 1st Gosford
MURRAY, Douglas James 1st Bayview
MURRAY, Nathan Scott 1st Caringbah
O’BRIEN, David John 1st Willans Hill
PARRY, Julie Aden 1st Collaroy Plateau
PEARSALL, Daniel John 1st Yass
PERRY, James Andrew 1st Green Valley
PERRY, Leesa Jean 1st Moss Vale
PHILLIPS, Patrick Tyrone Corrimal/Fernhill
PICKETT, Elisa Jane 1st Ourimbah
PILGRIM, Kate Jane 1st Batlow
RASDALL, Thomas Charles 1st Oatley
REID, Benjamin Paul 1st Merewether
REYNOLDS, Bradley James 1st Berowra
RITCHIE, James 1st Dulwich Hill (Dame Dixson’s Own)
ROBERSON, Adam Paul Yanco Agricultural High School
ROBINSON, Thea Elisabeth 1st Kissing Point
ROOKE, James Wren 1st Huskisson
ROSENBROCK, Michael Alexander 1st Corowa
ROSS, Damien Richard 1st Kelso
RUEGER, Pascal Daniel 1st Kingsford-Smith
SANDERS, Linda Brooke 2nd Wauchope
SAVAGE, Trevor Nicholas 2nd Berala
SKINNER, Joel David 1st Illaroo
SMITH, Jessica Ann 3rd Mosman Bay
STABB, Aaron John 2nd Berala
STRUDWICK, Alexandra Naomi 1st Burra
SWIRE, Timothy Andrew 4th Wollongong
TEGG, Brendan Thomas 1st Port Macquarie
THATCHER, Matthew Stephen Lones
THOMPSON, Peter Mark 1st Blaxland
THOMSON, Catherine Rae 1st North Engadine
THOMSON, Colin Andrew 4th Wollongong
THOMSON, Rhys Stuart Drake 1st Cheltenham
UITTERLINDEN, Peter 1st Dapto
VAN, William Michael 1st South Punchbowl
WALTERS, Craig Daniel 1st Oatley
WATERHOUSE, Kim Leslie Eastwood
WILLIAMS, John Laurier 1st Epping
WILLIAMS, Joshua Jay 1st Kiama
WILLIS, Toby Jason North St Ives
WILSON, Jared Simon 2nd Baulkham Hills
WOLF, Andrew Michael 3rd Rose Bay (Judean)
WONG, Eva 1st Moruya
WORTHY, Daniel Luke 1st Far South
WRIGHT, Kathleen Martha 1st Collaroy Plateau
WRIGHT, Michael David 1st Oatley
YELAVIC, Michael Simon 1st Mona Vale
ABSALOM, Mark Anthony 3rd Baulkham Hills/Crestwood
ALLEN, Michael John 3rd Mayfield
ANDERSON, Gordon Paul 1st Wearne Bay
BARKER, Adam 1st South Hornsby
BARKER, Samuel Peter 2nd Wauchope
BARNIER, Karen Marie 1st Figtree
BARROW, Grant 1st Mannering Park
BARTLETT, Kerrie Anne 1st South Wallsend
BATE, John Pat West Pymble
BERTHOLD, Ingrid Jane 2nd Gordon
BINSTEAD, Leah Maree 2nd Baulkham Hills
BLACKER, Gregory Elliott 2nd Sutherland (ARMCO)
BLAIR, Michelle Evelyn 1st North Engadine
BLANCHARD, Jeremy 1st Dulwich Hill (Dame Dixson’s Own)
BLUNSCHI, Oliver Paul 1st East Ryde
BOOTH, Timothy Roy 1st Keiraville
BOSHUIZEN, Rosemarie Elizabeth Lones
BOUGH, Matthew Peter 1st Kanwal
BOURNE, Sarah Elizabeth 3rd Mosman Bay
BROADLEY, Daryl Corey Lones
BROWN, Lyndall Jane 1st Berowra
BURT, Penelope Elizabeth 6th Albury
BYRNE, David Michael 2nd Gordon
CAMBRIDGE, Nathan 1st Teralba
CHAMBERS, Jennifer Louise 2nd Sutherland (ARMCO)
CHARLESTON, Andrew James Lones
CLARK, Brett Jon 1st Bass Hill
CLEWETT, Dion Paul Kotara
CORBY, Craig Edward 1st Kelso
COTTER, Sarah Jane 1st Murray Farm
COUSINS, Steven Peter 1st Rathmines
COX, Matthew James 3rd Orange
CRAWFORD, Becky 1st Yaralla
CRAWFORD, Evan Johnston 1st South Punchbowl
CREW, Tracey Louise 1st Chipping Norton
CUMMINS, Tim Mark 1st Thirroul
DAVIES, Phillip Craig 1st Kanwal
DAVIS, Murray John 2nd Figtree
DEAN, James Douglas 3rd Mosman Bay
DEVITT, Pippa 1st Burra
DEWAR, David Craig 1st/2nd West Killara
DIXON, Glenn Andrew 2nd Beecroft
DOUGLAS, Marisa Robyn 1st West Tamworth
DOVER, Peter James 1st Greenacre
DUFF, Steven Wayne 2nd Port Macquarie
DUNCAN, Gregory Bruce 1st Mona Vale
DUNN, Karen-Ann 1st Turramurra North
DURHAM, Richard Campbell 1st Loftus
ELLEM, Walter Rory 1st Padstow Heights
EMMAS, Leanne Michelle 1st North Rocks
EWING, Angus Matthew 1st Frenchs Forest
FIELDING, Dean Francis 1st Burra
FRASER, Adam Mark 1st Kelso
GERATHY, Stephen James 1st Thirroul
GIBBS, Christian Ronald 2nd Wauchope
GIFFORD, Aaron Michael 1st Ingleburn
GLEGHORN, Evan 1st Wallsend
GREY, Amy Lucille 1st Yaralla
GRIFFITHS, Malcolm Graham 1st Westmead
HALFHIDE, Jonathon Alexander 1st Turramurra
HAMOR, Paul Jeremy 3rd Rose Bay (Judean)
HANZIC, Karen Heather 1st Fairfield Heights
HARE, Scott 1st Huskisson
HARMER, Jason Mathew 6th Albury
HARVEY, Duncan George 1st Turramurra
HAYES, Kenneth Robert 1st Bargo
HAYWARD, Jane Margaret 1st Figtree
HEALEY, Daniel Gerard 2nd Leichhardt (16th Catholic)
HERRERA, Monica Andrea 1st Fairfield Heights
HEWITT, Trent Michael 1st Burrill-Ulladulla
HILKEMEIJER, Anthony 1st Port Macquarie
HODGE, Martin Owen 1st North Engadine
HORSPOOL, Nicole 1st Jamberoo
HULL, Jay Brian 1st Burrill-Ulladulla
HUNKIN, James  
HUNTER, Charlene Ann 1st Russell Vale
HUTCHINGS, Robert Keevil 1st Thirroul
HUXTABLE, Lauren Marie 6th Albury
HOYE, Christopher/td>  2nd Orange
JACKSON, Ernest Arthur 1st Batemans Bay
JACKSON, Nigel 1st Berkeley Vale Scout Group
JACOBS, Jacqui Amanda 1st Terrey Hills
JAGO, Andrew Gavin Grantley Kotara
JANKOWSKI, Simon James 1st Kanwal
JENKINS, Neil Bradley 2nd Canterbury (St Paul’s)
JOHNSON, Lana May 1st Jamberoo
JOHNSTON, Adam Stuart 1st East Hills
JONES, Daniela Jessie 2nd Baulkham Hills
JONES, Justin 2nd Queanbeyan
KANE, Gavin John Davidson
KEEBLE, Simon James 1st Gosford
KELLY, Adam John 1st Springwood
KENNERLEY, Ian 1st Kelso
KHURANA, Jeevan Lal 3rd Mosman Bay
KILPATRICK, Bradley Allan 1st Figtree
KINGSTON, Alexander Michael 2nd Gordon
KLISH, Tarnya 1st Fairfield Heights
LANGTHORNE, Martin Francis 1st Beacon Hill
LEWIS, James Andrew Jenkyn 1st Wallsend
LEYS, Andrew Oxley 1st Blayney
LOANE, Edward Alexander 1st Keiraville
LONG, Robert Ian 1st Kempsey
LORD, Peter Graham 1st Caringbah
LUCAS, Elizabeth Jane Liverpool City
MACKENZIE, Mark Douglas 3rd East Maitland
MANT, Peter James 1st Figtree
MARINER, Richard Michael 1st Chipping Norton
MARSH, Cathy Ann 1st Jamberoo
MARTIN, Sonya Michelle 1st Kendall
MASTERS, Benjamin Andrew 1st Grays Point
MCAULEY, Erica Zoe 1st Terrey Hills
MCGARRY, Shane Peter 1st Menai
MEYER, Sharni Louise 1st Kooringal
MILLARD, Amanda Jane Kinsey 2nd Sutherland (ARMCO)
MILLIGAN, Brent Alan 1st Forster-Tuncurry
MOFFITT, Renae Danielle 1st Lugarno
MORTON, Donna Dale 1st Macksville
MUELLER, Daniel Joseph 2nd Gordon
NEWLING, David Gregory McCaw 1st Mt Colah/Mt Kuring-gai
NEWTON, Jennifer Louise 1st South Wallsend
NICOL, Simon Kenneth 1st East Ryde
OLIVER, Hellene Jane 1st Aberdare
OMROD, Meredith Anne 1st Jamberoo
ORPE, James Mart 1st Warners Bay
OSSEWEYER, Brett John 1st Fernhill
OWEN, Daniel George 4th Wollongong
OWEN, Rodney Luke 1st Turramurra
PARKES, Laura Marie 4th Kingsgrove
PERRY, Melanie Louise 1st Chipping Norton
PHILLIPS, Benjamin Troy 2nd Port Macquarie
PICKERING, Brent Francis 1st Lugarno
PIRLO, Katrina Joanne 1st Kanwal
PLANT, Adam Lachlan 1st Kanwal
POINTING, Michael Ross 2nd Sutherland (ARMCO)
PORTA, Matthew Ramon 6th Albury
PROUDFORD, Lauren Patricia 1st Kentlyn
QUINN, Stuart James 1st Burrill-Ulladulla
QUIRKE, Amy Lisa 2nd West Pennant Hills
RADFORD, Aaron David 1st Warners Bay
READ, Emma Kathleen 3rd Pennant Hills
RICHARD, Christopher William 1st Lugarno
RICHARDS, Malcolm Geoffrey 1st Blaxland
RIESEBERG, Daniel Paul 1st Hazelbrook
RITCHIE, James William 1st Dulwich Hill (Dame Dixson’s Own)
ROBINSON, Adrian James Ettamogah
ROBINSON, Jeffrey 1st Kanwal
ROFFEY, Benjamin John 1st Teralba
ROMANIS, Janet Cecily 1st Mona Vale
ROMANIS, Keith Francis 1st Frenchs Forest
ROSSER, John Anthony 1st Kooringal
ROWBOTHAM, Benjamin John 1st Burrill-Ulladulla
SANDS, Warren Philip 1st Berowra
SAVAGE, Nicole Jean 1st North Rocks
SIBRAA, Jane Michelle 1st Miller
SIMMAT, Carina Mai 1st Terrey Hills
SINCLAIR, Duncan Hugh 2nd Gordon
SLATTERY, Peter Andrew 4th Wollongong
SMITH, Kelly Elizabeth 2nd Sutherland (ARMCO)
SMITH, Leisha Dianne 1st Tumut
SPRINGER, Stephanie Lorraine 2nd Beecroft
STERLING-LEVIS, Miles 1st West Epping
STOTT, Warren James 3rd Mayfield
SWAN, Nicole Joy 1st Jamberoo
SWORDS, Timothy William 1st Jerrabomberra
TAAFE, Catriona Louise 1st Warilla
TASKER, Benjamin Ward Jon Coromandel
TAYLOR, Ian Stuart 1st Narwee
THOMSON, Brett Douglas 1st Concord
TICE, Christopher Robert 1st West Epping
TICKELL, Graeme Robert 1st Hornsby Heights
TOBIN, Kate Elizabeth Ettamogah
TRAVIS, Scott Bruce 1st Warners Bay
TRELOGGEN, Benjamin Ivan 1st Jerrabomberra
TUCK, Malcolm James 1st North Engadine
WALTER, Phillip Alexander 4th Baulkham Hills
WARDELL, Narelle 1st East Hills
WATSON, Elizabeth Louise 2nd Sutherland (ARMCO)
WEST, Phillip John Cessnock
WHARTON, Darren Geoffrey Kotara
WHEAT, Adam John 1st Blackheath
WHITTAKER, Joanne 2nd Gordon
WHYTE, Belinda Joy 1st Bass Hill
WILKINSON, Ewan Anthony 4th Baulkham Hills
WILSON, Ian Henderson West Pymble
WOOD, Christopher John 1st Westmead
WOOTTON, Wayne Philip 1st Oatley Bay
WRIGHT, Christopher Douglas 1st Oatley
WRIGHT, Claire Lauren 3rd Bathurst (All Saints Cathedral)
WRIGHT, Nichole Melinda 1st Collaroy Plateau
YOUNG, David Arthur Lones
YOUNG, Nathan John 1st Mona Vale
ANDREW, Christopher Trent 1st Woy Woy
BAILY, Jennifer Anne Davidson
BAINES, Nicole Marie 1st Bulli
BARAGRY, Brendan Joseph 1st Lindfield
BAYLEY, Merilee Anne 1st Oatley
BERRY, Michael John 1st Macksville
BOCK, Richard John 2nd Enfield
BOSHUIZEN, Christopher Robert 1st Tumbarumba
BRENNAN, Elizabeth Lucia 1st Fairfield Heights
BRIDGMAN, Howard Allen 1st Wallsend
BUCKLEY, Andrew Peter 1st Caringbah
BUCKLEY, Craig Mark 1st Figtree
BURTON, Dominic Lones
BURTON, Michael John 2nd Beecroft
BYE, Kerry Ann 1st Figtree
CALNAN, Elise Ellen 1st Epping
CARWARDINE, Briony Megan 1st West Tamworth
CHAN, Simon Matthew 1st Narwee
CHILCOTT, Kylinda Gaye 2nd Orange
CHURCHILL, James Edward 1st Yowie Bay
CLARK, Andrew John 1st Keiraville
COMMINS, Benjamin Hoyte Chave 1st Turramurra
COX, Naiomi Louise 3rd Orange
CRAVEN, Sarah Louise 2nd Gordon
CUMMINGS, Corry James 2nd West Pennant Hills
DAELMAN, Timothy John Lones
DAWSON, Michael John Kevin 1st Kiama
DEEN, Daniel James 1st Thirroul
DEVLIN, Omar Robin 1st Byron Bay
DOHNT, Daniel John 1st Albion Park
DONALDSON, Wendy Maree 1st Westmead
DONOHOE, Mark Hugh 1st Grays Point
DOWNES, Ellen Maree 1st Jamberoo
DOWNES, Thomas John 1st Yowie Bay
DRING, Stephanie Chantelle 1st North Strathfield
EASTWOOD, Nigel Ross 1st South Wallsend
EDWARDS, Adam Joseph 1st Albion Park
EDYE, Jennifer Anne 2nd Gordon
ERNST, Derek Richard 3rd East Maitland
EZZY, Vanessa Nicole 1st Westmead
FERGUSON, Anna Alisa 1st Como-Jannali
FERGUSON, Robert John 1st Clovelly
FERNANDEZ, Steven Alan 1st Lilli Pilli
FITZGIBBONS, Janelle Aimee 4th Baulkham Hills
FOLEY-JENNINGS, Claire Marianne 1st Woy Woy
FRANCIS, Angelina Ellen 1st Padstow Heights
GIBBENS, Owen Andrew 1st Corowa
GODFREY, Alexander Howard Campbell 3rd Mosman Bay
GRIFFITHS, Russell Daniel 1st Narwee
GRIFFITHS, Musette 1st Epping
GROVES, Alan James 1st Branxton-Greta
HAINES, Michael Symon Charles Cessnock
HALL, Scott Stephen 1st Merewether
HARRIS, Angus Robert 1st Epping
HARTENSTEIN, Bradley James 1st Jamberoo
HATTANDER, Deborah Ann East Lake Macquarie
HAUSLER, Ashley Ryan 2nd Beecroft
HEALEY, Colin Malcolm Davidson
HEMSWORTH, Angus Darren 1st Merewether
HERLIHY, Janelle Frances 1st Branxton-Greta
HINE, Lauren Michelle 1st Figtree
HORA, David George 1st Elanora Heights
HORDER, Peter Anthony 1st Yowie Bay
HULSKAMP, Adrian John 1st Caringbah
HUMPHREYS, Paul George 1st Narwee
HUNTER, Daniel Peter 1st Russell Vale
HUNTER, Warwick Hamilton 1st Merewether
JACKSON, Adrian Robert 1st Turramurra
JAKES, David Andrew 1st Lilli Pilli
JONES, Kristie Leanne 2nd Orange
JONES, Melanie Kay 1st Aberdare
JONES, Michael Ellis 1st Byron Bay
JONES, Rose-Marie Kathryn 1st Fairfield Heights
JUDD, Adrian Stan 1st Jamberoo
KANE, Timothy James 1st Narwee
KAPRAL, Leah Jean 1st Mullumbimby
KATER, Jesse Michael 1st Keiraville
KAY, John Alasdair Colin MacNair 1st Condell Park
KEEBLE, Diana Marie 1st Gosford
KEMP, Paul Malcolm 1st Jerrabomberra
KNIGHT, Christopher  
LACKENBY, Mark 1st Keiraville
LAUGESEN, Scott Marius Liverpool City
LAWSON, Stephen Bruce 2nd Castle Hill
LEECH, James Michael 1st Corrimal
LIGHTFOOT, Andrew John 3rd East Maitland
LUMSDEN, Joel Phillip 1st Concord
MACDONALD, Cameron John 1st Thirroul
MALONEY, David John 3rd Bathurst (All Saints Cathedral)
MANDER, Ryan John 2nd Sutherland (ARMCO)
MARRIOTT, Samantha Patricia 2nd Queanbeyan
MARTIN, Peter Roland 1st Russell Vale
MASKELL, Peter John Liverpool City
MASON, Renae Louise 1st Belmont North
MATTHEWS, Gary Robert 1st North Revesby
MCARDLE, Kate Maree 1st Gosford
MCGINLEY, Geoffrey Ronald 1st Corowa
MCPHEE, Narelle Gaye 1st Como-Jannali
MERRETT, Luke Thomas Ettamogah
MOLLOY, Sarah Lindsay 1st Chipping Norton
MOOY, Rebecca Ann 1st Brush Park
MORGAN, Patrick Major 1st Corowa
MORRIS, Colin Daniel 1st Kentlyn
MORTON, Adam Joseph 1st Macksville
MUNRO, Lachlan Harold 1st Turramurra
MURPHY, Robert Leonard Coramandel
MURPHY, Russell Charles 1st Wyoming
NEWLAND, Glen Matthew 1st Blackheath
NOLAN, Andrew Cameron 1st Kanwal
NOWELL, Cameron James Ettamogah
OST, Karl Heinrich 1st Kingsway
PACKER, Benjamin David 1st/2nd West Pymble
PARSON, Luke 1st Moss Vale Scout Group
PEARCE, Christopher Frank 1st North Rocks
PEARD, Murray Luke 1st Thirroul
PERRY, Christina Clair 3rd Mosman Bay
PINKERTON, Laura Kate 1st Beacon Hill
PIRLO, Steven Dominic 1st Kanwal
PLATT, Glenn Michael 1st South Wallsend
READ, Alexandra Stephanie 3rd Pennant Hills
REES, Daniel John 1st Berkeley Vale
RENNIE, Andrew John Scott 1st Turramurra
REVELMAN, Richelle Yetta 3rd Rose Bay (Judean)
REYNOLDS, Elizabeth Leanne 2nd Sutherland (ARMCO)
RHODES, Shannon Davis 1st Corowa
RIDDELL, Steven Craig 2nd West Pennant Hills
ROBERTSON, Luke Gregory 4th Baulkham Hills
ROBINSON, Emma Suzanne 1st North Strathfield
ROBINSON, Gregory Peter 1st Yagoona
ROBINSON, Sharon Anne 1st Marton
ROSE, Derek Hugh 1st Westmead
ROSS, Stuart Alistair 1st Aberdare
RUSSELL, Hope Susan 1st Turramurra
SATTLER, Jacqueline Claire 1st Gosford
SHARP, Philip Barry 1st South Punchbowl
SIMIC, David George 2nd West Pennant Hills
SIMMONS, Craig Peter 1st Fairfield Heights
SIMPSON, Melissa Jane 1st Branxton-Greta
SIMPSON, Scott William 1st Kingsford-Smith
SONNERDALE, Richard John 1st Como-Jannali
STANNARD, Andrew Bruce 1st Lindfield
SWIRE, Melanie Jodie 1st Keiraville
TALLON, Natalie Marie 1st Bass Hill
TENNYENHUIS, Lisa 2nd North Carlingford
THATCHER, Matthew  
THORNBURROW, Nicole Ann 1st St Ives
VON HOLDT, Brett 1st Kempsey
WHITWELL, David Craig 1st Yagoona
WILKINS, Bradley James 1st Kelso
WILKINSON, Andrew Colin 2nd Gordon
WOESSNER, Natasha 1st Leichhardt
WOJTOWYEZ, David Matthew 1st Corowa
WOOD, Andrew Gregory Cessnock
WRIGHT, Aaron Roland 3rd Bathurst (All Saints Cathedral)
WRIGHT, Claire Des-Landes 1st Figtree
WYATT, Carly Louise 1st Lugarno
YOUNG, Steven Robert 2nd Beecroft
YU, Yeoman Adam 1st East Ryde
ADAMS, Joanne Stephanie 1st Ourimbah
AINSWORTH, Garth 1st Hornsby
BARLEY, Michael John 1st South Punchbowl
BARNARD, Kimberly Anne Peta 1st Marton
BARNIER, Gregory Raymond 1st Figtree
BARR, Scott Anthony 1st Jerrabomberra
BENNETT, Scott James 1st Narromine
BLACKERT, Laurence Paul 1st Unanderra
BLAKE, David John 1st Ourimbah
BOERMAN, Tanielle Jayne 1st Yowie Bay
BOND, Matthew Gene 1st Boonerah Point
BOOTH, Robert Loy 1st Keiraville
BRENNAN, Amanda Jane 1st Jamberoo
BUCKLE, Melissa Rose 2nd Gymea (St Catherines)
BYRNE, Kelly-Gai 1st Hunters Hill
BYWATER, Steven Peter 2nd Queanbeyan
CAVANAGH, Jennie Marrie 1st Kanwal
CECCO, Gina Louise 1st Greenacre
CHAN, Felicity 1st Lugarno
CLARK, James Ryan 1st Bass Hill
CLARK, Sarah Elisabeth 1st Brush Park
COLLINS, Nathan John 1st Yowie Bay
CONTOS, Steven Nicholas 1st Lindfield
CORMICK, Emma 1st Rathmines
COTTER, Kevin James 2nd Penrith
CREE, Adam Peter 2nd Baulkham Hills
CROWLEY, Andrew John 1st Brush Park
CUMMINS, Raymond Joseph 1st Thirroul
DARE, Michael James 1st Lilli Pilli
DAVIES, Adam Paul 1st Kanwal
DEANE, Keith John Scripps 2nd Forestville
DEVINE, Neil James 2nd Wauchope
DOBSON, Roger Hugh 1st Jannali
DUFFY, John 1st Kingsford-Smith
EDWARDS, Shane Robert Ettamogah
EGGLETON, Andrew Scott 1st Kanwal
ELLERINGTON, Trentt Nathan 4th Baulkham Hills
ELLIOTT, Aaron Kenneth 4th Baulkham Hills
EYRES, Lionel McArthur 1st Yaralla
FARQUHARSON, Tina Kerren 1st Yass
FITZGIBBONS, Trevor George 4th Baulkham Hills
FITZROY, Stuart James 1st/2nd West Pymble
FLETCHER, Bradley John 1st Yagoona
FORD, Adam Peter 1st Caringbah
FOYE, Timothy Aaron 1st Minnamurra
FRANCIS, Timothy John 1st Padstow Heights
FREDERICKS, Anna Jean 1st Jamberoo
GADD, Michael Grant 2nd Wauchope
GEARY, Shaun Cameron 1st Kooringal
GEORGE, David Allan 2nd East Maitland
GIBB, Shaun 1st Cheltenham Scout Group
GILES, Sarah Jane 1st/2nd West Pymble
GOTHAM, Joshua Stanley 3rd Thornleigh
GRACE, Jennifer Anne 1st Rathmines
GREY, Stefan Dirk Adrian 1st Liberty Plains
HALL, James Anthony 1st Blackheath
HARRIS, Jennifer Susan 1st Yowie Bay
HARRISON, Shane John 1st Collaroy Plateau
HELBY, Errol George 1st Tambourine Bay
HENDERSON, Melissa Joy 1st Westmead
HEWITT, Justin Mark 1st Burrill-Ulladulla
HILKEMEIJER, Christopher 1st Port Macquarie
HILL, Toby Michael 2nd Thornleigh
HILTON, Raymond Charles 1st Turramurra
HOARE, Craig William 1st Illaroo
HOLYOAK, Steven Saul 1st Kempsey
HOOKE, James Edward Yanco Agricultural High
HOWARD, Jeffrey Robert 1st Jannali
HOWES, Alison Helen 1st Collaroy Plateau
HOYNES, Michael Adam 1st Kingsway
HU, Jason 1st/2nd West Pymble
HUDSON, Douglas Bruce 1st Lugarno
HUGHSON, Malcolm Karl 1st Minnamurra
HULME, Andrew James 1st East Roseville
HUNTER, Ranald Linton 1st Merewether
JACKSON, Daniel Peter 3rd Bathurst (All Saints Cathedral)
JONES, Christopher Arthur 1st/2nd South Turramurra
JOYCE, Keirin John 1st Kings Langley
JUNIPER, Callum James 1st Hunters Hill
KANE, Alison Margaret Davidson
KAYE, Andrew Geoffrey 1st Turramurra
KEAST, David Allan 1st Bargo
KHOO, James Jin Kwee 1st Berkeley Vale
KLINGNER, Craig Fraser McLeod 1st Glen Innes
MATTHEWS, Timothy  
MOOD, Anthony  
LAKSITO, Benjamin Sapudjagad Yanco Agricultural High
LAMONT, Gene William 1st Port Macquarie
LEVOUNE, Michelle Anne 1st Kirrawee
LEVY, Michael David 1st North Engadine
LEWIS, Angela Lyndsey 1st Willans Hill
LINEHAM, Anthony Robert 1st Port Macquarie
LINSLEY, Benjamin Luke 2nd East Maitland
LIU, Brenton Jay 1st Lilli Pilli
LLOYD, Robert John 1st Jannali
LOANE, Marcus Charles 1st Keiraville
LOGUE, Catherine Alison 1st Kirrawee
LONG, Paulien 1st Kempsey
LOVETT, Natalie Jane 2nd Sutherland (ARMCO)
MACKENZIE, Stuart James 1st Lugarno
MANNERS, Shane Adam 2nd Penshurst
MAURER, Jason John 1st Jamberoo
MAY, Erica Jane 1st Tambourine Bay
MCGRATH, Mark Brent 2nd Baulkham Hills
MCMILLAN, Daniel John 2nd Gordon
MCMILLEN, Kristy Leigh 3rd Bathurst (All Saints Cathedral)
MEARS, Helen Elaine 1st Woy Woy
MENGER, Timothy William Neil 1st Murray Farm
MERRITT, Mark John 1st Illaroo
MERRITT, Simon Paul 1st Illaroo
MILSOM, Tracie 1st Wyoming
MORRISON, Julie Anne 1st Kirrawee
MORRISON, Paul Gerard 1st Grays Point
MOUNTJOY, Adam John 1st Corowa
MOUNTJOY, Matthew George 1st Corowa
MURRELL, Anthony Stuart 1st Lilli Pilli
NORTH, Christopher Michael 1st Wongarbon
O’BRIEN, Meagan Anne 1st Brush Park
O’NEILL, Moir Lea Liverpool City
PANTENBURG, Niels 1st St Ives
PARKER, Jonathan 1st St Ives
PARKS, Matthew 1st Figtree
PARRY, Hewon John Lones
PARSONS, Leonard John 1st Kingsway
PEARCE, Nicole Jane 1st North Rocks
PEARSON, Anthony 1st Grose Vale
PEATE, Katherine DuVal 1st Ballina
PEATTIE, Malcolm Geoffrey 1st St Ives
PITSTOCK, Benjamin Wayne 6th Wagga Wagga
PLANT, Melanie Jan 1st Kanwal
PLUMMER, Michael Andrew 1st Bargo
POWER, Benjamin James 2nd Normanhurst
PRATT, Nicholas William 1st West Tamworth
PRESCOTT, Stuart Walker 1st Turramurra
PURDY, Jason Allan 2nd Sutherland (ARMCO)
QUIRKE, Bradley Peter 1st Hornsby
RAPMUND, Adam Garry 6th Wagga Wagga
RASH, Steven John 1st West Tamworth
RENTON, Karen Anne 1st Woy Woy
RICHARDS, Elizabeth Rose 2nd Queanbeyan
RICHARDSON, Scott Andrew 1st Beresfield
RIDLEY, Anna 1st Turramurra
RIVETT, Scott James 1st Kissing Point
ROBLEY, Cameron Peter 2nd North Carlingford
RODGERS, Terry Ronald 1st Loftus
ROMANIS, Evan 1st Frenchs Forest
RUEGER, Michael Frederic 1st Kingsford-Smith
SANDERCOE, Nyina Halia 4th Baulkham Hills
SARNO, Daniel Graham 1st Port Macquarie
SAUNDERS, Andrew John 1st/2nd West Pymble
SCOTT, Belinda May 1st Berowra
SHORT, Lincoln John 1st Narromine
SHREEVE, Meagan Anne 3rd Bathurst (All Saints Cathedral)
SIMEONIDIS, Constandinos 1st Kingsford-Smith
SIMPSON, Matthew Will 1st Figtree
SKRZYPIEC, Alison Davidson Scout Group
SMELLIE, Heather Jodie 2nd Griffith
SMITH, Greg Armstrong 1st Kanwal
SMITH, Matthew Eric 1st Windang
SMYLIE, Paulette Barbara 1st Kiama
SPEARMAN, Philip Andrew 1st Engadine
SPENCER, Glen 1st West Tamworth
SPENCER, Vikki Lee 1st Shellharbour
SPRINGER, Joanne Margaret 2nd Beecroft
STEVENS, Katherine Michelle 1st Epping
STRUDWICK, Elizabeth Rebecca 1st Burra
TAN, Adrian Si-Houh 1st Sylvania Heights
TEGG, Oliver James 1st Port Macquarie
TERREY, Luke Albert 1st Brush Park
THOMSON, Kim Marie 2nd Tuggerah Lakes
THORN, Simon Kevin 1st Baulkham Hills
THORPE, Helen Louise 1st Tambourine Bay
THORPE, Veronica Anne 1st Tambourine Bay
TOMLINSON, David Gene 1st Erina Heights
TOUT, Belinda 1st Kempsey
VARRALL, Merriden Louise 1st St Ives
VISSER, Kim Naomi Elizabeth 2nd East Maitland
VOGT, Norvan 2nd Queanbeyan
WADE, Philip Mark 1st Epping
WALKER, Gillian Caitlin 2nd North Carlingford
WALLER, Peter John 1st Merewether
WALSH, Malcolm Scott 1st Kempsey
WARDELL, Adam 1st East Hills
WATERS, Cameron Howard 1st Jamberoo
WEAVER, Tammy 1st Shellharbour
WEEKES, Natalie Clare 1st Lugarno
WELLER, Gregory John 1st Raymond Terrace
WHEALY, Nicholas John 2nd Beecroft
WHITE, Geoffrey William 2nd Baulkham Hills
WHITFIELD, Nathan 1st Kingsway
WILCOX, Alexander William 1st Turramurra
WILSON, Rebecca Jane 1st/2nd West Pymble
WOLF, David Lee 3rd Rose Bay (Judean)
WOOD, Aaron John 1st South Wallsend
WOTTON, Matthew John 1st Toongabbie
YEE, Patrick Yin Fui 1st Engadine
ABELAS, Haralabos 1st Keiraville
ALDER, Rodney Charles 4th Lithgow
ALLEN, Claire Rosalind 2nd Baulkham Hills
ANDERSON, Matthew James 4th Baulkham Hills
ANSON, Kerrie Lynette 3rd Orange
APLIN, Paul  
BADGER, Michael David 1st Dural
BAGNALL, Neil Hayden 1st Wallsend
BALE, Peta Rosalie Bambara
BARKER, Emma Joy 2nd Enfield
BARKER, Jason Christopher 1st South Hornsby
BARRINGTON, Grant Richard 1st Murray Farm
BLACKER, Cameron Anthony 2nd Sutherland (ARMCO)
BLACKLEY, Robert Owen 1st Loftus
BLACKWELL, Stuart Thomas 1st Lindfield
BLAIR, Matthew John 1st North Engadine
BLISHEN, Arion Phillip 2nd East Maitland
BOND, James Robert 1st Warilla
BOND, Michael Roger 1st Figtree
BOYCHUK, Andrew Simon 1st Warners Bay
BOYLE, John Charles 1st Jannali
BOYLE, Justin Richard 1st Jannali
BRADY, Melinda Elizabeth 1st Balmoral
BRENNAN, Steven Phillip 1st Jamberoo
BREW, Christopher James 3rd Orange
BRIGHT, Shane Matthew 1st Bargo
BROWN, Mellissa Jane 1st South Wallsend
BURKE, Matthew James 2nd Beecroft
BURTON, Melinda Lee 1st Fairfield Heights
CARTER, Matthew Alexander 1st North Engadine
CHAPMAN, Christopher David 1st Moss Vale
CHAPMAN, David Robert 1st Tumbi
CHAPMAN, David Robert George 1st Petersham
CHARLESTON, Sally Louise 1st Wellington
CONSTABLE, Lee Louise 1st Sans Souci
COOTE, Celia 1st South Hornsby
COSGROVE, Loretta Erin 1st Gosford
COULL, Andrew Edward 1st Lilli Pilli
COULSTON, Warren James 1st Yowie Bay
COWMEADOW, Bradley Graeme East Lake Macquarie
CRAIG, Susan Grace 1st Epping
CRAVEN, Luke James 2nd Gordon
CROFT, Brendan John 1st Blaxland
CURLL, Roland Samuel 1st Shoalhaven River
DADDO, Aaron Mark 1st Ramsgate
DAELMAN, Gerard Anthony 1st Kempsey
DANKS, Justin Murray 1st Cardiff
DAWSON, Trent Andrew 1st Dural
DE RAADT, Michael Anselm 1st Blaxland
DENNIS, Benjamin John 1st South Hornsby
DIBBLE, Justin Andrew 1st Dural
DICK, Sharon Louise 1st Minnamurra
DICKSON, Janine Louise 1st Gordon
DIXON, Ian Huntley 2nd Beecroft
DOBBINS, Catherine Ann 1st Figtree
DOHNT, Rachael Jane 1st Albion Park
DOOLING, Brent Russell 1st Loftus
DORAN, Anne Margaret 1st Toronto
DOWNES, Susan Jane 1st Jamberoo
DOYLE, Matthew Kenneth 1st Liberty Plains
DREW, Linda Margo 3rd Mayfield
EASTWOOD, Andrew James 1st South Wallsend
EDMUNDS, Belinda Anne 1st Beresfield
ELLIOTT, Nicole Maree 4th Baulkham Hills
ESSAM, Emma-Kate 1st Dulwich Hill (Dame Dixson’s Own)
FERGUSON, Joshua Anthony 1st Jannali
FISHER, Bernard John 1st North Strathfield
FOREST, Jason 2nd Queanbeyan Scout Group
FRAME, Stuart 3rd Orange
FRAZER, Catherine 1st Sans Souci
FRENCH, Grant Michael 4th Lithgow
FREW, Samuel 1st Gordon
FRIPP, Terry Jay 1st North Engadine
GALLARD, Martin James 1st Peakhurst
GEARY, Mark Daniel 1st Kooringal
GEARY, Ruth Amber 1st Kooringal
GIBBINS, Felicity Jane Kennedy 1st Kissing Point
GIBBS, Lincoln Ashley 2nd Beecroft
GILBERT, Bradley Stewart 1st North Engadine
GILES, Belinda Elizabeth 1st Gordon
GLOVER, Sean Anthony 1st Woy Woy
GOODWIN, Lisa Mary 1st Rathmines
GOULDER, Damian John 1st Oatley Bay
GRANT, Timothy Paul 1st Yowie Bay
GRAUER, Erika 1st Kooringal
GREEN, Damien Maurice 1st Toongabbie
GRIFFITHS, Crystal Dawn Bambara
HALL, Fiona May 1st South Punchbowl
HANLEY, Joshua William 3rd Mayfield
HARRIS, Jamie Mark 1st Fernhill
HEHIR, David Alan 1st Beacon Hill
HOON, Peter Andrew 2nd Baulkham Hills
HOPLEY, Carl Andrew 2nd Dapto
JENKINS, Paul Raymond 2nd Canterbury (St Paul’s)
KAYE, Emma Jane 1st Turramurra
KEMBLE, Donald Colin 1st Baulkham Hills
KING, Paul Geoffrey 1st Gosford
KLEIN, Nicholas Elliot 1st Vaucluse
LANG, Natasha Ani 1st Turramurra
LAWRENCE, Matthew 1st Kooringal
LEAR, Kristen John 3rd Orange
LEVI, Adrian Leonard 2nd Wauchope
LEVIDO, Bryce Robert 1st Balmoral
LOPEZ, Alicia 1st Fairfield Heights
LORD, Andrew James Charles 1st West Wyalong
LOWDER, Kaitlyn Jane 1st Marton
LUND, Birgitte 1st Epping
LYNDEN-BELL, Peter Thomas 1st/2nd South Turramurra
MACKAY, Cameron Alexander 1st Kempsey
MAGINNITY, Bernard Anthony 1st Coffs Harbour
MANGION, Rowan Bryce 1st South Hornsby
MANNERS, Paul Shamus 2nd Penshurst
MANSFIELD, Paul Colin 1st Jamberoo
MARSDEN, Daniel Stanley Pieter 1st Frenchs Forest
MARSH, Donovan Thomas Richmond
MCARDLE, Adam Stewart 1st Wyoming
MCCARTHY, Alexandra Anne 1st Keiraville
MCLAUGHLIN, Mathew John 1st Yowie Bay
MELDRUM, Benjamin James 1st Seaforth
MILLARD, David James 1st Kirrawee
MORRISON, Jennifer Kathleen 1st Kirrawee
MUNRO, Kylie Jane 1st Blaxland
MURPHY, Matthew James 1st Wyoming
MURPHY, Rebecca Jade 2nd West Pennant Hills
NEWTON, Gregory James 1st Wallsend
NICHOLSON, Kym Maxwell 3rd West Pennant Hills
OAKES, Michelle Louise 1st Cardiff
OWEN, Jeffrey Allan James 1st Cardiff
PALKO, Anthony James 1st Yass
PALMER, Alexander Warwick 1st Camden South
PARIS, Matthew Jason 1st Liberty Plains
PARKER, Aaron Raymond 1st Campbelltown
PAYNE, Derek Anthony 1st Illaroo
PEARCE, James Ernest Drummoyne
PETERS, Louise Ann 1st Dapto
PETERSON, Stuart James 1st Ingleburn
PHILLIPS, Benjamin Andrew 1st Berkeley Vale
PHILLIPS, Byron Paul 1st Leumeah
PIPER, Jason William 1st Woy Woy
PIPER, Mark Thomas 3rd Mayfield
PIRLO, Mark Christopher 1st Kanwal
PITSINOS, Robert 2nd Gordon
POLSEN, Phillip Geoffrey 2nd Queanbeyan
POOLE, Timothy Andrew 1st Green Point
QUINN, Matthew Anthony 1st Warilla
QUINNELL, Damien Anthony 1st Grays Point
RAPMUND, Scott Peter 6th Wagga Wagga
REED, Michael Scott 1st Bargo
REEVES, Sarah Ann 1st Minnamurra
REVELMAN, Simon Lionel 3rd Rose Bay (Judean)
REYNOLDS, Donald James 1st Hunters Hill
REYNOLDS, Michael 1st Leumeah
RICHARDS, Deanne Elizabeth 1st Mt Colah/Mt Kuring-gai
RICHARDS, Jason Edward 2nd Queanbeyan
ROBERTSON, Bryce Wade 1st Elanora Heights
ROBINSON, Christopher Clement 1st Yagoona
ROOKE, Daniel John 1st Ettalong
ROSS, Matthew Leigh 1st Murray Farm
ROUSELL, Brett Anthony 1st Bargo
RYAN, Matthew John 2nd Gordon
SANDS, Denise Frances 1st Hornsby
SILCOCK, Honor Joanne 1st Rathmines
SIMMAT, Kobi Conde 1st Terrey Hills
SIMS, Robert Andrew 1st Castle Hill
SIMS, Warwick Paul 1st Carlingford
SMALL, Rebecca Mary 1st Camden South
SMITH, Glenn 1st Yagoona
SMITH, Michael Blake Kotara
SMITHERS, Christopher John 3rd Mosman Bay
SMITHERS, James Michael 3rd Mosman Bay
SNEDDON, Bruce Andrew 2nd Thornleigh
SOLA, Jakob Anthony 2nd Sutherland (ARMCO)
SOLANOV, Lara Natalie 1st Figtree
STEAD, Troy Adam Kotara
TALBOT, Jillian Lynette 2nd Beecroft
TOD, Andrew James 1st Kentlyn
TRIST, Cain Stephen 1st Beacon Hill
TUNG, Gavin 1st Leichhardt
TURNER, Kathleen Elsie 2nd Thornton
VICKERY, John Stephen 1st Oatley Bay
WALKER, Gareth 2nd Queanbeyan
WARHURST, Brent Graham 1st Port Kembla
WATERS, Travis Clayton Edward 1st Marton
WESTBLADE, Maree 6th Wagga Wagga
WILLETT, Sean Michael 2nd Penrith
WILLIAMS, David Anthony 2nd Baulkham Hills
WILLIS, Jodie Maree 1st Elanora Heights
WOOD, Stuart Lyall 1st Westmead
WOOLF, Scott McDonald 1st Miller
WYATT, Steven Charles 1st Kingsway
ZIDS, Kathryn Natalie 1st Jannali
ADAMS, George 1st Ramsgate
ALSTON, Dane Hunter 1st Kosciusko
AMY, Benjamin Kenneth 1st Lilli Pilli
ANDERSON, Stuart William Yanco Agricultural High
ANDREW, Sheay Adam 1st Woy Woy
ANTRIM, David Michael Davidson
ARCHER, David James 1st Edgeworth
ARMSTRONG, Warwick Brian 1st Burra
BADENHOP, Jayson Bryce 3rd Wahroonga (St John’s Own)
BAINES, Scott Andrew 1st Bulli
BANKS, Michael Andrew 3rd Orange
BARTELS, Nicole Elissa 1st Kissing Point
BARTLETT, Steven Ian 1st South Wallsend
BAYLEY, Grant Robert 1st Oatley
BELL, Justin 1st Wallsend
BENEDYKA, Daniel 2nd Orange
BOERMAN, Bradley Joel 3rd Mayfield
BOOTH, Kirsty Irene 1st East Ryde
BOOTH, Michelle Elizabeth 1st Elanora Heights
BORGERT, Ruth 1st Kissing Point
BOUFFLER, Katrina Ruth 3rd Orange
BOWMAN, Alison Janine North 1st Loftus
BOYCE, Christopher James 1st Blaxland
BROOKS, Kate 1st Moss Vale
BURGIN, Natalie 2nd Dapto
BURNS, Jason Bradley 1st Granville
BURNS, Rodney Michael 2nd Mortdale
BUTLER, Andrew James 1st West Tamworth
BYWATER, Daryl Stuart 2nd Queanbeyan
CAMPBELL, Ross Ian 1st Kingsford-Smith
CAMPEY, Phillip Edward Kotara
CARPENTER, Kristin Robert 1st Dapto
CHANT, Kylie May 1st Windang
CHAPMAN, Guy Thomas 1st Green Point
CHAPMAN, Toryn Wayne 6th Albury
CLARKE, Jesse 1st Middle Harbour
CLARKSON, Kerry Anne 1st Westmead
CLEMENTS, Andrew John 1st Taree
COMMINS, Benjamin 1st Turramurra Scout Group
COLEFAY, Brett 1st Bargo
COOK, Michael Lee Kotara
COOTE, Philip 2nd Thornleigh
CURLL, Daniel Robert 1st Shoalhaven River
DAVIES, Philip Colin 1st Cooma
DE VRIES, Daniel John 1st/2nd Harbord
DEAN, Malcolm Bradley 1st Kirrawee
DEAN, Matthew Troy 1st Blaxland
DORAN, Pauline Mary 1st Toronto
DROPMANN, Angela Renee 1st Yowie Bay
ELPHICK, Brendan Campbell 1st Turramurra
ENGERT, Amanda Annice 1st Berowra
EZZY, Renee Leveice 1st Westmead
FITZPATRICK, Riley 1st Port Macquarie
FOGARTY, Mark Andrew 1st Beresfield
FORSYTH, Matthew David 2nd Abbotsford
FRAME, Shelley Maree 3rd Orange
FRASER, Simon James 1st Kelso
FREEMAN, Gregory Ian 2nd Queanbeyan
GEELAN, David Ross Arthur 1st Batemans Bay
GEELAN, Emma Louise Priscilla 1st Batemans Bay
GODDARD, Steven 1st Sans Souci
GODFREY, Robert James Campbell 3rd Mosman Bay
GRAHAM, Andrew James 1st/2nd Harbord
GREEN, Christopher James 1st Shellharbour
GRIFFITHS, Darren Stuart 1st Kyle Bay
GROSS, Christopher Alan 2nd Mortdale
HAEGENS, Patricia Marie 2nd Baulkham Hills
HALE, Amanda Jane 2nd Gordon
HANDLEY, Duncan 1st Carlingford
HARRISON, Trent Jay 1st Blaxland
HICKS, Leefe 1st Petersham
HINDLE, Kevin Terence 1st Thirroul
HINE, Christopher Glen 1st Figtree
HODGE, Adele Louise 1st Medowie
HODYL, Gillian Elizabeth 6th Hamilton (Scottish)
HOLDEN, Christopher Ian 1st Mullumbimby
HOLLOWAY, Daniel James 3rd Mayfield
HOOGENDOORAN, Rachel Michelle 1st Minnamurra
HUDSON, Lee Damien 1st East Ryde
HUNTINGTON, Karen Jeanette Davidson
JACKSON, Melanie Anne Mary Cecilia 1st Batemans Bay
JACKSON, Patrick George 1st Batemans Bay
JEWISS, Nicholas Keith 1st Port Macquarie
JOHNSON, Rodney William 1st Leumeah
JONES, Caroline 1st Collaroy Plateau
JONES, Natalie 1st/2nd South Turramurra
JONES, Ricalton Brian Lones
KERRIGAN, Gordon Robert 3rd Summer Hill (Trinity Grammar)
KINGSTON, Justin Mansfield 2nd Gordon
KNUDSON, Melissa Gaye 1st Berowra
KURATH, Alexander Heinrich 1st Turramurra
KUTASSY, Simon 1st Leumeah
LACEY, Jennifer Louise 1st Port Kembla
LAMACRAFT, Alan Douglas 1st Hornsby Heights
LAWRANCE, Stuart Andrew 2nd Gordon
LEICHT, Nathan Jon 2nd Wauchope
LEVOUNE, Jennifer Lisa 1st Kirrawee
LONGLEY, Megan Ann 1st Barrenjoey
LOPEZ, Daniel 1st Fairfield Heights
LOVELY, Gavin Ryan 1st Condell Park
LOWDER, Daniel 1st North Engadine
LUMMIS, Karen Lynette Lones
LYNCH, Matthew John 1st Keiraville
MAHER, Craig George 1st Gosford
MAMOUNEY, Louisa Peace 1st Petersham
MANT, Darren John 1st Figtree
MARTIN, Kimberley Bernadette 1st Collaroy Plateau
MATHER, David John 1st Shoalhaven River
MCDONALD, Aaron Owen Cessnock
MCDONALD, Colin Campbell 1st Bargo
MCDOUGALL, Robert Andrew Davidson
MCINTYRE, Nicole 1st Dulwich Hill (Dame Dixson’s Own)
MCNEICE, Bruce Warren 2nd Figtree
MCQUADE, Stuart Ronald Edward 1st Albion Park
MEARS, Simon Richard 1st Woy Woy
MERRETT, Bradley Charles 1st Kooringal
MIDDLETON, Steven James 1st Gymea
MILLER, Aaron 1st/2nd South Turramurra
MILLER, Anthony James 1st Dulwich Hill (Dame Dixson’s Own)
MILSOM, Shane 1st Wyoming
MOBBS, Elizabeth Rae 1st Lilli Pilli
MURAS, Sophie Anne 1st Baulkham Hills
MURRELL, Rohan 2nd Beecroft
NESBITT, Kirk Alexander 1st Padstow Heights
OLIVER, Adam Kenneth 1st Bulli
O’MELEY, Scott James 3rd Mayfield
PAATSCH, Andrew Mostyn Ettamogah
PATMORE, Kate Ellen 1st Woy Woy
PEACH, Elouise Sharman 1st Green Point
PETERSEN, Nigel James 1st Cardiff
PFEIL, Bernard Eric 2nd Abbotsford
PHILLIPS, Natalie Kate 1st Loftus
PIKE, Andrew Dean 1st Shellharbour
POWELL, David Mark Yanco Agricultural High
PRENTICE, Simon 1st Lane Cove
PRICE, Benjamin Carlton 2nd East Maitland
PRIESTLY, Jacqueline Eleanor 1st/2nd Harbord
PULESTON, Christopher 1st Burra
PYNE, Stephanie 1st Burra
REGAN, Mark 1st Gordon
RENTON, Michael George 1st Woy Woy
RICHARDS, David Linden 1st Collaroy Plateau
ROBINSON, Debra Anne Ettamogah
ROBINSON, Sarah Louise 2nd Sutherland (ARMCO)
ROMER, Gavin Paul 1st Port Macquarie
ROOTSEY, Christine Gaye 6th Hamilton (Scottish)
ROSE, Natalie Elizabeth 1st Blaxland
ROSE, Rebecca Margaret 1st Blaxland
ROSEE, Craig Andrew 1st Woy Woy
ROSEN, Katherine Elena 1st Elanora Heights
ROSER, John Robert 1st Kiama
SANDERCOE, Trent Micheal 4th Baulkham Hills
SANDERS, Kelly-Jane 2nd Wauchope
SCHILLER, Nikolaus Jozsef 3rd Summer Hill (Trinity Grammar)
SEILER, Lisa Jane 1st Barrenjoey
SEXTON, Romaney Alexandra 1st Burra
SHEARD, Naomi Jane 1st Tambourine Bay
SHEARWOOD, Christopher John 1st Erina Heights
SHEFFIELD, Brett Andrew Coates 2nd Queanbeyan
SIMIC, Rowena 2nd West Pennant Hills
SISTERSON, Mark Joseph 1st Collaroy Plateau
SLADE, Sue-Anne 3rd East Maitland (St Peter’s)
SMITH, Allison Janette 2nd Orange
SMITH, Gary Alan 1st Heathcote
SMITH, Jennifer Louise 4th Wollongong
SMITH, Jonathan James 2nd Sutherland (ARMCO)
SMYLIE, Peter Graham 1st Kiama
SPRINGER, Stuart Charles 2nd Beecroft
ST QUINTIN, Timothy David 1st Lindfield
STANLEY, Brett Peter 1st Erina Heights
STANNERS, Leo John 1st Loftus
STARR, Stuart James Sutherland 1st/2nd South Turramurra
STEWART, Duncan 1st Ramsgate
SWEENEY, Benjamin Andrew 1st Minnamurra
TEGG, Michael Anthony 1st Port Macquarie
TERREY, Adam Graham 1st Brush Park
TEUDT, Mathew Craig 1st South Punchbowl
THOM, Stuart 1st Lindfield
THOMAS, Jane Elizabeth 1st Green Point
THOMAS, Richard Troy 2nd Wauchope
THORLEY, Simone Louise 3rd East Maitland (St Peter’s)
THORPE, James David 1st Lane Cove
TIBBITTS, Sarah Margaret 2nd Beecroft
TUBNOR, Jason Bruce 1st Tumbi
VAZQUEZ, Piedad 1st Shellharbour
WALLACE, Christopher 2nd Forestville
WALSH, Michael Garry 1st Yagoona
WALTER, Alison Jean 1st Wyoming
WASLEY, Mark 1st Keiraville
WATERS, Malcolm John 1st Jamberoo
WATSON, Mark Stephen 1st Gordon
WILKES, Sarah Anne 1st Kirrawee
WILKINSON, Greg Liam 2nd Parkes
WILKS, Murray 2nd East Maitland
WILLIAMS, Mark Owen 1st Beresfield
WILLIAMS, Stefanie Madeleine 1st Peakhurst
WULFF, David Peter 1st Turramurra
WUTHRICH, Viviana Marlene 1st Berowra
ADAMS, Gavin Darryl East Lake Macquarie
ALLAN, Stephen John 1st Thirroul
AMOS, John Matthew 1st Shiprock
AMOS, Melinda Jane 1st South Hornsby
ANDERSON, Carl Patrick 1st Sydney
ANDREWARTHA, David Llewellyn 1st Blaxland
ANDREWS, Cynthia Jane 1st Barrenjoey
ANDREWS, Timothy James 1st Turramurra
ANSON, David John 2nd Orange
ARNOTT, Matthew Dean 1st Wyoming
ASLIN, Brian Charles 1st West Epping
BAGNALL, Carl Nathan 1st Wallsend
BAILEY, Marc Paul 2nd Royal National Park
BAKER, Lynne Pamela Davidson
BALA, Stephen John 1st Caringbah
BALLINGER, Tanya Sheree Wyoming
BARBER, Amanda Jane 1st Thirroul
BARKER, Suzette 1st North Engadine
BARNIER, Michael 1st Figtree
BARRY, Neil 1st Illaroo
BATE, Michael John Balgownie
BATHGATE, Brian Cameron 1st East Ryde
BENNETT, Michael Milton 1st Narromine
BEVAN, Adrian Charles 1st Gordon
BLACK, Nikki Michelle 3rd East Maitland (St Peter’s)
BLACK, Sarah Isabel 1st Frenchs Forest
BLEAKLEY, Fiona Elizabeth 1st Orange
BOOTHBY, Joanne Maree Grafton
BOSWELL, Claire Louise 1st Epping
BOSWELL, James Andrew 1st Epping
BOUFFLER, Andrew Douglas 3rd Orange
BOURKE, Angelica Katarina Margarett 1st Orange
BOWMAN, Gavin Allen North 1st Loftus
BURGESS, Paul Nathan Cessnock
BURTON, Linda Annabel 2nd Beecroft
CHAMBERS, Gregory John 1st Kirrawee
CHESHIRE, Christopher Brian 1st Glen Innes
CLARKE, Ladine Amanda 1st Greenacre
CLARKE, Megan Ann 3rd Belrose
CLAYTON-STAMM, Pollyanna Georgina 1st Turramurra
CLEAVER, Katherine Ann 1st Thirroul
COATES, Melinda Jane 1st Figtree
COCHRAN, Mark Paul 1st Blaxland
COLLINS, Brent Adam 1st Gosford
COLLINS, Karen Margaret 1st Minto
CRAVEN, Benjamin Michael 2nd Gordon
CROSS, Jason Micheal 2nd Penshurst
CSESZKO, Jason 1st Kooringal
CUMMINS, Alison Joyce 1st Thirroul
DAVEY, Peter Andrew 1st Toronto
DAVID, Alicia Gabrielle 2nd South Turramurra
DAVIDSON, Mariell Elizabeth 3rd Wahroonga (St John’s Own)
DAVIES, Fiona 3rd Thornleigh
DAVIES, Terence Keith 1st Figtree
DEANE, Claire Wynne 2nd Forestville
DEVENISH, Andrew James 1st Leumeah
DIBBLE, Kylie Michelle 1st Dural
DICK, Maree Anne 1st Minnamurra
DILLEY, Sharon Linda 1st Captains Flat
DIXON, Mark Robert 2nd Beecroft
DONALD, Jason Terrence 1st Glen Innes
DONNELLY, Paul David 1st Glen Innes
DORAN, Gregory John 1st Toronto
DORAN, Mark Gerrard 3rd Engadine (Don Bosco)
DRESSLER, Andrew John 1st Tambourine Bay
EADIE, Clayton 1st Wyoming
EDMUNDS, Scott Andrew 1st Beresfield
EMANUEL, Joanne 1st/2nd Harbord
FARQUHARSON, Adam Brett 1st Yass
FITZPATRICK, Tara Leanne 1st Port Macquarie
GEARY, Megan Emma 1st Kooringal
GILBERT, Natalie Jane 1st North Engadine
GOODALL, Janelle Sharon 1st North Engadine
GOTH, Andrew 1st Yagoona
GOTHAM, Kathryn Frances 3rd Thornleigh
GOTTING, Stuart Anthony 2nd/3rd Belrose
GRIFFITHS, Christopher David 4th Baulkham Hills
HARRIS, Leigh Wayne 1st Oatley
HATTANDER, Lee John East Lake Macquarie
HAWKE, Peter William 1st Edgeworth
HAYES, Daniel Gordon 2nd Beecroft
HAYES, Peter Matthew 2nd Normanhurst
HAZELL, Robert Joseph 1st Jamberoo
HENDERSON, Geoffrey Robert 1st Westmead
HILKEMEIJER, Michael 1st Port Macquarie
HINE, Glenda Lilian 1st Blaxland
HOGAN, Kathryn Tace 1st Yass
HOLLAND, Craig Patrick 1st East Ryde
HOLLINGS, Thomas Peter Eastwood
HOLT, Nicholas John 1st Gordon
HUGHES, Peter Richard 1st Turramurra
HUGHES, Rhonda Carol 1st Barrenjoey
HUMPHREY, Peter Thomas 3rd Engadine (Don Bosco)
HUNTINGTON, Peter Gordon Davidson
JAMIESON, Lisa 6th Hamilton (Scottish)
JENKINS, Suzanne Caroline 1st Kissing Point
JOHNS, Shane Kenneth 1st Wallsend
JOHNSON, Gina Therese 1st Jamberoo
JOHNSTON, Andrew Scott 1st/2nd Harbord
JONES, Andrew Colin 3rd West Pennant Hills
JUDD, Veronica 1st Jamberoo
KENNEDY, Matthew David 6th Wagga Wagga
KILBY, Barry John 1st Toronto
KNOWLES, Simon Robert 1st Woy Woy
LAURENCESON, Xavier Damian Guy Liverpool City
LEA, Brian Roger 2nd Caringbah
LEA, Kelly-Ann 1st Petersham
LEVY, Shelley Maree 1st North Engadine
LINKLATER, Katherine Jane 1st Epping
LODER, Christopher 1st Caringbah
LONGHURST, Andrew James 1st Gymea
MADSEN, Brett Andrew 3rd Gymea
MANGION, Stuart Aaron 1st South Hornsby
MANT, Gregory Paul 1st Figtree
MARKS, Anthony Thomas 1st Blaxland
MARSH, Peter James 1st Jamberoo
MASON, Lytia Maree 1st Gosford
MCDARMONT, Brian 2nd North Carlingford
MCINTOSH, Donald Arthur 1st Muswellbrook
MEANEY, James Patrick 1st Frenchs Forest
MEARS, Jeremy Nicholas 1st Woy Woy
MITCHELL, Craig Ernest 1st Burra
MITCHELL, Holly Amanda Louise 1st Raymond Terrace
MITCHELL, Shaun David 1st Bungendore
MOAT, Graeme Anthony 2nd Enfield
MOORE, Kerrin 1st Scone
MORAN, Stephen Andrew 2nd North Carlingford
MORGAN, Jason William 3rd East Maitland (St Peter’s)
MURRAY, Jason Scott 1st Caringbah
MYLES, Melissa Christine 3rd Gymea
NEWTON, Kathryn Lee 1st South Wallsend
NICOLE, Daniel Claude 1st Wyoming
NORMAN, Murray 1st Kooringal
OAKES, Christopher John 1st Cardiff
O’BRIEN, Engelien Alberti Elisabeth 1st Morton National Park
O’BRIEN, Sean Andrew 1st Green Point
O’SULLIVAN, Brendan Charles 1st Frenchs Forest
PARTLETT, Scott Brendan 4th Baulkham Hills
PAYNE, Christian Michael 1st Brush Park
PELES, Naomi Ilana 1st Berowra
PHILLIPS, Alistair Gordon 1st Green Point
POST, Melanie Anne 2nd Forestville
REANEY, Kimberly Marie 1st Narrabeen
REYNOLDS, Michael John Balgownie
REYNOLDS, Paul 1st Leumeah
ROBERTSON, David Ross Duncan 2nd Mortdale
ROBERTSON, Julian 2nd Baulkham Hills
ROBINSON, Saskia Louise 1st Kissing Point
ROWE, Benjamin Patrick 1st Shellharbour
RUTHVEN, Grant Ronald 2nd Royal National Park
RUTHVEN, Shane John 2nd Royal National Park
SEDDON, Kendra 1st Warilla
SELWOOD, Shane David 1st Baulkham Hills
SEXTON, Rebecca Elizabeth Bernadette 1st Burra
SKILLER, Andrew John 1st Helensburgh
SMITH, Andrew 1st Yagoona
SMITH, Rani Bambara
SPARKES, Graham Stephen 2nd Thornton
ST CLAIR, Cameron Alan 2nd Gordon
STANLEY, Nathan James 1st Morton National Park
STEEL, Peta Adele 1st Minnamurra
STOREY, Anthea Marie 1st Figtree
TALBOT, Benjamin Arnold Hugh 2nd Beecroft
THOMPSON, Daniel Allan 6th Wagga Wagga
THOMPSON, Matthew James 6th Wagga Wagga
THORLEY, Sharron Marie 3rd East Maitland (St Peter’s)
TITTERTON-SMITH, Justin 1st Figtree
TRUTE, Paul Charles 1st/2nd Harbord
TURLAND, Wade 1st Port Macquarie
TURNER, Noel Edward 2nd Thornton
TWIST, Simon Peter 1st Shellharbour
VAN DER BURG, Trudy 1st Scone
VAN VLIET, Brendan Anthony 1st Russell Vale
VAUVERT, Fiona Virginia 1st Warilla
VOGT, Odette 2nd Queanbeyan
WAGNER, Andrew John 1st/2nd North Epping
WALLINGTON, Keith William Alan Eastwood
WEARNE, Christopher David 1st Caringbah
WEEKES, Craig Anthony 1st West Peakhurst
WHITE, Douglas Andrew 2nd Baulkham Hills
WHITWELL, Mark Charles 1st Yagoona
WILKINSON, Bradley James 2nd Port Macquarie
WILLIS, Jacinta Maree 2nd Beecroft
WILSON, Roderick James 1st Davidson
WINGROVE, Kate 2nd Mortdale
WOOD, Karen Suzanne 2nd North Carlingford
WOOD, Natalie Jane 2nd Royal National Park
YOUDALE, Katrina Lee-anne 1st Turramurra
ZIDS, David Anthony 1st Green Point
ABERNETHY, Fiona 1st Yass
ALLATT, Lynette Meredyth 1st Morton National Park
ALLEN, Katie Louise 1st South Turramurra
ALLPORT, William Patrick 2nd Canterbury (St Paul’s)
ANDERSON, Wayne Anthony 3rd Engadine (Don Bosco)
ANSON, Ryan Robert 1st Medowie
ANTRIM, James Thomas 1st Davidson
APPS, Leigh Dewar 1st Port Macquarie
AUDSLEY, Danielle 1st/2nd Harbord
BAGNALL, Luke Martin 1st Wallsend
BAILY, Stephen Philip 1st Davidson
BALES, Lisa-Rae Maydos 1st Elanora Heights
BALFOUR, Lyndell Helen 1st East Hills
BANNER, Andrew Garth 1st Figtree
BARNES, Jennifer Elizabeth 1st Thirroul
BARTLETT, Jason Alan 1st South Wallsend
BAYES, Christopher 1st Scone
BEESON, Michael Jamie 2nd Queanbeyan
BLACKLEY, Andrew David 1st Sefton
BLAMIRE, Serena Jane 1st Green Point
BLISS, Leanne 1st Jamberoo
BLONDEL, Jennifer Lee 1st South Turramurra
BOND, Jason 1st Figtree
BONNER, Nina Jan 1st Green Point
BOWEN, Kara Lea 1st Cambridge Park
BRENNAN, Blair Graden 1st Barrenjoey
BRENNAN, Kimberley 1st Jamberoo
BROOKE, Terry Stewart 1st East Hills
BROOKS, David Dean 1st Balgownie
BROWN, Stuart Matthew 1st Bass Hill
BUCKLE, Adam Jeffrey 1st Green Point
BUHAGIAR, Brian William 1st Miller
BULLEN, Kirstin Nowell 4th Pennant Hills
BURGE, Andrew Evan 3rd Bathurst (All Saints Cathedral)
BURGESS, Cameron Christopher Stuart 1st Prairievale Park
CAMPBELL, Glen Robert 6th Albury
CATLIN, David Ralph 1st Pendle Hill
CHILCOTT, Darren Geoffrey 2nd Orange
CONSTABLE, Dean Bruce 1st Sans Souci
CONSTABLE, Jill Sandra 1st Sans Souci
COOK, Elizabeth Louise East Lake Macquarie
COTTRELL, Jeanette Marie 1st Port Macquarie
COULSON, Ian Clement 2nd Royal National Park
COWLEY, Brett 2nd Campbelltown
COWMEADOW, Julie-anne East Lake Macquarie
CRADDOCK, Cassandra Louise 1st Brush Park
CRAWFORD, Matthew John 1st Wyoming
CREIGHTON, Penelope Joy 1st Thirroul
CROCKER, Melinda Jane 1st Westmead
DANKS, Anthony Stuart 1st Cardiff
DARE, Michelle Lisa 1st Lilli Pilli
DARNEY, James Arthur 1st Wellington
DREISE, Peter Michael 1st Yaralla
EAST, Corinne Michelle 1st Yaralla
EVANS, Daniel John 1st Rathmines
EVERY, Timothy Paul 2nd Port Macquarie
FINCH, Glen Noel 1st Wallsend
FINLAY, Davidson Alexander 3rd Orange
FITZELL, Barclie Roy 1st Nowra
FITZGERALD, Wendy Elizabeth 1st Commirvenuni
FLOWER, Michael William 2nd North Carlingford
FOORD, Gregory Allan 1st/2nd Harbord
FOOTE, Damien Shawn 1st Leura
FRANKLIN, Natasha 1st Bellingen
FREEMAN, Andrew Geoffrey 2nd Queanbeyan
FROST, Kevin Leslie 1st West Tamworth
GALLARD, Wesley Jack 1st Peakhurst
GARDNER, Darren Michael 1st Kissing Point
GARDNER, Vanessa Jayne 1st Helensburgh
GARNER, Cameron Bruce 1st Lugarno
GARNETT, Jason Christopher 1st Blaxland
GAUCI, Natalie Marie 1st Coffs Harbour
GAWN, Michael Peter 2nd East Maitland
GIBBS, Jason Elliott 2nd Beecroft
GILLIES, Cameron Stuart 1st Lugarno
GOCK, Lester 2nd Gordon
GORDON, John Leslie 1st Narwee
GOSBY, Lana 1st Yaralla
GRACE, Geoffrey Robert 1st Rathmines
GRAHAM, Paul Kenneth 1st Narrabeen
GRAVES, Matthew John 2nd Wauchope
GREENLAND, Katrina Jewel 1st Hornsby
GROSS, Stephen Brian 2nd Mortdale
GUY, Steven John 1st Minnamurra
HANLEY, Katherine Jillaine 1st West Peakhurst
HARDING, Cameron Allan 6th Albury
HARDING, Michael John 6th Wagga Wagga
HARTENSTEIN, Lisa Maree 1st Jamberoo
HAUPTLI, Deanna Joy 1st Cobar
HAWKEY, David John 3rd Orange
HAWKINS, Tamara Kristine 1st Sans Souci
HEFFERNAN, Damien Charles 1st Lane Cove
HILL, Nicole Christina Kurri Kurri
HODGSON, Adrian Jeffrey 1st Baulkham Hills
HOLLAND, Andrew Mark 1st Minnamurra
HOSE, Grant Christopher 1st Davidson
HOWELL, Melissa Ann 1st Port Macquarie
HUCKSON, Anthony Charles Quinton 2nd Gordon
HUNT, Geoffrey Richard 2nd Parkes
HUXLEY, Michael David 1st Wyoming
JENSEN, Craig 1st Kooringal
JOLIFFE, Kellie Jane 1st East Hills
JOLLIFFE, Matthew Miles 2nd Mortdale
JUDSON, Matthew Peter 1st Blaxland
KERR, Michael Robert 1st St Georges Basin
KING, Anthony Travers 1st Port Jackson
KOOREY, Gavin Anthony 1st Dural
LACEY, Christopher 1st Windang
LANDSTRA, Mark Hendrik 1st Kissing Point
LANG, Robert David 2nd Sutherland (ARMCO)
LANSDOWNE, Richard Henry 1st Woy Woy
LEACH, Yvonne Maree 1st South Hornsby
LIGHTFOOT, Jason Bruce 3rd East Maitland (St Peter’s)
LINKLATER, Nicole Ann 1st Epping
LODER, Richard John 1st Caringbah
LOVELY, Darren Paul 1st Georges Hall
LUMMIS, Christopher Andrew Lones
MAKIN, Peter Matthew 1st Yass
MANN, David Brian 1st Sylvania Heights
MARDELL, Tod Leslie 2nd Enfield
MARSH, Stephen John 1st Jamberoo
MARTIN, Warwick Keith 1st Peakhurst
MATTES, Geoffrey William 1st Turramurra
MCALLUM, Ross Edward 1st Oatley West
MCCABE, Melissa Gai 1st Minnamurra
MCCLELLAND, Matthew Laird 1st Turramurra
MCCREATH, David James 1st Hazelbrook
MEEHAN, Amanda Gael 3rd Belrose
METCALFE, Gregory Raymond 1st Wallsend
MICHIE, Jane Peppin 1st Narrabeen
MILLER, Trent David 1st Narwee
MITCHELL, Cameron William 1st Gosford
MITCHELL, Kathryn Jane 1st Hornsby
MOLEN, Jason Craig 1st Narwee
MOODEY, Stephen Bruce 1st Oatley
MOONEY, Hugh David East Lake Macquarie
MORGAN, Andrew John 3rd Belrose
MORONEY, Christopher Thomas Balgownie
MOSS, Kieren Richard 1st Lane Cove
MUIR, Vanessa Elizabeth 1st Elanora Heights
MURDOCH, Timothy Ian 1st Commirvenuni
MURPHY, Michelle 2nd Griffith
NAIRN, Jody Christine 1st Sans Souci
NEWNHAM, Mark Christopher 1st Hornsby
O’BRIEN, Siegbert 1st South Goulburn
O’NEILL, Andrew James 1st Ramsgate
PATON, Robert James 1st Leura
PATTERSON, Adam James 2nd Baulkham Hills
PATTINGALE, Ian John 3rd Bathurst (All Saints Cathedral)
PAYNE, Andrew John 1st Nowra
PERRY, Rebecca Anne 1st Figtree
PFEIL, Richard Karl Iron Cove
PRITCHARD, Mark Reginald 1st Burra
PROCTER, Cindy Gay 1st Medowie
PUXTY, Brett James 1st Wallsend
QUINN, Peter Malcolm 1st/2nd Harbord
QUIRKE, Donna 1st Hornsby
REGAL, Leanne Mary 1st Windang
REYES, Rodel 1st Sefton
REYNOLDS, Joshua 2nd Campbelltown
RICHARDS, Guy Douglas 1st Davidson
RIDDELL, Leanne Jodie 1st Port Macquarie
ROBINSON, Nils Craig 1st Kissing Point
ROBLEY, Michelle Justine 2nd North Carlingford
ROGERS, Brenton Anthony 7th Broken Hill
ROLLS, Rodney John 1st Bass Hill
ROSE, Wayne Adrian 1st Dural
ROUGHAN, Mary Moninya 3rd Wahroonga (St John’s Own)
RYAN, Paul David Eastwood
SANDERCOE, Gavin Douglas 4th Baulkham Hills
SANDERS, Scott Robert 2nd Wauchope
SANDILANT, Mark Vernon 1st Oatley
SARAFIAN, Alexander Aram 4th Mortdale (LDS)
SAXBY, Jason Phillip Eastwood
SCORER, James West 3rd Summer Hill (Trinity Grammar)
SCOTT, Warren John 1st Berowra
SHANAHAN, Ann Margaret 1st Ourimbah
SHEARER, Wayne Christopher 1st Wallsend
SILCOCK, Jason 1st Rathmines
SLADE, Glen Russell 3rd East Maitland (St Peter’s)
SMITH, Andrew Preston 1st Peakhurst
SMITH, David Russell 1st Kyle Bay
SMITH, Duncan Alexander 1st Minto
SMITH, Richard Malcolm 1st Turramurra
SMITH, Sandy Alexander Bruce 1st Turramurra
SOUTHAM, Daniel James 2nd Penshurst
SPARKS, Timothy John 3rd Orange
STRUTT, Catherine Mary 1st Cardiff
STRUTT, Jennifer Anne 1st Cardiff
SULLIVAN, Brendon 1st Greenacre
SULLIVAN, Justin Denis 4th Mortdale (LDS)
SWANE, Murray Grant 2nd Mortdale
THOMPSON, Stephen Barry 1st Balgownie
THORPE, Stuart James 1st Lane Cove
THORVALDSON, Kristoffer Thomas 1st Turramurra
TRAVERS, Matthew Alexander 1st Greystanes
TYRRELL, Phillip James 1st Georges Hall
TYRRELL, Stuart John 1st Georges Hall
VERONESI, Marco 1st Epping
VETTER, John-Paul 3rd Engadine (Don Bosco)
WADHERA, Darren 1st Yagoona
WAESCH, Brett Anthony 1st Baulkham Hills
WALLACE, Kirsty 1st Coffs Harbour
WARD, Craig Alexander East Lake Macquarie
WARREN, Stuart James 2nd West Pennant Hills
WATSON, Jacqueline Marie 1st Minnamurra
WATT, John  
WHILEY, David John Bambara
WHITE, Matthew Samuel 2nd Orange
WILLIAMS, Astrid Justine 1st Peakhurst
WILLIAMS, Phillip Lloyd 1st Beresfield
WILSON, Graham 2nd Gordon
WILSON-CATTLE, Patricia Dianne 1st South Goulburn
WOOD, Andrew George Holroyd
WOOD, Peter William Holroyd
WOODWARD, Grant Anthony 1st Prairievale Park
WOOF, Kaylene Shirley 3rd Gymea
WORSLEY, Hudson Daroa 1st Turramurra
YATES, Lynda Janelle 1st Westmead
YOUDALE, Derek James 1st Berowra
ZARINS, Laura Anita 1st Denistone
ZIMBOS, Linda May 1st/2nd Harbord
ABELAS, Mark 1st Keiraville
ALLATT, Craig Frederick 1st Morton National Park
ANDERSEN, Heath 4th Wollongong
ANDERSON, Damon Alexander 3rd Engadine (Don Bosco)
ANDREWS, Matthew Robert 1st Sutherland
ANDREWS, Tracey Lee 1st North Revesby
ARCHIBALD, Bradley James Cessnock
ASHLEY-BROWN, Gillian Margaret Belmont
AUSTIN, Victoria Ann 1st Moruya
BABB, Damien John 1st Lugarno
BAGULEY, Judith Anne 1st Epping
BAIN, David 1st Aberdare
BANNER, David Scott 1st Figtree
BARR, Simon James 2nd Normanhurst
BENTLEY, Justin David 1st Temora
BEST, Andrew 1st Narrabeen
BICE, Dion Douglas 1st Illaroo
BLACK, Christopher Alan 1st Peakhurst
BLOOMFIELD, Leonie Jane 1st Peakhurst
BLOOMFIELD, Philip Nicol 1st Kissing Point
BOWDLER, Tony 1st Sylvania Heights
BOYLEY, Mark Lyall 1st Epping
BRADY, Nicholas James 2nd Gordon
BRINDLE, Linda Joy 1st Barrenjoey
BROWN, Alexander David Hamilton 1st Windang
BROWN, Brenden Lee 1st North Revesby
BROWN, Steven 2nd Richmond
BURGESS, Murray Malcolm 1st Figtree
BYLART, Tanya Helena Ettamogah
CAUDWELL, Karl John 1st Dural
CHANT, Robert 1st Windang
CHILDS, Donna Marie 1st Dharruk/Hebersham
CLARK, Ethan 1st Port Macquarie
CLAY, Michael Timothy 1st Lugarno
COATES, Christopher George 2nd Orange
COATES, Michael David 1st Figtree
COFFEY, Adam John 1st Peakhurst
COLVIN, Adam James 1st Green Point
CONNOR, Wayne Gary 2nd Griffith
COOK, Peter John Kotara
CORNEY, Dean Edward 1st Penshurst
COULSON, Antony Vels 2nd Royal National Park
COWARD, Benjamin Martin Lones
CROWE, Paul Anthony 1st Deerbush Park
CROWLEY, Lynda Patricia 1st Brush Park
CUMMINS, Vincent Peter 1st Thirroul
CURRIE, Suzanne Gaye 1st Rathmines
DANKS, Simon 1st Cardiff
DARE, Christopher John 1st Lilli Pilli
DAVIES, Colin Raymond 1st Figtree
DAWSON, Brent Andrew Cessnock
DE GIOIA, Justin Mauro 1st East Ryde
DEARNLEY, Laurie Sutton 1st Toongabbie
DEVENISH, Jean Clare 1st Kentlyn
DIGUGLIELMO, Louisa Maria 1st Coffs Harbour
DOWNES, Alan Trevor 1st North Rocks
DRISCOLL, Gary John 1st Narwee
DUNNING, Justin Peter 1st Warilla
DUNNING, Karina 1st Warilla
EASTON, Bradley George 1st Lugarno
EDE, Brian Michael 1st Sylvania Heights
ELPHICK, Christopher James 1st Turramurra
EMERTON, Alexandra 1st North Rocks
EMSLIE, Stuart Ross 1st Kingsway
EZZY, Simone Patricia 1st Westmead
FIELD, Jeffrey James 1st Keiraville
FISHER, David Luke 2nd Gordon
FITZPATRICK, Sean 1st Port Macquarie
FRANCIS, Glenn Anthony 1st Thirroul
FULLER, Bradley Ross 1st Yagoona
GALATI, Paul Vito 1st Blaxland
GARDNER, Grant 1st Kissing Point
GAUNT, Julie Robyn Lones
GERARD, Matthew 2nd Woolooware
GODLEY, Mark Edward 1st Dural
GRADISNIK, Brett Andrew 1st Murwillumbah
GRICE, Leonnie 2nd Orange
GUINNESS, Nathan Graham Lones
GUNN, Murray Angus 1st Sylvania Heights
HALLIGAN, Julie Anne 1st Turramurra
HARPER, Gregory 1st Blaxland
HARPLEY, Michael Peter 3rd Summer Hill (Trinity Grammar)
HAWKINS, David Andrew 1st Sans Souci
HAYES, Scott Jamie 1st Wellington
HELBY, Sandor Bernard-Ruth 3rd Summer Hill (Trinity Grammar)
HENDY, Victoria Anne 1st Seaforth
HERBERT, Trevor 1st Hornsby
HILL, Scott Peter 1st Cardiff
HOGAN, Stephanie Louise 1st Yass
HOHBERG, Kevin John 1st Bass Hill
HOLMES, Shane Trevour 1st Wyoming
HOPKINS, Jason Andrew 2nd Royal National Park
HOUSE, Daniel Norman 1st Muswellbrook
HOWARD, Kristy Maree 1st Ourimbah
HUBBARD, Matthew John Cessnock
HUNTER, Russell James Cessnock
HUTCHISON, Mark Richard 1st Warilla
ILES, Darrell John 1st Asquith
INNES, Turi 1st Figtree
JEFFERSON, Matthew Thompson 1st Narrabeen
JOHNSON, Anthony Ian 1st Russell Vale
KAUL, Fiona Natasha 1st Shellharbour
KAY, James Barry 1st Georges Hall
KIELY, David John 1st Windang
KNEESHAW, David Thornton 1st Turramurra
LAWRENCE, Trent Jason Balgownie
LE LARGE, Yvonne Antoinette 1st Epping
LEGGATT, Virginia Yvonne 1st Hornsby Heights
LEGGOTT, Raymond John 1st Wingham
LEVERTON, Stuart Charles 1st Turramurra
LEWIS, Adam Nathan 1st Lilli Pilli
LEWIS, Matthew James 1st Lilli Pilli
LOVSTAD, Nikki Maree 1st Russell Vale
LUTHERBORROW, Matthew James 1st Elanora Heights
MACDONALD, Scott Michael 3rd Engadine (Don Bosco)
MACKENZIE, Scott 1st South Punchbowl
MAGUIRE, Megan Marie Belmont
MARTIN, Grant Evan 1st Narrabeen
MATTHEWS, David Renwick 1st North Strathfield
MCDONALD, Craig Andrew 1st Shellharbour
MCDONALD, Gregory Ian 1st Kempsey
MCDONNELL, Peter Thomas 1st Kooringal
MCDOUGALL, Michael Gordon 1st Davidson
MCINTOSH, Craig Lindsay 1st Muswellbrook
MCKENZIE, Scott Andrew 1st Pendle Hill
MCKINLEY, Michael Belmont
MILTON, Rodney 1st North Revesby
MITCHELL, Fiona Jean 1st Burra
MITCHELL, Grant Anthony 1st Brush Park
MONAGHAN, Peter 1st Dural
MORTIMER, Ben Julian 1st Davidson
MURRAY, Brendon Scott 1st Caringbah
NETTING, Christopher John 1st Thirroul
NEWTON, John Thorpe 1st Wallsend
O’CONNOR, Paul Joseph 1st Kyle Bay
O’NEILL, Sean Michael 1st Sylvania Heights
OWERS, Christopher Robert 1st Warilla
PADGETT, Jason Rick 1st Wallsend
PAPWORTH, Brad Alan Kotara
PATON, Grahame Alex 1st Illaroo
PAUL, Kylie Michelle 2nd Charlestown (LDS)
PERCIVAL, Andrew Dennis 2nd Beecroft
PEREZ, Manuel 1st Corrimal
PRATT, Rory Edward 1st Lilli Pilli
PRISK, Sherri 1st Brunswick Heads
PRITCHARD, Diahann Georgina Belmont
PROWSE, Matthew John 1st Moruya
PURTILL, Michael 2nd Broken Hill
RADBURN, Brett 1st Moruya
RAFFIN, John Michael 1st Brush Park
RALPH, Glen Eric 2nd Broken Hill
RATTRAY, Philip David 1st Lane Cove
REANEY, Martin Shawn 1st Narrabeen
REID, Daniel Lawrence 2nd Canterbury (St Paul’s)
REID, Peter Stuart 1st Epping
REINHARDT, Adrian Olaf 1st Turramurra
ROBERTSON, Catherine 1st Hornsby
ROCHE, Rodney Allan 1st Caringbah
ROLINSON, Brett Michael 1st Epping
RUDD, Troy Anthony 1st Erina Heights
RUTHERFORD, Sarah Louise 1st Woy Woy
SAUL, Megan Elizabeth 1st Rathmines
SAUNDERS, Anthony Wayne 1st Wallsend
SAUNDERS, Gail MacKinnon 1st Vaucluse
SAWYER, Gregory John lynn 1st Tuggerah Lakes
SAYERS, Allyn Thomas William 1st Concord
SHARP, Michael John 1st Heathcote
SHEAN, Wayne Robert 1st Pendle Hill
SHIELDS, Peter Richard 1st Engadine
SIDDONS, Martin John 1st Peakhurst
SMITH, Marcus 1st St Georges Basin
STANLEY, Kristine 1st Epping
STEINFURTH, Michelle Diane 2nd Mortdale
STEWART, Christopher James 1st Penshurst
STONE, David John 1st Green Point
SULLIVAN, David James 1st Forbes
SUMMERSON, Corey James 1st Captains Flat
SURPLICE, Melanie Jane 3rd Gymea
TAYLOR, Christopher Darren 4th Mortdale (LDS)
TEEUWEN, Paul John Balgownie
TRIMMER, Neil John 1st Moruya
TUMETH, Kim Michelle 1st Baulkham Hills
VAZQUEZ, Santiago 1st Shellharbour
VIERKANT, John Edmund 1st Blaxland
WAERNER, Walter 1st Figtree
WALKER, Troy James 2nd Mortdale
WARD, Andrew Lindsay 1st West Tamworth
WEATHERALL, Glyn David 1st Beresfield
WEBSTER, Jenni Hilda 1st Dharruk/Hebersham
WEIDEMIER, Jayne 2nd Mortdale
WESTMAN, Mark Thomas 1st Kooringal
WHITE, Rachel Claire 1st North Rocks
WILKINSON, Charles 1st Hornsby Heights
WILLIAMS, Craig Rowland 1st Narrabeen
WILLIS, Julie-ann 1st Coffs Harbour
WILSON, Bradford William Carlisle 1st Davidson
WILSON, Geoffrey Alexander 2nd Gordon
WILSON, Steven Bruce 1st Shortland
WILSON, Warren James 1st Woy Woy
WINGROVE, David 2nd Mortdale
WISE, Steven John 3rd West Pennant Hills
WOODGATE, Michael Leslie 1st Illaroo
ZAMMIT, Paul Alan 2nd Baulkham Hills
ABLESON, Gregory John 1st Belmont
AIKEN, Mark Gordon 2nd Baulkham Hills
AINSLIE, Stuart Adam 1st Blacktown
ALEXANDER, Brett 2nd Enfield
ALI, Nishan 1st Sans Souci
BAKER, Carolyn Ann 1st/2nd West Killara
BAKER, Gregory Alan 3rd Summer Hill (Trinity Grammar)
BAKER, Lyndon James Kurri Kurri
BARBEY, Scott 1st Kooringal
BARNES, Timothy John 1st Dural
BECCHIO, Stephen Raymond 1st Hornsby
BEGBIE, Paul Ross 1st Port Macquarie
BLACKHALL, Paul Anthony 2nd Thornton
BLACKMORE, James Philip 1st Turramurra
BLACKMORE, Simone Leanne 1st Woy Woy
BLOXHAM, Michael Greig John 2nd Royal National Park
BOOBY, Tracey Jane 2nd Bathurst
BOWERS, Jeffrey Ian 1st Avalon
BRAUND, Beaumont Ian 1st Maclean
BRYANT, Alison 1st Oatley Bay
BURY, David John 1st Asquith
CAGANOFF, Daniel 1st North St Ives
CAIN, Andrew 1st Blacktown
CALCOTT, David Geoffrey 1st Bulli
CARDEN, Michelle 1st Bulli
CARLIN, Peter John 3rd Greystanes
CARNE, Stuart John 1st Marsfield
CHIPPINDALE, David 2nd Thornton
CLEAVE, Kylie Louise 1st North Engadine
CLOUT, Stephen 1st Kooringal
COCKBAIN, Ainslie Maree Lones
COLEMAN, Peta Therese 1st Seven Hills
COLLINS, David Keith 1st South Hornsby
COOPER, John Andrew 1st St Georges Basin
CRAWFORD, Bradley Cessnock
CROWLEY, Ann Margaret 1st Brush Park
CUMMINS, Darryl Andrew 1st Thirroul
DAVIS, Steven 1st North Revesby
DAVIS, Timothy Michael 1st Mays Hill
DENNIS, Gary John 1st Marsfield
DEVILLE, Sharon Michelle 1st Dharruk/Hebersham
DILLEY, Jason Neil 1st Captains Flat
DORAN, Paul Anthony 3rd Engadine (Don Bosco)
DOWD, Michael James 1st Glenbrook
DURRAN, Andrew Robert Iron Cove
EMDIN, Mark Nathan 1st Epping
EVANS, Byron Richard 1st East Roseville
FENWICK, Wayne Edward 2nd Taree
FIELD, Jonathan Meyrick Cessnock
FILMER, Lynda Jan 1st Brush Park
FISHER, Kerry John 3rd East Maitland (St Peter’s)
FITZELL, Fiona Gay 1st Condell Park
FITZPATRICK, John William 1st Mays Hill
FLETCHER, Craig Robert 1st North Engadine
FLOOD, Catherine Anne Lones
FORBES, Leonie Sue 1st East Ryde
FORD, Glen Peter 1st Lilli Pilli
FORSYTH, Tristan Michael 1st Wellington
FRIZZELL, Andrew James 1st Brush Park
GADKE, Christopher Wayne Grafton
GILES, Elizabeth 1st Cobar
GLASGOW, Kieran John Cessnock
GOODWIN, Alison Claire 1st Rathmines
GOSBY, Bevan Jay 2nd Caringbah
GOUGH, Paul Andrew 1st Wellington
GRAY, Michael Leonard 1st Thirroul
GRIFFITHS, Sandra Elizabeth 1st Heathcote
HALLAM, Christopher 2nd Richmond
HALPIN, Darryl Gregory 1st Keiraville
HALSON, Clark Nathan 2nd East Maitland
HARRIS, Hugh Alan 2nd Gordon
HARWOOD, Peter Geoffrey 3rd Thornleigh
HAWKINS, Ian David 1st/2nd Harbord
HJORT, Jason 1st Yass
HOLDER, Tracey 2nd Panania
HOSKING, Andrew Philip Lones
HOWARD, Gary Thomas 1st Ourimbah
HUA, Augustus Tchuen 1st Marsfield
HULL, David 1st Coffs Harbour
HUTHNANCE, John David 1st Aberdare
ISBISTER, James Wallace 1st/2nd West Killara
JOHNSON, Sharon 2nd Royal National Park
KEEVERS, Andrew 2nd Caringbah
KELLER, Alexander Frederick 1st Dural
KERR, Andrew 2nd Killara
KING, James Richard 1st Port Jackson
KING, Matthew Edward 1st Broken Bay
KING, Ronald Bruce 1st Morton National Park
KINGSTON, Angus John 2nd Gordon
KNIGHT, Andrew Thomas 1st Berowra
LEE, Belinda 1st Thirroul
LINAN, James Allen 1st Frenchs Forest
LONERAGEN, Mark Patrick 1st Port Jackson
L’OSTE-BROWN, Jamie Harold 1st Dolans Bay
LOWE, David Gary William 1st Narromine
LUCAS, Lindsay John 1st Oatley West
LYNCH, David Anthony 1st Narwee
MACKENZIE, Phillip John 2nd Caringbah
MALLIGAN, Philip John 1st Frenchs Forest
MANGELSDORF, Michelle Ann 1st Woy Woy
MATTHEWS, Emma Jane 1st Kissing Point
MCCORD, Christopher John Belmont
MCCOWAN, Stuart 1st South Goulburn
MCDONELL, Matthew Stuart 1st Baulkham Hills
MCDOWELL, Trent David 1st Nelson Bay
MCGIBBON, Alison Louise 1st Russell Vale
MCGUIRK, Andrew Allan 1st Oyster Bay
MEEKINGS, Charles David 1st Brush Park
MICALLEF, Daniel 1st Pendle Hill
MILLER, Karen Doris 1st Greenacre
MITCHELL, Robert Bruce 2nd Caringbah
MORGAN, Sharon Maree Lones
MUMBY, Kim Louise 2nd Mortdale
MURDOCH, Samantha Ann 1st Commirvenuni
MURRAY, Andrew 1st Kooringal
NEASMITH, Mark 1st Epping
NELSON, Sharon Lesley 1st Mays Hill
O’SULLIVAN, Andrew John 1st Concord
OWENS, Catriona Mary 3rd Belrose
PALMER, Brad Matthew 1st Garden Suburb
PARKER, Anthony John 1st Blacktown
PARRY, Jennifer Jayne 1st Toronto
PAVEY, David Arthur 1st East Hills
PEARCE, Catherine Leonie 1st East Ryde
PERRY, Alistair 1st Port Jackson
PERRY, James 1st Port Jackson
PERRY, Simon 1st Heathcote
PESTER, David Ian 1st Belrose
POWELL, Jane Ellen 1st Kissing Point
PRINGLE, Mardi Darlene Cessnock
RAVELL, Martin William 1st West Peakhurst
RAWNSLEY, Ian Jeffray 1st Narwee
REEVES, Dean Cameron 1st Peakhurst
REYES, Ramil 1st Sefton
REYNOLDS, Christopher Bernhard 1st Sutherland
RICHARDS, Craig John 1st South Goulburn
RICHARDS, Tully Araluen 1st Blaxland
RICHARDSON, Paul Jeffrey 1st Beresfield
ROBERTS, Scott Michael 1st Campbelltown
ROBLEY, Stewart Ian 2nd North Carlingford
RODWELL, Janine Elizabeth 1st Turramurra
ROESE, Kristin 2nd Baulkham Hills
RUDD, Jason Andrew 1st Oatley Bay
SHANAHAN, Maree Clare 1st Oxley Park
SHARMAN, Paul Frederick 3rd Summer Hill (Trinity Grammar)
SHELLEY, Anita Margaret 2nd Baulkham Hills
SHIELDS, Tracey Anne 1st South Punchbowl
SIMPSON, Matthew Douglas 1st Elanora Heights
SMART, Peter Allan 1st Brush Park
SMITH, Darren South Australia
SMITH, Darryl Robert 1st Minto
SMITH, Kimberley Anne 1st Kyle Bay
SMITH, Kylie Michelle 1st Cardiff
SNELGROVE, Ian Lawrence Cessnock
SOUTH, Erica Jacqualine 1st Deerbush Park
SPARKES, Russell James 2nd Thornton
SPECHT, Michael John 1st Turramurra
STANLEY, Craig Gillroy 1st Erina Heights
STEDMAN, Jenni Elizabeth 1st Kissing Point
STEEL, David Peter Belmont
STEINFURTH, Simon Andrew Patrick 1st Kingsway
STEVERSON, Graeme Thomas Kotara
TAAFE, Andrew Yetts 1st Windang
TALBOT, Adrian Nicholas 2nd Beecroft
TAPE, David Mark 6th Hamilton (Scottish)
TAUNTON, Russell Peter 1st Engadine
TEUDT, Peter Frederick Lones
THEAKSTON, Glen Sascha 1st Kenthurst
THOMPSON, Paul 1st Sylvania Heights
THOMPSON, Yvette 1st East Ryde
TINSLEY, Jeffrey David 1st Shoalhaven River
TROTTER, Shane Anthony 1st Ourimbah
VERONESI, Sabra Camilla 1st Epping
VICARS, John Hudson 1st Turramurra
WADDINGHAM, Kate Margaret 1st Berowra
WARD, David John 1st Hammondville
WEBBER, Michael Edwin 1st North Engadine
WEBSTER, Norman Ronald 1st Cardiff
WETTON, Andrew John 3rd Baulkham Hills
WHALLEY, Darrell John Singleton
WHITE, Ian James 1st Maclean
WHYTE, James Michael 1st Byattunga
WIGGINS, Trent 1st Kyle Bay
WILLIAMS, Bradley Rolland James 2nd Woolooware
WILSON, Jennifer Anne Lones
WILSON, Trevor Michael 1st Dural
WONSON, Tracey Lee 2nd Beecroft
WOOD, William Ian 1st Sawtell
WOODORTH, Boyd Jonathon 1st Mays Hill
ADAM, Wendy Lee 1st South Punchbowl
ALLCOCK, Glenn Stuart 1st South Turramurra
ANDERSON, Paul Richard 1st South Hornsby
ANDERSON, Ross Ettamogah
ARMOUR, Duncan John 1st Berowra
ARMSTRONG, James Keith 1st Tuggerah Lakes
ARMSTRONG, Peter Gray 1st Bulli
BAKER, Christopher Paul 1st Carlingford
BALES, Richard Neil 1st Elanora Heights
BARRETT, Timothy James Andrew 2nd Gordon
BARTLETT, Katrina Lee-Anne 1st Belrose
BENNY, Mark Steven 1st Blacktown
BENOIT, James Nicholas 2nd Gordon
BILLEN, Grant 2nd Canterbury (St Paul’s)
BLACKHALL, Cindy Terese 1st Merewether
BONIFACE, Jonathan 1st Commirvenuni
BRASSINGTON, Gary Bruce 1st Engadine
BRAY, Heather Janette 1st Shoalhaven River
BRIEN, Craig Lachlan 1st Illaroo
BRITTLIFFE, Craig Donald 1st Wallsend
BROWN, Naomi 1st Carlingford
BUCHAN, Andrew James 2nd Bathurst
BUTCHER, Brett Edward 1st Tuggerah Lakes
BYE, Damien Reuben 5th Maroubra
CAMPBELL, Colin Andrew 6th Wagga Wagga
CAPNER, Adrian Jude 3rd Gymea
CHAMBERS, Justin Garth 1st Denistone
CHAPMAN, Robin 1st Figtree
CHILD, Stuart Andrew 1st Dharruk/Hebersham
CHIN, Brian Stewart 1st East Ryde
CLARKE, Michelle Dean 1st Carlingford
CLAYTON-SMITH, David Andrew 1st Turramurra
CLELAND, James Michael 1st Turramurra
CLEMENTS, Melissa Lyndall 2nd Narrabeen
COLES, Craig James 1st Petersham
COOK, Andrew Lachlan 2nd Mortdale
CRABTREE, Peter Leslie Blaxland 1st Lilli Pilli
CRISPO, Cheryl Lee 1st Asquith
CRITCHLEY, Melinda Louise 3rd Gymea
CROMPTON, Peta Maree 1st Maclean
CROOKS, Robert John 1st Engadine
DAVID, Anne Elizabeth 1st Bulli
DAVIS, Andrew Ian 1st Cromer
DAWSON, Adam James 1st Kenthurst
DENNY, Sharon 2nd Merrylands (St Matthew’s)
DICKSON, Matthew Phillip 1st Springwood
DONALDSON, Kareen Rachel Cessnock
DOWNIE, Mark Andrew 1st Thirroul
DOYLE, Graeme Kenneth 1st Toronto
EAGER, Michael John 1st Sutherland
ELLIOTT, Katrina Mary 3rd Baulkham Hills
ELLIOTT, Scott James 1st Narwee
EMERTON, Kristina 1st North Rocks
EWIN, Peter 1st Murwillumbah
FAIRFAX, Benjamin Charles 1st Grays Point
FARR, Patrick John 1st Orange
FLETCHER, Mark Leonard 1st Denistone
FLOOD, Jason Andrew 1st Beresfield
FLYNN, James 1st Sawtell
FOSTER, Elizabeth Jane 1st Asquith
FREEMAN, Scott 1st East Roseville
GEE, Mark 1st Kooringal
GIBB, Andrew Graham 2nd Forestville
GIBBS, Emma Jane 2nd Beecroft
GOSBY, Brett 1st Yaralla
GOSSCHALK, Aaron Robert 1st Bellingen
GRAINGER, Donna Michelle 1st Bulli
GRAINGER, Ross Warwick 1st Jannali
GREENE, Melanie Jane 3rd Baulkham Hills
GRICE, Keith Ettamogah
GRILLS, Shaun 1st Heathcote
GUTHRIE, Andrew 1st Wallsend
HALL, Jason Mark 1st Garden Suburb
HAMILTON, Justin Dooral
HANCOCK, Kevin 1st Rydalmere
HANSEN, Karen Debra Cessnock
HARRISON, Phillip James 1st Berowra
HAY, Jason Michael 1st Orange
HAYES, Lisa Janelle 1st Lilli Pilli
HELBY, Vanden Henk 3rd Summer Hill (Trinity Grammar)
HENNELL, Julie 3rd Baulkham Hills
HENRI, Stuart Grant 3rd Baulkham Hills
HEPPLEWHITE, Richard Anthony 1st Wallsend
HILKEMEIJER, Peter 1st Port Macquarie
HODGES, Darren John 1st Cambridge Park
HODGES, Leanne 3rd Baulkham Hills
HOLLOWAY, Christopher George 1st Merewether
HUDSON, Lincoln Bradley 1st North St Ives
HULL, Slade Andrew 2nd Caringbah
HUNT, Rodney Graham 1st Lilli Pilli
JEPP, Lynda Gaye 2nd Mortdale
JOHNSTONE, Tony James 1st Liberty Plains
KEEFE, Jonathan Graham 1st South Hornsby
KITCHEN, Gavin 1st Prairievale Park
KITCHEN, Gavin Alan 1st Prairievale Park
LE CLERC, Shawn Maurice 1st Jannali
LIGHTFOOT, Stephen John 6th Hamilton (Scottish)
LONERGAN, Nikki 2nd Merrylands (St Matthew’s)
MACKENZIE, Jamie Robert 1st Orange
MACPHERSON, Fiona Louise 1st Lilli Pilli
MAGUIRE, Matthew Belmont
MANDERSON, Sean Robert Cessnock
MARTIN, Gary Bruce 1st East Hills
MARTIN, Jayne Katherine Davidson
MASSIE, Michelle Lee 2nd Gordon
MATTES, Andrew Murray 1st Turramurra
MCALLUM, Dale 1st Oatley West
MCBRIDE, Shayne Francis 1st Forster
MCCLINTOCK, Roger 1st West Wyalong
MCDONALD, Matthew 1st Toongabbie
MCGREGOR, Robert Thomas 1st South Turramurra
METCALFE, Paul 1st Wallsend
MILLS, Dianne Marilyn 1st South Goulburn
MORTON, David Andrew 1st Woronora
MOSS, Kelvin 1st Orange
MUMBY, Derek Scott 2nd Mortdale
MUXLOW, Shane 1st Hornsby
NATHAN, Bradley 1st St Ives
NATHAN, Mark 1st St Ives
NIPPER, Shane Christopher 2nd Canterbury (St Paul’s)
OAKEY, Mathew John 2nd Gordon
O’BRIEN, Melissa Louise Belmont
O’CONNOR, Louise Margaret 1st Toronto
PARKES, Robert Donald 1st Byattunga
PARSONS, Michael William 1st Port Macquarie
PEARCE, Andrew Lenehan 3rd Summer Hill (Trinity Grammar)
PEARCE, Clayton 1st Tuggerah Lakes
PEREZ, Osvaldo Antonio 1st Corrimal
PERRIN, Douglas Hugh 3rd Baulkham Hills
PERRY, Martin Joel 1st Figtree
PERRY, Rowena Louise 2nd Gordon
PLAYFORD, Michael James 1st Wyoming
POOL, Angela Michelle 1st Jannali
PRINGLE, Thane Cessnock
REYNOLDS, Peter 1st Merewether
REYNTJES, Andrew William 1st Campbelltown
RIED, Lynette Ettamogah
ROACH, Christopher Joseph 1st Port Macquarie
ROBINSON, Mark 1st South Punchbowl
RODWELL, Christina Joan 1st Turramurra
ROGERS, Mark Andrew 2nd Broken Hill
ROMER, Wayne Ashley 1st Port Macquarie
ROSE, Jeffrey Arthur 1st Castle Hill
ROSEN, Timothy Lee 1st Belrose
ROXBERRY, Karen 1st Prairievale Park
RUTHERFORD, Lisa Jane 1st Woy Woy
SAUL, David Geoffrey Lones
SECCOMBE, Richard Matthew 1st Hornsby Heights
SEWELL, Martin Francis 1st Concord
SHEPHEARD, Mark 1st Kooringal
SHERRINGHAM, Bradley Grant Kotara
SKELSEY, Mark Lyle 1st Prairievale Park
SMITH, Adam Lee 2nd Caringbah
SMITH, Andrew J 1st Berowra
SMITH, Colin 1st Oatley West
SPARKS, Megan 1st Narrandera
SPENCE, Stephen Charles 1st Figtree
STARLING, Jason Shawn 3rd Belrose
STEER, Ian Mark 3rd Summer Hill (Trinity Grammar)
STEER, Phillip John 3rd Summer Hill (Trinity Grammar)
STEWART, Jason Mark 3rd Baulkham Hills
STIDWORTHY, Jennifer Jane Lones
SULLIVAN, David 1st Figtree
SUMMERFIELD, Evan Royce Oliver 3rd Summer Hill (Trinity Grammar)
SWEENEY, Mark Bradley 3rd Baulkham Hills
TAIT, Michael 1st Figtree
TAPP, Peter Bradley 1st Garden Suburb
THOMAS, Evan Edward 1st Thirroul
THOMAS, Matthew Edwin 3rd East Maitland (St Peter’s)
THORVALDSON, Erik Daniel 1st Turramurra
TREBLE, James Gregory 1st Carlingford
TREBLE, Jonathon Edward 1st Carlingford
TROAKE, Paul Andrew 1st Hornsby Heights
TYSSEN, Geoffrey 1st Corrimal
VAN BRONKHORST, Christopher Belmont
WAGNER, Matthew Ralph Lones
WATTERS, Stewart Ian 3rd Summer Hill (Trinity Grammar)
WELSH, Anthony Richard 1st Scone
WHITBREAD, Tracey Ann 1st Carlingford
WILLIAMS, Carl 1st Woronora
WILLIAMS, David John 1st Wyoming
WILLIS, Karen Johanna 1st Sawtell
WILLOUGHBY, Craig Jason Lones
WOOD, Robert Clifford 1st Dharruk/Hebersham
WRAY, Jamie 2nd Canterbury (St Paul’s)
WYTHES, Scott Aaron 1st Green Point
ABERNETHY, Alison 1st Yass
ALLERTON, Craig Geoffrey 1st Commirvenuni
ALLEYNE, Jenny Carole 1st East Ryde
ARAULLO, Vincent 1st Bexley
AVERY, Christopher Allan 2nd Waratah
BEACOM, Alison Fay 1st North Epping
BERRYMAN, Kieran Wyoming
BLAXELL, Nathan David Belmont
BLOOMFIELD, Paul Robert Thomas 1st Peakhurst
BRADFORD, Andrew 1st Mannering Park
BRAZZILL, Jason Andrew 1st Mannering Park
BRITTON, Simone Gai 1st East Hills
BROOKING, Gregory Ward 1st Cambridge Park
BROWN, Christine Elizabeth 1st Yaralla
BROWN, Jamie Reginald Thomas 1st North Ryde
BUIST, Andrew William 1st Kyle Bay
BURNS, David James Peter 1st East Ryde
BURSILL, John Leslie 1st North Engadine
BUTTON, Mark 2nd Mortdale
CALCOTT, Jennifer Joy 1st Bulli
CAMERON, John Alexander 3rd East Maitland (St Peter’s)
CANFIELD, Sharon Dianne 1st Gladesville
CHALMERS, Catherine Louise 3rd East Maitland (St Peter’s)
CHICK, Sandra Gai 1st Erina Heights
CLARK, Romay Janelle 1st Erina Heights
CLARKE, Karen Mary Elizabeth 1st Narromine
CLARKE, Stephen Thomas 1st Yagoona
COCKERELL, Murray Belmont
COOK, Joanna Elizabeth 2nd Mortdale
COOK, Natalie Gai 1st Lilli Pilli
COSANDEY, Thomas Andrew 1st East Ryde
COULTHART, Bryan 1st Sefton
COULTHART, Gary 1st Sefton
COVEY, Michael Andrew 1st/2nd West Killara
CRADDOCK, Francis Patrick 1st Springwood
CRAIG, Stephen James 2nd Beecroft
CRAZE, Murray 1st Asquith
CRITCHER, Dawn Marie 1st Russell Vale
CRITCHER, Peter Raymond 1st Russell Vale
CROWE, Carmel Ann 1st Deerbush Park
CROWTHER, Timothy John 1st West Peakhurst
CULLEN, John Andrew 1st Shortland
CURRIE, Kerrilyn Gai 1st Wyong
CUSSEN, Bruce Adrian 2nd Caringbah
DALEY, Sean 1st Royal National Park
DAVIES, Kathryn Ann 1st Figtree
DAVIS, Kirsti Lesley-Anne South Illawarra
DE JEAN, Didier 2nd Randwick (Catholic)
DEAN, Bradley John 1st Forbes
DENNIS, Andrew Kevin 1st Mayfield
DENNIS, Matthew Belmont
DIETRICH, Robert 1st Deerbush Park
DOBBINS, Mark 1st Figtree
DRAPER, Rodney 2nd Mortdale
DWYER, Paul William 2nd Enfield
EASTER, Melinda Jane 1st Erina Heights
EVANS, Phillip M K 1st Figtree
FENWICK, Noni 1st Coonabarabran
FERNESS, Mark John Thomas 2nd Merrylands (St Matthew’s)
FORAM, David Stanley 1st South Punchbowl
FRANKS, Stewart 1st East St Marys
FREEMAN, Andrew Stuart 1st Dharruk/Hebersham
GAUNT, Andrew Maxwell Lones
GELB, Ronald Jeffrey 3rd Rose Bay (Judean)
GLANVILLE, Darren James Cessnock
GLAZEBROOK, Robert David Lambton
GLEESON, Peter George 1st Killara
GODDARD, Lynn 1st Murray Farm
GOLDSTEIN, Jason John 1st Mays Hill
GORDON, Mark 1st Greenacre
GORRING, Bruce Ettamogah
GREENLEES, Karen Ann Grafton
GUEST, Timothy David 3rd Summer Hill (Trinity Grammar)
GUNNER, Andrew Stewart 3rd Orange
HANNON, John 2nd Mortdale
HANSEN, Bradley John Cessnock
HARDING, Andrew William Gordon 6th Albury
HARRISON, Philip Gregory 2nd Enfield
HARWOOD, Mark 3rd Thornleigh
HENDERSON, Stephen Robert 2nd Dapto
HEYWOOD, Rodney Philip 1st Gordon
HILL, Elvy Edna 1st Shoalhaven River
HJORT, Graham Douglas 1st Yass
HOLLAND, Andrew David 1st East Ryde
HOLMES, Michael William Graham 1st Sawtell
HOSE, Gregory Alan Davidson
HOUGH, Jason Richard 1st Commirvenuni
HUDSON, Sonya Lynette 1st Blacktown
HULBERT, Wayne 1st Corrimal
HUNTLEY, Joanne Kathleen 1st Hornsby Heights
HUTHNANCE, Donna Gaye 1st Coonabarabran
IRLAM, Jacqueline Joy Grafton
ISBISTER, Geoffrey Kennedy 1st/2nd West Killara
JACKSON, Andrew Robert 2nd Gordon
JACKSON, Ian Robert 1st Toronto
JAMES, Alan Arthur 1st Corrimal
JAMES, Andrew Eli 1st East Roseville
JAMES, Kristin Michael 2nd East Maitland
JEWISS, Gregory Arthur 1st Greenacre
JOLLIFFE, Katrina Anne 2nd Mortdale
JONES, Ian Frederick Charles 1st North Rocks
KEEN, Geoffrey Philip 2nd Caringbah
KEMENY, Robert Alexander 3rd Rose Bay (Judean)
KIDD, Andrew Robert 2nd Caringbah
KING, Denise Elizabeth 1st Collaroy Plateau
KING, Robert Arthur Carinya
KOHLMETZ, David Carinya
KOPIEC, Andre 1st Springwood
LAMBERT, Ian Thomas 1st North Ryde
LANDA, Paul 1st Asquith
LE CLERC, Aaron Stephen 1st Jannali
LEE, Graham Leslie 1st Pendle Hill
LENERTZ, Kathryn Jane 2nd Mortdale
LLOYD, Bradley John 1st Sefton
LOWE, Cindy Ann 1st Yaralla
LUCAS, Yvonne 2nd Dapto
MACGILLIVRAY, Mark Raymond 3rd Baulkham Hills
MACPHAIL, John Paul 1st East Hills
MADGWICK, Barry 1st Greenacre
MAIDMENT, Simon Roderick 1st Vaucluse
MANN, Andrew Clifford 1st Sawtell
MANNING, Megan Jane Belmont
MANYWEATHERS, Jennifer Jane 1st Lilli Pilli
MCCARTHY, Gerard Stanley 1st Erina Heights
MCCOTTER, Robert 2nd Mortdale
MCDONELL, Kylie Maree 3rd Baulkham Hills/Crestwood
MCKINNON, Tracy-Lee 1st Deerbush Park
MCNALLY, Kenneth Michael 1st Yass
MCNEICE, Sharyn Jenny 1st Canley Heights
MERRIFIELD, Katherine Louise 1st Windang
MITCHELL, Lynda Anne 1st Brush Park
NAHON, Irmina Johanna 3rd West Pennant Hills
NEASMITH, Gregory 1st Epping
NELSON, Philip John 1st Mays Hill
NICHOLLS, Stuart 1st East Ryde
NOLLAND, Rodney George 1st Narromine
NOWLAND, Steven Anthony 1st Blacktown
O’NEILL, Kylie Marie 1st Russell Vale
OSBORNE, Andrew Ettamogah
PALIN, Richard Andrew 1st Pendle Hill
PARKER, Philip James 1st St Ives
PAYNTER, Kelly 6th Hamilton (Scottish)
PERCIVAL, Anthony Hector 3rd East Maitland (St Peter’s)
PETERSON, Gary 1st Wallsend
PICKETT, Adrian 1st Ourimbah
PIKE, Simon Darrell 1st Woronora
POWER, Gregory John 1st East Hills
PRITCHARD, Simone Nicole Belmont
REA, Shauna Catherine 2nd Merrylands (St Matthew’s)
REES, Suzanne Amanda 1st Bexley
RENSHAW, Karen Elizabeth 1st Russell Vale
ROACH, Michael Cedric 1st Narrabeen
ROBINS, David John 1st Toronto
SCHNABEL, Anthony 1st Loftus
SHIELDS, Karen Tracey 1st Dubbo
SHRIMPTON, Maxine Louise 1st North Epping
SMALL, Kerrie Anne Margaret Lones
SMITH, Carl Edward 1st St Georges Basin
SMITH, Troy William 1st Blacktown
SPENCER, Andrew Mark 3rd West Pennant Hills
STEDFUT, Mark 1st Illaroo
STENNETT, Lucy 3rd Baulkham Hills
STEVENSON, Andrew John David 1st West Peakhurst
STEVERSON, Evan Stuart Kotara
STEWARD, Julie Ann 1st Jannali
STREETER, Belinda 1st Commirvenuni
SUCKER, Neil Andrew 2nd East Maitland
TACON, Dianne Frances 1st Liberty Plains
THOMAS, Paul 2nd Enfield
THOMPSON, Heath James 1st East Ryde
TICKNER, Andrew 1st West Tamworth
TINDALE, Braham John Singleton
TORPY, Steven James 1st Erina Heights
VAUGHAN, Stephen Martin 2nd Beecroft
WAGHORN, Annita Frances Grafton
WALLACE, Stephen Allan 1st Yagoona
WALSH, Eric Morrison 1st Port Macquarie
WARD, Leif Anthony 2nd Caringbah
WHARTON, Christopher Paul Kotara
WHITE, Brian Paul 1st North Rocks
WIESE, Rodney Neville 1st Coonabarabran
WILLIAMS, Jeff 1st Forster-Tuncurry
WILSON, Stephen James 1st Murray Farm
WRIGHT, Kim Louise 3rd East Maitland (St Peter’s)
WRIGHT, Warwick Owen 1st Kingsway
WYATT, Antony Edward 1st Figtree
ZECKENDORF, John 1st Gordon
ZUIDERWYK, Gary John 1st Bulli
ABLESON, Kristen Leigh 1st Belmont North
ALEXANDER, Justin John 1st Jamberoo
ALLSOP, Murray John 1st Beresfield
ANDERSON, Neal Robert 1st South Hornsby
ANDERSON, Sheena Maree Ettamogah
ANDREW, Noel Joseph 1st Toongabbie West
ATKINS, Stephen William 1st Beresfield
BAKER, Rodney 1st Shortland
BARWOOD, David William Spencer 1st Cobar
BATES, Matthew Robert 1st Jannali
BEAZLEY, Stephen James 1st Dubbo
BIRKETT, Graeme Clemton Park
BLOOMFIELD, Steven Roy Lones
BOWER, Mark Andrew Cessnock
BRADHURST, John David 1st Lilli Pilli
BREEN, Nigel Anthony 1st Shellharbour
BRYANT, Paul Edmund 1st Oatley Bay
BULLIVANT, Stewart Andrew 1st Mt St Thomas
BULLOCK, Wayne Bradley 1st East St Marys
BURGESS, Simon James 1st Port Jackson
CASH, Alison Louise 1st West Epping
CHAMBERS, Catherine Ann 1st North St Ives
CHAMBERS, Susan Margaret 1st North St Ives
CHANT, Leanne Margaret 1st Windang
CHANT, Richard John 1st Windang
CHAPMAN, Christopher John 1st Grays Point
CHRISTIE, Anita Elina 1st Deerbush Park
CHRISTOPHERSON, Catherine Louise 3rd Orange
CLAYTON, Ian Graeme Kotara
CLEVA, Gina 1st Liberty Plains
CLIMAS, Bryan John 1st North Tamworth
COATES, Peter 1st Illaroo
CONNOLLY, Gregory Luke Dooral
COOK, Adele Lorraine 1st South Hornsby
COX, Daniel James 1st Lilli Pilli
CRAFT, Kenneth James Nickless 1st South Hornsby
CROMPTON, Brian Loder 1st Maclean
CULLEN, David 1st Shortland
D’ARCY, Joanne Therese 1st Appin
DAVIS, Stephen John 2nd Queanbeyan
DOLY, Graham John 2nd Queanbeyan
DONALD, Michael Scott 1st Turramurra
DONALDSON, Paul Michael Cessnock
EDWARDS, Robert John 1st Yass
FEHLBERG, Andrew 3rd Baulkham Hills
FELLOWS, Jonathan G Ettamogah
FIELD, Matthew John 1st Toongabbie
FISHER, Jennifer Dunbar 3rd West Pennant Hills
FLOYD, Peter James 2nd Queanbeyan
FORD, Andrew Leigh 2nd Mortdale
FOWLER, Neil 1st Oatley West
FOYEL, Sean 1st Oatley West
GALL, Stephen David 2nd Enfield
GARDNER, Adrian Lindsey 1st Narooma
GARTRELL, Graeme Thomas 2nd Campbelltown
GAVIN, Bruce Phillip 1st Narwee
GIBBINS, Kathryn Mary 1st Nyngan
GOMEZ, Kevin John 1st Carlingford
GOSBY, Timothy Neal 1st Caringbah
GRAHAM, Daniel Patrick 1st Gosford
GREIG, Mark Stephen 1st Bulli
GRUNDY, David Lee 1st Cambridge Park
HABERFIELD, Kim Maree Ettamogah
HALL, Graeme John 1st Warwick Farm
HALL, Steven Graeme 1st Killara
HAND, Judith Mary 1st Hornsby
HATTON, Geoffrey Arthur 1st Appin
HAYES, Rohn Glenn 1st Lilli Pilli
HELSON, Graham William 1st Erina Heights
HERLIHY, Carolyn Margaret 1st Springwood
HIGGINS, Darren Geoffrey Lones
HOCKING, Jennifer Gai 1st Moruya
HOLLAND, Jacqueline Anne 1st East Ryde
HOLLE, Stuart John 1st Lilli Pilli
HOLLMAN, Michael Philip 1st Cambridge Park
HOPKINS, Craig William 1st Wallsend
HOWARD, Cherie Anne 1st Ourimbah
HULL, Parish Steven 1st Caringbah
JASIENSKI, Craig Louis 1st Killara
JEFFERY, Mark 1st South Goulburn
JENNINGS, Peter Andrew 1st Vaucluse
JESSON, Rodney James 3rd Gymea
JOHNSTON, Malcolm Bruce 1st Cambridge Park
KELLY, Stewart 1st Warilla
KINGSTON, Justine Emma 1st Jamberoo
KOSCHEL, Susan Ettamogah
LAMB, Iain Neil 1st Mt St Thomas
LAMB, Michael George 1st Byron Bay
LEE, Andrew Stephen 2nd St Ives
LEWIS, Ian 1st Bexley
LEWIS, Tracy Anne 1st Jamberoo
LLEWELYN, Julian Philip 3rd Baulkham Hills
LOOM, Ian Ettamogah
LOVEJOY, Robert Barry 1st East Ryde
LUXON, Ross Ettamogah
MACDONALD, Amanda Paige 1st Hornsby
MACKIE, Ross Allan 2nd Queanbeyan
MACPHERSON, Glenn Ian 1st Lilli Pilli
MANN, Andrew David Lones
MANNING, Owen Charles 1st Belmont
MASSIE, Mark Andrew 2nd Gordon
MATTHEWS, Jan Elizabeth 1st Warwick Farm
MAXWELL, Julie May 1st East Ryde
MAY, Peter Leslie 1st Bexley
MCNAUGHTON, Christopher John 1st Merewether
MCNEICE, James Houston 1st Canley Heights
MCNEIL, Matthew Craig 1st Commirvenuni
MCRAE, Stuart William 1st Byron Bay
MCSTRAVICK, Anne Margaret 1st North Epping
MEYERS, Stuart 1st Sutherland
MILLIGAN, Robert Thomas 1st Roseville
MILLISS, Matthew Evan 1st Kingsway
MITCHELL, Peter Hamilton 1st Cambridge Park
MORRISON, Kenneth Bruce 1st Jamberoo
NANCARROW, Nathan Richard 1st Beecroft
NEWBERY, Andrew Robert 1st Shoalhaven River
NEWTON, David Michael 1st Gladesville
OCKENDEN, Timothy Bruce 1st North Albury
O’NEILL, Tracey Jean 1st Moruya
OPDAM, Steven Anthony 1st Deerbush Park
OPPERMAN, Jason Charles 3rd Gymea
OSMOND, David Andrew 1st North Engadine
O’TOOLE, Mark Anthony 1st Belmont
OWERS, Lesa Whitton 1st North St Ives
PATERSON, Simon Geoffrey 1st Wallsend
PAULSON, Scott Keith 1st Turramurra
PEARCE, Andrew Garnet 1st Shiprock
PEARCE, Suzanne Edith 1st East Ryde
PENNY, Roseanne Elizabeth 1st East Corrimal
PHILLIPS, Cindy-Lou 1st Dubbo
PINKEVITCH, John William Kotara
POWER, Kevin 3rd Baulkham Hills
PRICE, Roger Clifford 1st Gordon
PURCELL, James Alfred 2nd Caringbah
QUINNELL, Gregory 1st Sutherland
RAJU, Julie Anne Sarah 1st Warwick Farm
REEVES, Andrew David Davidson
REID, Jennifer Anne 1st South Hornsby
RIED, Melissa Jayne 1st East Ryde
RIXON, Natalie Ann 1st Camden South
ROACH, Grahame William Kotara
ROBERTS, Mary 1st Carlingford
RODWELL, Samantha 1st Turramurra
ROSSER, Karen Ettamogah
ROWLAND, John Scott 1st Turramurra
RYAN, Ross Stuart 1st Oatley
SCHWERTFEGER, Mark Norman Kotara
SCOTT, Aaron Clark Lones
SHANNON, Justin Allan 1st Beresfield
SHERRARD, Justin John 1st Turramurra
SHERRINGHAM, Dean Andrew Kotara
SMITH, Kerry Ann 1st Warwick Farm
SMITH, Stuart Anthony 1st Carlingford
SMYTH, Timothy John 1st Turramurra
SOUTH, Peter Andrew 1st Deerbush Park
SQUIRES, Craig Sinclair 1st Carlingford
STAFFORD, Clay 1st Sutherland
STEPHENS, Brett Anthony 1st Cobar
STEPHENS, Simon David Cessnock
STORRIE, Glenn Andrew 1st Toongabbie
STUHMCKE, Anita Gay 1st Nelson Bay
SULLIVAN, Michele Karen 1st Figtree
SWANE, Ian Philip 2nd Mortdale
SWANSON, Rhys Edgar 1st Jamberoo
SYPHERS, Ian James 1st Tumbi
TAYLOR, Kerry Maree 1st Leeton
TEES, Cathryn Margaret 1st Sawtell
TEMPLE, Michael Alan Lones
TEMPLETON, Aron Mitchell 1st Byron Bay
TEO, Stephen Sze Shing 1st Prairievale Park
THWAITES, Darryl Christopher 1st Camden South
TOWSEND, Jacqueline Louise 1st Lilli Pilli
TRELOYN, Randall Charles 1st Shiprock
TURNER, Michael Terrence 1st Cambridge Park
VOORNEMAN, Roy 1st Blacktown
WALKER, Jeffrey Peter 1st Blacktown
WATTS, Bradley Phillip 3rd Gymea
WEBSTER, Mark Norman 1st Dharruk/Hebersham
WEDLOCK, Tim John 2nd Roseville
WELLNER, Michael Joseph 3rd Rose Bay (Judean)
WESTLEY, Mark Adam 1st Girraween
WINTERS, Ross Lachlan 2nd Peakhurst
WISE, Craig Ross 3rd West Pennant Hills
WOO, Daniel Terrence 1st East Hills
WOOLARD, Steven Jon 1st Byron Bay
WYMAN, Mark Russell 1st Greenacre
ZINN, Helga Chanine 2nd Campbelltown
ALFRED, Ian Michael 1st East Ryde
ALLEN, Rodney John 1st North Rocks
ANDERSON, Alison 1st Barrenjoey
ANDERSON, Iain Leslie Ettamogah
ARMITAGE, Darren Kotara
ARMSTRONG, Grant Christopher 1st Gladesville
BAKER, Robert James 2nd/3rd Lindfield
BANNISTER, Christopher Laurence 1st Narrabeen
BANNISTER, Paul Stewart 1st Balgownie
BARLIN, Lydia Stanton Lones
BARNES, David 1st Kenthurst
BENTLEY, David Thomas 1st North Engadine
BERGSMA, Brian Robert 1st Jamberoo
BEXON, Jennifer Gai 1st Nyngan
BLAXELL, Lisa Belmont
BLOEMER, Roger Central Oak Flats
BOKENHAM, Mark Edward 3rd West Pennant Hills
BOURKE, Gregory Joseph 1st Thirroul
BREEN, Beverley Anne 1st Warilla
BRIEN, Linda 1st Illaroo
BRYAN, Peter Lambton
BURKE, Gerard 1st Garden Suburb
BURTON, Philip Bruce 1st Turramurra
BURTON-COOK, Kim Maree 1st Mt St Thomas
CAETAN, Sylvin George 1st Liberty Plains
CANT, Simon 2nd East Maitland
CARR, Bruce 1st Garden Suburb
CASH, Stuart Kingsford 2nd West Epping
CASTLEY, Christopher James 1st Marsfield
CATER, Evan 1st Wallsend
CHANDLER, David Patrick 1st McCallums Hill
CHANEY, Julia Kurri Kurri
CHAPPLE, Bruce Norman 1st Bulli
CHISWELL, Helen Margaret 1st Commirvenuni
CHRISTOPHERSON, Judith Anne 3rd Orange
CINCOTTA, Angela 1st Barham
CLARKE, Catherine 1st Springwood
CLARKE, Jodie 1st Woy Woy
CLARKE, Linda Jane 1st Narromine
COTTERILL, Craig James 1st Berowra
COTTON, Craig Stephen 1st North Engadine
COWLEY, Adam 2nd Campbelltown
CRABTREE, Joanne Helen 1st Lilli Pilli
DAVIES, Michael Gareth 1st Illaroo
DAVISON, Martin John 1st Kirrawee
DAWES, Graeme Andrew 1st Loftus
DE LACEY, Mark Richard 1st Figtree
DINES, Robert Bradley 1st Penshurst
DUNKERLEY, David William 1st Barrenjoey
EDWARDS, Karen Ann 1st Warilla
ELLIS, Mark 1st Woy Woy
EMERSON, David Brian 1st North St Ives
EVE, Damien 1st Garden Suburb
FLIGHT, Ronald 1st Woy Woy
FORD, Malcolm Stuart 2nd Mortdale
FORGAN, Miles Adrian 1st Grays Point
FOWLER, Jon 1st Cambridge Park
GEATCHES, Karen 1st Rathmines
GLANVILLE, Gregory Mames 1st Mt Colah/Mt Kuring-gai
GOBLE, Bryan 1st Barham
GRAHAM, Scott Ward 2nd Peakhurst
GRAY, Anthony John 1st Punchbowl
GRAY, Glen Barrie 1st Wyoming
GREEN, Steven Kimberley 3rd West Pennant Hills
GREGORY, Scott Alan 1st Gladesville
GRUNDY, Shane Peter 1st Cambridge Park
HADDRILL, Christopher David 1st Kingsway
HALLS, Wayne Gordon 1st Kingsway
HAMILTON, Garth Macarthur 1st Murray Farm
HANSFORD, Martin 1st North St Ives
HAY, Andrew Thomas William 1st Bexley
HAYES, Lynden Phillip 1st Lilli Pilli
HILL, Brian Hunter Lones
HILL, Katrina Diane 1st Ashbury
HODGES, Shane 3rd Baulkham Hills
HOUGHTON, Richard Paul 1st Kingsway
HUETTER, Kevin Central Oak Flats
HUGHES, Stephen Peter 2nd Campbelltown
ISON, Felicity Marianne Wyoming
IVERS, Rowena 1st Commirvenuni
JESSUP, David Ian Lones
JOLLIFFE, Tania 1st Narromine
KANE, David 3rd Campbelltown
KELAHER, Nicholas Francis 1st Wahroonga
KENT, Adrian 1st Garden Suburb
KENTISH, Philip 2nd East Maitland
KING, Andrew Ian 1st Balgowlah
LEWIS, Geoffrey Kenneth Lones
LIGHTFOOT, David 6th Hamilton (Scottish)
LIMBRICK, Stephen James 3rd Thornleigh
LITTLEWOOD, Ivan 2nd West Epping
LUCAS, David Lawrence 2nd Peakhurst
LUXON, Ian James Ettamogah
MACOUN, Angus Robert 2nd Gordon
MARSHALL, Jenny Lee Lones
MARSHALL, Richard John Lones
MCCOTTER, Ian Thomas 2nd Mortdale
MCINTOSH, William Richard 1st Gordon
MCLACHLAN, Robert Richard 1st Lilli Pilli
MCSTRAVICK, David Ernest 1st North Epping
METCALFE, Christopher 1st Shortland
METCALFE, Glen 1st Wallsend
MILLER, Karen Lones
MILLER, Robyn Gai 1st Figtree
MILLINGTON, Dean 1st Garden Suburb
MONAHAN, Anthony 2nd Campbelltown
MORGAN, Glen Warren Lones
MUIR, Suzanne Kurri Kurri
NEILSON, Andrew Lambton
NEVIN, Simon Thomas 1st Grays Point
OPDAM, Fiona Maria 1st Deerbush Park
OSWALD, Gary Douglas 1st East St Marys
OWERS, Matthew 1st North St Ives
PATTERSON, Vicki 3rd Campbelltown
PERRY, Andrew Douglas 1st/2nd West Killara
PERRY, Roderick Brian 2nd Gordon
PHILLIPS, Karyne 1st Deerbush Park
PHILLIPS, Mark John 1st Peakhurst
PILGRIM, Mark Christopher 3rd Gymea
PLUNKETT, Christine May 1st Lilli Pilli
PRIEST, Allan David Lones
PRIEST, Gareth John 4th Wollongong
PROWSE, Rohan David 1st/2nd West Killara
RANSOME, Lynda 1st East Ryde
RHODES, Steven John 1st Warilla
RIESE, Gregor 1st Berowra
ROBERTS, Kylie Anne 1st Oatley Bay
ROBINSON, Adam Lambton
ROGERS, Aleta 1st Peats Ridge
RUDDOCK, Scott Neil 1st Warilla
SANDELL, Glenn Brian 1st Davidson
SANDERS, Grant 3rd Campbelltown
SAWYER, Garry 1st Cardiff
SCHMUTTER, Jason Pearce Lones
SEAL, John 1st Woy Woy
SEARLES, Pail 1st Garden Suburb
SERGEANT, Gordon John 1st Greenacre
SHIPWAY, John Robert 1st Narrabeen
SOLOMON, Paul Brett 3rd Rose Bay (Judean)
SOUTHWELL, Paul 1st Erina Heights
SPENCER, Melinda Jane 3rd West Pennant Hills
STEWART, Kevin John 1st Thirroul
STREATFIELD, Altair 6th Hamilton (Scottish)
TARTE, Andrew Michael 4th Mosman
TATTERSALL, Michael 1st Liberty Plains
THOMPSON, John Kenneth Glynne Lones
THOMPSON, Stephen Robert 2nd Peakhurst
TIMMERMANS, David Anthony Ettamogah
TOLLARD, Karen 1st Belmont North
TOOLIN, Lawrence Andrew 1st Gymea
TRANTER, James Wilfred 1st Glenorie
URQUHART, Nigel Guy 1st Lilli Pilli
WALKER, Bruce 1st Garden Suburb
WALL, Andrew 1st Tumbi
WARREN, John Robert 1st Hornsby
WATSON, Wendy 1st Beresfield
WEBSTER, Stuart 1st Garden Suburb
WHISTON, William Paul 3rd Orange
WHITE, Gary Robert 1st Iluka
WHYTE, Andrew Deane 1st East Hills
WIESE, Darryl Arthur 1st Coonabarabran
WILLIAMS, Rhys John 1st Penshurst
WINSTANLEY, Craig George 2nd Mortdale
WONSON, Stuart Douglas 2nd Beecroft
WOOD, Rodney 1st Garden Suburb
YEO, Anthony James 1st Shiprock
ALLSOP, Martin Glen 1st Beresfield
APPERLEY, Miles Hyam 1st Illaroo
ARCHER, John Stephen 1st Lindfield
ARNOLD, Brett 1st Tuggerah Lakes
BAKER, Gavin John 1st Jannali
BARNES, Jane Maree 1st Collaroy Plateau
BARNES, John Cameron 1st/2nd West Killara
BELL, Tracey Anne 1st Hornsby
BENNETT, David Alan 1st/2nd West Pymble
BERRY, Craig Douglas 1st Kenthurst
BLAKEMORE, David 2nd East Maitland
BOWER, Brett Anthony 2nd Banksia
BOYD, Craig Peter 1st West Peakhurst
BRENNAN, Rhonda 1st Woy Woy
BROEKMAN, Kathleen Bernadette 1st Peel
BROWN, Neil Andrew 1st Narwee
BRYANT, Scott Phillip 1st Oatley Bay
BUCKTON, James 1st Wyong
BURROWS, Simon Daniel 3rd Thornleigh
BUTTERS, Helen Elizabeth 1st Commirvenuni
CAMERON, Stuart Gordon 2nd St Ives
CANNING, Darron 1st Jamberoo
CARPENTER, Phillip Noel 1st Wyong
CARR, Paul 1st Loftus
CHURCH, Peter 3rd Baulkham Hills
CLIFFE, Stephen John 1st Illaroo
COCKBAIN, David Peter 1st Beresfield
COPPACK, Heather Gae 1st Oatley
COWIE, Diane 1st West Ryde
CRANE, Christopher 1st Cardiff
CUSSEN, Neil Robert 1st Caringbah
DAVIES, Megan Lesley 1st Turramurra
DAVIS, Jock Sydney 1st Lane Cove
DENT, Grant 2nd Merrylands (St Matthew’s)
DION, Sydney James 4th Wollongong
DOLEZAL, Vaclav 1st Springwood
DONALD, Ian David 1st Kyle Bay
DONALDSON, Bruce Ian 1st Cardiff
EDWARDS, Scott David 1st Lilli Pilli
EDWARDS, Steven Keith 1st Warilla
EMERTON, Pamela May 1st East Ryde
FILAN, Kevin James 1st Meadowbank
FILMER, Kenneth Craig 1st Moruya
FROST, Kelvin John 1st Beresfield
GRAY, John Fraser 3rd Thornleigh
GROGEN, Dorothy Dianne Elizabeth 2nd Dapto
GUNNER, Michael 3rd Orange
HABERFIELD, Ian Scott Ettamogah
HAMMOND, Paul David 1st Lilli Pilli
HARRIS, Craig Philip 1st Jamberoo
HAWKES, Kerrie Ann 1st Illaroo
HEAP, John Kotara
HERBERT, Levack James 1st Epping
HIGH, Hilda Anne 2nd St Ives
HINES, Christopher John 1st Warilla
HOCKING, Ian Gordon 1st Marsfield
HOCKING, Sharyn Elizabeth 1st Moruya
HODGE, Trevor John 1st Oatley Bay
HODGSON, Tracey Lee 1st Edgeworth
HOLMAN, Martin Kenneth 1st Epping
HOLZ, Warran Frederick South Illawarra
HONOR, Kylie 1st Erina Heights
HOUTERMAN, Lorraine 1st Springwood
IBBERT, Alan Leslie 1st Sydney
ISON, Timothy Sturt Harold 1st Wyoming
JESSHOPE, David 4th Wollongong
KEILY, Keith Sidney 1st Warilla
KIRKNESS, Brett Andrew 1st Erina Heights
KOSCHEL, Richard Trevor Ettamogah
LAMP, Ian David 2nd Sutherland (ARMCO)
LOCHRIN, Nicholas David 3rd Thornleigh
MACDONALD, Bonnie Lee 1st Hornsby
MACDONALD, Stephen Bruce John 1st Kingsway
MACPHERSON, Lisa Anne 1st Lilli Pilli
MADDEN, Warwick Roy 5th Pennant Hills
MAHANT, Arjun 1st Jannali
MALADY, Anne 1st Mt St Thomas
MALADY, Donna 1st Mt St Thomas
MARSHALL, Paul Andrew 1st Cardiff
MARSHALL, Steven Robert Lones
MELVILLE, June 6th Hamilton (Scottish)
MERCIECA, Joseph John 1st Pendle Hill
MILLE, Charles Frank Anthony 3rd/4th Kensington
MILLER, Andrew 2nd St Ives
MITCHELL, Stephen Leslie 1st Kellyville
MOLLER, Ian William 1st Windsor
MONKS, Warren Stephen 2nd St Ives
NICHOLLS, Malcolm Tony 1st East Ryde
NUSKE, Paul Jonathan 1st Figtree
O’BRIEN, Catherine Anne 1st Kyle Bay
O’BRIEN, Craig Anthony 1st Belmont
OLIVER, Brendon David 1st Liberty Plains
O’NEILL, Timothy James 1st Moruya
OPDAM, Regina Bernadette 1st Deerbush Park
O’REILLY, Alison 1st Beresfield
OWENS, Scott 1st Swansea
PAGE, Lynette Heather 1st Greystanes
PALLADINO, Marco 1st Blacktown
PASCOE, Mark Andrew 1st Springwood
PAYNTER, Patrick John Lambton
PEARSON, Kathryn June South Illawarra
PERRY, Kathryn Louise 1st Jamberoo
PETERSON, Bruce Rohan 3rd West Pennant Hills
PHILLIPS, Michael 1st Penshurst
PHILLIPS, Steven Edward 1st Sutherland
PRYOR, Mark Lewis 1st Figtree
RAYNER, Paul Andrew Halbish 1st Wollongong
REYERINK, Maria 3rd Baulkham Hills
REYES, Romel 1st Sefton
ROBERTS, Peter James 1st Oatley Bay
ROWLAND, Duncan Chisolm 1st Turramurra
SANDERS, Peter Andrew 3rd West Pennant Hills
SANDILANT, Graham John 1st Oatley
SARGENT, David 1st Oatley Bay
SAVAGE, Brett Mark 1st Lugarno
SETON, Janelle Margaret 1st Leeton
SHERRARD, Simon Charles 1st Turramurra
SIM, Philippa Joy Nicholson 2nd St Ives
SIMPSON, Brad Ross 1st Bexley
SINGLETON-TURNER, Keith John 3rd Summer Hill (Trinity Grammar)
SMITH, David James 1st Rathmines
SMITH, Robert John 1st Swansea
STANFIELD, Craig Bruce James 1st East Ryde
STISKIN, Cathi Anne McKay 1st Moruya
TACON, George Edward 1st Liberty Plains
TAYLOR, Richard Thornton 1st Lindfield
THOMAS, Gregory James Davidson
THOMPSON, Jennifer Anne Frances Lones
TOURLE, Alison Ann 1st Jannali
TROTTER, Paul Anthony Lones
ULPH, Michael Kotara
VEITCH, Andrew Scott 1st Barrenjoey
WARNOCK, Kathleen Alison 1st Moruya
WILSON, Andrew Jonathan 1st Wahroonga
WILSON, Gaylene Ruth 1st Baulkham Hills
WILSON, Simon Andrew 1st Moruya
WINTERS, Ian Gordon 2nd Peakhurst
YATES, David William 1st Peakhurst
YATES, Nerina Mary 1st Carlingford
ZINN, Kurt 2nd Campbelltown
ABELSON, Bruce Lindsay 1st Belmont
AIKMAN, Malcolm Roderick 2nd Roseville
ALLEN, Stephen William Kurri Kurri
ANDERSON, Mark 1st Banksia
AYO, Jeremy Phillip 1st Granville
BALL, Alan 4th Mosman
BALL, John David Davidson
BAYAK, Gary Fillip 2nd Roseville
BEACOM, Phillip James 1st North Epping
BENDER, James Philip 1st Gymea Bay
BERKERY, Michael Patrick 1st North Turramurra
BLANCHE, Craig Anthony 2nd Caringbah
BOORMAN, Anthony Paul 1st Hurstville
BOWDLER, Morag S 1st Tumut
BRANCOURT, Peter Craig 1st Oatley
BROEKMAN, Leona Therese 1st Peel
BROOMFIELD, Susan Mary Anne 1st Narrabeen
BROWNLOW, Scott William Central Oak Flats
BRUNKER, Mark 1st Carlingford
BRYAN, Adam John 1st Port Jackson
BURT, Gordon Roger 1st Erina Heights
CAGANOFF, Gary 1st North St Ives
CAMM, Alison Lee 1st Illaroo
CAMPBELL, Rodney Wayne 1st Illaroo
CANTLON, David Patrick 1st Kingsway
CASH, Wayne Kingsford 2nd West Epping
CEATCHES, Ian Paul 1st Rathmines
CHAPMAN, Bruce John 1st North Turramurra
COLEMAN, Robyn Maree 1st Erina Heights
COLLINS, Peter John 1st Belmont
CONNOLLY, Steven Gerard 1st Liberty Plains
CRAFT, Graham 1st Waitara
CREE, Andrew Kenneth 2nd Roseville
CRITCHLEY, David Thomas 2nd Sutherland (ARMCO)
CRITCHLEY, Peter 2nd Sutherland (ARMCO)
CROSS, Philip 1st Marsfield
CROWE, Robert Bruce 3rd Mosman Bay
DARRAGH, Adam Guy 1st Turramurra
DAVIS, Brian 1st Carlingford
DEAN, Rodney James 1st West Ryde
DENBY, Anton Charles 1st Castle Hill
DOWLING, Paul 1st Mt St Thomas
DRINKWATER, Timothy Andrew Umina
DRYSDALE, Darren Robert 1st Greystanes
EGGLER, Peter 2nd West Epping
ELSOM, Kevin 1st Marsfield
FINLAY, Gary Mark Belmont
FLETCHER, Kaye Patricia 1st Greystanes
FORDHAM, Neil Andrew 1st Highfields
FOWLER, Thomas 1st Warragamba
FRENCH, Peter Robert 1st Elanora Heights
FREW, Wendy Margaret 1st Elanora Heights
GAVIN, Keith Richard 1st Narwee
GIBBONS, Adrian Michael 1st Nyngan
GOODWIN, Michael John 2nd Sutherland (ARMCO)
GOOZEE, Stephen Peter 1st North St Ives
GREEN, Peter Leslie 2nd Mortdale
GROOVES, David Andrew 2nd Sutherland (ARMCO)
HANCOCK, John Leslie 1st Roseville
HANKE, David Richmond 1st Turramurra
HARRIGAN, Andrew Patrick 3rd/4th Kensington
HARRIGAN, Stuart John 2nd West Epping
HERBERT, Andrew Peter 1st Illaroo
HODGSON, Susan Edna Davidson
HOLMES, Case 1st Mays Hill
HOLMES, Paul 1st Yass
HOOK, Jeffrey William 1st Wentworthville
HOUGHTON, Mark Anthony 1st Kingsway
HUNTER, Gary Edward 2nd Peakhurst
HUTTON, Bruce Ian 1st Mt Riverview
IRONS, David Henry 2nd Beverly Hills
JURELIN, Rodney Bruce 1st North Epping
KEENA, Simon Thomas 1st Highfields
KEIFER, Bradley James 1st Highfields
KEIGHRAN, Ann 1st Nyngan
KENCH, Stephen John 1st Beecroft
KING, Adam Murray 1st Peel
KITCHENER, Edward John 1st Kissing Point
LANCE, Jeannine Maree 1st Turramurra
LINDUS, John Belmont
LINDUS, Neil Kenneth 1st Shortland
LOVETT, Kenneth Max 1st Nyngan
MAGSON, Anthony James 1st Lane Cove
MALANOS, Andrew 3rd/4th Kensington
MALONE, Malcolm James 1st Collaroy Plateau
MASON, David Charles 1st Highfields
MAY, Brett T 1st Narrandera
MCCARTHY, Daniel Patrick 1st Erina Heights
MCDOUGALL, Ashley 1st Highfields
MCELREA, Sharon Ann 1st Greystanes
MCLARDY, Gordon John 1st Lambton
MCMURRAY, Gary 1st Glenorie
MILLER, Neil John 1st Narromine
MITCHELL, Glenn Anthony South Illawarra
MOFFITT, James L Ettamogah
MOORE, Garth 1st Mt St Thomas
MORGAN, Alwyn Edward 1st Liberty Plains
MORGAN, Ross David Lones
MULLEN, Scott Bernard 1st Cardiff
NAGLE, Wayne A Ettamogah
NEVILLE, Richard John 3rd Thornleigh
NEWBERY, Peter Ralph 1st Illaroo
NEY, Darren Ian 1st Sefton
NICHOLLS, Gerald Matheson 1st Yaralla
NICKL, Trevor Jon Willis 1st Greystanes
NORRIS, Peter Warren Lones
OAKES, Serena Frances 1st Petersham
OSBORNE, Jonathan Craig 1st Liberty Plains
PALIN, Ronald Alan 1st Blacktown
PAULSON, Craig Roger 1st Turramurra
PEARCE, Robert Samuel 2nd St Ives
PENNEY, John Thomas 6th Goulburn (SA)
PERCY, Deborah Anne 1st Banksia
PERKOVICH, Sonia 2nd Merrylands (St Matthew’s)
PERRY, Phillip James 1st Dapto
PETERS, Katriona May Lones
POTTS, Shaun Stanley 1st Kingsway
PRITCHARD, Colin John 1st Hurstville Grove
QUINN, Jennifer Robyn 1st Ashbury
RANDLE, Craig John Lones
RANSOME, Karen 1st Wentworthville
REED, Michael Edward 4th Mosman
REID, Bernard Martin 3rd Broken Hill
REYNOLDS, Alastair 1st Elanora Heights
ROBSON, Andrew David 1st East Wahroonga
ROOTS, Mark Richard 1st Epping
ROSEN, Andrew Thomas Manning 1st Elanora Heights
ROY, Catherine 1st Banksia
RUGLESS, Shayne Anthony 1st Peakhurst
RYAN, Paul Alan 1st Kogarah Bay
SCHMARR, Phillip John 1st Lansdowne
SCHMIDT, Karen 3rd Baulkham Hills
SCHUMERTL, Garry Paul 1st Thirroul
SCOTT, Andrew Ian 1st Shiprock
SMALL, Allan Douglas Lones
SMITH, Donna Maree 1st Campsie
SMITH, Geoffrey 2nd Merrylands (St Matthew’s)
SMITH, Stewart Charles 3rd Wahroonga (St John’s Own)
SOUTHALL, Bradley Geoffry 1st Balgownie
STAFFORD, John William 2nd Rydalmere
STEWARD, Jennifer 1st Jannali
STEWART, Alexander George 1st Balgownie
STEWART, Mark Douglas 3rd Pennant Hills
STRATFORD, Douglas Anthony 1st Erina Heights
SZTACHANSKI, David John 2nd Dapto
TAYLOR, Bronwyn Lee 1st Leeton
TAYLOR, Martin Geoffrey 1st Marsfield
THOMPSON, Richard James 1st Yaralla
THOMPSON, Richard James 1st Yaralla
THORNCRAFT, Garry Andrew 3rd Orange
THORNLEY, Michelle 1st Seven Hills
TIERNEY, Robert John 1st Lilli Pilli
TRESTRAIL, Glen Malcolm Ettamogah
TULL, John Darren 1st Hornsby
TURNBULL, Robert Craig 4th Orange
TURNER, Paul 1st Granville
UGHER, Robert Edward 2nd West Epping
VAN VLIMMEREN, Brian Gerrit 1st Greystanes
VEITCH, Colin William 1st Lilli Pilli
VISSEL, Guy 1st Lane Cove
WALTON, Mark Steven 2nd Sutherland (ARMCO)
WARDEN, Paul Ronald 3rd Thornleigh
WATERS, Brendhan Nathan 1st Robertson
WATKINS, Alison Louise 6th Hamilton (Scottish)
WATTS, Brenton Charles 3rd/4th Kensington
WEIR, John Meredith 1st Castle Hill
WELLS, Brett Twain 1st Shortland
WELLS, Linda Diane 1st Narrabeen
WHITFIELD, Louise 1st Elanora Heights
WHITMARSH, Aubrey 1st Lansdowne
WILSON, Gregory John 2nd Peakhurst
WOODHOUSE, Grant 4th Wollongong
WOODORTH, Grant 1st Mays Hill
WOOLLEY, Michael Craig 1st Kissing Point
WOOTON, William Andrew Tartoola
WYATT, David Phillip 1st North Turramurra
ARCHER, Mark Douglas 1st Lindfield
ARNEMAN, James Gerard 1st Marsfield
ARNETT, Craig James 1st Coffs Harbour
ATCHINSON, Michael William 1st Grenfell
AUSTIN-EAMES, Rodney John 1st Lugarno
BANKS, Stephen Douglas 1st North Turramurra
BEACOM, Kerrie Jean 1st North Epping
BEST, Margaret Hamilton 2nd St Ives
BLANCQUART, Oliver Paul 1st Gymea Bay
BONE, Graham Malcolm 3rd North Ryde
BROWN, Andrew 1st North Turramurra
BROWN, James Macquarie 1st North Turramurra
BURNS, Stephen 2nd Allambie Heights
BURROWS, Jennifer Anne 3rd Wahroonga (St John’s Own)
BUTT, Anthony John 1st East Ryde
CAFE, Garry 3rd Bathurst (All Saints Cathedral)
CARPENTER, Brian John 1st Wyong
CASH, Brent Kingsford 2nd West Epping
CHISWELL, Glen James 1st Commirvenuni
CHITTY, Andrew Hamish Martin 1st Lindfield
CLARE, Grahame Richard 3rd West Pennant Hills
CLARKE, Donna Lee 1st Woy Woy
CLAYTON, Mark Andrew Kotara
CORLESS, Richard Andrew 1st Girraween
CORNISH, Gordon 2nd Berala
COSTA, Gary Mark 1st Shiprock
COWAN, Kevin 2nd Caringbah
CURREY, Adam Robert Lones
DADDO, Blake Matthew 1st Ramsgate
DARTON, Andrew Clive Harwood 1st Lindfield
D’AVAUGOUR, Michael George 4th Mosman
DENNIS, Timothy Leslie 1st Gymea Bay
DOWNES, Phillip Alexander 1st Figtree
DRATON, Stephen Glen 1st Smithfield
DUNKIN, Kim Michele 1st Meadowbank
EAMES, Leonard James 1st Sefton
EASTER, Kathryn Jane 1st Erina Heights
EASTON, Colin Robert 2nd Caringbah
EDWARDS, Simon Peter 1st Kingsway
ELLIOTT, Paul James 1st Gymea Bay
FARR, Rex Stewart James 1st East Hills
FIRKINS, Arthur Stuart 1st Waitara
FOWLER, Matthew 1st Warragamba
FRENCH, Stanley Charles 1st Lugarno
GAVIN, David Ross 1st Narwee
GLENDINNING, Duncan James 1st Lindfield
GODBOLD, Matthew Ryan 3rd/4th Kensington
GOW, Richard 1st Oyster Bay
GREBERT, Brian Rodney Kotara
GREENE, Allen Merton 1st Illaroo
GREGORY, Robert Gordon 1st Cardiff
HANCOCK, Bruce Geoffrey 1st North Epping
HANCOCK, Rodney James 1st Banksia
HARDIMAN, Darryl 1st Granville
HARRIS, Brett 1st Grenfell
HARRIS, Carl 1st Warragamba
HARVEY, Paul Robert 1st Thirroul
HAWKES, Alan McGregor 1st Illaroo
HAYES, Paul 2nd Chester Hill (St Columbas)
HENDERSON, Fiona Elizabeth 3rd Wagga Wagga
HERBERT, Jeffrey Charles 1st Elanora Heights
HEWITT, Ian A 1st Leeton
HUNTER, Geoffrey Norman 1st East Roseville
HUTTON, John Phillip 1st Mt Riverview
ICKE, David William 1st Penshurst
INNES, Ross Andrew 1st Mt St Thomas
IVSHENKO, Paul 1st Port Jackson
JACKSON, Timothy 1st North Turramurra
JAY, Kerry 3rd Broken Hill
JESSOP, Paul Andrew 1st Gosford
JOHNSTON, Meegan Lorraine 1st Cambridge Park
JUDD, Paul 5th Pennant Hills
JURATOWITCH, Brent Umina
KAMPER, Carl Tamis 1st West Willoughby
KEATS, Gavin Lewis 4th Wollongong
KINCHIN, Eric 1st Carlingford
LAMB, Darrell Neil Lones
LEACH, Adrian Leslie 1st Miller
MACKIE, Andrew Wilson Grafton
MACLEAY, Keith 3rd Baulkham Hills
MARRIOTT, Lindsay Jon 1st Kingsway
MATTHEWS, David Errol 1st Wentworthville
MATTHIESEN, Frances 1st Mt St Thomas
MCBROOM, Paul 2nd Richmond
MCDONALD, David Bruce 1st West Willoughby
MCDONNELL, Todd 3rd Baulkham Hills
MCHUGH, Christopher Peter 1st Kotara
MELVILLE, Wayne Stuart 1st Merewether
MILTON, Peter Stewart Lambton
MOLLER, Peter 1st Windsor
MORRIS, Gregory Douglas 1st Murray Farm
MORRIS, Rhonda Ann 1st Woy Woy
MORRISON, Sandra Jane 1st Erina Heights
NAVEN, Angela Beverly 1st Bungaroo
NEENAN, Catherine Therese 1st Green Point
NICHOLLS, Raymond Leslie 1st Warilla
NOLLAND, Arthur Albert 1st Narromine
OAKMAN, Peter 1st Mt St Thomas
OLIVER, Susan 1st Holroyd
OWERS, Donna Whitton 2nd St Ives
PAYNE, Fiona Elizabeth 1st North Epping
PAYNE, Marrack 1st Mt St Thomas
PEARCE, Christopher Bruce 1st Shiprock
PERRY, Lyndall Anne 1st/2nd West Killara
PHEGAN, Stuart James 2nd Roseville
PHILIPSE, Christine 1st Yass
POOLE, Kenneth Charles 1st North Rocks
POULTON, Jane Lesley 2nd St Ives
PROWSE, Jennifer Lorraine 1st/2nd West Killara
RANN, Stuart John 1st Pymble
REA, Catriona 1st Nyngan
REES, Brian Douglas 1st Mt Colah/Mt Kuring-gai
RICE, Alison 1st North Rocks
ROBINSON, Jennifer Anne 1st Careel Bay
ROSE, Tracey Elizabeth 3rd West Pennant Hills
ROSS, Carmen 1st Moruya
ROY, Craig 1st Loftus
SCARBOROUGH, Michael Rodney Ryde
SCHWERTFERGER, Andrew John 1st Wallsend
SCOBIE, Linda Anne 4th Wollongong
SCOTT, Fergus Perry 4th Mosman
SIKKENS, Gregor Jan 3rd Dapto (St John’s)
SIM, Robert Andrew Cuthbertson 2nd St Ives
SIMPSON, Brett James 2nd Sutherland (ARMCO)
SINCLAIR, John William 1st Turramurra
SMITH, Paul Ettamogah
SPARK, Deann 1st Shortland
SPARKES, Robert Francis 1st East Hills
SPOHR, Peter Ernest 2nd East Maitland
STEELE, Andrew James 1st Toronto
STENNER, Jacqueline Anne 3rd Bathurst (All Saints Cathedral)
STEVENSON, Gregory William 1st Tumbi
STEWARD, David John 1st Jannali
STRAWBRIDGE, Robert Andrew 1st/2nd West Killara
SULLIVAN, Guy Thomas 1st Meadowbank
SUTTON, Raelene Jennifer 1st Tumut
SUTTON, Rodney Wayne 1st North Epping
SWAIN, Marion Enid 1st/2nd West Killara
SWINDELLS, Sonia 3rd Baulkham Hills
SYKES, Jeffery Scott 1st Orange
SZE-MING, Simone Ying 1st Peel
THOMPSON, Simon Everitt 1st Turramurra
THOMPSON, Susan Jane Lones
THORNLEY, Suzanne 1st Seven Hills
TOOLIN, Scott Robert 1st Gymea Bay
TURNER, David Alan 1st North Revesby
VENESS, Craig Anthony 1st Grenfell
WALKER, Brett John Paul 1st Banksia
WALKER, Mark Stewart 1st Lugarno
WALL, Margaret 3rd Baulkham Hills
WARE, Andrew Ensor 1st Mt Riverview
WEBSTER, Lynda Mary 1st Peakhurst South
WHEELER, Thomas 1st Grenfell
WHITE, Steven Alan 1st McCallums Hill
WILLACY, Robert Arthur Lambton
WILLIAMSON, Luke Andrew 1st North Turramurra
WILSON, Garry Ronald Blyth 1st Cronulla
WOO, Derek Yeo Leong 1st Kogarah Bay
WOO, Li-Anne Elizabeth 1st East Hills
WOODS, Kerryn Lorne 1st Windsor
WYATT, Stephen William 1st North Turramurra
YEAMAN, Russell David 1st Figtree
YEO, Gregory Roderick 1st Shiprock
YOUNG, Andrew James 5th Pennant Hills
YOUNG, Jock Peter 1st Gymea Bay
ZUIDERWYK, Jeffrey Jack 1st Bulli
ABRAHAM, Ian Mitchell 1st Turramurra
ADAMS, Raymond John Belmont
AITKEN, Jenny 1st Dee Why
ALEXANDER, Andrew Dooral
ATCHISON, Craig John 1st Grenfell
AUSTIN, Glenn Ian 2nd Beverly Hills
BAKER, John Graeme 1st/2nd West Killara
BALDING, William Andrew South Illawarra
BARBER, Andrew Peter 1st Thirroul
BARNES, Scott Andrew 1st Kenthurst
BARR, Wayne Clifford 1st Orange
BOLAND, Craig M 1st Lilli Pilli
BOON, Geoffrey 1st Thirroul
BRACEGIRDLE, Saul Leighton 4th Mosman
BRADY, Mark Douglas 6th Hamilton (Scottish)
BREMBER, Peter John 1st Katoomba
BROOKS, Jennifer Mary 1st Campsie
BROWN, Gary Ross 1st Narwee
BRUIN, Andrew Hamilton 1st Narrabeen
BUCHNER, Nicholas Richard 1st Turramurra
BUNTON, Philip Charles Raymond 2nd Caringbah
BURTON, Gregory Allan 1st Lilli Pilli
BUTLER, Barry Edward 5th Pennant Hills
BUTT, Graham Philip 1st Holroyd
CAMPBELL, Robert 3rd Summer Hill (Trinity Grammar)
CARR, David Barry 1st Peel
CASEMENT, Garry James 1st Lilli Pilli
CHADWICK, Phillip Evans 1st Lansdowne
CLARK, Michele 1st Erina Heights
CONDON, Lenore 1st Revesby
COWAN, Brian Phillip 2nd Caringbah
CRACKNELL, Andrew John 1st Prairievale Park
CROFT, David 3rd Baulkham Hills
CROOKSTON, James 2nd Caringbah
CUSSEN, Glen Edward 2nd Caringbah
DAVEY, Loretta Joy 1st Long Gully
DAVIS, Jeffrey Robert Keith 1st Turramurra
DRINKWATER, Steven Michael 1st Umina
DUDFIELD, Suzanne Ruth 1st West Willoughby
DUNK, David John 1st Dolls Point
DUNKERLEY, Philip John 1st Elanora Heights
DUNKIN, Paul James 1st Meadowbank
DUNN, Andrew Harry 1st Bungaroo
DUNN, Jeffrey Simon 1st Bungaroo
DUNNE, Geoffrey 1st Oatley West
EDWARDS, Adam Glen 1st Kingsway
EWING, Clifford James 1st Lilli Pilli
FARMER, David Brian 1st Mt St Thomas
FARRELL, Michael Barry 2nd/3rd Lindfield
FAULKNER, Brendan William 1st Grays Point
FETTERPLACE, Jeffrey 1st Beresfield
FITZGERALD, Barry 1st Beresfield
FORGAN, Stuart Anderson 1st Grays Point
FUTCHER, Brett Thomas 1st Belmont
GALL, Melanie Jane 2nd/3rd Lindfield
GERVASONI, Mark Raymond 1st Oatley
GIBBONS, David John 1st Nyngan
GIBBS, David Andrew Ettamogah
GODFREY, Paul 1st East Hills
GOUGH, Peter Noel 1st Collaroy Plateau
GRAY, Alan David Kurri Kurri
HAGEDOORN, Leon Robert 1st Blacktown
HALLORAN, Peter James 1st Carlingford
HARDWICK, Christopher John 1st Prairievale Park
HART, Peter Anthony South Illawarra
HEGH-GULDBERG, Martin 1st Lindfield
HEGH-GULDBERG, Paul 1st Lindfield
HIBBERD, Peter John 1st Bungaroo
HILL, Michael John 1st Ashbury
HOLLER, Jens Michael 1st Banksia
HOVEY, Claire Roslind 1st Lane Cove
INNES, Bruce Davidson 1st Mt St Thomas
JAMES, Kennth David 1st Russell Vale
JEFFARES, Daniel 1st Mt St Thomas
JORDAN, David Wesley 1st Narwee
KEIGHRAN, Mark Owen 1st Nyngan
KEYS, Wesley Malcolm Shouthwell 1st Russell Vale
KUZIS, Ronald Henry 1st Ashfield
LACEY, Warren James 1st Kotara
LAMB, David Andrew 1st Mt St Thomas
LEAYR, Brad 1st Beresfield
LEE, Bernard 1st Milsons Point/Cammeray
LEMME, Melinda Joy 3rd Ryde
LINFOOT, Richard 1st East Hills
MACHIN, Alex 1st Lilli Pilli
MACKENZIE, Sandra McFarlane 3rd North Ryde
MARSHALL, Thomas David 1st Castle Hill
MARTIN, Lisa Ellyn 1st Revesby
MARTIN, Neil John 1st Yaralla
MASON, Scott Anthony 3rd Randwick
MATHWIN, Kim 1st Shortland
MAUGHAN, John 1st Mt St Thomas
MCADAM, John Nelson 1st Seven Hills
MCCARTHY, Eris John 1st Erina Heights
MCCLOSKEY, David Alexander 1st Kotara
MCCOURT, Warren John 2nd Beverly Hills
MCEWAN, Guy Lachlan 3rd North Ryde
MCGROW, Stuart 3rd Ryde
MCLACHLAN, Gordon Duncan 1st Lilli Pilli
MCMURRAY, Kerry Stuart 1st Glenorie
MCPHEE, Gavin Lambton
MCRAE, Duncan Charles 1st South Hornsby
MEREDITH, Royden James 1st/2nd West Killara
MILLAR, Julie 1st Mt St Thomas
MOORE, Richard 1st Beresfield
MORGAN, David George 1st Oatley Bay
MORLEY, Craig Stewart 3rd Summer Hill (Trinity Grammar)
MORRISSEY, John Bernard 2nd Canterbury (St Paul’s)
MOSES, Alan Hamilton 1st Grays Point
MULLER, Andrew David 1st North Turramurra
MUNRO, Stephen Brian 1st Castle Hill
NELSON, Steven 1st Hurstville Grove
NORRIS, Jennifer Kay 1st Revesby
NORTON, Raelene Narelle 1st Narrabeen
NUSKE, Mark Harold 1st Figtree
O’CONNOR, Kieran 1st Mt St Thomas
OERLEMANS, Michael 1st Granville
ONSLEY, Anthony 2nd West Willoughby
O’REGAN, Grant Frederick 1st Dolls Point
OSBORNE, Simon Joseph 1st Lansdowne
PALMER, Darryn Thomas 1st Warners Bay
PAPALLO, Martin Andrew 3rd Ryde
PARKINSON, Sonia Jane South Illawarra
PAYNE, Mark Andrew 1st North Epping
PEAK, Leanne Michele 1st Umina
PERCY, David Wayne 1st Banksia
PHILLIPS, William Lincoln Alexander 1st Penshurst
PINCH, Neville John 1st Katoomba
POOLE, Angela Maree Belmont
POOLE, Hilton Edward Lones
POWELL, Gregory David 1st Greenacre
POWER, Andrew Craig 1st Kotara
PRYOR, Neale Anthony Norton 1st/2nd West Killara
RATHBONE, David Antony 1st Dee Why
REEHORST, Howard 1st East Hills
RITCHIE, Susan 3rd Ryde
ROBINSON, Gregory William 2nd Caringbah
ROSS, Ian 1st Girraween
ROWLEY, Stephen 3rd Baulkham Hills
RUGG, Bryan Edward 1st Unanderra
RUSSELL, Karen Elizabeth 1st Frenchs Forest
RYLANDS, Paul 1st Turramurra
SAPPEY, Dean Bradley 1st Gymea Bay
SAUL, Kevin Joseph 1st Meadowbank
SCHWEIGER, Max 1st Randwick
SCOTT, David John 1st Sefton
SCOTT, Kendal Sean 4th Mosman
SEAL, Karen Ellen 3rd Ryde
SEAL, Tracey Leanne 1st Woy Woy
SEYMOUR, Vicki Joyce 1st Moruya
SHAW, Bret Elliott 2nd Forestville
SHEA, Barry Arthur Hindmarsh
SHERRATT, Peter Gideon 1st Lilli Pilli
SHOEBRIDGE, Roslyn Rae 1st Commirvenuni
SILVER, Gregory John 1st Broken Bay
SILVER, Shari Gai 1st North Epping
SINGLETON-TURNER, Sean Lyndon 3rd Summer Hill (Trinity Grammar)
SKINNER, Brian James 1st Lambton
SMALL, Alison Charmaine 1st Oatley
SMART, Neil Cameron 1st Nepean
SMITH, Shane 1st Granville
SMITH, Trevor Andrew 1st Lilli Pilli
SPILLER, David Leonard 1st East Ryde
STACEY, Peter Cameron 1st West Willoughby
SZCZYGIELSKI, Cathy 1st Oatley
TAYLOR, Garry James 1st Leeton
THISTLETHWAITE, Paul John 1st Frenchs Forest
THOM, Geoffrey 1st Lugarno
THOMAS, Andrew 1st Sydney
TORNING, Andrew 1st Girraween
TOWSEY, Karen 1st Hurstville Grove
TURNER, Colin Richard 1st Collaroy Plateau
VAOLA, Steven 1st Mt St Thomas
WALKER, Keith James 1st Shortland
WALKER, Scott Leslie 1st Holroyd
WALLER, Anthony 2nd Randwick (Catholic)
WALLS, Rodney Edmund 1st Unanderra
WEBSTER, Sue-Anne 1st Wentworthville
WEEKS, Peter Laurence 1st Grenfell
WELLS, Peter Anthony 1st Shortland
WESTWOOD, Ian Mark 1st Penshurst
WEULE, Robert Andrew 3rd Goulburn (St Nicholas)
WHATSON, Bradley Raymond 1st Narrabeen
WHEATLEY, Janette Ruth 1st Revesby
WHITFIELD, Robert Kehrli 1st Elanora Heights
WILCOX, Glenn 2nd Glenbrook
WILLIAMS, Alun David 1st Narrabeen
WILLIAMS, Olwen Rhonda 1st Penshurst
WILSON, Andrew Jack 1st Campsie
WISE, Paul John 1st Lugarno
WOOD, David James 3rd North Ryde
WOODS, Ian Thomas 1st Oatley
YIM, Stephen 1st East Hills
AIKMAN, Stuart Alexander 2nd Roseville
AITCHISON, Michael Lloyd 1st Narwee
ALLEN, Gregory John Kurri Kurri
ALLEN, Jane Miriam 1st Narromine
ARNOLD, Scott Evan 1st Baulkham Hills
ASHTON, Philip Russell 1st Lansdowne
ASPINALL, Philip Craig 1st North Epping
AUBIN, Raoul Stirling Mariee 1st North Epping
BARBER, Stephen John 1st Thirroul
BARDEN, David William 2nd Dubbo
BARNES, Raymond John 1st Thirroul
BARNES, Steven Dion 1st Turramurra
BARRON, Lance 3rd Broken Hill
BARTRAM, Graeme 1st Ramsgate
BASSETT, Dean 1st Forster-Tuncurry
BEATSON, Gregory David 2nd Kogarah
BILLINGHURST, Garry John 2nd Beverly Hills
BILLINGHURST, Kerrie Ann 2nd Beverly Hills
BOWER, Bradford Laurence 1st Narrabeen
BRASIER, Simon Andrew 5th Pennant Hills
BRINGOLF, Kel Andrew 5th Pennant Hills
BUDGE, Michael Stuart 2nd Caringbah
BURGESS, Martin Philip East Lake Macquarie
BURTON, Cathy Ann 1st Bulli
CALDER, Robert William 4th Mosman
CANTLON, Peter Gabriel 1st Kingsway
CARTER, Julie 1st Woy Woy
CASEY, Glenn Philip 1st Oyster Bay
CHLADIL, Brian Anthony 4th Mosman
CHRISTENSEN, Peter Brian 1st Garran
CHRISTIE, Robert Raymond 1st Warners Bay
CLARK, Stephen John 1st Erina Heights
CLARKE, Judith Rebekah 2nd West Epping
CLEARY, Rodney James 1st Katoomba
COLLINS, Gregory John 1st Hillview
COLLISS, Braden John 1st Woronora
CONNOR, Jefferey Ian 3rd Wagga Wagga
COOPER, Stephen James 2nd West Willoughby
COYLE, Tracey 1st Holroyd
CROOK, Bruce John 1st Merewether
DAISLEY, Rodney Maxwell 1st Russell Vale
DAVIES, Karen Linda 1st Clovelly
DE CORSIE, John William 1st Dolls Point
DE GRAAFF, Judith Anne 1st Pinnacle
DEATH, David Leo 1st Grenfell
DIGWEED, John Peter 1st Badimara
DON, Garrie Braeme 2nd West Willoughby
DRYBURGH, Graham George 1st Kenthurst
DUDFIELD, Peter John 1st West Willoughby
DUNDAS, Vicki Anne 3rd Lismore
EGGLER, Mark 2nd West Epping
ELLIOTT, Wayne Michael 1st Orange
EMERTON, Philip 3rd Ryde
ESSEX, Nigel John 2nd Beverly Hills
EVANS, Robert William 1st North Epping
FARRUGIA, David Robert 1st North Turramurra
FITCH, Diane 1st Clovelly
FRENDA, Rodney Arnold Paul 1st Gymea Bay
FROST, Wendy Elizabeth 1st North Epping
GALBRAITH, Malcolm Bruce 2nd West Willoughby
GARDNER, Ian Ross Belmont
GARRAWAY, Scott Malcolm 1st West Como
GODFREY, David John George 1st East Hills
GODFREY, Peter Bruce Lindsay 1st Oatley West
GOLDRICK, Karyn Laraine 1st Tambourine Bay
GREENTREE, Malcolm Grant 1st Muswellbrook
GREENWELL, Robert Alfred 1st Rose Bay
GREGORY, Jon Glenn 1st Tumut
HABERFIELD, David Charles Ettamogah
HAIGH, Amanda Elizabeth 1st Hurstville Grove
HAINS, Christopher Bruce 3rd Wagga Wagga
HAMMOND, Mark David 2nd Canterbury (St Paul’s)
HANCOCK, Paul Ramond 1st Banksia
HARRIES, Bruce Roderick 2nd Kogarah
HAWKE, John Hilton South Illawarra
HAYES, Malcolm Robert 1st Hurstville Grove
HAYNES, Raymond Terry 1st Oatley West
HAZELGROVE, Kelvin John 1st Thirroul
HEARNE, John Edward 1st Dundas
HILLIER, Brett Richard 1st Campsie
HOGAN, Luke Patrick 1st Muswellbrook
HOLLE, William Keith 1st Lilli Pilli
HOPLEY, Philip John 1st Kingsway
HUGHES, David Clyde 1st Narwee
HUGHES, David Warren 1st Grays Point
HUGHES, Ross David 1st Broken Bay
HUMPHRIES, Colin John 3rd Bathurst (All Saints Cathedral)
ISBEL, Bradley John 1st Lilli Pilli
JOHNSON, Darren Lee 1st Thirroul
JONES, John Gregory 1st Muswellbrook
JONES, Luke Maxwell 1st West Como
KEATS, Ralph Andrew Lewis 4th Wollongong
KEHER, Trevor 3rd Broken Hill
KEITH, Jeffrey Graeme 1st Dural
KENNEDY, Trevor Raymond 1st North Epping
KERKHOFF, Glenn Andrew Belmont
KERR, Donald Tristan 1st Blayney
KLADNIG, Adrian 1st Tambourine Bay
KNAPTON, Karen 1st Mt Pritchard East
KNIGHT, Shaun 1st Mona Vale
LANCE, Gregory Brian 1st Turramurra
LATHAM, Kerrie May 1st Keiraville
LAUGHTON, David John 1st Yagoona
LAWRENCE, Paul Stephen 1st Kingsway
LEWIS, Russell Norman 1st North Turramurra
LITTMAN, Suzanne 3rd Rose Bay (Judean)
LOVE, David William 2nd Baulkham Hills
LUCAS, Jeff 2nd Caringbah
LUCKHURST, Fiona Richmond
MACGREGOR, Bruce Kearney 1st Kingsway
MACINTYRE, John Andrew 1st Cronulla
MACLACHLAN, James 1st Long Gully
MADDEN, Peter John 1st Hurstville Grove
MAGSON, Philip 1st Tambourine Bay
MAHER, Gregory 1st Baulkham Hills
MAJOOR, Roslyn Yvonne 1st West Willoughby
MANGLES, Peter 1st Russell Vale
MARDELL, Anthony David 5th Pennant Hills
MARSH, Jonathon Edwards 1st Hurstville Grove
MARTIN, Jeffrey Leonard 1st Yaralla
MARTIN, Richard Winnington 1st Kambah
MARTIN, Sue-Anne 1st Thirroul
MCALISTER, Vicki 3rd Ryde
MCCARTHY, Craig Robert 1st Dundas
MCCULLAGH, Craig Clinton South Illawarra
MCDONALD, Peter Denis 1st Waverton (SCEGS)
MCEVOY, David Christopher 1st Turramurra
MCEWAN, Malcolm William 2nd Richmond
MCINERNEY, Steven John 1st Unanderra
MCLEOD, Alison Margaret 6th Hamilton (Scottish)
MEDCALF, Louise Sonia 1st Umina
MELVILLE, Graeme John 1st Merewether
M’GEE, Denis Paul 1st Dolls Point
MILNE, Christopher David 1st East Roseville
MILNER, John Hamilton 1st North Turramurra
MOORE, Jeffrey Wayne Ettamogah
MORISON, Elizabeth Annabell 1st Mt Ainslie
MORRIS, Elizabeth Jane 1st Narromine
MORRIS, Stephen Charles 1st Narromine
MORTLOCK, Andrew James 1st Yagoona
MOTTRAM, Warren Graeme 1st Dundas
MURRAY, Phillip 1st Kandos
NASH, Mavis Jeanette 1st Narromine
NESBITT, Wayne Barry 1st North Revesby
NICHOLSON, Darren Keith Belmont
NOWELL, Ross Alan 1st North Turramurra
NUPIER, Craig John 1st Oyster Bay
ORTNER, Ralph 1st Mt Ainslie
OSBORNE, Andrew Edward 3rd Ryde
O’SULLIVAN, David Gregory 1st Miranda
PARISH, Joanne Mary Kathleen 1st Narrabeen
PATON, Richard Hugh 1st Erina Heights
PHIPPS, Geoffrey Robert 1st Green Point
PICKLES, Jody South Illawarra
PICKNELL, Brett William 2nd Narrabeen
PIERCE, Anne Patricia 2nd Beverly Hills
POPE, Ian Fraser 1st Baulkham Hills
POULOS, Metaxia 1st Peel
PRATT, Rodney Christopher 1st East Hills
PRESS, Stephen Anthony 2nd Punchbowl
PUGSLEY, Robert Thomas 2nd Panania
PURCELL, Gregory James 2nd Caringbah
PURTILL, Robert 3rd Broken Hill
RAINE, Ian Walter 4th Mosman
RANKIN, Warren John 1st Thirroul
RAUPACH, Kenneth James 1st Waverton (SCEGS)
REDDING, Bruce 1st Shortland
REDEGALLI, Sergio 1st North Epping
RICH, Phillip David 1st Prairievale Park
ROBINSON, Diane Kaye 1st Garran
ROLLS, Gary Alan 1st Lilli Pilli
SCALES, Howard Fred 1st Oxley Park
SCOTT, Paul John Lachlan 1st Lansdowne
SEARY, Jennifer Ellen 1st Hurstville Grove
SEATON, Deborah Anne 1st Point Clare
SEWELL, Mark James 1st Kingsway
SEWELL, Nerilie Gay 1st/2nd West Killara
SHARP, Michael Stephen 1st Miranda
SHARPE, David Colin 2nd West Willoughby
SHAW, Wayne Clark 1st North Turramurra
SHAYLER, Jeanette 1st Umina
SHEAFFE, David John 3rd Lismore
SKEIN, Meredith 1st Mt Ainslie
SMITH, Lynne Dianne 1st Narrabeen
SMITHERS, Carol-Lee 1st North Epping
SMITHERS, Laurence William 1st North Epping
SPARGO, David Anthony 1st North Turramurra
SPARKES, Hugh Gregory 1st Cardiff
STANTON, Alison Catherine 1st Keiraville
STEEL, Sandra Kay 1st Edgeworth
STEWART, Karen Anne 1st Collaroy Plateau
STEWART, Ross Charles 1st Granville
STILES, Elizabeth Therese 1st Miller
STOCKFORD, Vanessa Laurel 1st Wentworthville
STURGISS, Gregory John 1st Bulli
SWAN, Mark James 1st Mona Vale
TABELL, Glen James 1st Frenchs Forest
TARRANT, Michael Stephen 2nd Hurlstone Park
TAYLOR, Deryck John Belmont
THACKALL, Kay Christina 1st Oyster Bay
TINDALL, John Stanwell 3rd Randwick
TOWNSEND, Kim Wendy 1st Penshurst
TRACY, Glenn Gerard 1st Shiprock
TRELOAR, Steven George Lones
TUCKER, Nicholas Geoffrey 1st Forster-Tuncurry
TULK, David John 3rd Goulburn (St Nicholas)
TULLY, Phillip Allen 1st Penshurst
UNSWORTH, Jillian Adele South Illawarra
WARD, Christopher Matthew 1st Sefton
WARDROP, Jeffrey David 1st Oatley West
WASSELL, Kenneth Thomas 1st Campsie
WATKINS, Linda Jane 6th Hamilton (Scottish)
WESTLAKE, Paul Wallace 1st Narrabeen
WESTLAKE, Vicki Patricia 1st Narrabeen
WHITING, Bruce John 1st Shiprock
WILEY, Andrew James 1st Mt Ainslie
WILLIAMS, Peter Roland 1st North Turramurra
WILSON, Ian Andrew 1st Tuggerah Lakes
WILSON, Robert John 1st Tuggerah Lakes
WINTERS, Stuart Andrew 2nd Peakhurst
WOOD, Gary Brian 1st North Engadine
WOOLLEY, John Robert 1st Tumut
WOOLMER, Roslyn Ann 1st Collaroy Plateau
WORTHINGTON, Keith Alan 1st Yagoona
YOUNG, Bradford Phillip 1st East Hills
YOUNG, Mitchell Craig 1st East Hills
ABRAHAM, Craig Alan 1st Turramurra
ALEXANDER, Andrew William 1st North Tamworth
ALLNUT, Denny 3rd Ryde
ANDERSON, Brian Donald 1st Kotara
ATKINS, Susan 1st Broken Bay
ATTARD, Joseph Victor 2nd Canterbury (St Paul’s)
ATTEWELL, Colin 1st Austinmer
AUSTIN, Colin James 1st Nepean
BABICCI, Glen 1st Mona Vale
BANNERMAN, Ross John 1st South Punchbowl
BARKER, Paul 1st Marsfield
BARNES, Richard David 2nd Gordon
BENNETT, Ian William 1st Penshurst
BESSER, Peter Heinz 3rd/4th Kensington
BIRD, Robert Richard Henry 1st Sefton
BLAKE, Anne-Marie 1st Clovelly
BLAKENEY, Peter Edward 1st Thirroul
BOOK, Martyn David 1st West Epping
BOOTH, Richard David 1st Frenchs Forest
BOYCE, Rodney Wayne South Illawarra
BRENNAN, Donna Maree 2nd Green Valley
BRENNAN, Robert John 1st Nepean
BRESNAHAN, Michael John 1st Sefton
BRINGOLF, Guy Charles Peter 3rd Thornleigh
BRUCE, Alan John 4th Mosman
BRUCE, John Lennon 3rd Wagga Wagga
BUFFINTON, Gary Donald 1st Mt Ainslie
BURKE, Ian 1st Revesby
BURNARD, David Martin 1st Valentine
CALDERWOOD, Bruce Robert Kurri Kurri
CARRATT, Yvonne Leslie 2nd Green Valley
CHADWICK, Ian Scott 1st North Turramurra
CHAMPION, Andrew Phillip 1st Albury
CHAPPLE, Graham 1st Bulli
CLARK, Kenneth John 1st Balgownie
CORDATO, Paul Edward 3rd/4th Kensington
COWAN, Paul Francis 2nd Caringbah
COWIE, Barbara Jane 1st Bulli
CULL, Matthew 1st Turramurra
DANIELS, Lee Grant 1st Hillview
DANIELS, Peter Douglas 1st Hillview
DERRIMAN, David Charles 1st Balmain
DERWIN, Anthony Walton 1st Kenthurst
DESOE, Christopher Gabor 1st North Turramurra
DINNEEN, Shannon Joseph 1st Port Jackson
DORAN, Peter John 2nd Roseville
DRAKE, Philip Robert 1st Mt Ainslie
DUNAND, Alain James 1st Hurstville Grove
EAMES, Elaine 1st Sefton
EDE, Antony James 2nd Mortdale
EINSPINNER, Mark Henrix 2nd Roseville
FARRELLY, Jeanette Deborah 1st Howlong
FIELDER, Peter Rodney 1st Kyle Bay
FISHER, Mark Anthony 4th Wollongong
FISHER, Paul 4th Wollongong
FLANDERS, Murray Douglas 1st Narwee
FOOTE, Paul Gregory 1st West Como
FORBES, Anna Kate 4th Wollongong
FOSTER, Ian Louis George 5th Pennant Hills
GALBRAITH, Brian David 1st Concord
GALBRAITH, Michael Russell 4th Mosman
GALLOWAY, Tony Glen 1st North Turramurra
GARNHAM, Bruce 1st Valentine
GEORGE, Mark Phillip 2nd Green Valley
GIBSON, Janelle Myrie 1st Epping
GOLDSMITH, Jacqui Kim 2nd Green Valley
GRANT, Gary Jay 1st Castle Hill
GUASCOINE, Phillip 1st Holbrook
GWYNN-JONES, David Thomas 1st Garran
HALLIDAY, Gregory 3rd Coogee (St Nicolas)
HAMILTON, Stephen 2nd Berala
HAYWOOD, Bruce Philip Tablelands
HEARNE, Andrew Charles 1st Turramurra
HENNESSY, Paul 1st Bourke
HEUSZ, Stephen George 1st Edgeworth
HILL, Stephen 1st Castle Hill
HINDER, Martin Llewlyn 1st Balgownie
HOLDEN, Bryson Campbell 1st Garran
HOLLINGSHED, Glen Anthony 1st Cardiff
JAMES, Craig Dean 1st Turramurra
JARMAN, Robert 1st North Epping
JEFFCOAT, Joanne 1st Helensburgh
JOGO, Brian Gary 2nd Canterbury (St Paul’s)
JOHNSON, Gary Michael 3rd/4th Kensington
JONES, Kevin Raymond Lones
JONES, Lindsay Edward 1st Lansdowne
JONES, Timothy Brian Standen 4th Mosman
JOSLING, Debbie Elizabeth 2nd Green Valley
KEBBLEWHIST, Stephen Mark 1st Banksia
KEMP, Julie Ann 2nd Green Valley
KENNEDY, Bruce John 1st Penshurst
LALAS, Grant Stephen 1st South Coogee
LAMB, Robert George 1st Hurstville Grove
LAMB, Shelagh Anne 1st Mt St Thomas
LANGSFORD, Brenton Royce 3rd Broken Hill
LEWIS, Scott Kings Ley 1st Lambton
LOWE, Bradley Mark 1st Yagoona
MACDONALD, Allen Clyde 2nd Caringbah
MARCZAN, Peter John South Illawarra
MAUGHAN, Robyn 1st Mt St Thomas
MCDOWELL, Darry; Wayne 1st Point Clare
MCEWAN, Lindsay Craig 3rd North Ryde
MCGRATH, Peter 1st Wallsend
MCROBERT, James 1st Middle Harbour
MERRIOTT, Anthony Paul 4th Mosman
MONDS, Dennis Anthony 1st Banksia
MOORE, Glenn 2nd Richmond
MOORE, Peter Damien Nicholas 4th Mosman
MORAZA, Michael Patrick 1st North Turramurra
MOSES, Stuart Stanley 1st Gymea
MULLALY, Paul Edward 1st Sefton
NEEDS, Kim Maree 1st South Wallsend
NICHOLLS, Richard Ian 1st Yaralla
NUSKE, Ross Walter 1st Figtree
NYE, Mark Stafford 3rd Wagga Wagga
O’CARROLL, Catherine Marea 1st South Punchbowl
O’DONNELL, Michael Gerard 1st Tambourine Bay
OLIVER, Wynetta Joy 1st Banksia
OWEN, Dawn 1st Helensburgh
OWEN, Karen Deborah 1st Helensburgh
PARRATT, John Robert 1st Oatley
PHILLIPS, David Ross Earlwood
PHILLIPS, Graeme Kenneth 1st Garran
PINK, Joanne Menzies 1st Frenchs Forest
PORTER, Stephen 2nd Berala
POTTER, Russell James 1st Penshurst
POTTS, Malcolm 2nd Chester Hill (St Columbas)
POUND, Graham Robert 2nd Canterbury (St Paul’s)
PRICTER, Steven Kahibah
PRYOR, Wayne Edward Norton 1st/2nd West Killara
RAMSAY, Lynne Margaret 1st Banksia
RANKIN, Kerrie Lee 1st Thirroul
REA, Michaela Suzanne 1st Banksia
READ, Wayne Andres 2nd Berala
REGAN, Barry 1st Carlingford
RENNIE, Neil 1st Wagga Wagga
REYNOLDS, Nicolas Edwin 1st Bungaroo
RICHARDS, Glenn Robert 1st Wallsend
RILEY, Kenneth John 1st Yaralla
RITCHIE, Craig 3rd Ryde
ROBINSON, Janet Ann 1st Garran
ROGERS, Warren James 1st Gymea
ROSS, David Alexander 1st Wentworthville
ROSS-GOWAN, Ian Michael Kurri Kurri
ROSS-GOWAN, Simon James Kurri Kurri
RUBIOLO, Mark Louise 2nd Beverly Hills
RUSSELL, Ian James 3rd Mortdale
RYAN, Craig Victor 1st Oatley Bay
RYAN, Keith Maxwell 1st Oatley
SAUNDERS, Glyn Lones
SCHWERTFEGER, Carl James 1st Wallsend
SCOTT, Graeme Leslie 2nd Chester Hill (St Columbas)
SHELDON, Scott Douglas 1st Wallsend
SHEPPARD, George 1st Mona Vale
SHIRES, Ricki Steven 2nd Narrabeen
SILVA, Alan Grant Lance 2nd Caringbah
SIMPSON, David Ian 1st Epping
SINFIELD, Warwick John 1st Badgerys Creek
SMART, Ian Clifford 1st Nepean
SMART, Stephen John 1st St Ives
SMITH, Catherine Anne 1st West Epping
SMITH, Colin Jeffrey 1st Burraneer
SMITH, Melinda Rose 1st West Willoughby
SMITH, Peter Rodney 1st West Epping
SMITH, Wayne Stewart 1st Kotara
SMITHERS, Julie Anne 1st North Epping
SNAPE, Shane 1st Wallsend
STANLEY, Kim Nguyen 1st Wahroonga
STELLER, Derek 5th Pennant Hills
STEPTO, Tanya 1st Penshurst
SUMMERSBEE, Christopher 3rd Thornleigh
SYLVESTER, John Scott 1st Wallsend
TAIT, Geoffrey John 1st Swansea
THOMPSON, Diane Elizabeth 1st Yaralla
THOMSON, Gregory Stevens 1st North Turramurra
THORNTON, Douglas Melford 2nd Roseville
UEBEL, Keith George 1st West Peakhurst
VAN RIJN, Derek Anthony 1st Glenorie
VOSS, John David 1st Hurstville Grove
WALKER, Richard James 1st Middle Harbour
WANDERS, Wayne Robert 1st Sefton
WARD, Peter Neville 1st Kotara
WARN, Geoffrey Allan 4th Wollongong
WEISS, Robert Eric 3rd Rose Bay (Judean)
WILCOCK, Brian 1st Bulli
WILLIAMSON, Craig John 1st Oatley
WILSON, Andrew James 1st Wollstonecraft/North Sydney
WILSON, Craig 3rd Ryde
WILSON, Ian 2nd Belmont
WITHERBY, Angus Wakefield 1st Gordon
WOOD, Shane Robert Tablelands
WOODHALL, Steven 1st Castle Hill
ADAMS, Francis James 1st Belmont
AITKEN, Helen Myree 2nd Port Macquarie
ANDERSON, Ross Alexande 1st Capital Hill
APPERLEY, Simon Hugh 1st Lugarno
ARCHBOLD, Garry Brett 1st Peel
ARCHER, Robert Michael 1st Middle Harbour
BALLANTYNE, Martin 3rd Mortdale
BARLOW, Gregory James 1st North Revesby
BARNETT, Anthony David 2nd Roseville
BEARD, Bruce James Dooral
BENNETT, Paul 1st Oatley West
BENTLEY, Christopher Noel 1st Gymea
BEVERLY, Craig Richard 2nd Gordon
BIELEFELD, Stephen Andrew 1st Peel
BLANCH, Peter Allen 1st Valentine
BLOUKOS, Neoklis 2nd Canterbury (St Paul’s)
BLUNDEN, Ross Charles 1st West Como
BLYDE, James Christopher 2nd Panania
BOULTON, Andrew Alexander 3rd Hurstville
BOWERMAN, David James 1st Cardiff
BRADLEY, John William 3rd North Ryde
BRENNAN, Gary John 1st Griffith
BROWN, Bruce Dudley 1st Granville
BUCKLEY, Keith Wayne 1st Yagoona
BURFORD, Tracy 1st Holroyd
BURGESS, Gilbert Ian 1st Prairievale Park
BURKE, Phillip John 1st Revesby
BUTLER, Gregory Scott 1st Narwee
BYERS, Malcolm John 1st Oatley
CABBAN, Ian Scott 4th Wollongong
CANT, David William Maitland
CASEY, Mark 1st Oyster Bay
CHAPPLE, Lance Andrew 1st Granville
CHUBB, Peter John 1st Glenorie
CLANCY, Philip John 5th Seven Hills
COOK, Geoffrey Lawrence 1st Oatley Bay
CORDERY, Geoffrey Robert 1st Collaroy Plateau
CORNELIUS, Graham William 1st Albury
CORNFORD, David Keith 1st Berowra
CRAWFORD, Robin Anne 1st West Epping
DAVIS, Phillip John 1st Dolls Point
DERLEY, Peter Leonard 1st West Como
DONALDSON, Fay Margaret 2nd Port Macquarie
DORN, Anthony Charles 1st Port Jackson
EDWARDS, Bruce Arthur 1st Lugarno
ELLIS, Barry David 2nd Caringbah
ELLIS, Stephen Shane 1st Holroyd
FINATI, Gary Joseph 1st Randwick
FINDLAY, Geoffrey Allan 1st West Como
FLETCHER, Colin 2nd Caringbah
FLINT, Leslie William 1st Finley
FOWLER, Paul Gregory 1st Gymea Bay
FREEMAN, Bernard Michael 1st Narrabeen
GABB, Geoffrey Thomas 5th Pennant Hills
GAMBLE, Grant Ian 1st Edgeworth
GEDDES, Jonathan James 1st Shiprock
GIBBON, Craig Wishart 1st Prairievale Park
GOLDRICK, Robyn Lesley 1st West Willoughby
GOLDRICK, Vincent John 4th Mosman
GORDON, Allan Anthony 1st Merewether
GORDON, Phillip 1st Granville
GOULD, Ian Ronald South Illawarra
GRAYSON, Scott 1st Carlingford
GRIFFITH, Scott 1st Tambourine Bay
GWATKIN, Craig Cecil 1st South Punchbowl
HAPGOOD, Robert Stephen 1st Belfield
HARRIES, Neal Raymond 1st Hurstville Grove
HATTON, John David 1st Huskisson
HAY-HENDRY, Ross 1st Revesby
HAYWARD, Geoffrey Raymond 2nd Canterbury (St Paul’s)
HENDERSON, Craig Geoffrey 1st Berowra
HICKS, Murray Ross 3rd Panania
HILL, Steven James 1st Ashbury
HILLYARD, Steven George 1st West Willoughby
HODGSON, Nicholas 2nd Normanhurst
HOGAN, Peter Damien 1st Muswellbrook
HOGARTH, Graham 1st Griffith
HOGNO, Allan Francis 1st Griffith
HOOTON, Catherine 1st Woy Woy
HUGHES, Wayne Rees 1st Broken Bay
HUTCHEON, Graham 1st Yagoona
JACKSON, Alan Ronald 1st Kandos
JACKSON, Hugh 1st Griffith
JACKSON, Lynne 1st Holroyd
JACKSON, Mark 1st Sefton
JENKINS, Bret Roy 1st Muswellbrook
JENKINS, Steven Craig 1st Wyong
JOHNS, Suzanne Therese Katherine 1st Loftus
JOHNSON, David Rodney 1st Allambie Heights
JOHNSTONE, David Seaman 2nd Coogee
JONES, Peter Bruce 2nd Normanhurst
KANGRO, Paul Egon 1st West Willoughby
KAY, Robert 1st Burns Bay
KERKHOFF, William Glen 1st Valentine
KERR, David John 1st Caringbah North
KING, David Philip 1st Broken Bay
KING, Edward Paul 1st Cardiff
LACEY, Ian George 1st Kotara
LANCASHIRE, Boyd 3rd North Ryde
LANGDON, Christopher John 3rd Ashfield
LARKINS, William Anthony 1st Tambourine Bay
LAWRENCE, Mark William 1st Banksia
LEACH, Shane Thomas 1st Wallsend
LEVER, Janine Patricia 1st West Willoughby
LITTLE, Ian Noel 1st Cronulla
LUCAS, Malcolm Charles 1st Punchbowl
LUFF, Rodd Mitchell 1st Banksia
LYONS, Jonathan Thomas 2nd Glenbrook
MABBUTT, James Edward 1st Banksia
MACDONALD, Deirdre Edith 4th Wollongong
MACKAY, Richard Gordon 1st Middle Harbour
MACKEY, Christopher Thomas 1st Griffith
MADDEN, Dale Lincoln 5th Pennant Hills
MASON, Julie Ann 1st Howlong
MASON, Leroy 2nd Yagoona
MAXTED, Trevor Graham 3rd North Ryde
MCCLINTOCK, Sean Anthony 1st Loftus
MCDONALD, Graham John 1st Wyong
MCMILLAN, Geoffrey William 1st Hurstville Grove
MESSERVY, Ian George 7th Albury
MOORE, Robert Stephen 5th Seven Hills
MORGAN, Mark Anthony 1st Cammeray/Neutral Bay
MOSES, Deborah Elizabeth 3rd Rose Bay (Judean)
MOTT, Peter Allan 1st Griffith
MUELLER, Barbara 1st Bradbury
MURDOCH, Campbell Alexander 1st Wahroonga
MURPHY, Gerard Francis 1st Holroyd South
O’BRIEN, Steven Gregory 1st Padstow
PATERSON, Gavin Charles 1st Albury
PEAK, Jonathan Richard 1st Gymea Bay
PETERS, Mark Stephen 1st Lugarno
PICKLES, David Harold 1st Cessnock
PINNOCK, Richard 1st Meadowbank
PIPPARD, Adrian Francis 1st Burns Bay
PLUMLEY, Robert 1st Berowra
POOLE, Michael Arthur 1st Kenthurst
POWELL, Frederick William 1st Dolls Point
PRANGNELL, Jonathan Mark 1st Corrimal
PURNELL, Roderick Leslie 1st Pymble
RAMSAY, Damon Scott 3rd Broken Hill
RAY, Stephen George 1st St Marys
RICHARDSON, Peter 1st Swansea
RICHMOND, Owen Peter 1st Castle Hill
RIVERO, Ernest 1st South Coogee
ROBB, Colin Stuart 1st Sefton
ROBINSON, Colin Ronald 2nd Caringbah
ROPER, Kenneth John 1st Shiprock
RYAN, Phillip 1st Condell Park
SANDS, Stephen 1st Miller
SCOTT, Nicholas Roland 1st Cheltenham
SHELDON, Mark Andrew 1st Wallsend
SIMPSON, Ken 3rd Wagga Wagga
SMART, Craig Raymond 1st Nepean
SMITH, Brian Robert 1st West Willoughby
SMITH, Carl 1st Asquith
SMITH, Gregory Keith 1st Banksia
SMITH, Stephen Gerard 1st Holroyd South
SMITH, Therese Margaret 1st Holroyd South
SOUTER, Brett David 4th Wollongong
SPENCER, Warren John 1st Hurstville Grove
STANDFIELD, Gregory William 1st Dolls Point
STARLING, Wayne George 5th Seven Hills
STEPHENS, David Ian 1st West Willoughby
SUCKER, Graeme Bruce Maitland
SUPPLE, Grant Andrew 3rd Broken Hill
SWEENEY, Peter Grant 3rd Mortdale
SZANTO, Frank Joseph 5th Pennant Hills
TABELL, Colin John 1st Frenchs Forest
TAYLOR, Annmarie 1st Loftus
THOMAS, Peter John 1st Lugarno
TIVEY, Gregory John 1st Collaroy Plateau
TONER, Neil Thomas 2nd Caringbah
TROWBRIDGE, David Neville 1st East Roseville
VAN DONK, Christine 1st Woy Woy
VISAGIE, Anthony Lucas 1st Shiprock
VOORN, Paul Graeme Coffs Harbour
WAGNER, John 2nd Caringbah
WALKER, Brad David 1st Holroyd West
WALKER, Jonathan 1st Berowra
WARDLAW, Frank Steven 1st Holroyd West
WARREN, Geoffrey John 1st Narwee
WATSON, Peter David 2nd Beverly Hills
WEISMANTEL, Graham Richard 1st Meadowbank
WESTERHOF, Bob Martin 1st Gymea Bay
WHITE, Ian John 3rd Mortdale
WILCOX, Nathan 1st Oatley West
WILKIN, Andrew Kenneth 1st Helensburgh
WILLIAMS, Alan Charles 1st Kingsway
WILLIAMS, James Robert Coffs Harbour
WILSON, James Kenneth 1st Sefton
WOODHOUSE, Benjamin 1st Oatley West
WOOLLEY, Peter Shane 4th Mosman
WYNN, Geoffrey Kenneth 1st Connells Bay
YOUNG, Mary Linda 2nd Port Macquarie
ADAMS, Peter 2nd Eastwood
ALLEN, Andrew Stearn 4th Mosman
ANGUS, James Scott 1st Cardiff
ANTHONEY, Glenn Ernest 3rd North Ryde
ARCHBOLD, Kevin Harold 1st Austinmer
ATKINSON, Mark Andrew 2nd Parramatta (St John’s)
BAGUST, Wayne William 2nd Mortdale
BANKS, Mark Conrad 1st Holroyd West
BARLOW, David Moore 1st Broken Bay
BARNES, Peter Edward 1st Hurstville Grove
BASSFORD, David Wayne 1st Gymea
BATT, Michelle Robyn 1st Yaralla
BAYLISS, Brett Donald 1st North Turramurra
BECKER, Michael John 2nd Canterbury (St Paul’s)
BELL, Anthony 2nd Eastwood
BEVERIDGE, Ronald John 1st Cessnock
BLACKWELL, Peter 1st Cessnock
BLADES, John Thomas 1st Greenwich
BLAKEMORE, Paul Anthony 3rd East Maitland (St Peter’s)
BORRILL, Geoffrey Warren 1st Woolooware
BRACK, Wayne Douglas 1st Erina Heights
BRADING, Stephen Vincent 1st Pymble
BRADLEY, Jeffrey 2nd Berala
BRAMELD, John 1st Greenwich
BROOKS, John 1st Ginninderra
BROWN, Peter Alan 1st Kingsway
BROWN, Roger Alan 1st Holroyd
BROWN, Wayne Carlisle 1st Kirrawee
BURGESS, Matthew Scott 1st Prairievale Park
BUSHELL, Rellee 2nd Richmond
BUTLER, Anthony Leighton 1st Dolls Point
BUTT, John Robert 1st Holroyd South
CAMPBELL, Glenn Aitken 1st Corrimal
CANSDELL, Greg 3rd North Ryde
CANTLE, Ian Lyall 2nd West Pennant Hills
CARBON, Frank Joseph 1st Balmain
CAREY, David 1st Kotara
CAREY, Ian 1st Greenwich
CARROLL, Thomas Joseph 1st Sefton
CHAPMAN, Andrew Stephen Warrigal
CHRISTIE, Dell Clinton 2nd Glenbrook
CHURCH, John Andrew 6th Hamilton (Scottish)
CLARK, Paul 3rd/4th Kensington
CLEASBY, Paul Alexander 1st Hurstville
CLEMENTS, Rosemary Anne 1st West Epping
COLEMAN, Edward James 1st Beverly Hills
COLLON, John Raymond 2nd Green Valley
COOPER, Bruce Alexander 1st Port Hunter
COWIE, Dale Christopher 2nd Earlwood
CRAPP, Gregory John 1st Granville
CREIGHTON-GAUNT, Mark Andrew Warrigal
CROSS, David James 2nd Green Valley
CURTIS, David 2nd Beverly Hills
DANCASTER, Ian Douglas 1st Allambie Heights
DARWELL, Stephen William 2nd Roseville
DERRIMAN, Mark David John 1st Balmain
ELLICOTT, Clinton Harry 1st Peakhurst
EVANS, Craig Ivor 1st Griffith
FENTON, Drew Robin 3rd Broken Hill
FLETCHER, Robert Bruce 1st Griffith
FLINTER, David Ewen 1st North Turramurra
FOLEY, Peter John 1st Lugarno
FOSTER, Mark Wayne 5th Pennant Hills
FOX, Timothy Paul 1st Sefton
GALLAGHER, Anthony 5th Seven Hills
GARDNER, Bruce Leslie 1st Oyster Bay
GLEESON, Grant Norman 1st Sefton
GOLDSMITH, Gregory 1st Holroyd West
GORDON, Gregory 1st Oatley West
GOSBY, Helen Elizabeth 1st Yaralla
GOW, Alexander 1st Oyster Bay
GRABS, Frank Klaus 2nd Normanhurst
GRADY, Mark Stephen 1st Punchbowl
GRANT, Robert Allan 1st Meadowbank
GREENWOOD, Ian Kenneth 1st South Punchbowl
GRIFFITHS, Phillip 1st West Willoughby
GROOM, Richard Martin 1st Sefton
HABERFIELD, Brian Leslie 1st Albury
HARVEY, Mark 2nd Beecroft
HAYES, Philip Anthony 4th Strathfield
HENRY, Christopher Ian 5th Albury (St David’s)
HOLMES, Peter Charles 1st Mount Pleasant
HOPLEY, David Michael 1st Kingsway
HUMPHREYS, Michael Joseph 2nd East Maitland
JACKSON, Owen Leslie 1st Gymea
JAGO, Gregory Alan 2nd Canterbury (St Paul’s)
JENKINS, Alan Raymond Endeavour
JOHNS, Brian William 1st Lake Burley Griffin
KAY, Stephen Geoffrey 1st Burns Bay
KEEVERS, Robert Paul 1st Beverly Hills
KING, Ian Paul Maitland
KNOCK, David John 1st Campsie
KOHN, Michael Richard 3rd/4th Kensington
LACHLAN, Stuart Peter 3rd Broken Hill
LAKE, Ian 1st Ginninderra
LAMB, Peter 1st Gymea
LARKIN, Graeme John 3rd Wagga Wagga
LEAHY, John William 3rd East Maitland (St Peter’s)
LELARGE, Paul George 2nd North Epping
LENNON, Bruce John 1st Wagga Wagga
LESLIE, Scott Philip 1st Woronora
LEVY, Ronald David 1st Mt Ainslie
LEWIS, Brett Farley 1st Port Hunter
LINQUIST, Phillip Arthur Wirth 2nd Barra Brui
LONG, Geoffrey Brian 4th Mosman
LOVERIDGE, Peter Damien 1st Holroyd
MACDONALD, Seidre Edith 4th Wollongong
MACKEY, Ian Brian 1st Gosford
MADDEN, Russell Francis 5th Pennant Hills
MAIN, David Lindsay 1st Cessnock
MANZO, Steven Leslie 1st Kings Bay
MARKS, Kirk Frederick 2nd Armidale
MARSHALL, Lynette 1st Ramsgate
MARSHALL, Peter Edward 1st Oyster Bay
MCCARTHY, Donald 1st West Epping
MCCORMICK, Vincent Morris 1st Holroyd South
MCFADYEN, Peter Robert 1st Oatley
MCKINLEY, Anthony James 1st Concord
MILLERICK, Gordon Wayne 1st Bossley Park
MILLS, Stuart Reginald 2nd Penshurst
MILNE, Nicholas James 1st East Roseville
MILSTED, Gary Keith 1st Collaroy Plateau
MOGLIA, Rodney John 1st Tumut
MOURITSEN, Carl 2nd Chester Hill (St Columbas)
MURPHY, Lawrence Patrick 1st Holroyd West
NEY, Wayne John 1st Sefton
NICHOLLS, Stephen Clifford 1st Yaralla
NOLAN, Steven 2nd Green Valley
NORTON, Michael 2nd Berala
NUPIER, Grant Leslie 1st Oyster Bay
O’REGAN, Stephen Allan 1st Dolls Point
PAPALLO, Chris 3rd North Ryde
PARISH, Mitchell Nash 2nd Peakhurst
PATTEN, Keith John 1st Griffith
PAULE, Kevin John 1st Stromlo Forest
PAYNE, Alexander James 2nd Fairfield
PAYNE, Peter 1st Kotara
PECK, Raymond John 1st Holroyd South
PILZ, Christopher Ashton 4th Mosman
PITTAWAY, Ian 1st Gymea Bay
PLUIMERS, Henry 1st Balgownie
POTTS, Lindsay Kenneth 1st Yagoona
PROUDLEY, Robert Warrigal
PYKE, Jonathon Henry 1st Roseville
QUINLAN, Peter 1st Campsie
RANDLE, Mark Warren 1st Taree
RANN, David Robert 1st Pymble
REECE, David Harold 1st Kotara
RHODES, Heather June Warrigal
RICHARDSON, Andrew Donald 1st Cronulla
RIDGE, David John 2nd Berala
RILEY, Brett 1st East Hills
ROACH, Stephen 3rd East Maitland (St Peter’s)
ROBERTS, Collin 3rd North Ryde
ROBERTS, Martin John 1st North Curl Curl
ROBERTS, Paul Raymond 2nd Glenbrook
ROBERTSON, Stran Douglas 1st Wentworthville
ROBINSON, Kathryn 1st Garran
ROBOTHAM, Trevor Colin 1st Renown Park
RODGERS-FALK, Joseph 5th Seven Hills
RUSSELL, Peter James 2nd Canterbury (St Paul’s)
RYDER, Neil Bradley 2nd Caringbah
SAYWELL, Gregory John Balgownie
SCANLAN, Paul 2nd Green Valley
SCHOFIELD, Peter Robert 5th Pennant Hills
SCHYDLO, Peter Eric 1st Sefton
SEALE, Ross Kingsley 2nd Beverly Hills
SECKOLD, Christopher 2nd Sutherland (ARMCO)
SKERRITT, John Howard 2nd West Epping
SMITH, Bernard 1st West Epping
SMITH, Dale Francis 1st Griffith
SMITH, Grattan Hugh 1st West Epping
SMITH, Paul Gerrard 1st Swansea
SMITH, Steven Heugh 1st Kotara
SOLMAN, Neil Rodney 1st Wyong
STARK, Graeme Alan 1st Prairievale Park
STEPHENS, Philip Duncan 1st Wollstonecraft/North Sydney
STEVENS, John William 1st Kingsway
SZYSZ, Kevin Michael 1st Balgownie
THOMAS, Mark Ian 1st Lugarno
THOMPSON, Scott David 1st Yaralla
UNDERWOOD, David William 1st Parramatta
UNMACK, Graeme 2nd Beecroft
VALLIS, Mitchell Jon 3rd North Ryde
VIDLER, Ian James 1st Holroyd
WALKER, Glen Russell 1st Holroyd West
WALTERS, Barry John 1st Hurstville Grove
WARDALE, Susan Margaret 1st South Punchbowl
WASHBOURNE, Peter 1st Berkeley
WEBB, Maxwell James 1st Punchbowl
WEISE, Stephen Laurence 1st Meadowbank
WELSH, Christopher John 1st Kingsway
WELSMAN, Kathryn Anne 1st Belmont
WILKIN, Geoffrey John 1st Helensburgh
WILLIAMS, David Allan 1st Coffs Harbour
WORTHINGTON, Geoffrey Paul 7th Albury
YOUNG, John Andrew 1st Albury
ABBOTT, Jeferry 1st Port Macquarie
ABRAHAM, Neil Andrew 1st North Ku-ring-gai
ALBERT, Donald George 1st Tuggerah Lakes
ANDERSON, Christopher John 6th Broken Hill
ANDERSON, John William 1st Kotara
ARNOLD, Stephen James 1st Windang
AVERY, Brett 1st Shortland
BATTISHALL, Garry 1st Oatley West
BAUMERT, Ian 2nd Sutherland (ARMCO)
BAYLISS, Shane 1st North Turramurra
BEARD, Peter 1st Mortdale
BEDFORD, Peter Ross 1st Padstow
BESTON, Neville Bernard Glenrock
BIRCH, David James 1st Hughes
BISCHOE, Robert John 1st Macquarie
BISSET, Warwick Gordon 1st North Ku-ring-gai
BLACK, Steven John 1st Glenrock
BLAKENEY, Ian William 1st Thirroul
BOLLIGER, George Henry 5th Pennant Hills
BOLLIGER, Walter Martin 5th Pennant Hills
BOOTH, Michael Lindsay 1st Windang
BOURNE, David John Joseph 1st Concord
BRIGGS, Percy Douglas 1st Sefton
BRISBANE, Peter William 1st Balgownie
BROUN, William James Harvey 2nd/3rd Lindfield
BROWN, Wayne Brian 1st Canley Heights
BROWN, William Anthony 1st Kotara
BRUCE, Steven Donald 1st Beverly Hills
BYE, Graeme Robert 1st Albury
BYWATER, Grant Owen 1st Peakhurst
CALLOW, Robert John 2nd Richmond
CAMBRIDGE, Jeffrey John 3rd Summer Hill (Trinity Grammar)
CAMERON, Andrew Stuart Drummoyne
CAMPBELL, Charles Bryan Coffs Harbour
CANTERBURY, Mark John 2nd Sutherland (ARMCO)
CAVENAGH, Grant Douglas 1st Glenrock
CHEN, Philip 1st West Willoughby
COLLINS, John Wayne 1st Valentine
CONDON, Christopher Roy 1st Balmoral/Beauty Point
COOK, Gary Wayne 1st Oatley Bay
COOK, Noel 2nd Bellevue Hill (Holy Cross)
CRAMPTON, Michael John 1st Green Valley
CROGER, Ian Russell 1st West Lake Macquarie
CUNNINGHAM, Colin John 1st Padstow
DALGLEISH, Rohan Stuart 1st Capital Hill
DAVID, Stephen Glenn 1st Balgownie
DAVIDSON, Brian 1st Broken Bay
DAVIDSON, Glenn 1st Panania
DAVIES, Ian George 1st Wyong
DAVIS, Matthew Donald 1st Concord
DAWES, John Robert 1st Gymea
DEAN, Gregory Keith 1st Kings Bay
DEKKER, Peter J 1st Berkeley
DENNIS, Mark George 1st Parramatta
DEVLIN, Stephen Kenneth 1st Coogee
DIGGINS, Brad Gale 1st St Marys
DORBIS, John James 3rd/4th Kensington
DROHAN, David Neville Anthony 1st Carlingford
EARNSHAW, Jonathan Mark 2nd Kogarah
EASTWOOD, Guy Maxwell 1st Gymea
EDWARDS, Anthony Richard 2nd Berala
ELDRIDGE, Gregory Kenneth 1st Tweed River
ELLIOT, Steven 2nd Glenbrook
EVANS, Graeme Robert 1st West Willoughby
FAIRHURST, Mark 1st Oatley West
FERNANDES, Ashley Gerard 1st Concord
GALBRAITH, Ray Lawrence 1st Concord
GAMBLE, Michael John 1st Carlingford
GARDINER, John Edward 1st Woolooware
GARE, John Crifford 1st Mt Pleasant
GIBBS, Warren Lance 1st Oatley Bay
GILCHRIST, Phillip Anthony 1st Holroyd
GODDARD, Craig Edwin 1st Kirrawee
GOLDBERG, Jerome Alan 3rd Rose Bay (Judean)
GOLLAN, Peter Lloyd 1st East Wahroonga
GREEN, Rodney James 3rd North Ryde
GRELIS, Paul John 1st Kyle Bay
GRIFFITHS, Jeffrey Bruce 2nd Abbotsford
GRIFFITHS, Mark Anthony 1st Shortland
GRIGOR, Lachlan Ian 13th Canberra
GWATKIN, Peter 1st South Punchbowl
HAAK, David Anton 1st Bossley Park
HALL, Graham 2nd Beecroft
HALL, Peter Charles 1st Capital Hill
HARDING, David William 1st East Wahroonga
HARTLEY, Colin Francis 1st Granville
HARTMAN, Stephen Wayne 2nd Beverly Hills
HARVEY, Robert John 1st Rose Bay
HEGYI, Charles Les 1st Balgownie
HIGGINS, Colin Gill 1st Carlingford
HIND, David Norman 1st Peakhurst
HOOPPELL, Stephen Geoffrey 1st Allambie Heights
HORTON, Robert Geoffrey 2nd Beverly Hills
HOWE, Jeffrey Alan 2nd Richmond
HOWLETT, Owen Ernest 1st Granville
HUMPHREYS, Douglas John 3rd Bathurst (All Saints Cathedral)
JAMES, David Peter 2nd East Maitland
JAMISON, Stephen John 1st Concord
JAMSEK, Stephen Josef 1st Bossley Park
JOHNSTON, Darryl Allan 1st Bulli
JOSEY, Gregg 3rd North Ryde
KING, Mark Andrew 1st Gymea
KINGMA, Frank Allan 2nd Richmond
KITCHIN, Phillip 1st East Hills
LEE, Graham Morris 1st Corrimal
LESLIE, Stuart Andrew 1st Hughes
LEVER, Brett Robert 1st West Willoughby
LEWIS, Michael Philip 3rd Rose Bay (Judean)
LIBBIS, Neil 1st Macquarie
LIVERMORE, Wayne Peter 1st Corrimal
LOW, John Murray 1st Griffith
MANION, Michael Edward 2nd Beecroft
MATHWIN, Shayne 1st Shortland
MAYBERRY, Ernest James 1st West Wyalong
MCCOURT, Brian Robert 2nd Beverly Hills
MCDONALD, Joy Patricia 1st Wyong
MCKANE, Russell Bruce 3rd Bankstown
MEYER, Stephen John 1st Carlingford
MOON, Glenn William 1st Bulli
MOORE, Stephen John Lones
MOREY, Gordon James 1st Tuggerah Lakes
MORROW, Leigh 1st Shortland
MOTT, Glenn 1st Thirroul
MULCAHY, Robert Bruce 1st West Peakhurst
MUNRO, Peter James 1st Northmead
O’BRIEN, Bede Lawrence 1st Kyle Bay
OLSEN, Gregory John 1st Concord
O’ROURKE, Glenn Anthony 1st Peakhurst
O’TOOLE, Damian 2nd Bellevue Hill (Holy Cross)
PARRATT, Alan Michael 1st Oatley
PARTRIDGE, James Alan 1st Kings Bay
PEACOCK, Allan David 2nd East Maitland
PEARCE, Steven John 1st Balgownie
PENN, Ian 1st North Revesby
PETERS, Gregory Ronald 2nd Punchbowl
PHILLIPS, Terry John 1st Cardiff
POOLEY, Malcolm James 1st Dover Heights
POTTS, Rony Raymond 1st Yagoona
RADD, Richard Max 5th Seven Hills
ROBERTS, Christopher John 1st Willoughby
ROBINSON, Brian Keith 1st Tweed Heads
ROBINSON, Stephen Paul 6th Broken Hill
RUGG, Kevin John 1st Kotara
SAUNDERS, Jeffrey 2nd Yagoona
SAYLE, Stephen 1st St Marys
SHARPE, Kym Gregory 1st Toongabbie
SKELTON, Henry Drury 1st Shortland
SLEE, Geoffrey Wayne 1st Windang
SMITH, Jeffrey Peter 1st Kotara
SMYTH, Lionel 1st Panania
SNEPP, Anthony Vere 1st Lindfield
SOUTHWELL, Mark Edward 1st Macquarie
STAPLETON, Timothy Francis 2nd Gymea (St Catherines)
STEEDMAN, Glen James 2nd Green Valley
STEPHENSON, Kim Stanley 1st Thirroul
STEPKOVITCH, Nicholas 1st Clovelly
STURGISS, Graham Duncan 1st Corrimal
SUCKER, Stephen Wayne 2nd East Maitland
TAYLOR, Gordon Robert 1st Mt Pleasant
TEMPEST, Trevor Hugh 1st Cardiff
THURGOOD, Bruce William 2nd Epping (St Alban’s)
TONER, Allan Hartley 2nd Caringbah
TOPPLE, Mark John 1st Padstow
TOSSELL, Paul Brian 6th Broken Hill
TOWNSHEND, Raymond Ian 1st Ramsgate
TRESEDER, Peter John 5th Pennant Hills
WADDINGTON, Andrew Gordon 1st South Coogee
WALLACE, Robert Gregory 1st Clovelly
WATLING, Geoffrey Philip 2nd Peakhurst
WATTS, Ian 1st Oatley West
WHAN, Gregory 1st Parramatta
WIGGINS, John Henry 1st Beverly Hills
WILCOX, Matthew Richard 1st Oatley West
WILKES, Gregory Wilton 1st Tuggerah Lakes
WILLIAMS, David James 1st Balgownie
WILLIAMS, Peter John 1st Balgownie
WILLIAMS, Rodney Peter 1st Balgownie
WILSON, Mark Ian Cameron 1st St Marys
WOOD, John Charles 1st Goulburn
WOODS, Ross 1st Shortland
WRIGHT, Gregory John 2nd Green Valley
ZECH, Reinhard Walter Reinhold 2nd Panania
ALLEN, David John 2nd Beverly Hills
ANTHONY, John 1st Broken Bay
APPLETON, Christopher George 1st Glenbrook
ATKINSON, David Gregory 1st Bulli
AUSTIN, Richard Ian 1st Burwood
BAAR, Milton Morgan 1st Rose Bay
BAKER, Paul Stephen 1st Oatley
BARDEN, Anthony Phillip 2nd Randwick (Catholic)
BASSETT, Mark Anthony 1st Swansea
BELL, Gregory Ferguson 2nd Eastwood
BENNETTS, Ian Phillip 1st West Peakhurst
BJORKLUND, Bo Anders 1st/2nd North Epping
BLAKE, Phillip Keith 13th Canberra
BRADWELL, Phillip John 1st Concord
BRATTER, Philip Michael 1st Balmoral/Beauty Point
BROWN, Clinton David 1st Hillview
BROWN, David Austin 1st Kirrawee
BROWN, David Ian 1st Prairievale Park
BROWN, Robert Stuart 1st Wiley Park
BROWNE, Garry 3rd Rose Bay (Judean)
BUNTON, Stephen Wesley 1st Taren Point
CADDY, Graeme Colin 1st West Lake Macquarie
CADY, Raymond Peter 1st Goulburn
CAMPBELL, David Andrew 1st Corrimal
CAREY, Mark David 1st North Ku-ring-gai
CASEY, John Alexander 8th Canberra
CATER, David Ian 1st Wallsend
COENRAADS, Robert Raymond 1st Belrose
COLLINS, Steven 1st Belmont North
CONRADE, Charles 1st North Engadine
COOPER, John Trevor 1st Broken Bay
COWLEY, Neil 1st Carlingford
CRAWFORD, Francis Patrick 1st Swansea
CRONIN, Martin John 1st Swansea
DAY, Ken Bruce 2nd Chester Hill (St Columbas)
DENNIS, Stephen John 1st Parramatta
DOMASHENZ, Philip 1st Mt Pleasant
DUCKHAM, Anthony John 1st Oatley Bay
DUNBAR, Warren Richard 1st Concord
ELLIOTT, Peter Charles 2nd North Epping
ELWORTHY, Ian Arthur 5th Albury (St David’s)
EVANS, Christopher Vincent 1st Green Valley
FALK, Simon 1st South Turramurra
FENSOM, Trevor Edward 2nd Yagoona
FERNIE, Mark Howard 1st Wallsend
FINDLAY, Dougal 1st Corrimal
FORD, Peter Andrew 1st Woolgoolga
FOSTER, Donald Frederick 1st Wyong
GAFFNEY, Mark 1st Hazelbrook
GATT, Emmanuel Richard 1st Belmont North
GOLDBERG, Jerome Alon 3rd Rose Bay (Judean)
GOLDMAN, Richard 3rd Rose Bay (Judean)
GOODALL, Warren 1st Warilla
GOODWIN, Malcolm 1st Hazelbrook
GOVEY, John Reginald 1st Belfield
GRAHAM, Robert William 1st Cardiff
HALL, Bryan William 1st Broken Bay
HARDING, Gregory Keith 1st Woolgoolga
HARRINGTON, Lloyd 1st North Ku-ring-gai
HART, David Ian 1st Balgownie
HEALY, John Killian 1st Tuggerah Lakes
HEFFERNAN, Robert John 2nd Yagoona
HENNESSY, Michael Francis 2nd Ashfield (Catholic)
HERRING, Phillip James 1st Campsie
HESLEWOOD, Richard Laurance 1st Hurstville Grove
HINES, Mark Bruce 1st Warilla
HINES, Peter James 1st Warilla
JAGO, Graham Peter 2nd Canterbury (St Paul’s)
JAMES, Peter 1st Oatley
JARMAN, Ronald 1st North Epping
JENKINS, David William 1st Wyong
JONES, Gary 1st McCallums Hill
JONES, Paul 2nd Yagoona
KALAMAE, Sulev 9th Sydney
KAYE, Peter 2nd Summer Hill
KEARNEY, Steven 2nd Randwick (Catholic)
KEEFE, Lawrence Phillip 1st East Chatswood
KERSHAW, Robert Grahame 2nd Peakhurst
KNELLER, Allan Graham 1st Gymea Bay
KRASS, Warren 3rd Rose Bay (Judean)
LADE, Douglas 2nd Beecroft
LAHEY, Richard Delpratt 4th Mosman
LANDEL, Ian Young 1st St Marys
LANG, Ian Douglas 1st Dubbo
LEACH, Tony John 1st Wallsend
LEE, Peter John 1st North Rocks
LEES, Norman Paul 1st Mt Druitt/Colyton
LONDON, Michael 1st Ramsgate
MADDEN, Christopher Raymond 1st Connells Bay
MASON, Scott Andrew 1st Condell Park
MAYBLOM, Desmond Allan 1st Belrose
MCINTOSH, Leslie 1st Corrimal
MCMANUS, Ian 1st Gymea Bay
MIDGLEY, Stuart 1st North Engadine
MIKULA, Honza Gregory 13th Canberra
MONTGOMERY, William 1st Edgecliff
MORISON, Robert Bruce 1st Green Point
MURRAY, Warren James 1st Windang
NEILL, Roger Andrew 2nd Tuggerah Lakes
NEYLE, Mark Barry 1st North Engadine
NICHOL, Shane 1st Frenchs Forest
NOUD, Antony Singleton
O’DONOVAN, John 1st Hughes
O’KEEFE, Paul Brian 1st Belmont North
OWEN, Michael Peter 1st Blakehurst
OWEN, Philip 1st Gymea Bay
PATTEMORE, Kenneth John 1st Asquith
PAXTON, Michael Colin 1st Lilli Pilli
PAYNE, Richard Haydn 1st Kotara
PLATT, Allan Douglas 1st Orange
POWELL, James Francis 4th Mosman
PRENTICE, Mark Lindsay 2nd Eastwood
PRESS, Gregory 1st Frenchs Forest
PROCTER, Lance John 4th Parramatta
RENDELL, Allan Gordon 1st Hurstville
ROOKE, Anthony Philip 2nd Beverly Hills
RUSSELL, Stephen Frank Paul 2nd Randwick (Catholic)
RYAN, Warren 1st Sefton
SARELIUS, Carl Allen 1st Concord
SCANLON, Ross Keith 1st Belrose
SCHWERTFEGER, Luke David 1st Wallsend
SCOTT, Digby Huntly 1st Wollongong
SIMMONS, Scott Gordon 1st Oatley
SKILTON, Ian Bruce 1st Cardiff
SLOAN, Terry Howard 1st Goulburn
SMITH, Wayne Raymond 1st South Punchbowl
SMITHSON, Geoffrey Alan 1st Kingsway
SPARKS, Norman Christopher 1st Parramatta
STAINLAY, Graeme Colin 2nd Beverly Hills
STELLER, Gary William 2nd North Epping
STONESTREET, John Harold 1st Dubbo
SWIFT, Alan Board 1st Red Hill
TEAGUE, Adrian John 1st Turramurra
THOMAS, Lindsay Bryant 1st Warilla
VINING, Mark John 2nd Beverly Hills
WALMSLEY, Stephen 1st Denistone East
WARNER, Kevin Lloyd 1st Berkeley
WHITEMAN, Michael Victor 1st West Epping
WIGENS, Peter John 1st Kyle Bay
WILSON, Graham Peter 2nd Chester Hill (St Columbas)
WINDSOR, Timothy Noel 1st Hillview
WOODEN, Geoffrey Roy 1st Prairievale Park
WYBREW, Bruce 1st Narwee
WYBREW, Bruce Richard 1st Narwee
WYNN, David Gordon 1st Mt Pleasant
YATES, Keith Geoffrey 1st Kotara
ADAM, Kimberly James 1st Pymble
ANSELL, Paul John 1st Kingsway
ARMSTRONG, Gordon William 2nd Eastwood
BAILEY, Terry 1st Redhead
BAKER, Arthur 1st Gilgandra
BAUDISH, Peter 1st West Willoughby
BENNETT, Michael James 1st Forbes
BIELFIELD, Alan Lloyd 1st West Tamworth
BIRD, John Leslie 3rd Lismore
BLISHEN, John Kenneth 1st Kurri Kurri
BORGEN, Max Timothy 1st Narrabeen
BOYCE, Gary 1st Kiama
BRAGG, Greg 1st Corrimal
BRIGGS, Peter Anthony 1st East Chatswood
BROOKS, Colin Leslie 1st Winston Hills
BROOMFIELD, Shane Albert 1st Mt Pleasant
BROWN, Geoffrey 3rd Mayfield
BUDD, Peter Hamilton 1st Tweed River
BULLEN, Harry 1st Belmont North
BURGESS, Robertson Wesley 1st Prairievale Park
BURNS, Peter 3rd Mayfield
CANSDALE, Bruce William 1st Kyle Bay
CARDEN, Brett Edward 2nd Abbotsford
CHAMPION, Peter Andrew 1st Sefton
CHEN, Peter Graham 1st West Willoughby
CHENEY, Stephen Ralph 1st Parkes
CHUTE, Darryl Anthony 3rd Lismore
CLARK, Samuel Stuart 1st North Ku-ring-gai
COLLINS, Raymond Edward Anthony 2nd Manly
COOK, Bradley Noel 3rd East Maitland (St Peter’s)
COOKE, Bruce Leonard 1st Belrose
COULSON, Andrew Leigh 3rd Burwood
COWLED, Andrew Baden 1st Forbes
CULLINANE, Garry Patrick 1st West Willoughby
DABBS, Mark Stephen 2nd/3rd Lindfield
DE VRIES, Maarten 1st Peakhurst
DENT, Geoffrey 1st Punchbowl
DUNSTAN, John Lloyd 3rd Lismore
EATON, Douglas John 1st Middle Harbour
EDMONDS, Trevor John 3rd Bankstown
EDNEY, Paul 1st Fernhill
ELLIS, Anthony Thomas 1st Engadine
EVANS, Mark Raymond 1st Denistone
EVANS, Roderick Bernard 1st Denistone
FEARON, George David 1st Mt Pleasant
FITZGERALD, John Desmond 2nd Caringbah
FLANAGAN, Michael 1st Kiama
FLEMING, Seamus 2nd Harbord (St Mark’s)
FLYNN, Terance James 1st Kurri Kurri
FOSTER, Robert John 1st East Ryde
GAAL, Bruce David 1st Narrabeen
GEERZ, Walter Alexander 1st Tweed River
GIBB, Gregory James 2nd Northmead
GIBBS, Grahame Russell 1st Oatley Bay
GIFFORD, Peter Thomas 13th Canberra
GILBERTSON, Stephen James 1st Northbridge
GOODYER, Michael Shane 1st Springwood
GOODYER, Neville George 1st North Turramurra
GREENBANK, Ian Paul 1st Engadine
GREENWOOD, David 1st Miller
GUDSELL, Deane Stanley Elliott 1st West Lake Macquarie
HALL, David Lance 1st Campsie
HAVILAND, Kerry Leigh 3rd East Maitland (St Peter’s)
HAWKINS, Robert Stuart 1st West Willoughby
HEAP, Graham John 3rd Lismore
HECTOR, Barry 1st Wallsend
HENDERSON, Peter Donald 2nd Eastwood
HILL, Alan Robert 1st Oatley Bay
HIPSLEY, Andrew 8th Canberra
HOLLAND, Robert Owen 2nd Northmead
HOOPER, Malcolm 2nd Wagga Wagga
HOWLETT, Leigh Oliver 1st Granville
HUNTER, Stewart Gordon 1st East Roseville
IRVING, Glen Keith 1st Campsie
IVERS, David John 2nd North Sydney (St Thomas)
JAMES, Ross Geoffrey 3rd East Maitland (St Peter’s)
JENKINS, Peter 1st South Coogee
JONES, Glenn Alan 2nd Manly
JORDAN, Stephen Mark 1st Green Valley
KEEN, Christopher 5th Orange
LAMOND, Richard 13th Canberra
LANG, John Robert 4th Mosman
LARDNER, Stephen James 1st Beverly Hills
LEES, Philip John 1st Dubbo
LESLEIGHTER, Leonard Charles 1st Tweed River
LOWE, Allan Edward 1st Belmont North
LUCAS, David 1st Punchbowl
LUMMIS, Neil 1st Gilgandra
LYTWYN, Paul 1st Granville
LYTWYN, Peter 1st Granville
MA, Gabriel Julian 3rd Strathfield (St Anne’s)
MACKEY, Ian 1st Beverly Hills
MANN, Mark Arthur 1st Parkes
MANYWEATHERS, Brian 5th Orange
MARSHALL, John 5th Orange
MARTYN, Brian Eric 1st West Wyalong
MCALISTER, Hugh Francis 1st Roseville
MCDONALD, Robert Keith 1st Orange
MCELLIGOTT, Philip Mark 1st Macquarie
MCLENNAN, Ross Malcolm 1st Tweed River
MCMAHON, Stephen James 3rd Lismore
MCNAUGHTON, Stuart 1st Kurri Kurri
MEEK, Andrew David Jeff 2nd Eastwood
MOORE, Philip 1st Corrimal
MUNDY, Douglas Neil 2nd Peakhurst
MUNDY, William Alan 2nd Peakhurst
MURPHY, Kim Francis 2nd Condell Park
NAIRN, Robert 1st Corrimal
OSBORNE, David Owen 1st Woolgoolga
OSBORNE, Neville Alan Wayne 1st Narrabeen
PADOANI, Peter 1st Dover Heights
PATTENDEN, Rodney Bruce 1st East Chatswood
PETERSON, Ray 1st Fernhill
PHIPPS, Peter John 1st Mt Druitt/Colyton
PICKERING, Ralph 1st Woden Valley
PIPER, Bruce William 2nd Yagoona
PORCHERON, Ross Michael 1st East Roseville
POWER, Michael David 1st Denistone East
REDMAN, Bruce Allen 1st Peakhurst
REEVE, Jeffrey David 1st Tweed River
RHODES, Thomas Bruce 1st Shellharbour
RIGOZZI, David George 1st Turramurra
ROSE, Peter John 1st Fernhill
SANDRY, Neil Oliver 1st Engadine
SANSOM, Robert Clifford 1st Denistone East
SAUNDERS, Ian Campbell 1st Mt Pleasant
SCULLY, Carl Patrick 1st West Willoughby
SELLWOOD, Michael Douglas 6th Wagga Wagga
SEWELL, Ken Patrick 1st Granville
SIMPSON, Robert John 1st Fairfield
SMITH, Roger Montague 1st Balmoral/Beauty Point
SPENCER, Peter Andrew 1st Pymble
SQUANCE, William Cyril George 3rd Mayfield
STAFFORD, Peter Mark 13th Canberra
STAHEL, Colin 1st Yagoona
STEPHENS, Paul Raymond 1st South Punchbowl
STREET, Malcolm John 1st Peakhurst
SWAN, Peter 1st Kiama
SWART, Francis 2nd Manly
TAYLOR, Noel Alexander 1st Belmont North
THOMAS, David Calvin 1st Warilla
THOMAS, David Victor 3rd East Maitland (St Peter’s)
THOMPSON, Stephen John 1st Seven Hills West
THOMSON, Kevin 1st Lilli Pilli
THOMSPN, Mark Alan 1st Glenbrook
TISCHLER, Wolfgang Michael Herman 1st Boonerah Point
TOMSETT, Peter William 1st East Ryde
WAKELING, Stephen James 1st Thirroul
WALSH, Geoffrey Russell 1st Narrabeen
WALTON, Andrew 1st Kiama
WARDROP, Stephen Richard 2nd West Pennant Hills
WATSON, Stuart John 1st Kingsgrove
WEATHERALL, John 1st West Tamworth
WEBB, Steven Mark 4th Mosman
WHITAKER, Garry Stephen 2nd Narrabeen
WILKINSON, Paul Howard 1st Clifton Gardens
WILSON, Alan Maxwell 1st Tweed River
WOODS, Graham Allan 2nd Wagga Wagga
WORLEDGE, Philip 1st Turramurra
WORTHINGTON, Warren Edward 1st Concord
YORK, Alan Kenneth 2nd Barra Brui
YOUDALE, Philip David 1st East Chatswood
ABBOTT, Kevin John 1st Warragamba
AHEARN, Steven 1st Surry Hills
ALDRICH, Darryl 1st Wallsend
ALLAN, Robert James 1st Narrabeen
AMY, William Raymond Neville 1st Kogarah Bay
ANDERSON, David Maxwell 1st Kotara
ANDERSON, Wayne Thomas 1st Beresfield
ARCHIBALD, Greg 3rd Bexley
ARMSTRONG, Raymond Stewart 1st Corrimal
ASHTON, Brian Geoffrey 1st Seven Hills
BALKS, Raymond John 1st Cardiff
BARBERO, Ivan Mark 1st Belmont North
BARBERO, Tony 1st Belmont North
BARKAS, Richard Noel 1st Clifton Gardens
BARKER, Colin Walter 1st Wallerawang
BARKER, Robert Bruce 1st Kotara
BARNES, Gary Arthur 1st Ballina
BASSETT, Graham 1st Glenrock
BATTISHALL, Ronald John 1st Oatley West
BEAVER, Geoffrey Michael 1st North Ryde
BENNETT, Kim Phillip 1st Jannali
BETZ, Robert Eric 1st Kotara
BICKNELL, Brian Thomas 1st Harbord
BLACKWELL, Ron 1st Cessnock
BLAKE, Alan 1st Windang
BLEIJIE, Randall Dean Peter 2nd Forestville
BLYTHE, Jeff Kevin 1st Baulkham Hills
BOLAND, William Neil 1st Belmont North
BOLLINGER, Wayne Robert 1st Molong
BORLAND, Peter William 1st Casula
BOURNE, Christopher 1st Dolls Point
BOYD, Stephen John 1st Kyogle
BRADY, Stephen Alan 1st Greenacre
BRIGHT, Trevor Wayne 1st Wallsend
BROWN, Darryl Clement James 1st Condell Park
BROWN, Gordon Stuart 1st East Wahroonga
BROWN, Ian Douglas 1st Hornsby
BROWN, Martin 1st Gymea
BROWN, Neil Barry 1st Narwee
BROWN, Raymond 2nd Canterbury (St Paul’s)
BROWN, Robert Andrew 2nd Yagoona
BROWN, Simon James 10th Canberra
BRUCE, Graham John 1st Beverly Hills
BUCHANAN, Michael John 1st Gymea
BURGESS, Peter 6th Broken Hill
BURGESS, Wayne 1st Wiley Park
BURKE, Bryan 1st Bonalbo
BURKE, Trevor William 1st Revesby
BURNETT, Richard Ian 1st Auburn
BURNS, Robert William 1st Mortdale
BUTLER, Robert Steven 2nd Thornleigh
CALVERT, Leslie 1st Canberra
CANT, David 1st Belmont North
CARRAT, Ian William Edward 1st Nowra
CASEY, Mark 1st Terrigal
CASHMAN, David 1st Gymea
CATT, Allan 1st Doonside
CHAMBERS, Brian Edward 1st Green Valley
CHAPMAN, Mark 1st East Hills
CHEESEMAN, Donald Keith 3rd Hurstville
CHILD, Gregory 2nd Kogarah
CHINCHELLA, Robert Richard 1st Corrimal
CHOLSON, David Norman 1st North Gymea
CHURCHES, Stephen 3rd Bathurst (All Saints Cathedral)
CIZZIO, John 1st Wallsend
CLARK, Michael 1st Dover Heights
CLARK, Stevan 1st Seven Hills
CLARKE, Geoffrey William 1st Hornsby
CLIFTON, Jeofrey 1st South Granville
COATES, Neil John 1st Swansea
CONNELL, Garry William 1st Tenterfield
COOKE, Robert Geoffrey 1st Dubbo
COOPER, John Elmore 1st Scone
COOPER, Mark Steven 1st East Murwillumbah
CORDATO, John 3rd/4th Kensington
COTTEE, David Mark 1st Portland
COTTER, Peter Richard 5th Auburn
COWLEY, John Dennis 1st Carlingford
COX, Neil William 1st Bulli
CROSS, James 1st Tenterfield
CROWE, Gregory Noel 1st Longueville
CUMMING, Gordon 1st Ramsgate
CUMMINGS, John 1st Ramsgate
CURRIE, Peter John 1st Renown Park
CUTTING, Graeme Trevor 1st/2nd West Killara
DANIEL, Peter Raymond 1st Leichhardt
DAVIS, Brett Maxwell 2nd Forestville
DAWSON, Graeme Lawrence 1st West Como
DAY, Lindsay Stephen 1st Sailors Bay
DE BEER, Rodney Aleron 1st Parramatta
DEAN, Michael 1st Goulburn
DEAN, Stephen John 1st Kings Bay
DEBELLE, Phillip Roy 1st Bayview
DEMPSEY, Peter Graham 1st Auburn
DEWEY, Douglas 1st Bayview
DIGHTON, Jeffrey William 1st Deniliquin
DOWNES, Derek Ian 1st Northbridge
DRAPER, Stuart 1st Gymea
DREVERMAN, Richard 1st Woolwich
DRUERY, Glen Stuart 1st Oyster Bay
DRURY, Michael David 1st Hillview
DUNSTONE, Mark 3rd Bexley
DUNWOODIE, Ian Colin 1st Keiraville
DYKMAN, Peter 1st Glenbrook
EARLE, Patrick John 1st Redhead
EDMONDS, David 9th Canberra
ENGERT, Alan Wayne 1st Harbord
ERWOOD, Michael Ernest 1st Narrabri
EVANS, Rowan Charles 1st Scone
EVANS, Stephen John 2nd Beecroft
EWING, William 1st Oatley Bay
FAIRFAX, Kenneth 3rd Summer Hill (Trinity Grammar)
FARRELL, David 1st Gymea
FARRELL, Richard 2nd Canterbury (St Paul’s)
FEARSON, Christopher Giles 9th Canberra
FENTON, Darryl Edmund 1st North Ryde
FERGUSON, Bruce Gordon 4th Strathfield
FERNANCE, Graeme 2nd Sutherland (ARMCO)
FIELD, Russell John 3rd Bexley
FINNIE, David James 1st Kingsgrove
FLANAGAN, Richard 1st North Kiama
FLYNN, Peter 1st Kurri Kurri
FORDHAM, Peter John Glenrock
FOSTER, Peter Lamont 1st Wyong
FOWLER, James Leslie 2nd Caringbah
FOX, Christopher 1st Condell Park
FOY, Gregory 1st Allambie Heights
FREELANDER, Gregory Scott 3rd Summer Hill (Trinity Grammar)
FRYER, Allan Leslie 1st Sylvania
FULTON, Bruce 2nd Fairfield
GAAL, James 1st Bayview
GAY, Kenneth Raward 1st Hornsby
GEDDES, James 1st Dapto
GETLEY, Kenneth Gary 2nd Panania
GIBSON, Richard Lloyd 1st Lake Burley Griffin
GIBSON, Warren 1st Ramsgate
GILL, Anthony Dean 5th Albury (St David’s)
GILLESPIE, David Philip 1st Kyle Bay
GLASCOW, Duncan William Scott 1st Roseville
GOLOMB, Mark 1st La Perouse
GOON PAN, David Leslie 1st Burraneer
GOWLLAND, Gregory Thomas 1st Hornsby
GOWLLAND, Stephen James 1st Hornsby
GRAFF, Trevor John 2nd Abbotsford
GREEN, Garry James 1st North Gymea
GREENTREE, Michael 3rd Bankstown
GREGORY, Geoffrey John 4th Wollongong
GRIFFITH, Geoffrey Wayne 5th Orange
GROSKOPS, Mark Andrew 1st Narrabeen
GUEST, David 1st Blakehurst
HACKETT, Gary 3rd Summer Hill (Trinity Grammar)
HALL, David Roger 1st Warringah
HALL, John William 1st Dolls Point
HANDEL, Malcolm Lovell 1st Concord West
HARRISON, Derek William 2nd Belmont
HARTLEY, Lance 1st Dubbo
HARTMAN, John David 2nd Beverly Hills
HATHAWAY, Kelvin Wayne 1st Padstow Heights
HAWKSWORTH, Graham 1st Clovelly
HAY, Geoffrey Robert 8th Canberra
HAYWARD, Ross 1st Revesby
HAYWOOD, Stuart George 1st West Bexley
HEAT, Garry 1st Goulburn
HEDLEY, Andrew Bulmer 4th Wagga Wagga
HENDERSON, Bruce 1st Ramsgate
HENDRY, Grahame Paul 1st Swansea
HENRY, John Frederick 1st Dapto
HENRY, Philip Loveden Pryce 1st Roseville
HENRY, Richard Francis 1st Cabra-Vale
HENSON, Darryl 1st North Kiama
HERD, Robert 1st Wallsend
HEUER, Powell Andrew 2nd Sutherland (ARMCO)
HICKS, Robert Walter 1st Oatley
HIDDLESTONE, Raymond John 2nd Yagoona
HIGGINS, Neil William 3rd Lismore
HITCHCOCK, Ian David 1st Renown Park
HITCHCOCK, Warren Bruce 1st Glenorie
HOARE, Graham 1st North Kiama
HOARE, Michael 1st North Kiama
HOBMAN, Russell 2nd Lugarno
HODDER, Jeffery David 1st Kingsgrove
HODGKINS, Graeme Barry 1st Merrylands
HOLDER, Robert Campbell 1st Castle Hill
HOLLIDAY, Kym 1st Clemton Park
HOLLIDAY, Steven Wayne 1st Clemton Park
HOLLOWAY, Alan 1st Ryde
HOLMES, Stephen 1st Kotara
HOLT, Graham Paul 1st Oatley West
HOOL, Geoffrey 1st Lindfield
HOPKINS, Michael George 4th Auburn
HORSLEY, Peter Ronald 5th Albury (St David’s)
HORWOOD, Maxwell 1st East Hills
HOUGH, Graham David 1st Belrose
HOUGH, Rowland Thomas 1st Frenchs Forest
HOWE, David Roy 1st Dubbo
HUBBERS, William 1st Ramsgate
HUDSON, Wayne Charles 1st Granville
HUGHES, Gregory Bruce 1st Castlefield
HUTCHEON, Stuart Raymond 1st Yagoona
HUTTON, Murray John 1st Hornsby
INNES, Geoffrey 1st Gymea Bay
ISON, Martin 2nd Coogee
JACKSON, Geoffrey George 1st Bankstown
JACOBS, Brett David 1st Epping
JAMES, Gregory Paul 1st Caringbah
JAMES, Steven Kenneth 3rd Burwood
JAMESON, James 2nd Yowie Bay
JAMESON, Robert 2nd Yowie Bay
JEFFS, Anthony Phillip 2nd Seven Hills
JOHNSTON, Graham 1st Bulli
JOHNSTON, Tony 1st Port Kembla
JOHNSTONE, Gerard John 1st Canberra
JONES, Alan 1st Camdenville
JONES, Danny Michael 1st East St Marys
JONES, Darryl Noel 4th Wagga Wagga
JONES, David Bruce 2nd Yagoona
JONES, Ian Kenneth 1st Doonside
JONES, Leonard Ernest 3rd Burwood
JONES, Stuart Howard 1st Beacon Hill
JONES, Trevor Arthur 1st Liverpool
JUSTIN, Gary 1st Seven Hills
KASMARIK, Robert John Charles 1st Hornsby
KEATING, John Gregory 1st Oatley West
KELLY, Gregory 2nd Kogarah
KENNY, Simon 1st Kyle Bay
KERR, Allan James 1st Cessnock
KESSLER, Allan Barry 1st Hillview
KING, Gregory Alan 1st Kingsgrove
KIRK, Hugh 1st Shortland
KITCHIN, Trevor 1st East Hills
KNIBB, John 1st Shortland
KNIGHT, John 1st Merewether
KNIGHTS, Ashley Gregory 1st Berowra
KUITERS, Paul 3rd Bankstown
LAMB, David 1st Gymea
LAMBERTON, Craig John 2nd Caringbah
LANGDALE, Stuart 1st East Hills
LAWREY, Trevor Bertram 1st Green Valley
LEES, Ritchie Gordon Glenrock
LENTON, Colin 1st Woronora
LEWIS, Anthony 2nd Clovelly
LEWIS, Gregory David 1st Glenbrook
LEWIS, Phillip Francis 1st Clovelly
LINDSAY, David Terry 5th Orange
LIPSCOMB, Gary Richard 1st West Auburn
LLOYD, Phillip 1st Oatley Bay
LONG, Phillip Graham 4th Mosman
LOWE, Christopher Oliver 1st Clemton Park
LUCAS, Mark Stephen 1st Wallsend
LUCAS, Neil Vernon 1st Harbord
LUGTON, Ian William 1st Denistone
MACDOUGALL, Ian William 1st Narwee
MACKENZIE, Ian Stewart 1st Renown Park
MAHER, Stephen 1st Ramsgate
MAHOOD, James 1st Seven Hills
MAJOR, Dister 3rd Bankstown
MAJOR, Ronald Stephen 1st Glenorie
MALLIN, Phillip John 2nd Summer Hill
MANN, Glen Kenneth 1st Parkes
MANNELL, Ross 1st Condell Park
MARSH, Gary 1st Glenbrook
MARSHALL, Gregory 1st Garden Suburb
MARSHALL, William 5th Orange
MARTIN, John Douglas 1st Harbord
MATES, Robert John 1st Dolls Point
MATHEW, Gary 1st East Miranda (Scottish)
MCALISTER, Keith John 3rd Lidcombe
MCCANN, Brian Edward 1st Oatley
MCCLEAN, Martin Francis 1st Sailors Bay
MCDONAGH, Peter 1st Ryde
MCDONALD, Gregory James 1st Granville
MCDOWELL, Stephen James 2nd Kogarah
MCEWAN, David Graham 2nd Seven Hills
MCEWAN, Leigh 1st East Ryde
MCINTOSH, John Arthur 1st Yagoona
MCKENZIE, Michael 1st Nowra
MCLEAN, Peter James 1st Dolans Bay
MCLENNAN, Ross 2nd Berala
MCMASTER, Robert James 1st Castle Hill
MCMILLAN, Allan David 1st Dubbo
MCMULLEN, John Leonard 1st Ballina
MCMULLEN, Lyndon 1st Cremorne
MCNAMARA, Michael Gerard 1st Port Kembla
MCNEICE, Stewart Donald 1st Lilli Pilli
MELLON, Robert Bruce 1st Cessnock
MELLOR, David Gordon 4th Wollongong
MELROSE, Craig Richard 2nd Mortdale
MENZIES, Eric Wayne 3rd Merrylands
MERRICK, Wayne 1st Cessnock
MILLER, Gilbert John 1st Condobolin
MILLMORE, Terry Athol 1st Portland
MILTON, Robert John 1st Narwee
MITCHELL, Ian David 1st Port Macquarie
MOORE, Brian Allen 1st Wollongong
MOORE, Graeme Lee 1st Garden Suburb
MOORE, Rodney Ewan 1st Corrimal
MORROW, Ian 1st Shortland
MOSCHNER, Kenneth William 2nd Northmead
MULLAN, Andrew 2nd Berala
MURDOCK, Jeffrey John 1st Merrylands
MURRAY, Keith 1st Windang
NEDWICH, Robert 2nd Yowie Bay
NEILSON, Michael Francis Anthony 2nd Lavender Bay
NEWMAN, William Roy 1st Kyogle
NEY, Steven John 1st Jannali
NISBET, Graham Keith 2nd Yagoona
NORRIS, Mark Hodgson 2nd Ashfield (Catholic)
OATES, Laurence 1st East Hills
O’BRIEN, Robert Anthony 1st Picnic Point
ORR, William 3rd Summer Hill (Trinity Grammar)
O’SULLIVAN, Michael 1st Dolans Bay
PALM, Dallas Lindsay Newman 1st Dubbo
PARDY, John 1st Goulburn
PARR, Bruce Selby 2nd Yowie Bay
PATON, Kevin 1st Wallsend
PEARCE, Kevin Robert 3rd Bexley
PEARSON, Richard Boyd 4th Mosman
PEARSON, Ross 1st Gymea
PEISLEY, Warren 14th Canberra
PELLEKAAN, Simon Van Holst 1st Sylvania Heights
PEMBERTON, Gary John 1st Caringbah
PENN, Graham 1st North Revesby
PHELPS, Steven Dallas 1st Nelson Bay
PHILLIP, Anthony John 1st Cardiff
PONDER, Terry John 1st Gymea Bay
POULOS, Philip James 1st Liverpool
POWELL, Michael Bruce 1st Berowra
POWELL, Stephen Gary 1st Garden Suburb
PRATT, Clarence George Harvey 3rd Summer Hill (Trinity Grammar)
PRATTIS, David William 1st East Miranda (Scottish)
PRICE, Rex Maxwell 1st West Tamworth
PRITCHARD, Brian James 1st Hurstville Grove
PROUDLOCK, Gregory Thomas 1st Adamstown Heights
PUGH, Robert Dennis 1st Wollongong
PURSELL, Bryan John 1st Tambourine Bay
RAMAGE, Raymond John Alistair 3rd Wahroonga (St John’s Own)
RANGER, Peter John 1st Renown Park
RANKIN, Peter Robert 1st Clemton Park
RATCLIFF, Stuart James 3rd Summer Hill (Trinity Grammar)
RATH, Michael John 1st Leumeah
RAWSON, Geoffrey Raymond 1st Glenbrook
RAYNER, Peter William 2nd Gymea (St Catherines)
READ, David Gordon 4th Wagga Wagga
READ, Raymond John 1st Junee
READER, Warwick Harold 1st Roseville
REDMOND, Philip 1st Windang
REEVE, Henry Parker 1st Castlefield
REEVES, Brian Douglas 1st Williamtown
REID, Gregory 3rd Mortdale
REINTEN, Ronald 1st North Ryde
REYNOLDS, James 1st Wallsend
RICE, Greg 1st Goulburn
RICHARDSON, John Geoffrey 2nd Beverly Hills
RICHARDSON, Mark 9th Canberra
RING, Graham 1st Oatley Bay
RISTI, Tonis 9th Sydney
ROBB, Trevor Irwin 1st Sefton
ROBINSON, Antony Walter 1st Narrabeen
ROBINSON, Mark Andrew 2nd Forestville
ROGERS, John Edward 1st Narwee
ROOK, Kenneth 1st Kyle Bay
ROPER, Anthony Mitchell 1st Lilli Pilli
ROSS, Stewart John 2nd Beverly Hills
ROWE, Steven Michael 1st Panania
ROYCE, Terry David 1st Merrylands
RYAN, Kevin 1st Sefton
SCARR, Timothy John 1st Harbord
SCOTT, Phillip Maxwell 1st Clemton Park
SELLWOOD, John 4th Auburn
SHADLOW, John Stewart 1st St Marys
SHAW, Arthur John 1st Dolls Point
SHAW, Daryl 2nd Eastwood
SHAW, George Bernard 1st Milperra
SHAW, Robert William 1st Dubbo
SHEPHERD, Ian Charles 4th Auburn
SHOEBRIDGE, Neil Francis 1st Sylvania Heights
SHORT, Colin Gregory 1st Revesby
SIBRAA, Leslie 1st Miller
SKEERS, Russell Terry 4th Wagga Wagga
SKINNER, Graham 1st Paterson/Bolwarra
SKINNER, Peter Gregory 1st Yagoona
SMALL, Alan Lloyd 1st North Ryde
SMALL, Ross Stephen 1st North Ryde
SMITH, Frank Karl 1st Narwee
SMITH, Garry Kenneth 1st Garden Suburb
SMITH, Glenn Warren 1st Green Valley
SMITH, Graham Leslie 5th Orange
SMITH, Gregory Eric 1st Seven Hills
SMITH, Michael Perry 8th Canberra
SMITH, Peter 2nd Sutherland (ARMCO)
SMITH, Richard 8th Canberra
SMITH, Trevor Albert 1st Berowra
SONGBERG, Ian Raymond 2nd Padstow
SPARKS, Rodney Eric 10th Canberra
STENSON, Martin Anthony 1st Caringbah
STEVENSON, Barry Geoffrey 1st Dapto
STEWART, Graeme Edward 1st Mortdale
STEWART, Paul Masson 1st Denistone
STOBBIE, Robert 2nd Eastwood
STOCKBRIDGE, Ian 1st Cessnock
STOREY, Phillip 1st Canberra
STREET, Peter Raymond 1st Corrimal
STUART, Glenn Raymond 1st Jannali
STUCKEY, Craig Laurence 1st East Wahroonga
SULLIVAN, Desmond Neil 1st Epping
SUTHERLAND, Noel 1st Balgowlah
SWEETMAN, Michael Howard 1st Jannali
TAIT, Peter William 1st Woolwich
TAYLOR, Brian Jeffrey 1st Thirroul
TAYLOR, Kevin 1st Tenterfield
TEAL-SINCLARI, Thomas Alexander 3rd Summer Hill (Trinity Grammar)
TEMPLETON, Ian Charles 2nd Mortdale
THOMAS, Edward John 5th Hurstville
THOMPSON, Craig 1st Scone
THOMPSON, David Charles 1st Lane Cove
THOMSON, Mark Ross 1st Belmont North
THORBURN, Keith Clive 2nd Panania
THOROUGHGOOD, Phillip 1st Swansea
THRIFT, Richard Reginald 1st Scone
TREGEAR, Mark Owen Edward 1st East St Marys
TREGEAR, Wayne 1st St Marys
TRELOAR, Jeffrey Alan 1st Sailors Bay
TUBMAN, Robert John 1st Corrimal
TUCK, Peter Stanley 1st Taren Point
TUCKER, Robert James 1st Nowra
TURNER, Eric Charles 1st Dubbo
TURVEY, Neil Christopher 1st Sylvania Heights
TYE, Geoffrey 1st Kyle Bay
VILD, John Bruce 1st Castle Hill
WADDELL, Duncan Frazer 1st Roseville
WALPOLE, Rodney Daniel 1st Epping
WALSH, Jeffrey Stephen 1st Port Macquarie
WALSH, Steven Mark 8th Broken Hill
WALTON, John Marian 1st Leumeah
WATTS, Phillip 1st Oatley West
WATTUS, Mark 1st Wallsend
WAXMAN, Leon Paul 1st Vaucluse
WEAIRE, Craig 1st Connells Bay
WELLS, Warren Sydney 1st Hornsby
WHITE, Keith James 1st Padstow Heights
WHITEHOUSE, Paul Allen 1st North Turramurra
WHITTAKER, James 1st Oatley Bay
WHYTE, Ian 4th Wagga Wagga
WIECKHORST, Mark 1st Sefton
WIGGINS, Ronald 1st Chifley
WILLIAMS, Wayne John 1st East St Marys
WILLIS, Stuart 1st Shortland
WILSON, Peter Andrew 1st Kirrawee
WILSON, Wayne Jeffrey 1st Wallerawang
WOLFENDEN, Stephen Kenneth 1st Narwee
WOOD, Colin 1st Ryde
WOOD, Michael Clarkson 2nd Belmont
WOODHALL, Peter 1st Castle Hill
WOODS, William 3rd Wahroonga (St John’s Own)
WORTHINGTON, Colin David 1st Cessnock
WRIGHT, Anthony David 1st Dolans Bay
WRIGHT, Bruce William 1st West Bexley
WYBREW, Ian Robert 1st Narwee
YATES, Geoffrey 2nd Kogarah
YOUNG, Allan 1st Ramsgate
YOUNG, Gregory 1st East Hills
ANDERSON, Graeme Stanley 1st Woden Valley
ANDERSON, Westley Kenneth 2nd Yowie Bay
ANDREWS, Richard Scott 1st Frenchs Forest
ANSTEE, Mark 2nd Dapto
ASHLEY, John James 1st Kyle Bay
ATKINSON, William 2nd Parramatta (St John’s)
BABBAGE, Gregory 1st Lilli Pilli
BACK, Rodney Kieth 1st Condobolin
BAILEY, David 1st Bondi
BAILEY, Ian Bruce 1st Bondi
BAILEY, John 3rd Burwood
BAIN, David Malcolm 1st Pendle Hill
BAKER, Ian George 1st Gilgandra
BALDWIN, Mark 1st Cardiff
BANNELL, David 1st Sans Souci
BARKER, Colin John 1st Kotara
BARNES, Paul 1st Fairlight
BARTLEY, Peter Gerard 2nd Guildford
BARTSCH, Ronald Ian 1st Earlwood
BEGG, Donald George 3rd East Maitland (St Peter’s)
BELL, Laurance Bryon 1st Tenterfield
BIFFIN, Peter 1st Hoxton Park
BILLINGTON, Graham Edward 1st Pymble
BIRCHALL, David 1st Kogarah Bay
BOLTON, Glenn 1st Frenchs Forest
BONNER, Derek George 1st St Johns Park
BOREHAM, Colin Wayne 13th Canberra
BORSAK, Stephen Richard 1st Ashfield
BOURKE, Peter John 3rd Summer Hill (Trinity Grammar)
BOURMAN, Noel William 6th Broken Hill
BRADFIELD, Barry Charles 2nd Earlwood
BRATTER, Marcus Richard 1st Clifton Gardens
BRAY, Graham 1st Sutherland
BRAYNE, James Frederick 2nd Griffith
BRETT, Malcolm Donald 1st Penshurst
BROOKS, Clive 1st Lalor Park
BROWN, Christopher Kenneth 1st Seven Hills West
BROWN, Craig Ashley 1st South Coogee
BROWN, Robert 2nd Berala
BROWNLOW, Gordon Leslie 1st Mt Pritchard
BRUNSKILL, Stephen John 1st Thirroul
BURDINAT, John Pierre 2nd Mortdale
BURTON, John Edward 2nd Guildford
CAMERON, John Lachlan Drummoyne
CARROLL, Wayne Robert 1st Engadine
CHALMERS, James George 1st Temora
CHAMBERS, David William 2nd Chester Hill (St Columbas)
CHAMPION, Mark Ian 1st Sefton
CHAPMAN, Stephen 1st North Seven Hills
CLANCY, Kim 1st Windang
CLEASBY, John Michael 1st Hurstville
CLEMESHA, Jon Chapman 6th Hamilton (Scottish)
CLIFFORD, Roger Alexander 3rd Rose Bay (Judean)
COBBAN, Ian George 1st Beverly Hills
COHEN, Gary Michael 3rd Rose Bay (Judean)
COKER, Michael Ian 1st Tenterfield
COLLINS, Gary 1st Corrimal
CONNOR, Christopher 1st Fernhill
COOK, David Norman 1st South Turramurra
COOPER, Kevin John 1st St Marys
CORBETT, Gregory 1st Garden Suburb
CORDREY, Robert John 2nd Glenbrook
COVELL, Paul Charles 1st Kingsford
COWLEY, Ricky John 1st Tenterfield
COWPER, Mark 1st Bayview
CRANE, David 1st Cardiff
CRAWLEY, Bruce 1st Mortdale
CREAGH, Ian Miller 1st Narromine
CREIGHTON, Murray Alastair 1st Killara
CROKER, Allan 1st Killara
CROW, Robert Leslie 1st Tocumwal
CRUNKHORN, Steven Allan 1st Rydalmere
DAVIES, Stephen Mark 1st Blaxcell
DAVIS, John Joseph Norman 3rd Merrylands
DE RUYTER, Hans 1st Berowra
DEARDEN, Jeffrey William John 1st Tambourine Bay
DIAL, David Henry 1st Belmont
DIXON, Phillip 1st Wallsend
DOCHERTY, James 1st Smithfield
DOWNIE, Daniel Francis 1st Bulli
DRANSFIELD, Ross 1st Wallsend
DRYLIE, David Peter 1st Thirroul
DUNGATE, Christopher Roy 1st Kogarah
EARNSHAW, Timothy Robert 2nd Kogarah
EASTEY, Peter John 1st Greystanes
EASTWOOD, John Leslie William 1st Fairfield Heights
EATON, Andrew Jonathan 1st Port Jackson
EATON, James Anthony 1st Middle Harbour
EDMONDS, Mark Anthony 2nd Parramatta (St John’s)
EDWARDS, Mark Lincoln 1st West Tamworth
EDWARDS, Stephen 2nd Berala
ELLIOTT, Jeffrey Kenneth 3rd Burwood
ELLIS, Richard Keith 1st Engadine
FARQUHAR, Hugh 2nd West Pennant Hills
FEIGEN, Lindsay Howard 3rd Rose Bay (Judean)
FERGUSON, Glenn Ian 1st Lakemba
FERNIE, Stephen Joseph 1st Wallsend
FLETCHER, David 2nd Griffith
FLETCHER, Peter Charles 1st Cowra
FLETCHER, Richard 2nd Griffith
FOOKES, Paul Anthony 1st West Willoughby
FOSTER, Peter Norman 1st West Peakhurst
FREELANDER, Michael Randolph 3rd Summer Hill (Trinity Grammar)
FULLER, Robert James 1st Goulburn
GARNHAM, Ian Stanley 1st Wallsend
GARRARD, Neil Geoffrey 2nd Miranda (Congregational)
GARSIDE, Trevor Robert 1st Padstow
GERARD, Neil William 1st Merrylands
GESLING, Lindsay Stuart 15th Canberra
GILLROY, Robert Wilcox 1st Clemton Park
GOODLEY, Stephen Charles 2nd Yowie Bay
GORMAN, Warren Michael 1st Mortdale
GOW, Michael 1st Narellan
GRAHAM, Peter 1st Cardiff
GRAINGER, Kevin Lowes 1st Unanderra
GRAY, Peter Douglas 1st Denistone East
GREEN, Steven John 1st Lane Cove
GREETHAM, Bruce Clark 1st Milperra
GUALA, Claudio 1st Lake Heights
GUBBINS, Wayne 1st Hornsby
GUNNS, Jeffrey John 1st Fernhill
GUY, Graeme Fredrick 1st Lilli Pilli
HACKNEY, Desmond Graham George 1st Narromine
HALE, Maxwell Eric 1st Temora
HALL, David Hugh 1st West Bexley
HALL, Malcolm Robert 1st Tenterfield
HANLEY, Mark Robert 1st Campsie
HANSEN, Ross John 1st Brookvale
HARDING, Robert Louis 1st Goulburn
HARKER, Steven John 3rd Merrylands
HARRIS, Peter Leslie 1st Wallsend
HARRISON, Graham 1st Lane Cove
HARRISON, Timothy Peter 1st Narrabeen
HATCH, Neil 1st Portland
HAUGH, Bruce Stuart 1st Marsfield
HAYWARD, Ian Clyde 1st Parramatta
HEALEY, Christopher Thomas 2nd Leichhardt (16th Catholic)
HENDRIKS, Franciscus Johannes Petrus 1st Mt St Thomas
HICKMAN, Gordon Duncan 1st Narromine
HICKSON, Ian Kenneth 1st South Turramurra
HITCHCOCK, Geoffrey Allen 1st Glenorie
HODGMAN, Stephen Mark Oxley
HOGBIN, Peter John 1st Coffs Harbour
HOLDER, Richard Lloyd 1st Castle Hill
HOLMES, Colin Leslie 1st Wentworthville
HOLT, Gary Ian 1st Sans Souci
HOLZBERGER, Ian Raymond 6th Broken Hill
HOPE, Ian James 1st Mayfield
HOWARD, Terrence Alfred 1st Sailors Bay
HUBBARD, David Rule 1st Canberra
HUGHES, Paul 1st Gymea
IBBOTSON, Garry 1st Penshurst
IKEN, Anthony Glen 1st Wallsend
IRVINE, Glenn William 2nd Yagoona
IVERACH, Peter John 1st Thirroul
JACOBS, Neil Alan 1st Cessnock
JACOBSON, Rolf Gunnar 1st Mona Vale
JANSSEN, Leonard Bernardus 3rd Engadine (Don Bosco)
JARDINE, Kevin 3rd North Ryde
JARVIS, Stephen Keith 2nd Coogee
JENNINGS, Mark 1st Killara
JOHNSTON, Paul James Drummoyne
JONES, Geoffrey 1st Tenterfield
JONES, Michael Eric 1st Carlingford
JONES, Rodney Stephen 1st Lakemba
JONES, Trevor David 1st Teralba
JONNS, Mark 1st Seven Hills
KACEN, Howard Stevan 3rd Rose Bay (Judean)
KATELARIS, Phillip Mark 1st Guildford West
KEEVERS, Phillip John 1st Murwillumbah
KENDALL, Keith Robert 1st Asquith
KERRIGAN, Desmond 1st Blaxcell
KING, Barry James 7th Broken Hill
KING, Mark Calvin 1st Westmead
KLEIN-ESSINK, Michael Peter 1st Thirroul
KLINTWORTH, Wayne Ross 13th Canberra
KNOKE, Robert William 1st Lakemba
KOVARI, Nicholas 3rd Rose Bay (Judean)
LAIDLEY, Stephen John 1st Coffs Harbour
LANGE, Donald Ross 1st Denistone East
LAWLER, Stephen Norman 1st Oatley Bay
LE PAGE, Douglas Harold 1st Fernhill
LEE, David John 1st Earlwood
LEONARD, Alan Francis 1st Fairy Meadow
LEVER, Thomas Anthony 1st Doonside
LEWIS, Mark Peter 1st Glenbrook
LIPMAN, David Wayne 1st McCallums Hill
LOADER, Stephen Dale 1st Dural
LOCKE, Cyril 5th Albury (St David’s)
LOMASNEY, Malcolm John 1st Pearce
LOMASNEY, Stephen James 1st Pearce
LOUIS, Peter Thomas 1st Thirroul
LOW, Gregory 1st Ryde
LUCAS, Ian Charles 2nd Caringbah
MACDONALD, Brian John 13th Canberra
MACFARLANE, Scott Alexander 1st Carlingford
MAINWARING, Ross 1st Barra Brui
MAKELLER, Michael 1st Bondi
MANYWEATHERS, Paul 5th Orange
MAOUDIS, Nicholas Chris Drummoyne
MARSHALL, Gregory Dennis 1st Kingsford
MASON, Bruce Lawrence 1st Naremburn
MASON, Gregory 1st East Ryde
MATHESON, Neil 1st Lilli Pilli
MAYNARD, Lance 3rd Bathurst (All Saints Cathedral)
MCCONNELL, Gregory James 1st Barham
MCDONALD, Geoffrey Baden 2nd Yowie Bay
MCDONNELL, Lewis Edward Anslem 4th Mosman
MCDOWELL, John Frederick 1st Kenthurst
MCILWAIN, Dennis 2nd Unanderra
MCINTYRE, Ross Alan 1st Narrabeen
MCKENZIE, Phillip Denistone East (Ararat)
MCLENNAN, Gary 2nd Berala
MERROTSY, Peter Leslie 1st Laurieton
MILLER, Mark Edward 1st Thirroul
MILLS, Grahame Pratt 1st Murwillumbah
MILNE, Gregory Robert 1st Greystanes
MILTON, David Lawrence 2nd Turramurra North
MIRLIEB, Harald Albert 1st Cremorne
MITCHELL, Guy 1st Wallsend
MITCHELL, Mark John 1st Windang
MOLYNEUX, Gregory 1st Condobolin
MONRO, Brian Leslie 1st Woy Woy
MORLEY, Joseph Gregory 2nd Lavender Bay
MOULDING, Geoffrey 1st Renown Park
MURISON, Garry William 1st Wiley Park
MURPHY, Donald Walter 1st Blaxcell
MURPHY, Michael John 1st Sailors Bay
MURRAY, Robert John 1st Glenorie
MUSSON, Gregory John 1st Glenorie
NELSON, David Norman 1st Hurstville Grove
NELSON, Gary David 1st Keiraville
NELSON, Neil 1st Sutherland
NEWMAN, Ron 1st Lilli Pilli
NEWNHAM, Rodney 1st East Miranda (Scottish)
NEWTON, Leigh Allan 7th Broken Hill
NICHOLS, Phillip Raymond 1st Goulburn
NORRIS, Donald John 1st Westmead
O’BRIEN, John James 1st Frenchs Forest
O’DONOHUE, Robert 1st Rydalmere
OSBORNE, Daryl Walter 1st Narrabeen
PAGE, Stephen Walter 1st Kogarah Bay
PARR, Graham Clifford 1st Kenthurst
PARSONS, Clifford Douglas 2nd Gladesville
PATERSON, Graeme Bruce 1st Allambie Heights
PAYNE, Christopher 1st Merewether
PEISKER, Christopher Ross 2nd Kogarah
PERCIVAL, Leslie Arthur 1st Keiraville
PETHERICK, Ian 3rd Bathurst (All Saints Cathedral)
PETRIE, Stephen 1st Alexandria
PIEPER, Michael Bernard 1st Tenterfield
PILZ, Richard Ashton 4th Mosman
PIPER, John Phillip 2nd Yagoona
PLATT, Robert 1st Girraween
POTTS, Keith Maxwell 2nd Chester Hill (St Columbas)
POUSTIE, Eian Andrew 1st Tocumwal
POWELL, Wayne John 1st Garden Suburb
PREVETT, Stephen 1st Urunga
PRITCHARD, Stephen Robert 1st Hurstville Grove
PUCKETT, Wayne Ellis 1st Yass
RAPPOPORT, Joel 19th Canberra
RAVEN, Peter 3rd Bankstown
RAYNER, John Leonard 2nd Gymea (St Catherines)
READ, Ian Douglas 4th Wagga Wagga
REBERGER, Gregory John 2nd Parramatta (St John’s)
REDMAN, Raymond Glen 1st Peakhurst
REED, Douglas Maxwell 1st Wentworthville
REID, Alan Morris 2nd Mortdale
REID, David Kenneth 6th Hamilton (Scottish)
REINTEN, Robert Walter 1st North Ryde
REYNOLDS, Michael Thomas Bede 1st Teralba
RHODES, Ross John 1st Tenterfield
ROBB, Stephen 1st Sefton
ROBERTS, Bruce 1st Blaxcell
ROBERTSON, Michael Stephen 1st Narromine
ROBINSON, Dennis John 2nd Waratah
RODGER, Robert George 1st Kogarah Bay
RODGER, Stuart Alexander 1st Pymble
ROLFE, Peter Francis 1st Narellan
ROSS, Alexander 3rd Bexley
ROUGHLEY, Gary John 1st Kenthurst
ROWAN, David 1st Wallsend
RUSSELL, Alan John 1st West Tamworth
RUSSELL, Kim McDonald 3rd North Ryde
RUSSELL, Robert Noel 3rd Summer Hill (Trinity Grammar)
RUST, Robert John 2nd Gladesville
RYAN, Vincent Joseph 1st Sefton
SANGSTER, Nicholas 1st Kyle Bay
SAUNDERS, Wayne 1st Allambie Heights
SCHMIDT, Stephen James 1st Corrimal
SEYMOUR-ALLAN, Jerome Peter 1st Narrabeen
SHARPE, Marlow Stuart 1st Bayview
SHAW, Philip John 1st East Ryde
SHERRELL, William Kim 4th Wollongong
SINCLAIR, Douglas Ian 1st Cabra-Vale
SLEEMAN, John 2nd Caringbah
SMITH, Allan Noel 1st Narraweena
SMITH, Graeme Robert 1st Kotara
SMITH, Ray Merton 1st Teralba
SMITH, Warren John 1st Kotara
SNEDDON, Anthony 1st Berowra
SONGBERG, Geoffrey Allan 2nd Padstow
SPACKMAN, Lance Edward 1st Wyong
STANLEY, Alan Bruce 1st Narromine
STANLEY, Timothy 1st Condobolin
STEED, Gary Richard 2nd Padstow
SUTTON, Allen 1st Beresfield
SWEENEY, Peter 1st Glenbrook
SYM, William Michael 1st Narrabeen
TAYLOR, Kenneth William 1st Yagoona
THOMAS, Garry Charles 1st Murwillumbah
THOMPSON, Gary Robert 5th Albury (St David’s)
THOMPSON, Ian 1st Teralba
THURSFIELD, Stephen 3rd Bankstown
TURNBULL, David John 2nd Abbotsford
TURNBULL, Douglas 1st Ryde
TURNER, Michael Hartley 2nd Panania
TURNER, Stephen Keith 1st Penshurst
TURNER, Trevor Arthur 2nd Parramatta (St John’s)
TURVEY, Paul Stuart 1st Sylvania Heights
VAN KERCKHOF, Rudolph Johannes 1st Williamtown
VAN UREE, Peter 3rd Engadine (Don Bosco)
VILES, Ian James 2nd Peakhurst
WAGNER, Paul 2nd Caringbah
WALSH, Robert Charles 1st Blackheath
WARD, Michael 4th Wollongong
WATKIN, Robert Bruce 1st Cowra
WATKINS, Brian James 1st West Wollongong
WATSON, Peter William 1st Greystanes
WATTS, Stephen 1st Oatley West
WEBB, William John 2nd Gladesville
WELSH, Paul Douglas 1st Mayfield
WHIPP, Paul Fredrick 1st Dee Why
WHITE, Peter Charles 1st Fairlight
WHITFORD, Craig 1st Merewether
WILLIAMS, Stephen Ashley 2nd Narrabeen
WILLIAMSON, Brian Cleveland 1st St Ives
WILLIS, Graeme Trevor 6th Wagga Wagga
WILSON, David Charles 1st Sutherland
WILSON, Gordon 1st Wallsend
WIMMER, Steven David 4th Mosman
WOOD, Glen Alan John 1st Yagoona
WORMALD, Nicholas Charles 1st Renown Park
ZANKER, Larry Anthony 1st West Willoughby
ZEGIEL, Kenneth Brian 1st Mt Pritchard
ABBOTT, Brian 1st Caringbah North
ABRAHAMS, Peter James 1st Mt Pritchard
ADAMS, Phillip Charles 4th Bathurst
ADAMS, Robert Kelvin 1st Osborne Park
ALFRED, Bradley Lance 2nd New Lambton Heights
ALLEN, David Colin 1st Oatley West
ALLISON, Stephen 1st Berowra
AMES, Mark Edward 1st Miller
AMEY, Stephen James 1st Canberra
ANDERSON, Christopher Donald 1st La Perouse
ANGELL, Gordon John 1st Seven Hills
AQUILLINA, David Anthony 1st Sefton
ARTHURS, Stewart Graham 1st Dapto
ASH, Anthony John 1st Blues Point
ASHER, John 1st Seven Hills
AUBERSON, Paul 1st Padstow
BADRUDIN, Jalaludin 1st Balgowlah
BAILEY, David John 1st Unanderra
BAIN, Ian Duncan 1st Wentworthville
BAKER, Jeffrey 1st Oatley
BALES, Peter Harry 1st Turramurra
BANKS, Peter Andrew 1st Burns Bay
BARNES, Murray Lee 1st Oatley Bay
BARRETT, Martin 1st Ramsgate
BATTISHALL, Ian 1st Oatley West
BEACH, Keith Roy 1st Seven Hills
BEEKMAN, Rowland Maria 1st Boonerah Point
BENEDYKA, George John 4th Wagga Wagga
BERGSTROM, Ian Michael 1st Brookvale
BERRETT, Stephen 1st Ramsgate
BEST, Peter Richard Winter 3rd Summer Hill (Trinity Grammar)
BETTS, Alan William 1st Moss Vale
BEVAN, Desmond 4th Wollongong
BIRK, Jeffery Charles 1st Granville
BLUHDORN, Ross Harold 2nd Earlwood
BLYTH, William Maurice 1st Asquith
BORSAK, Robert 1st Ashfield
BOWERS, Kenneth Wayne 2nd Cabra-Vale
BOWMAKER, Stephen 1st Miller
BRADY, Henry John 1st Greystanes
BRANDLEY, Ronald Bruce 1st East Miranda (Scottish)
BREW, Warwick Geoffrey 1st Asquith
BRISCOE, Alan Walter 2nd Gladesville
BROOK, Stephen John 1st Doonside
BROWN, Brian Paul 1st Hurstville Grove
BROWN, Gregory 1st Gymea
BROWN, Martin Eric Tudor 1st Oatley Bay
BROWN, Noel Charles 2nd Lavender Bay
BRUSSELL, Peter 1st Campsie
BUCHANAN, Bruce William 1st Harbord
BUCHANAN, Robert John 1st Mt St Thomas
BUCKLEY, Michael 1st Bankstown
BUCKLEY, Richard 1st Williamtown
BURBAGE, James Alan 1st Longueville
BURGIN, Colin 2nd Campbelltown
BURKE, Timothy Edward 1st Blacktown
BURNS, Gary William 1st Shortland
BUSH, Mark Anthony 1st Asquith
CABBAN, Garry Kevin 4th Wollongong
CAREY, Russell Leslie 1st Parkes
CASEY, Timothy John 2nd West Killara
CHAMBERLAIN, Anthony Bruce 1st Scone
CHAPMAN, Greg 1st North Albury
CHAPMAN, Phillip George Deniliquin
CHEN, Paul Howard 2nd Chatswood
CHIDGEY, Gregory James 1st Marrickville
CHURCH, David 1st Gymea Bay
CLARK, Bruce James 1st Prairievale Park
CLARK, Robert Ernest 1st Prairievale Park
CLARK, Robert Keith 1st Balgownie
CLARK, Timothy Paul 1st Prairievale Park
CLOSE, David 1st Campsie
CLOUGH, Gregory Neil 1st North Albury
COADY, Ian 1st Corrimal
COE, Stephen 1st Gymea Bay
COLLESS, John Anthony 1st Glenfield
COLLINS, Richard Keith 1st Katoomba
COOK, Bruce 1st Gymea
COOK, Graham David 1st Macquarie Fields
COOMES, Sydney Walter 1st Caringbah North
CORNER, Gregory Charles 1st Allambie Heights
COSIER, Ian Leslie 4th Wagga Wagga
COTTERIOL, John 1st East Roseville
CRAMERY, Charlie 3rd Rockdale (SA)
CULPAN, Gregory Arnold 1st Greystanes
CUNNEEN, David Robert 1st Denistone
CUTLER, Neil Llewellyn 1st Orange
DAL SANTO, Dennis Francis 1st Balgownie
DALE, Gregory Ross 1st Lilli Pilli
DALY, Keith Charles Kahibah
DAVIES, David Norris 1st North St Marys
DEANE, Michael John 1st Burraneer
DE-AUDNEY, Andrew James 1st Ramsgate
DEBENHAM, Dennis 1st Nowra
DELAMOTTE, John Gordon 2nd Yagoona
DEMPSEY, Stephen John 1st Meadowbank
DENNISON, Graham 1st Caringbah
DESMOND, Wayne Bernard 1st Hillview
DOBBIE, Stephen Francis 4th Pennant Hills
DODSON, Peter James 1st Cabra-Vale
DOYLE, Clement Charles Kahibah
DRAY, Kenneth Walter 1st Speers Point
DUCKHAM, Terry James 1st Oatley Bay
DUDLEY, David Charles 2nd Gordon
DURRANT, Alexander Douglas 1st South Gunnedah
DUTCH, Reginald Peter 1st Oatley Bay
DYKES, Peter Ross 1st Burraneer
EARL, Peter 1st Green Valley
EASTON, Robert William 1st Oatley Bay
EDWARDS, Brian Ronald 1st Westmead
EDWARDS, Ian Frederick 1st West Killara
EGAN, Wayne 2nd Ashfield (Catholic)
EKER, Dennis Lee 1st Orange
ELDRED, David Stanley 1st Hornsby
ELKINS, Robert Arthur 1st McCallums Hill
ELLIOTT, Robert Vincent 1st Dolls Point
FENTON, Bruce 1st Orange
FIELD, Graham Stephen 1st Shortland
FIELDSEND, Bruce 2nd East Maitland
FISK, Graeme John 1st East Roseville
FITZGERALD, Leslie Michael 1st Beresfield
FITZGERALD, William 2nd Caringbah
FORD, David Christopher 1st Turramurra North
FRANCIS, Ralph James 1st Scone
FULLER, Glenn David 1st Allambie Heights
FULLER, Glenn Raymond 2nd Yagoona
GALBRAITH, Keith Stanley 1st Concord
GALEA, Pantalione Mario 2nd Cabra-Vale
GEDDES, Justin McCarthy 1st Keiraville
GENNETTE, Allan Bruce 1st Lambton
GEORGE, Andrew Keith 1st Wentworthville
GILBERT, Russell Noel 2nd Tuggerah Lakes
GILBERTSON, Ian 1st Willoughby
GILBERTSON, Paul 1st Willoughby
GLASBY, Phillip 1st Kyle Bay
GOGOLL, James Stanley 1st Albury
GORDON, Christopher Matheson 1st Narwee
GORN, Scott 1st Dapto
GRAY, Colin 1st Bangalow
GRAY, Geoffrey John 1st South Wallsend
GREEN, Donald Gordon 1st Hurstville
GREETHAM, Terry 1st Milperra
GURTON, Alan Gerard 1st Mortdale
HAIN, Richard Martin 1st West Pymble
HALL, Robert Warwick 1st Kogarah
HARDING, Warwick Arthur 2nd Narrabeen
HARRADENCE, Paul David 1st South Punchbowl
HARRIS, Peter Gregory 2nd Lavender Bay
HARRISON, Alan Stanley 1st Hurstville Grove
HASLING, Robert 1st Forestville
HAWKES, David 1st Gymea
HENDERSON, Glyn 1st Garran
HERD, Robert Frederick 1st La Perouse
HERZIG, Ryszard Robert 1st Lalor Park
HIBBERT, Stephen Arthur 3rd Summer Hill (Trinity Grammar)
HOCKING, Colin Michael 1st Rockdale
HOCKRIDGE, Lance Edwin 1st Tenterfield
HODGSON, Raymond John 1st Dorrigo
HOLCROFT, Christopher John 2nd Peakhurst
HORWITZ, David 1st West Bexley
HOSEY, Roger 1st Oatley
HOSKINS, Richard James 1st Taree
HOWARD, Gregory Keith 1st McCallums Hill
HULL, Garry 1st New Lambton
HUMPHREY, Adrian Peter Thurlbeck 1st Fairlight
HUMPHREY, Ian Thurlbeck 1st Fairlight
HUMPHREYS, Geoffrey Steel 1st West Pennant Hills
HUNT, Charles Gary 1st Bankstown
HUXLEY, Gregory John 1st Balgownie
JACKSON, Jon James 1st Granville
JACKSON, Peter White 1st Granville
JARRETT, Colin Raymond 1st Castlefield
JENKINS, Robert 1st South Coogee
JESSUP, Allan 3rd Burwood
JESSUP, Peter James 2nd Chatswood
JOHNSON, Mark Stuart 1st Burraneer
JOHNSON, Steven Gregory 2nd Bellevue Hill (Holy Cross)
JONES, Donald Gordon 2nd West Pennant Hills
JONES, Kim Charles 3rd Harbord
JONES, Martin 1st North Albury
KAYE, Jeffrey Travis 1st Blacktown
KEECH, Philip Bruce 1st North Tamworth
KEEL, Wayne Robert 2nd West Killara
KELLOND, John Wayne 4th Goulburn
KERR, Gary Stephen James 1st Ramsgate
KILLHAM, Gregory Baden 1st Oyster Bay
KIRKPATRICK, Christopher Charles 2nd Guildford
KIRKPATRICK, Ian 1st Milperra
KNELLER, Robert 1st Gymea Bay
KNIGHT, Gregory Phillip 1st Boronia
KNUTSON, Rodney Montan 2nd Tuggerah Lakes
LAIRD, Ian Douglas Hunter 2nd Tuggerah Lakes
LALAS, Peter 1st South Coogee
LAMBERT, Stephen James 1st Canberra
LANDON, Robert Graham 1st Albury
LATIMORE, Wayne Ronald 1st Granville
LATTA, Michael John 1st Granville
LAWRENCE, Guy Barry 1st Epping
LAYBUTT, Ian Russell 1st Toongabbie West
LAYTON, Geoffrey Charles 1st Unanderra
LEES, Douglas John Kahibah
LEITCH, Michael Peter 1st St Marys
LEVELEKY, Gabriel 1st Connells Bay
LEVER, Wayne 1st Mowbray West
LINDSAY, Phillip Allan 1st Kyle Bay
LINES, Kevin 1st Sefton
LINTON, Jim 1st Bayview
LIVINGSTONE, Kenneth Patrick 1st Dolls Point
LOBB, Russell Mark 1st Ramsgate
LONDON, David Arthur 1st Ramsgate
LONG, Graham Neil 2nd East Maitland
LONG, James Joseph 1st West Peakhurst
LOUGHLIN, Graham Donald 1st Keiraville
LOUGHLIN, Ronald Geoffrey 1st Keiraville
LUCAS, Gregory William 1st Punchbowl
LUGTON, Bryan Geoffrey 1st Denistone
LYONS, Anthony John 1st Hornsby
MAGYAR, Gary 1st Corrimal
MARKS, Terry 1st Shortland
MASTERS, Ronald Owen 1st Gymea
MATHERSON, Joseph 2nd Gymea (St Catherines)
MAY, Stephen Paul 1st Engadine
MAYFIELD, Allen Gordon 1st Kogarah
MCCARTHY, Christopher Patrick 1st Urunga
MCCLEAN, John Anthony 1st Sailors Bay
MCDONALD, Graeme Paul 2nd Bellevue Hill (Holy Cross)
MCDONALD, Graham Charles 1st Orange
MCDONALD, Robert John 1st Marrickville
MCEACHRAN, Noel 2nd Tuggerah Lakes
MCGEE, Phillip James 1st Westmead
MCGEOCH, Keith 1st Green Valley
MCHUGH, Peter John 2nd Chatswood
MCINTYRE, Graham John 1st Glenfield
MCKINNON, Stephen 1st South Grafton
MCLOUGHLIN, Stephen John 1st Greystanes
MCMANUS, Phillip Thomas 6th Broken Hill
MCMILLAN, William Glen 1st Deniliquin
MCMULLEN, Gavin 1st Cremorne
MCNAUGHT, Ian Stuart 2nd Inverell
MEALEY, Keith Edmund 1st West Peakhurst
MEARING, Lawrence James 1st Unanderra
MELDRUM, Robert Ward 1st Urunga
MENHENNITT, Ian Gordon 1st Tocumwal
METZNER, Wolfgang 1st Sefton
MICALLEF, John Cornelious 2nd Narrabeen
MIDDLEBROOK, Ken Michael 2nd Taree
MIKULA, Peter 1st Canberra
MILLER, Garry Maxwell 1st Scarborough Park
MILLER, Robert John 1st Lake Heights
MILLINGTON, Peter 1st Warners Bay
MILTON, Phillip John 1st North Wollongong
MITCHELL, David Umina
MITCHELL, Ian Layton 1st Maroubra
MITCHELL, Raymond Ernest 2nd Mortdale
MOORE, Geoffrey John Drummoyne
MORRISSEY, Christopher John 1st Canberra
MOSLEY, Raymond 1st Wiley Park
MOTUM, Trevor 2nd Waratah
MUFFETT, Leslie James 1st Scone
MURPHY, Gerard Alan 1st Lalor Park
MURRAY, Alan Reginald 1st Windang
NANKERVILL, Peter 1st Deniliquin
NEALON, Bruce Trevor 1st Westmead
NICHOLAS, Donald Robert 1st Rockdale
NICHOLLS, David John 1st Prairievale Park
NORMAN, John David 1st Mortdale
ODLUM, Michael John 1st North Ryde
OLIVER, Gregory Ross 1st Narwee
OLSEN, Dennis 2nd Kirrawee (LDS)
O’SHEA, Ross Henry 1st Pymble
PALMER, Richard Colin 2nd Dulwich Hill
PARSONS, Gary Donald 1st Port Kembla
PATERSON, William Peter 1st Caringbah North
PATTERSON, Andrew Kelman 1st Pymble
PEARSON, Ross Alan 2nd Mortdale
PEDERSEN, Raymond 1st Waverley
PEGG, Nigel James 1st Clifton Gardens
PENMAN, Craig William 1st Speers Point
PENNEY, Colin 1st West Bexley
PENTECOST, Kevin Barry 3rd Bexley
PERKINS, Michael John 1st Scone
PHILLIPS, Gregory John 2nd Earlwood
PICKARD, Leigh Grahame 1st Burns Bay
PICKERING, David Maxwell 4th Mosman
PINK, Bruce Edward 5th Orange
PLANE, Gregory Albert William 6th Broken Hill
PRATT, Ronald 1st Corrimal
PRICE, Stephen John 1st Yagoona
PURCELL, William 2nd Caringbah
PURTILL, Norman 1st Deniliquin
PYM, Geoffrey Ross 5th Albury (St David’s)
RALSTON, Raymond Lyall 1st Scone
RANKIN, Phillip David 1st Clemton Park
REID, Gary John 1st Scone
REWELL, Gordon 1st Harbord
REYNOLDS, Kenneth Raymond 2nd Summer Hill
RHODES, Paul James 4th Wagga Wagga
RICHES, Gary 1st Merrylands
RIDGLEY, Paul 1st Bankstown
RISK, Gary William 3rd Mortdale
ROCKSTRO, Bruce 1st Kogarah
ROMANS, Laimons Ansis 1st Barham
ROOSE, David John 1st Boronia
ROSE, Michael Richard 2nd Ashfield (Catholic)
ROSE, Nolan Keith 1st Macquarie Fields
ROSS, David 1st Rockdale
ROUNTREE, Nicholas Christopher 1st Osborne Park
ROWE, David Forbes 1st Ashfield
ROWLAND, Lindsay Warren 1st Merrylands
ROWLANDS, William David 1st Garran
ROWLEY, Ian Ronald 1st West Peakhurst
RUSSELL, Robert Stephen 1st Oatley Bay
RYAN, Christopher Timothy 1st Castle Hill
RYDER, Garry 1st Bankstown
SAMBUCO, David 2nd Caringbah
SANGSTER, Anthony David 1st Kyle Bay
SCOTT, Anthony Peter 2nd Chatswood
SCOTT, Ian Maxwell 1st Greenacre
SCOTT, Richard 1st Bayview
SHARP, David Alan 2nd Gordon
SHELDON, Mark Ian 1st Burwood
SHEPHERD, Peter Wayne 1st Balgownie
SHERRELL, Darrell John 4th Wollongong
SHIRT, Paul 2nd Berala
SIDES, Phillip Alexander John 1st Gunnedah
SIMMONDS, Stephen 1st Rockdale
SIMMONS, Maxwell 1st Cabra-Vale
SIMPSON, Stephen John 2nd West Killara
SKINNER, Laurie James 1st Yagoona
SLATTERY, Graham 4th Wollongong
SMALE, Robert Lester 2nd Parramatta (St John’s)
SMILLIE, Raymond Bruce 1st West Peakhurst
SMITH, Anthony David 1st Hornsby
SMITH, Keith Martin 2nd Berala
SMITH, Mark William 2nd Summer Hill
SMITH, Paul Henry 2nd Waratah
SMITH, Paul Roderick Lewis 1st New Lambton
SMITH, Peter Gerard 1st Telopea
SMITH, Rowna Westley 1st Killara
SNOW, David John 4th Wollongong
SPENCER, Ian Leonard 1st Pymble
SPINELO, Terry 2nd Randwick (Catholic)
SPINK, Stephen 2nd Caringbah
SPRING, Colin Alexander 1st Waverley
STEEL, Philip 1st Lindfield
STEPHENSON, Bruce Ian 1st Asquith
STEVENSON, Warwick Allan 1st Dapto
STEWART, Richard Ashley 1st Denistone
STOTT, Mark Anthony 1st Bayview
STURGISS, Allan William 1st Bulli
SUTERS, Alan 1st Lindfield
SUTHERLAND, Colin 2nd Caringbah
SUZUKI, Keith Anthony 3rd Burwood
TANNER, Bryan Mark 1st Clifton Gardens
TAPRELL, Bruce Raymond 2nd Cootamundra
THATCHER, Stephen Leslie 1st Tumut
THIELE, Paul Norman Vinson 3rd Strathfield (St Anne’s)
THOMAS, Allan Sydney 1st Bulli
THOMAS, Ian Neville 1st Cowra
THOMPSON, George Stephen 1st Teralba
THOMPSON, Robert William 1st Argenton
THOMSON, Graeme John 1st Lilli Pilli
THORBURN, Neil Charles Johnstone 1st Macquarie Fields
THWAITE, Mark 1st Osborne Park
TINSON, Christopher Joseph 1st Blacktown
TONKIN, Peter Frederick 1st Katoomba
TOWNLEY, Lloyd Richard 1st South Turramurra
TOWNSEND, Kim Leslie 1st Port Kembla
TUCK, Kevin 1st Caringbah North
TURNER, Gregory Mark 1st Castle Hill
TUTT, Howard 1st Jannali
UNWIN, Jeffery 1st Gymea Bay
USHER, Christopher Mark 1st Port Macquarie
VAN GASTEL, Emanuel 1st Oyster Bay
VAUGHAN, Ronald George 1st Kogarah
VEYSEY, Michael 1st Caringbah
VINECOMBE, Alan William 1st Barham
VINECOMBE, Laurence Wayne 1st Barham
WADE, Ross 2nd Berala
WAGNER, Stephen Paul 2nd Peakhurst
WAITZER, Richard 1st Berowra
WAKEMAN, Kevin John 1st Speers Point
WALKER, Colin Francis 1st Wiley Park
WALKER, David Frederick 1st Middle Harbour
WALLACE, Bruce Graeme 1st Clifton Gardens
WALLIN, Paul 2nd Randwick (Catholic)
WALPOLE, Colin David 1st Epping
WARRINGTON, Bruce John 1st Miller
WATERS, Bruce 1st Nowra
WATERS, Phillip Reuben 1st Port Kembla
WATKINS, Alan 2nd Chatswood
WATTS, Victor McAuley 1st Gymea Bay
WEBB, Darrell Stephen 1st Miller
WEBB, Robert Maxwell 2nd Beecroft
WHITE, William Lee 2nd Cootamundra
WHITELAW, Christopher 1st North Wollongong
WILKIE, Kevin Neil 1st Goolgowi
WILLIAMS, Gordon Charles 2nd Padstow
WILLIAMS, Norman Bruce 1st Oatley
WILLIAMS, Terrence Edward 1st Telopea
WILLIAMS, Trevor Maxwell 2nd Chatswood
WINNALL, George Alexander 1st Green Valley
WOOD, Allan Robert 1st Ryde
WOOD, Stephen 1st Glenorie
WOOD, Stephen John 3rd Burwood
WOODHALL, Michael 1st Castle Hill
WORTHINGTON, Peter Ronald 1st Castlefield
WRIGHTSON, Raymond Charles 1st Asquith
YOUNG, Geoffrey Stephen 1st Kingsgrove
YOUNG, Peter William 1st Willoughby
ZEIBOTS, Mark Egon 1st Hillview
ANDERSON, Jeffrey Laurence 1st Yagoona
ARCHER, Philip Keith 1st Lawrence
ARCHIBALD, Dennis Beil 3rd Bexley
ASH, Keith 1st Petersham
ATKINS, Anthony Michael 1st Granville
AUSTIN, Stephen William 2nd Leichhardt (16th Catholic)
BAILEY, Ronald Phillip 2nd Abbotsford
BALES, Peter Desmond 3rd Lidcombe
BAMFORD, Anthony John 1st Albury
BARBOUR, Bruce Robert 2nd Roseville
BARLIN, Bruce Phillip 1st Garran
BARNES, Douglas 1st Belfield
BARNES, Douglas Bathurst 1st Oatley Bay
BARR, Francis Thomas 1st Hurstville
BARRON, Michael John 1st Woronora
BARTLEY, Glenn James 4th Merrylands (St Margaret Marys)
BARTON, Craig 1st Gymea Bay
BATTISHALL, Alan Jeffrey 1st Oatley West
BEDFORD, Graham Raymond Leslie 2nd Albury
BELL, Garrick Stewart 1st Greenacre
BEMBRICK, Brian Leslie 1st Kirrawee
BENNELL, Peter 1st Lindfield
BENSON, Brian Douglas 1st Fairfield Heights
BENSON, Robin William 1st Forbes
BERRET, Bryn 1st Ramsgate
BERRYMAN, Bruce Domaldson 5th Hurstville
BEVAN, James 1st Glenorie
BEVAN, Peter Curtiss 6th Hamilton (Scottish)
BILLINGTON, Anthony William 1st Pymble
BIRCH, Neil Lawrence 1st Hughes
BLACKA, Bernard John 1st Tumut
BOAS, Harold Walter 1st Mayfield
BOEHME, Philip 4th Lithgow
BOES, Bruce 1st Petersham
BOND, Gene 1st Jannali
BOON, Robert 1st Warners Bay
BOUSTEAD, Graham Charles 1st Swansea
BRADBURY, Christopher William Lones
BRADLEY, James Francis 2nd Lavender Bay
BRAN, Chris 1st Cronulla
BREADEN, Philip Thomas 1st Concord West
BRETT, Colin Francis 1st Penshurst
BRICKHILL, John Geoffrey 1st Goonellabah
BROODER, Ronald James 2nd Albury
BROOKS, Robert John 1st Rockdale
BROWN, Adrian Francis 1st Clemton Park
BROWN, Paul 1st Oatley West
BROWN, Philip 1st Renown Park
BROWNE, Anthony David Crosby 1st Lilli Pilli
BROWNING, Allan Edward 1st Young
BUCKLEY, Timothy 1st Williamtown
BURFIELD, Mark 1st Wollongong
BURGESS, Dallas Lewellyn 1st Byattunga
BURGESS, John 6th Broken Hill
BURGMAN, Robert John 1st Muswellbrook
BURNETT, John Richard 1st Lilli Pilli
BURNS, Ross Maxwell 1st West Killara
BUSH, Gordon Neil 1st Kingsgrove
BUSSUTTIL, Garry Joseph 1st Wollongong
BUTTERWORTH, Raymond 1st Swansea
CALDWELL, Peter Leslie 1st South Grafton
CALLAGHAN, Paul Stanley 1st Glenbrook
CAMBELL, Robert Graham 1st Tumbarumba
CAMPEY, Eric Hylton 1st Merewether
CANNINGS, Ross 1st Cronulla
CANTOR, Brian Eric 1st Beverly Hills
CARPENTER, James Stephan 1st Mt Riverview
CARTER, Kevin Bruce 1st Tamworth
CAWTHORNE, Terry Bryde 1st Katoomba
CHARLES, David John 1st Murwillumbah
CHERREY, Rodney John 2nd Mortdale
CLARK, Michael Thomas 2nd Peakhurst
CLARKE, Bruce George 1st Kyle Bay
COBURN, Phillip Keith 1st Mt Riverview
COKER, Dennis Patrick 1st Blacktown
COLLIN, Graeme 1st Merewether
COLLINS, Ian James 1st Glenbrook
COLLINS, Rick 1st Girraween
CONROW, Andrew Robert 2nd Beecroft
COOPER, Brian Adrien 1st Forbes
COOPER, Christopher Ian 1st Sefton
COOPER, James 1st Peakhurst
COOPER, Peter Grant 1st Hamilton
COOPER, Steven Edwin 1st Seaforth
COPP, Geoffrey William 1st Lindfield
CORDATO, Anthony 3rd/4th Kensington
COYNE, Robert Mark 1st Belmont North
CRESWELL, Phillip Peter 1st Oatley Bay
CROUCH, Maxwell John 1st Paterson/Bolwarra
CULLEN, Neil John 7th Broken Hill
DAGG, Christopher Kelvin 1st Kempsey
DALY, Geoffrey Alan 1st Leichhardt
DARE, Greg 1st Tenterfield
DARLING, Phillip Llynall 1st Beverly Hills
DAVEY, Bruce Edward 1st Belmont North
DAVEY, William Thomas 2nd Goulburn
DAVIDSON, Gregory Ian 1st Bexley North
DAVIDSON, Howard Ross 1st Bexley North
DAVIS, Gregory Michael 1st Bega
DAVIS, John Ewen 1st Kenthurst
DAWSON, John 1st Shortland
DE FRIES, Grant Raymond 1st Padstow Heights
DEAN, Bruce William 1st Bexley North
DENGATE, Douglas Albert 4th Mosman
DEROME, Colin Bruce 1st Yagoona
DIETZ, Phillip Henry 1st Oatley Bay
DIXON, David John 1st South Punchbowl
DODGSON, Patrick 3rd/4th Kensington
DONALDSON, Gary 1st Narrandera
DONELAN, Stephen 1st Hoxton Park
DOWLING, Anthony James 2nd West Epping
DOWNES, Gregory Roger 1st Northbridge
DOWNEY, Robert Lee 1st East Hills
DRAPER, Adrian Douglas 2nd Kirrawee (LDS)
DURKIN, Gregory 3rd Harbord
DYSON, Warwick Charles 2nd Gladesville
ECCLESTON, Lee 1st Oatley West
ELGELAND, Neil 2nd North Sydney (St Thomas)
ELLERCAMP, Paul John 1st Swansea
ERRINGTON, Michael Ross 1st Blakehurst
EVANS, Glenn 1st South Wallsend
FARMER, Stephen Grahame 1st Wentworthville
FERNANCE, Darryl John 2nd Sutherland (ARMCO)
FERNANCE, Darryl John 2nd Sutherland (ARMCO)
FINDLAY, Thomas 1st Corrimal
FINIGAN, Mark 1st Cronulla
FLOMERSFELD, Paul 1st Broken Bay
FORTESCUE, Stephen Charles 15th Canberra
FOSTER, Stephen John 2nd Earlwood
FOYE, Colin Neil 1st Mt St Thomas
FRAZER, Gregory 1st East Ryde
FRERIKS, Robert 1st Cronulla
FRIPP, Peter Dean 2nd Caringbah
FROST, Gregory 1st Merewether
GALLARD, Jeffrey Robert 1st Beverly Hills
GARDINER, Eric John 1st Casino
GARDNER, Ross 1st Sans Souci
GARRINGTON, Kenneth Ian 2nd Berala
GAY, Ian Bruce 1st Girraween
GERRARD, Geoffrey 1st Kyle Bay
GERRITSEN, John 1st Dapto
GIBBENS, Ashley 3rd Maroubra
GIBBONS, Edward John 1st Greenacre
GIRDHAM, Trevor John 1st Cabra-Vale
GLANVILLE, Allan Robert 1st West Bexley
GLANVILLE, Paul Richard 1st West Bexley
GOLDER, Gregory Thomas Kurri Kurri
GOODSELL, Stephen Leslie 2nd Campbelltown
GORDON, Donald James 3rd Wahroonga (St John’s Own)
GOUGH, Raymond 1st Wallsend
GOULD, Brian 1st Shortland
GRAFF, Derek Neil 2nd Abbotsford
GRANT, James Donald 1st Deniliquin
GRIGG, Phillip William 1st Sefton
GRIMMOND, Norman John 1st Garran
GROVE, Wayne 1st Hamilton
GUTHRIDGE, Steven Lindsay 2nd Guildford
HALL, Anthony Manson 1st Deniliquin
HALL, Brian Matthew 1st East Hills
HALL, Peter John 1st West Bexley
HANDBRIDGE, Paul Adrian 2nd Leichhardt (16th Catholic)
HANSELL, Robert Vincent 1st Renown Park
HARRIS, Grahame Stephen 1st Alexandria
HART, Randall 2nd Caringbah
HARVEY, Brian Douglas 1st Blayney
HARVISON, Raymond 1st Wauchope
HATHERLY, Peter 3rd Summer Hill (Trinity Grammar)
HAWLEY, Ronald Phillip 1st Sutherland
HAWORTH, Ronald 1st Wallsend
HAYNES, Raymond 1st Jannali
HERBORN, Timothy 1st Castle Hill
HOBBINS, Warren John 1st Casino
HOGAN, John Damian 1st Woden Valley
HOLDEN, Hubert Graham 1st Blues Point
HOLDSTOCK, Glenn 1st Belfield
HONEY, Jeffrey Douglas 1st Beverly Hills
HOOD, Garry 1st Keiraville
HOOPPELL, Phillip John Leslie 1st Allambie Heights
HOOTON, John Norman 1st Northbridge
HORSLEY, John Joseph 1st Albury
HORTON, Glen Kenneth 1st Beverly Hills
HOWARD, Allen 1st Wallsend
HUGHES, Brian 1st Kempsey
HUME, David Arthur 1st Hughes
HUNTER, Geoffrey Henry 2nd Mortdale
HUNTINGTON, Graeme 1st Narrandera
IBBOTSON, Paul 1st Penshurst
ILKIW, Alexs 1st Peakhurst
INGRAM, Phillip Charles 2nd Canberra
IVERS, Geoffrey Lloyd 2nd North Sydney (St Thomas)
JENNINGS, Philip Mahlon 1st Yowie Bay
JOHNSON, Allan Phillip 1st Greenacre
JOHNSON, Ian Bell 5th Wagga Wagga
JONES, Graeme Alfred 3rd Lidcombe
JONES, Grahame Denbigh 2nd Yagoona
JONES, Paul Stanley 1st Oyster Bay
JONES, Tom 1st Oatley West
JONES, William Paul 2nd Earlwood
KAMPRAD, Ronald 1st Wallsend
KEEVERS, Anthony Martin 1st Bayview
KIELY, David Malbon 3rd Harbord
KILLHAM, Barry Owen 1st Oyster Bay
KING, Anthony John 1st Toronto
KIRKPATRICK, Allan 1st Argenton
KNIGHT, David 1st Mortdale
KOEHLER, Russell 1st Narrandera
KRANTZCKE, Paul 1st Connells Bay
LANE, Gary 1st Campsie
LANGTON, Gary 1st Jannali
LANSDOWN, Gregory 1st Kyle Bay
LAVERS, Warwick 1st Cronulla
LAWRENCE, David Lindsay 1st Gosford
LAWREY, Phillip John 1st Miller
LAYTON, John William Roger 1st Unanderra
LEA, Phillip Keith 1st Castlefield
LENNON, Gerard Francis 1st Wallerawang
LESTER, Neville Richard 1st Deniliquin
LUCAS, Peter 1st Lake Heights
LUKE, Robert John 1st Granville
LUSMORE, Christopher 1st East Hills
LYNDON, William 1st Byattunga
MACDONALD, Neil Gordon 3rd Lidcombe
MACLEAN, Donald MacArthur 1st Tenterfield
MAHONY, John James 1st Castle Hill
MAINWARING, Warwick Sydney 2nd Adamstown
MALONEY, Colin 1st Wollstonecraft
MANNELL, Robert Hedley 2nd Condell Park
MANSFIELD, Brian John 1st Kingsgrove
MARKS, Neal 1st Mowbray West
MARSH, Geoffrey Neil 1st Gymea Bay
MARSHALL, Anthony John 3rd Wahroonga (St John’s Own)
MARSTAELLER, Allan Clive 1st Kirrawee
MARTHICK, Wayne Eldon 1st Swansea
MARTYN, Michael 4th Lithgow
MASON, Barry 1st East Ryde
MASTERMAN, Noel Moore 1st Kurri Kurri
MASTERS, Alan 1st Gymea
MATHESON, Hugh 1st Lilli Pilli
MATSON, Gregory Daniel 1st Kingsgrove
MCCONVILLE, Malcolm William 1st Condobolin
MCDONALD, Ian Geoffrey 1st Orange
MCGLYNN, Ronald John 1st Glenbrook
MCKNIGHT, Jim 1st Kyle Bay
MCLEAN, Ross David 1st Lilli Pilli
MELROSE, Christopher 1st Oatley Bay
MILLER, Michael Francis 1st Thirroul
MITCHELL, Michael 1st Gymea
MONTGOMERY, Neil Robert 2nd West Epping
MONTGOMERY, Phillip 2nd West Epping
MOORE, John Graeme 1st Gymea Bay
MOORE, Warwick James 1st Beverly Hills
MORGAN, Anthony Rex 2nd Roseville
MORGAN, Christopher 2nd West Epping
MORGAN, Graham Allan 1st Merewether
MORRIS, Chris 1st Cronulla
MUELLER, Richard 1st Oxley Park
MULLARD, Ian Keith 1st Byattunga
MURPHY, Keith Edward 2nd Goulburn
MURRAY, James Alexander 1st Picnic Point
MURRAY, Raymond 4th Auburn
MYERS, Michael Allan 1st Carramar
MYERS, Peter 1st Cronulla
NEILSEN, Garry Paul 1st Forbes
NOONAN, Christopher Joseph 2nd Belmont
O’CONNOR, Michael 1st Lugarno
ODLUM, Stephen Allan 1st North Ryde
O’ROURKE, John Terrence 1st Narrandera
OSBORNE, Boyd 1st Fairlight
PALMER, David Morean 3rd Bathurst (All Saints Cathedral)
PARKINSON, Ian David 1st East Hills
PARKINSON, Terry 1st Wallsend
PARRY, Gregory 3rd Merrylands
PARSONS, Hugh Lawrence Bryant 1st Greenacre
PARSONS, Phillip William 9th Canberra
PATE, Colin 3rd Summer Hill (Trinity Grammar)
PAUL, Stephen James 1st Condobolin
PENDLEBURY, Michael 1st Mt Pritchard
PERRY, Stephen Knowles 1st Katoomba
PETERS, Cornel 1st East St Marys
PHILLIP, Martin 3rd Harbord
PHILLIPS, Peter 1st Peakhurst
PINK, Wayne 1st East Ryde
PONDER, Graeme 1st Gymea Bay
POWELL, Malcolm Kevan 1st Murwillumbah
PRITCHARD, Graeme 1st Wallsend
PURNELL, Gary William George 1st Beecroft
PURNELL, Keith Edward 2nd Panania
PUXTY, Stewart Wayne 1st Williamtown
READ, Peter Frederick 1st East Roseville
REDMAN, Stephen 1st Corrimal
REDSHAW, John 1st West Bexley
REEVE, Robert Hamilton Lones
REEVE, Samuel Stanmore 1st Castlefield
REYNOLDS, Gary 1st Garran
RIETHMULLER, Jon Maurice 1st Casino
RILEY, David Christopher 2nd Abbotsford
RISBY, Howard 1st Wallsend
ROBERTS, Ian Gordon 1st Sefton
ROBINSON, Graeme Bruce 1st Berowra
ROCHE, David Leslie 2nd Beecroft
SADIER, Lyall George 2nd West Epping
SCHIFF, Paul John 2nd Gymea (St Catherines)
SCHILG, Martin Arthur 1st Albury
SHEARER, Ian 1st Seven Hills
SHELDON, John Terrence 3rd Burwood
SHEPHERD, Barry 4th Auburn
SHOEMARK, George Donald 1st Condobolin
SHORTUS, Christopher Gary 2nd Penshurst
SIMA, Martin Charles 1st Ashfield
SINCLAIR, Garry 1st Corrimal
SINCLAIR, Richard John 1st Gymea
SISTROM, Paul 3rd Lidcombe
SKEPPER, Bryan 1st Gosford
SKINNER, John William 1st Paterson/Bolwarra
SKINNER, Keith Raymond 1st Yagoona
SLOW, David James 1st Wallsend
SMITH, Ian George 1st Condobolin
SMITH, Michael 9th Canberra
SMITH, Paul Ross 1st Mayfield
SMITH, Robert James 1st Muswellbrook
SOUTHALL, Stephen 1st Campsie
SPOWICZ, Andrew Leonard 2nd Leichhardt (16th Catholic)
STEEL, Anthony 1st South Coogee
STEWART, John 1st Gosford
STIRK, David George 1st South Coogee
STOREY, Ian George 1st North Auburn
STREET, Damien Francis 1st Hughes
STUART-WATT, David 2nd Caringbah
SURTEES, John Joseph 1st South Punchbowl
SUTTON, John Ridley 1st Surry Hills
SWANSON, Andrew Robert 1st North Tamworth
SYMONS, Peter 2nd West Epping
TAGGART, Rodney Gordon 1st Birmingham Gardens
TAYLOR, Paul Ross 2nd Earlwood
THORNTON, Stephen 1st Gymea
THOROGOOD, Nigel 1st Caringbah
THORSBY, Craig Stuart 1st Castlefield
TOLHURST, John Leslie 1st Kogarah Bay
TRAVENER, John Richard 2nd Gymea (St Catherines)
TRUSCOTT, Jim 1st Corrimal
TURNER, Russell 2nd Parramatta (St John’s)
TWEEDIE, Michael John Paterson 1st Williamtown
UNDERHILL, Ian William 1st Sefton
VAN DOORN, Michiel Lee 1st Wyong
VAN PUTTEN, Richard 1st St Marys
VANDERFIELD, Hugh Donald 2nd North Sydney (St Thomas)
VANDERHEYDEN, Paul 1st Mt Druitt/Colyton
VANDERWAY, Tony 1st Gymea
WALKER, Neil Kenneth 1st Beverly Hills
WAND, Philip John 1st Wyong
WARES, Christopher Glen 1st North Ryde
WARES, Malcolm Cecil 1st North Ryde
WATKINS, Philip William 1st Epping
WEBB, Vivian Peter 1st Turramurra
WELLS, Kelvin Ross 5th Hurstville
WHEATLEY, Charles 2nd Panania
WHELAN, Phillip 1st Kogarah
WHITE, Alan Leslie 2nd Canterbury (St Paul’s)
WHITE, Richard 1st North Wollongong
WHITELAW, Anthony Wade 2nd Canberra
WHITLOCK, Ernest Edward 1st Hurstville
WHITTEM, David James 1st Garran
WILDMAN, Jeff 1st Cronulla
WILLIS, Michael Ralph 2nd Belmont
WILSON, Robert Herrick 1st Garran
WINDLE, Wayne 1st Hoxton Park
WINSTED, Geoffrey James Roy 1st Blackheath
WOODFORD, Denis Michael 1st Blayney
WOODLANDS, John Douglas 1st Speers Point
WOODS, Glenn Thomas 1st Swansea
WOODS, Ross Maxwell Lones
WORMALD, John Gordon 1st Renown Park
WRIGHT, David Geoffrey Dee Why
YOUNG, Christopher Stephen 1st Belmont
YOUNG, John 1st Ashfield
ALEXANDER, Grant Beltrand Francis 1st Caringbah
ALLARD, Neil David 1st Picnic Point
ALLEN, Barry Gibson 1st Beverly Hills
AMBROSE, John Robert 1st Oberon
ANDERSON, Peter Ian 2nd Canberra
ANDREWS, Ross Lloyd 3rd Harbord
ANGUS, Martin Roy 1st Rockdale
ARENTZ, Allan Lindsay 1st Cootamundra
AURISCH, Wayne John 1st Warners Bay
AUSTIN, Anthony Graham 1st Burns Bay
BAILEY, Ian William 1st Springwood
BAILEY, Peter 1st Merewether
BANKS, Leonard William Artarmon
BATKIN, Rodney Kenneth 2nd Mortdale
BELL, Kevin 1st Ryde
BELL, Peter Stewart 2nd Pennant Hills
BELL, Warren Arthur 1st Sailors Bay
BENNETT, Bruce 2nd Penshurst
BEST, Christopher Graeme 1st Wallsend
BIELER, James Bromley 3rd Maroubra
BILL, Ross 2nd/3rd Lindfield
BIRCH, John Maxwell 1st Hughes
BIRCHALL, Peter 1st Kogarah Bay
BITMEAD, William 1st Macquarie Fields
BLACKBURN, Paul Richard 1st East Miranda (Scottish)
BLACKWOOD, Peter Maurice 1st Pymble
BLAKENEY, Barry Alfred 1st Thirroul
BLEECHMORE, Frank Brian 1st Dubbo
BLOWES, Lawrence Stanley 1st Dubbo
BOGG, Peter John 1st Goulburn
BOLAND, Bruce Richard 1st Tenterfield
BOSTON, Anthony Vincent 1st Tenterfield
BRICE, John Lindsay 1st Beecroft
BRIEN, Lindsay Samuel 1st Oberon
BRIGGS, Christopher John 1st Revesby
BROWN, Colin James 1st Narwee
BROWN, Gregory Keith 1st Wiley Park
BRYCE, Stephen Geoffrey 1st Cabra-Vale
BUCHOLTZ, Laurin 4th Lithgow
BURDINAT, Denis Alan 2nd Mortdale
BURNS, Robert 1st Goonellabah
BUXTON, John 1st Wallsend
BYRNE, Anthony 1st Leichhardt
CALLAGHAN, Maxwell John 1st Glenbrook
CALLANDER, David Ross 1st Orange
CAMERON, Bruce 1st Gymea
CAMERON, Gary 2nd Penshurst
CAMPBELL, Brian Keith 4th Wollongong
CAMPBELL, Ian 1st St Johns Park
CANCIAN, Dominic 1st Padstow
CHICK, David Paul 1st Lake Heights
CHIDGEY, Kevin 1st Marrickville
CLARK, Geoffrey Victor 1st Redhead
CLINTON, Neil 1st Kingsway
COBLE, David Paul 1st West Peakhurst
COLE, Francis John 5th Auburn
COLEFAX, Kim 1st Thirroul
COLLETT, Paul 2nd Miranda (Congregational)
COLLINS, Timothy Patrick 1st Blues Point
COOK, Peter 2nd Chester Hill (St Columbas)
COOPER, James 1st Teralba
CORBETT, Alan Edward 1st Cobar
CORKERY, Robert William 3rd Bathurst (All Saints Cathedral)
COSIER, Graeme 4th Wagga Wagga
COTTIER, Michael Wayne 1st Hughes
COX, Ronald Aland 1st Cowra
CRAIG, Iain 1st Banksmeadow
CROSS, Kevin Graeme 1st Austinmer
CUNNINGHAM, Gregory James 1st South Coogee
CUTLER, Ian Maxwell Charles 1st Orange
DALY, Phillip John 1st Meadowbank
DAVIES, Jeffrey Bruce John 1st Milperra
DAVIS, Antony John 1st Bega
DAY, Colin Stuart 2nd Beverly Hills
DAY, Jonathan Cooper 2nd Canberra
DE HEER, Rolf 1st Berowra
DE RUYTER, Peter 1st Berowra
DEACON, Anthony 3rd Harbord
DEALL, Malcolm Fletcher 1st Turramurra
DEBELLE, Stephen Ross 1st Bayview
DENHAM, Michael 1st Carlingford
DIXON, John Charles 1st North Wollongong
DOVE, Keith John 1st Garden Suburb
DUFF, Colin Leslie 4th Wagga Wagga
DUFF, Warren Geoffrey 1st Ingleburn
DUNCAN, Robert Arthur 2nd Sutherland (ARMCO)
DUNDAS, Graeme Noel 1st Wiley Park
DUNLOP, Christopher John 1st Jannali
DUNSTONE, Gregory 3rd Bexley
DWYER, Malcolm 1st Warners Bay
EARL, Michael 1st Green Valley
EARLE, Stephen John 1st Kingsgrove
EDWARDS, John Douglas 1st Waverton (SCEGS)
EICHHOLZER, John Vernon 2nd West Maitland
ELFORD, Dennis Leslie 1st Caringbah
ELITH, David Anthony 1st Bathurst
ELLIS, Colin Bruce 1st Dural
FAIRHALL, Alan William 1st Kogarah Bay
FAWCETT, Peter 2nd Peakhurst
FINCH, Robert Francis 1st Padstow
FINNIE, Gregory Robert 1st Kingsgrove
FISHER, Graham John 1st Oatley West
FOOTE, Roger Mervyn Lloyd 1st Cowra
FRANKS, Colin Gordon 3rd Hurstville
FRANKS, Lionel 1st Teralba
FRENCH, Raymond Douglas 1st Leichhardt
FFROST, Brian Adrian 1st Gymea
GALLOWAY, Thomas John 1st North Tamworth
GARMSTON, Stephen Ralph 2nd Narrabeen
GEALE, Ross Sydney 1st Goulburn
GERSBACH, Gregory William 2nd Narwee
GIBSON, Dean Stirling 1st Bexley North
GILLIES, Argyle Douglas Stewart 1st Manuka
GNADEN, Kerry Ronald 1st West Bexley
GOODALL, David 1st Fairlight
GRAHAM, Peter 4th Wagga Wagga
GREGORY, Alan 4th Wollongong
GREIG, Mark Campbell 2nd Beverly Hills
GRIFFITHS, Michael Allan 1st Wallerawang
GUNDRY, James Stanley 1st Hurstville
HAMPTON, Donald 1st Willoughby
HANNON, Terrence Michael 1st Kogarah Bay
HARDIE, Ian 1st Revesby
HARRISON, Christopher Robert 1st Lugarno
HAYDON, Warren 1st Kogarah
HEALEY, Russell Allen 1st St Johns Park
HEBBLEWHITE, Bruce Kenneth 1st Mosman
HENDERSON, Robert John 1st Byattunga
HENLEY, Harvey Frederick 2nd Peakhurst
HERD, Stephen 2nd Concord
HICKS, Peter 1st Lindfield
HILLARD, Allen Jeffrey 1st Narwee
HOBBS, John 1st Goonellabah
HOBSON, Steven Harry 1st Katoomba
HODGE, Robert 1st Oatley Bay
HOLLOWAY, Geoffrey Maxwell 1st Ryde
HORSINGTON, Laurie James Matthew 2nd St Ives
HOTCHKIS, Mark Stephen 1st Thirroul
HOULISON, Ian 4th Lithgow
HOWE, Phillip Robert 1st Balmoral/Beauty Point
HOYE, Stephen Wayne 1st Jannali
HUMPHREYS, Graham 1st Mortdale
HUNTER, Stewart David 1st Pymble
INGLIS, Michael John 1st Kirrawee
INGRAM, John 2nd Sutherland (ARMCO)
INSKIP, Robert John 1st Albion Park
IVERACH, Gary Laurance 1st Thirroul
JAKINS, Gary Arthur 1st Revesby
JANSZEN, Charles 2nd Sutherland (ARMCO)
JONES, Christopher Vyner 1st Goonellabah
JONES, Leonard Richard 1st Miranda
KADZIELA, Edward Joseph 1st Cronulla
KELL, John Finlay 3rd Summer Hill (Trinity Grammar)
KELLY, Owen Alexander 2nd Beverly Hills
KENEZ, Alexander 1st Bexley North
KENT, Ralph Bruce 5th Auburn
KESBY, Gregory 1st Padstow
KIDD, Peter Robert 1st Northbridge
KINGSBURY, John Charles 1st Padstow
KITCHENER, Noel 1st East St Marys
KLEEMANN, Frank 1st Banksmeadow
LANG, Geoffrey 1st Dubbo
LEE, Gary Bruce 1st Williamtown
LEMCKE, Glenn Bernard 1st Kiama
LEVENSTON, Gregory 2nd Manly
LEWIS, Darrell Gordon 1st Ashmont
LINDSAY, Allan John 1st Peakhurst
LINDSAY, Ian Norman 1st Pymble
LIPSCOMB, Stephen Ronald 1st Unanderra
LITTLE, John 1st East St Marys
LODER, Robert 1st Bexley North
LORING, George 1st East St Marys
LOW, Christopher 1st Ryde
MACANDREW, Roger James 1st Moss Vale
MACKAY, Douglas 2nd Penshurst
MACKAY, Kevin Stuart 3rd Merrylands
MARSDEN, Warwick Lloyd 1st Kogarah Bay
MARSH, Kevin Arthur 1st Caringbah
MARTINE, John Michael 1st South Granville
MASON, Peter John 1st Kingsgrove
MATHEWS, Richard 1st Cronulla
MAYFIELD, John Harry 1st Kogarah
MCALISTER, David Alexander 1st Thirroul
MCCOY, Colin Roy 1st Kogarah Bay
MCCOY, Terry 2nd Sutherland (ARMCO)
MCDONALD, Ian 1st West Pennant Hills
MCINNES, James 1st Goonellabah
MEATON, Robert George 1st Earlwood
MELVILLE, Anthony Malachy 4th Kingsgrove
MIERENDORFF, Neil 2nd Kotara
MILLER, Richard James 1st Cowra
MILLS, Rodney James 4th Goulburn
MILTON, Neil Geoffrey 1st Forbes
MITCHELL, James Richard 1st Balgowlah
MOGLIA, Colin Warwick 1st Dubbo
MOON, Ronald 1st Wollongong
MOORHEAD, Andrew Roy 1st South Grafton
MORCOMBE, Gerald Lesley 1st Warners Bay
MORRIS, Michael John 1st Ingleburn
MORRISON, Thomas Sinclair 1st Allambie Heights
MOTUM, Graham Arthur 2nd Waratah
MOULDING, Stephen 1st Renown Park
MUNDY, Warwick Kenneth 2nd Peakhurst
MURPHY, Desmond Richard 2nd Revesby
MURPHY, Phillip Joseph Francis 2nd Condell Park
NEIL, Steven Alan 1st Unanderra
NEILSON, Peter Scott 1st Gordon
NEWLAND, Andrew Ross 1st Castlecrag
NOWAK, Howard Gordon 1st Hughes
OAKES, Geoffrey 2nd Sutherland (ARMCO)
O’BRIEN, Stephen Francis 1st Kyle Bay
O’CONNOR, Ian Thomas 1st Gymea
O’CONNOR, Trevor 13th Canberra
ODGERS, Michael John 3rd Broken Hill
OGDEN, Robert Harold 1st Austinmer
ORME, James 4th Lithgow
OTTAWAY, Lindsay Bruce 3rd Strathfield (St Anne’s)
OWEN, Paul Roy 1st Hurstville
PAGE, Jonathan Paul 1st Kogarah Bay
PAGE, Murray Hyde 1st Lilli Pilli
PALMER, Raymond 3rd Bexley
PAYNE, Leslie Raymond 1st Seven Hills
PEDERSEN, Karsten Julian 1st Pymble
PETERSON, Gary John 1st Cremorne
PILE, Christopher Tudor 1st Gosford
PIPER, John 1st Oatley Bay
PORTER, Glen 3rd Bathurst (All Saints Cathedral)
RANDALL, Keith Robert 1st Engadine
RAYNER, Graham 1st Gymea
RICHARDSON, Brendan 1st Wallsend
RICHARDSON, Clive Francis 9th Canberra
ROBERTSON, Ross John 2nd Mortdale
ROSE, William John 2nd Mortdale
ROWLAND, Christopher Leslie 1st Merrylands
RYAN, Kenneth Thomas 1st Padstow
RYAN, Martin Joseph 1st Milsons Point/Cammeray
SANDRY, Grahame 1st Engadine
SAYERS, James 1st Lake Heights
SCHOFIELD, Denis 1st Gymea
SCHWEBEL, Phillip John 1st Glenorie
SCHWEBEL, Wayne Douglas 1st Seven Hills
SCREEN, Colin 1st Teralba
SEIDL, Gary 1st North Auburn
SHARP, Graham John 1st Marrickville
SHEPHERD, Phillip Charles 2nd West Epping
SHEPHERD, Wayne 1st Nowra
SHRIMPTON, Frank Arthur 1st Swansea
SIEPEN, Gregory Linley 4th Mosman
SKEERS, Clement 4th Wagga Wagga
SKINNER, Peter 2nd Chester Hill (St Columbas)
SLATER, Robert Raymond 1st East Villawood
SMITH, Christopher Ross 1st Hurstville
SMITH, Gregory David 2nd Beverly Hills
SNEDDON, Beric 1st Berowra
SNEDDON, Leigh 2nd Narwee
STAPLES, Brian 1st Teralba
STAPLES, Richard George 1st Lilli Pilli
STENSON, David Richard 1st Caringbah
STEWART, James 1st Condobolin
STRICKLAND, John 1st Ryde
STUBBS, James 2nd Penshurst
TAYLOR, Norman 1st Yagoona
TAYLOR, Trevor James 3rd Broken Hill
THOMAS, Kenneth Gordon 1st Penshurst
THOMAS, Phillip Allan 3rd Broken Hill
THOMSON, David Richard 1st Lilli Pilli
TOYER, Glen Stephen 1st Turramurra
TRIPLETT, Leslie 4th Lithgow
TRUER, Peter Raymond 1st South Grafton
TUCKER, John 1st Cabra-Vale
TURNER, Peter William 1st Turramurra North
VALENTINE, Alan 1st Earlwood
WAGGOTT, Peter Robert 1st Wiley Park
WALKER, Raymond Ross 1st Teralba
WALSH, Rodney John 1st Unanderra
WATSON, Stuart 1st Mt Pritchard
WEBB, Aubrey 3rd/4th Kensington
WEBSTER, Milton Leonard 1st Sailors Bay
WEDMORE, Robert 1st Willoughby
WHITE, Graeme Allen 1st Milsons Point/Cammeray
WILLIAMS, Craig Russell 13th Canberra
WILLIAMS, Dennis 1st Wollongong
WILLIAMS, Michael James 2nd Mortdale
WILLISON, Paul Leslie 1st Gymea
WILSON, Phillip James 1st Wallsend
WILSON, Roger Frederick 1st Kogarah
WILSON, Ross Lindsay 1st Hunters Hill
WINTER, Dean 1st Balgowlah
WOODCOCK, William Andrew 1st Kogarah Bay
WOODFIELD, Ross 1st Oatley West
WOODS, Peter 1st East St Marys
WYNNE, Peter 1st South Punchbowl
ABRAHAM, Dennis Burnie 1st Bass Hill
ABRAHAMS, Robin 1st Mt Pritchard
ADAMS, Neale 1st Burns Bay
ADAMS, Peter Robert 4th Bathurst
ALBERTSON, Geoffrey Thomas 1st Caringbah
ALCOCK, Alexander 6th Hamilton (Scottish)
ALDERMAN, Ken 2nd East Maitland
ALLEN, William 2nd Lithgow
ALTER, Daniel 2nd Croydon Park
ANDERSON, Rodger 1st Wiley Park
ANDREWS, Michael Charles 1st Westmead
ANDREWS, Rodney Garth 1st St Marys
ASHBY, Victor Leonard 1st Yaralla
BAKER, Dennis 2nd Beresfield
BAKER, Eric Don 1st Camden
BAKER, Gary William 6th Hamilton (Scottish)
BAKER, William Frederick 1st Muswellbrook
BARBOUTTES, George 6th Hamilton (Scottish)
BARCLAY, Peter William 2nd Padstow
BARKAS, John Pallister 1st Beauty Point
BARTHOLOMAEUS, David John 19th Canberra
BARTON, Peter Ross 1st Carramar
BEAZLEY, Barry Arthur 1st Windang
BEAZLEY, Owen David 1st Port Kembla
BEMBRICK, Stephen Charles 1st Kirrawee
BENGE, David Arthur 1st Muswellbrook
BENNETT, Warren 1st Mt Druitt/Colyton
BIRK, Edward Wallace 1st Granville
BLACK, Phillip 1st Hornsby
BOAKES, Keith William 1st Meadowbank
BOAZ, Gregory John 1st Narwee
BOOTH, Gregory Neil 1st Shortland
BOWERS, Bruce Dennis 2nd Cabra-Vale
BOYCE, Barry Ralph 1st Blakehurst
BOYD, David Lister 1st Beverly Hills
BRETT, Alan 1st Penshurst
BREWER, William Peter Anthony 1st Castlecrag
BRIDGE, Carl Raymond 1st Leichhardt
BRIEN, Phillip Micheal 2nd Chester Hill (St Columbas)
BROADBENT, Geoffrey Wilfred 1st Blakehurst
BROWN, Graham Ronald 1st East Hills
BROWN, Leigh 1st South Coogee
BROWN, Rex Tudor 1st Oatley Bay
BROWNE, Anthony 1st Little Bay
BRUCE, Norman William 1st West Como
BUESNEL, Robert 1st Narellan
BULMER, Gregory Boyd 1st Casino
BURKE, Rodney George 5th Hurstville
BYRNES, Russel 1st Wollongong
CALDER, Robert Cunningham 1st Wollongong
CALNAN, Ross Thomas 1st Kingsford
CAMARSH, Jeffery 1st Peakhurst
CAMPBELL, Christopher John 1st Woy Woy
CAMPBELL, Robert John 1st Tenterfield
CARMONT, David Alexander 1st Casino
CAVENAGH, Alan 1st Oxley Park
CHAMBERLAIN, Ian 1st Leichhardt
CHANDLER, David 2nd Strathfield (Trinity Grammar)
CHENEY, Garry Keith 1st Willoughby
CHIN, Stuart James 2nd Berala
CLARK, David Hamilton 1st Gosford
COCKING, David Ian 1st Highfields
COLLINGS, Peter 2nd Peakhurst
COLLINS, Brian Mackay 1st Beresfield
COLLINS, Jeffrey John 1st Yowie Bay
COOK, David 2nd Chester Hill (St Columbas)
COOK, John 1st Menai
CORBY, David 2nd Cootamundra
COUGHLIN, John Edward 1st Mayfield
CRAIG, James 2nd Panania
CRANE, Peter 1st Barham
CROFT, Robert John 1st Ramsgate
CROSS, Allan Bruce 1st Austinmer
CUNNINGHAM, David Bruce 2nd Peakhurst
CURRAN, Neil Stuart 1st Mowbray West
DAVIES, Stephen John 2nd Adamstown
DAVIS, Warwick Lloyd 2nd Gordon
DAY, Robert John 2nd Strathfield (Trinity Grammar)
DE VOS, Richard Throsby 2nd Gordon
DE VRIES, Gerrard 1st Lugarno
DEAN, James 1st Barham
DEBENHAM, Ian Alan 1st Wiley Park
DELBRIDGE, Leigh Walter 1st Baulkham Hills
DENT, Mitchell Owen 1st Caringbah
D’ESTE, Martin Sidney 1st Garden Suburb
DOBLE, Kenneth Norman 1st Oatley Bay
DODD, Brian Anthony 1st Auburn
DODGSON, Robert 3rd/4th Kensington
DOUGLAS, Stephen John 4th Goulburn
DREVERMAN, John 1st Woolwich
DUFFY, Kevin 1st Cowra
DUFTY, Graeme Lindsay 1st Willoughby
DUNCAN, Ian 1st Granville
ECKFORD, Owen Philip 1st Goonellabah
EDDS, Graham Albert 1st Denistone
EDWARDS, Richard 4th Wollongong
EDWARDS, Stephen John 2nd Punchbowl
ELLIS, Robert Graham 1st Campsie
EPPEL, Peter 1st Blues Point
EVANS, Barry John 1st Toongabbie
FASHAM, Douglas Charles 1st Wakool
FASHAM, Raymond John 1st Wakool
FAULKINER, Perry Maxwell 1st Mayfield
FAULKNER, Lance Ernest John 1st Mayfield
FEATHERSTON, Roger 19th Canberra
FELETTI, Alan Clarence 1st Willoughby
FIELD, Phillip Roy 1st Oatley Bay
FINDLAY, Robert 1st Corrimal
FISHER, Trevor Goodwin 1st Kingsway
FLETCHER, Robert Leo 1st Oatley Bay
FORBES, Robert James 1st Turramurra North
FORD, Herbert Bruce 2nd Bega
FORD, Peter 5th Hurstville
FRASER, Peter Wayne 2nd Cootamundra
FRERIKS, Eduard 1st Cronulla
FRIEND, Joseph Arthur 1st Dural
FRIPP, Colin Dale 1st Caringbah
FROST, Stephen George 1st Denistone
FURNELL, Ronald Geoffrey 1st Beecroft
GARDINER, Geoffrey Robert 1st Narraweena
GARLICK, Stephen Craig 2nd Beresfield
GARMSTON, Peter Martin 2nd Narrabeen
GAUNT, Geoffrey 1st Burns Bay
GAYNOR, Brendan John 1st Blues Point
GERRARD, Tony 1st Peakhurst
GIBSON, Graham Vernon Arthur 1st Wahroonga
GILL, Robert John 1st Shortland
GILSENAN, Christopher 1st South Coogee
GOLDRING, Michael 1st Cronulla
GOMES, Lewis 1st Turramurra
GOODYER, Derek Clive 1st Turramurra North
GOSFREY, Allan Frank 1st Ettalong
GRAUER, Gerhard 1st Auburn
GRAY, Anthony 5th Hurstville
GREEN, John Michael 1st Goonellabah
GRIEVES, Kenneth 1st Turramurra North
GRIFFIN, Kenneth Ian 1st Dee Why
GRIST, Robert John 1st Shortland
HAAK, Arne Rein 1st Bossley Park
HALLIDAY, Christopher 1st Hughes
HAMILTON, John 2nd West Maitland
HANCOCK, Bruce 1st Peakhurst
HANCOX, Christopher James 1st Hornsby
HANSON, Thomas Robert 1st Meadowbank
HARDY, Christopher Phillip 1st Waverton (SCEGS)
HARRIES, David Bruce 3rd Hurstville
HAWKE, Christopher 2nd Canberra
HAY, Ian Henderson 2nd Gordon
HAZELL, Terence Michael 1st Caringbah
HENNESSY, John Edward 1st Lidcombe
HETHERINGTON, Brian Rixon 1st Lyons
HISSEY, Allen Charles 1st Waverley
HOBDAY, Andrew John 1st Inverell
HOOPER, Bruce Raymond 1st Oatley Bay
HOOPPELL, Christopher Warwick Henry 1st Allambie Heights
HOPKINS, Ian Edward 1st Corowa
HORDERN, Peter 1st Wahroonga
HOTCHKISS, Ian Ernest 4th Manly (St Andrew’s)
HUGHES, Martin Ross 2nd Chester Hill (St Columbas)
HUMPHREY, Terence Frederick 1st Thirroul
HUMPHREYS, Peter James 1st Goulburn
HUNTER, Stephen Glen 1st Windang
HUSSAIN, Ahmed 2nd Strathfield (Trinity Grammar)
IRELAND, Warren 1st Dubbo
IRVINE, Phillip John 2nd Yagoona
JACKSON, David Victor 1st Hurstville
JAMES, Gregory Ronald 1st Peakhurst
JAMIESON, Robert Elwyn 6th Hamilton (Scottish)
JARVIS, Christopher Leigh 1st Ryde
JENKINS, Leslie Raymond 1st Windang
JENNINGS, Paul Steven 1st Yowie Bay
JOHNSON, Raymond Clifford 1st Kyle Bay
JONES, Keith Frederick 1st West Peakhurst
JONES, Owen Lloyd 1st Goonellabah
JONES, Stephen John 1st Albury
KANE, Kennith 1st Mayfield
KELLS, Michael James 1st Kingsway
KERCHER, Bruce 1st Mona Vale
KEYS, Gary Leslie 3rd Hurstville
KIRKNESS, Timothy James 2nd Gosford
KNOX, Keith 1st Blakehurst
KROIE, Robert 2nd Gordon
LANGENS, Robert John 1st Werris Creek
LASSMAN, Raymond 2nd Gladesville
LAWLEY, Geoffrey Mark 1st Gosford
LAYLAND, Phillip 1st Ryde
LEGG, Terry Edward 1st Violettown-Windale
LEGGETT, Rodney Douglas 1st Port Kembla
LEHMAN, Kerry David 1st Kingsford
LEWIS, Malcolm Albert 1st Condobolin
LEWIS, Wayne Joseph 1st Hamilton
LIMBACH, Stephen John 1st Narellan
LINDSELL, Anthony 1st Kogarah Bay
LINTON, John David 1st Bayview
LONG, Graham 1st Kogarah
LONSDALE, Peter Ronald 1st Caringbah
LUGTON, Robert 1st Denistone
MACKINNON, Neil Lachlan 1st Gundagai
MADDOCK, Trevor James 1st Oatley Bay
MALICKI, John Robert 2nd Narrabeen
MANLEY, Owen John 1st Oatley Bay
MARSHAL, John 1st Mt Pritchard
MARSHALL, Ross 1st Hornsby
MARSHALL, Sidney Christopher 1st West Pennant Hills
MARTIN, Peter 1st Peakhurst
MCCLELLAND, Douglas 1st Manilla
MCINTOSH, Christopher Bruce 2nd Gordon
MCKEAN, Douglas 1st Windang
MCKEAN, Glenn Robert 1st Glenbrook
MCKEAN, Peter John 1st Glenbrook
MCLEAN, Ross William 1st Kogarah
MCMANUS, Peter Rohan 1st Kyle Bay
MCWILLIAMS, Gary Edward 1st Kirrawee
MELLER, Paul Bruce 1st Arncliffe
MERCER, Bruce George 1st Woy Woy
MICHELL, Bruce John 1st Cremorne
MIDDLETON, David Charles 1st Tahmoor
MIDDLETON, James Ian 2nd Beecroft
MILSTON, Michael 1st Castlecrag
MONGER, Claude Stephen 2nd Burwood
MORGAN, Bruce Stanley 1st Bathurst
MORGAN, Michael John 2nd Roseville
MORRIS, Anthony 1st Lindfield
MORRIS, Darrell Bruce 2nd Punchbowl
MORTHORPE, Gregory Wayne 1st Port Kembla
MOSHER, Charles Maxim 1st Killara
MUIR, Robert Walter 1st Kingsford
MULD, Raymond 1st Speers Point
MULLAN, William George 2nd Berala
MYERS, Ian Alan 1st Lyons
NASH, Gregory Dennis 1st Kogarah Bay
NIELD, Phillip 1st Willoughby
OLIVER, Stephen 1st Caringbah
PACKHAM, Garry Leslie 1st Goonellabah
PAGE, Davis 1st West Pennant Hills
PARKIN, Ian Bruce 1st Kingsgrove
PARNELL, Andrew Stuart 1st West Auburn
PASSMAN, Martin Stuart 2nd North Bondi (Judean)
PATERSON, Ian Edwin 1st Allambie Heights
PEAKE, Philip 1st Willoughby
PEARSON, Colin Frederick 1st Oatley Bay
PHILLIPS, Grahame 2nd Yagoona
PHILLIPS, James Benedict 1st Woolooware
PHILLIPS, Peter 9th Canberra
PILLARS, Gaven Mathew 3rd Randwick
PITTS, John Kelvin 1st Goonellabah
POPE, Graham John 1st Caringbah
POWELL, Gregory James 1st Kotara
POWELL, Keith Charles 1st Garden Suburb
POWER, John William 1st Mayfield
PREECE, Richard James 1st Lindfield
PRIESTLEY, Ross Richard Langley 1st St Marys
REBETT, Michael Anthony 4th Goulburn
REEVES, Gary Wayne Lones
REGAN, Edward John 1st Ettalong
RENNEBERG, Frederick Joseph 1st Beverly Hills
RICE, Frank James 4th Goulburn
RICHARDS, Alan 1st Argenton
ROBERTS, Grahame Frank 1st Oatley Bay
ROBINSON, Gregory Charles 1st Hornsby
ROBSON, Maxwell John 1st Lindfield
ROCHESTER, Stephen Robert 1st Brunswick Heads
ROSS, Keven Edward 1st Kogarah
ROWBOTTOM, Ian Peter 1st Teralba
ROWE, Ronald Kerry 1st Ashfield
RYAN, Paul Alexander 1st Shortland
RYDER, Lyndon Francis 1st Caringbah
SANDERS, Geoffrey 1st Campsie
SCOTT, John Walter 1st Willoughby
SELBY, Hugh Malcolm 1st Turramurra North
SHADBOLT, Lance 1st Peakhurst
SHEATHER, Neville Alan 1st Kogarah Bay
SHERLOCK, Peter George 1st Hoxton Park
SHIPP, John Neville 2nd Canterbury (St Paul’s)
SIM, John Hamilton 1st Manuka
SIMPSON, John Leslie 1st Inverell
SKILLEN, James William Orr 15th Canberra
SKINNER, Roger Campbell 1st Caringbah
SKINNER, William 1st Marrickville
SLATTERY, John 4th Wollongong
SMALL, Rodger 1st Narellan
SPARKES, Raymond Garry 1st Garden Suburb
SPRING, Ian Lindsay 1st Waverley
STAPLES, Darryl Clifford 1st Windang
STAVERT, Bruce Maxwell 1st South Coogee
STEAD, Michael 2nd Mortdale
STEPHENSON, Ian Denton 1st Epping
STEVENS, Graham Neal 2nd Gordon
STEVENSON, Barry Brian 1st Oberon
STEWART, Alan 1st West Como
STOCKER, Terrance 1st Unanderra
STORTZ, Pat 1st Austinmer
SULLIVAN, Glenn 1st Argenton
SUTERS, Ralph Francis 1st Lindfield
SUTHERLAND, Robert 1st Bowral
SUTTON, David 1st Beresfield
SWIFT, Graeme 1st Oxley Park
SYMONDS, Stephen Russell 1st Kingsford
TARRANT, Tony 1st Violet Town-Windale
TAYLOR, Mark Russell 1st Warners Bay
THOMAS, Gavin 1st Castlecrag
THOMPSON, Gregory Arthur 1st Sans Souci
THOMPSON, Stephen Gordon 1st Penrith
THOMSON, Bruce Leonard 1st Auburn
THOMSON, Deryk John 4th Ramsgate
THOMSON, Michael Bruce 3rd Burwood
TRENHOLME, Stephen Donald 1st Thirroul
TROY, Anthony Robert 1st Windang
VAUTIN, Christopher 2nd Earlwood
VICKERS, Wayne 1st Kirrawee
WALLS, Geoffrey 1st Unanderra
WARD, Gregory Ralph 2nd Beverly Hills
WARWICK-SMITH, Simon 2nd Canberra
WATLING, Ronald 1st Gymea
WATTS, Barry Charles Joseph 1st Alexandria
WATTS, Bruce Kingsley 2nd Earlwood
WEIRICK, James 1st Hornsby
WEST, Keith 2nd Mortdale
WIESNER, Terence John 1st East Roseville
WILLIAMS, David 1st Wollongong
WILLIAMS, Gregory Wayne 1st Dee Why
WILSON, Malcolm Graham 3rd Mosman Bay
WILSON, Neil 1st Hoxton Park
WINOWIECKI, Anthony 2nd Adamstown
WOOD, Samuel 2nd Narrabeen
WORTHINGTON, David John 1st Condobolin
YOUNG, Alan Kenneth 1st Sylvania
YOUNG, David Oswald 1st Gosford
ADSETT, Ronald William 1st Banksia
ALDRIDGE, Geoffrey James 1st Campsie
ALLEN, John Jacques 2nd North Bondi (Judean)
ALLEN, Kevin 3rd Mayfield
ALLEN, Peter 1st Willoughby
ALLEN, Raymond Eric 1st South Dubbo
ALLUM, Ronald Charles 3rd Coogee (St Nicolas)
ANDERSON, Malcolm 1st Burns Bay
ANDERTON, John Norman 2nd Punchbowl
ATKINSON, Peter 1st Denistone
AUSTEN, Rodger Bede 1st Gosford
AYLING, Walter Patrick 1st West Ryde
BAGSTER, Mark Harold Desmond 1st Tenterfield
BAILEY, Daryl John 1st Mayfield
BAKER, Bruce 1st Dubbo
BANKS, Christopher 1st Artarmon
BARNES, Reginald William 4th Manly (St Andrew’s)
BARSTOW, Malcolm 1st Taree
BARTON, Grant 1st Gymea
BELLIZIA, Paul Raymon 1st Kogarah
BENNELL, Alan Keith 1st Lindfield
BENSON, Allan Elkin 1st Forbes
BIRD, Raymond Noel 1st South Coogee
BOCK, Peter 1st Hamilton
BOND, William James 1st Hurstville
BONNITCHA, David John 2nd Drummoyne
BOWDITCH, Ron 1st Wallsend
BOWMAN, John Laurence Roger 1st Northbridge
BOYLE, David John 2nd Earlwood
BRADBURY, Neil Thomas Lones
BROOK, Grahame Edward 1st Guildford
BROWN, Ross Ashley 2nd Earlwood
BUNCH, Roger Geoffrey 2nd Orange
BURKE, Patrick Vincent 2nd Randwick (Catholic)
BURKE, Shane 2nd Gymea (St Catherines)
BUTLER, Donald William 1st Leeton
BUTLER, Ian William 1st Kingsgrove
CALLAGHAN, Stephen Jesse 2nd Mosman
CALNAN, Bruce Gordon 1st Lindfield
CAREY, Cecil Matthew 1st Bowral
CLANCY, John 2nd Yagoona
CLARK, Keith Barry 1st West Como
CLARK, Peter 1st Connells Bay
CLISSOLD, Steven 1st Banksia
CLISSOLD, Steven 1st Banksia
COHEN, Brian Louis 2nd Clovelly
COLLETT, Peter Timothy 2nd Miranda (Congregational)
CONDOUS, Anthony 1st Surry Hills
COOK, Alan 2nd Chester Hill (St Columbas)
COOK, Gary Lindsay 1st West Como
COOK, Lindsay Bramwell 3rd Hurstville
COTTERILL, David 1st East Roseville
CRAMP, Michael Wayne 1st Penshurst
CRAZE, Peter John 2nd Peakhurst
CREWS, Keith 2nd Eastwood
CROWTHER, James Roy 1st Dubbo
CRUICKSHANK, Mark 1st Merewether West
CRYER, Frank George 1st Charlestown
CULBERG, Anthony Charles 1st Renown Park
CUMMINGS, Glenn Edward 1st Pelican-Blacksmiths
CUMMINS, Ronald Charles 1st West Como
CURRY, Edwin Ernest 2nd Punchbowl
CUTHBERTSON, Terry 5th Hurstville
DALLEY, David Neville 2nd Artarmon
DALY, Jack Stephen Arnold 1st Milperra
DALY, Kenneth John 1st Leichhardt
DALY, Robert James Kahibah
DANIEL, Robert 1st Bankstown
DARE, Brian Edwin 1st Tenterfield
DAVISON, Ian Malcolm 2nd Strathfield (Trinity Grammar)
DEGABRIEL, Graham Charles 1st Stanmore
DEIGHTON, Ian Christopher 1st Forbes
DELANEY, Paul Robert 2nd Bellevue Hill (Holy Cross)
DELPRADO, Bruce George 1st Castlecrag
DEWEY, Stephen Alan 1st Mayfield
DICKSON, Ian 1st Moss Vale
DIETRICH, Maxwell Cecil 1st Forbes
DIGGLE, Ian James 1st Mowbray West
DINNIE, John 3rd Coogee (St Nicolas)
DIXON, Allan Michael 5th Hurstville
DIXON, Robert John 3rd Newtown (SA)
DONALD, Charles John 1st Manilla
DONALD, Gregory 2nd Eastwood
DONOHUE, James Arthur 1st Leichhardt
DOWNES, Warwick Bryce 1st Northbridge
DRURY, Leonard Warren 3rd Hurstville
DUDEN HOEFFER, Earl Richard 1st Oxley Park
DUNN, Stephen Leonard 1st Leeton
DUNSTAN, Stephen 1st Wyoming
EARP, Barry James 1st Williamtown
EDDEN, Wayne Alfred 1st Hamilton
EDGAR, Colin 1st Artarmon
EGAN, Lance Michael 1st Lidcombe
EGGER, John Arthur 1st Hunters Hill
ELLIS, Peter Graeme 1st Sans Souci
EMERY, David 1st Gerringong
EVANS, David Lawson 1st Cootamundra
FACEY, Graham Kenneth 1st Cronulla
FAIRLEIGH, Andrew Howard 1st Carlingford
FAUST, Warren Louis 2nd North Bondi (Judean)
FEIGEN, Malcolm 2nd North Bondi (Judean)
FERGUSON, John Watts 1st Bomaderry
FINNIE, Keith John 1st Kingsgrove
FITZPATRICK, Mark John 1st St Marys
FLAWITH, Ian Bruce 1st Forestville
FOOT, David Allen 1st Goonellabah
FORDHAM, William Reginald 1st Smithfield
FRANKLIN, Gregory Owen 1st Edgecliff
FREEDMAN, Maxwell Simeon 2nd North Bondi (Judean)
FREEMAN, Phillip Bruce 1st Lilli Pilli
FULLER, Keith John 1st Bass Hill
GEALE, Barry William 1st Goulburn
GEALE, Kerry James 1st Manuka
GEALE, Wayne John 1st Goulburn
GENTLEMAN, Stephen John 1st Belmont North
GOGGIN, David Ian 1st Wollstonecraft
GOMAN, Darryl Francis 1st South Punchbowl
GOODARE, George Bernard 1st Lindfield
GOODE, Tony 2nd Yagoona
GOSBEE, Ron 2nd Richmond
GRAY, Laurie Paul 1st Kogarah
GREGORY, Ian James 4th Wollongong
GRIFFITHS, Garry James 1st Kyeemagh
GRUNDY, Peter James 1st Woolooware
GUY, Bruce John 1st Lilli Pilli
HALL, Christopher John 1st Kogarah
HANNAM, Ian Dixon 1st West Epping
HANSEN, Peter Scott 1st Oyster Bay
HANSON, Ian Keith 1st Campsie
HARDHAM, Ivon Rohan Shaw 13th Canberra
HARDY, Graeme Peter 1st Pymble
HARRADENCE, Roger John 1st South Punchbowl
HARRIS, Jeff 4th Wagga Wagga
HART, Graham John 1st Lilli Pilli
HARVEY, Christopher Royce 1st Kingsford
HARVEY, Leonard James 1st Mowbray West
HARVISON, Hugh 1st Wauchope
HAYLES, Ian Waring 5th Mosman
HAYNE, John Geoffrey 1st Scone
HENDERSON, John Stuart 1st Kingsgrove
HERTZ, John Richard 1st East Botany
HIBBARD, David Courtney 2nd Beecroft
HILDER, Lloyd Critchley 1st Lindfield
HILL, Alan Richard 5th Hurstville
HILL, David George 1st Narwee
HILL, John Thomas 1st Yagoona
HINWOOD, Kenneth 1st Banksia
HITCHCOCK, Wayne 1st Mayfield
HOFFMAN, Paul 1st Bomaderry
HOGAN, Rodney Henry Arthur 1st Leeton
HOLLOWAY, Richard 2nd Strathfield (Trinity Grammar)
HOLMES, Raymond 1st Tenterfield
HOOD, Alan Edward 1st Dubbo
HOOPER, Garrick James 1st Narrandera
HOWELL, Peter 1st Lindfield
HUMPHREY, Michael 4th Manly (St Andrew’s)
HUNT, Craig Lynden 1st Dubbo
HUNTER, John Hilton 1st Pymble
HUNTER, John Home 2nd Strathfield (Trinity Grammar)
HUNTER, Philip John 1st Merrylands
INGERMAN, Keith 1st Cootamundra
IRVINE, Russell Joseph 1st Charlestown
JACOBSEN, Kristian 1st Mona Vale
JAMIESON, David Hugh 3rd Newtown (SA)
JAMISON, Gregory Kenneth 1st Concord
JENKINS, James Richard 1st Manuka
JENKINS, Lennard Erle 2nd Canterbury (St Paul’s)
JOHNSTON, Colin Donal James 2nd Canterbury (St Paul’s)
JOYCE, Kenneth 2nd Gymea (St Catherines)
KAINES, Robert 1st Dee Why
KELLY, Francis John 1st Manuka
KELLY, Paul Charles 1st Woolooware
KERRIDGE, Bruce 2nd Newcastle
KEY, Laurie 1st Alexandria
KIJURINA, Peter 2nd Panania
KING, Roger Vincent 1st Sutherland
KNIGHT, Paul William 1st Charlestown
LAKE, Donald Gordon 2nd Drummoyne
LANGWORTHY, Phillip Alan 1st Sutherland
LE MESSURIER, James 1st Wollstonecraft
LENTHALL, Stuart 1st Pymble
LESTER, Jeffrey Thomas 1st Allambie Heights
LETCHFORD, David John 1st Hurstville
LEWIS, Geoffrey Bernard 2nd Clovelly
LEWIS, Robert Anthony 1st Penshurst
LEWIS, Stephen Murray 1st Kingsford
LILLICOT, Edward William 1st Ramsgate
LINDSAY, Gregory John 1st Pymble
LITTLE, Jeffrey Edward 1st West Como
LITTLE, Robert Arthur 1st West Como
LORANT, Phillip 1st Collaroy Plateau
LORD, Anthony 1st West Wyalong
LYNCH, Kenneth Joseph 2nd Randwick (Catholic)
MACDONALD, Alexander Stanley 1st Shellharbour
MACQUEEN, Andrew D’Arcy 1st Pymble
MANSFIELD, Bernard Francis Joseph 4th Kingsgrove
MATHEWS, Warren Christopher 1st Dubbo
MCALISTER, Robert William 3rd Bathurst (All Saints Cathedral)
MCDONALD, Malcolm 1st Longueville
MCEVOY, Stephen John 1st Denistone
MCLELLAND, Ross Leslie 1st South Coogee
MCMAHON, Rodney James 1st Sutherland
MILLBURN, Robert John 1st Narrabeen
MILLS, David Bruce 2nd Earlwood
MINTO, Iain 1st Yowie Bay
MOONEN, Bartholomew 1st Wallsend
MOORE, Christopher 1st Stanmore
MORRIS, Roderick John 1st Panania
MORTON, Brian Keith Gordon 1st Turramurra North
MUNRO, Kenneth 1st Speers Point
MURCHISON, Ian MacKenzie 1st Edgecliff
MURRAY, Andrew Iain 3rd Bexley
MURRAY, John Edward 1st Merrylands
MURRAY, Kenneth George 1st Merrylands
MURRELL, John David 1st St Johns Park
NEIL, Donald Roy 2nd Gosford
NICOL, Kenneth Sydney 1st Mowbray West
NIELD, Maurice 1st Willoughby
NIELSEN, Christopher Clement Arthur 1st Lindfield
NORTON, Dennis James 1st Wollongong
NYE, Michael 4th Wagga Wagga
OAKES, Stephen John 1st Guildford
OLIVER, Robert William 1st Narwee
OUDSHOORN, Max 1st Penshurst
OXLEY, Paul Lindsay 1st Narrandera
PAGE, Lindsay Hyde 1st Lilli Pilli
PAINTER, Ian John 1st Leeton
PALMER, Brian James 1st Hunters Hill
PARDEY, Anthony Paul 1st Goulburn
PARKER, Thomas 3rd/4th Kensington
PARKIN, David Arthur 1st Ramsgate
PARKINSON, Neil Gordon 1st Campsie
PARTRIDGE, Arthur Leon 1st Leichhardt
PASALOY, John Charles 1st Narraweena
PEATE, David Andrew 5th Albury (St David’s)
PECK, Anthony David 1st Narrandera
PERRY, Robert Hains 1st Tenterfield
PETRIE, Barry 1st Alexandria
PITTENDRIGH, James Charles 2nd Dulwich Hill
PRITCHARD, John 1st Wallsend
RANDALL-SMITH, David Glen 2nd Mosman
REDDOCH, Ian Arthur 1st Denistone
REEVE, James Stewart Lones
RICE, Neil William 1st Nowra
ROBBINS, Michael Lawrence 1st Edgecliff
ROBERTS, Colin 1st West Como
ROBINSON, Bruce Wayne 1st Sans Souci
ROSE, Graham 1st Belmont North
ROUND, Alan 1st Gymea
ROWLING, John Edward 2nd Miranda (Congregational)
RUMING, Philip Richard 1st Lane Cove
RUSSELL, Trevor Maurice 1st Bankstown
SCOTT, Trevor 4th Manly (St Andrew’s)
SCULLARD, Gregory John 1st Woolooware
SEYMOUR, Robert 1st East Miranda (Scottish)
SHEEHAN, Leo John 3rd Broken Hill
SHUTE, Ian 1st Argenton
SINDELL, Phillip Roger 1st Stanmore
SINKOVITS, Thomas Joseph 2nd Randwick (Catholic)
SKINNER, John William 1st Yagoona
SMITH, Bruce James 1st Woolooware
SMITH, Graham John 1st Lilli Pilli
SMITH, Gregory Brian 1st Mayfield
SMITH, Lewis 1st Liverpool
SMITH, Neil Joseph 1st Narraweena
SNELLING, Timothy 1st East Roseville
STANDEN, James 1st Penshurst
STEIN, Harold 2nd North Bondi (Judean)
STEWART, Kevin 1st Yagoona
STEWART, Peter David 1st Denistone
STREATFEILD, John Edward 1st Lilli Pilli
STUART, Duncan 2nd Sutherland (ARMCO)
SULLIVAN, Jonathan Harold 2nd Strathfield (Trinity Grammar)
TASSELL, Christopher Bruce 3rd Richmond (RAAF)
TAYLOR, Paul 3rd/4th Kensington
TEARLE, Robert George 1st Padstow
TEMPLETON, Ross John 2nd Mortdale
THIRD, Phillip Simpson 1st Narwee
THOMAS, Patrick Anthony 2nd Randwick (Catholic)
THOMAS, Robert 1st Gymea
THOMPSON, David 1st Wyong
TIMMS, Christopher William 1st Granville
TOON, Joseph William 1st Alexandria
TRAVES-TAYLOR, Michael Raphael 13th Canberra
TUNNEY, Richard John 1st Newport
UIBO, Anthony 2nd Eastwood
USHER, Barry John 1st Stockton
VAN BLERK, Errol Jevon 1st Padstow
VINCENT, John Edward 2nd Richmond
WAIDE, Michael John 1st Mt Druitt/Colyton
WALDEN, Ross Stephen 1st Northbridge
WALKER, Kevin 1st Gymea
WARWICK, Stephen Charles 1st Westmead
WATSON, Mark Richard 1st Collaroy Plateau
WATTS, Christopher William 1st Narrabeen
WEBB, Geoffrey Claude 1st Moss Vale
WEBB, Kevin 1st Cowra
WEBB, Phillip Bruce 2nd Beecroft
WEBB, Robert Francis 1st Moss Vale
WEERDON, John 1st Wollstonecraft
WHITE, Allan Leslie 1st Kingsford
WHITELAW, Andrew Frazer 1st Springwood
WILLIS, Graham Arthur 1st West Epping
WILLIS, Thomas Gordon 2nd Belmont
WILSON, Ian Kenneth 1st Narrandera
WILSON, Ronald 1st Kurri Kurri
WOOD, Gary John 1st Mowbray West
WOODBURN, Richard Joseph 1st Forbes
WYBORN, Doone 1st Mortdale
YARROL, Carl 2nd Chester Hill (St Columbas)
YOUNG, Allen David 1st Forestville
ABRAHAM, James Harvey 1st Bass Hill
ADAMS, Ross 1st Kogarah
ALBON, Warren James 3rd Bathurst (All Saints Cathedral)
ALLEN, David Bruce Wesley 1st Hornsby
ALLEN, Kenneth Duncan 1st Leichhardt
ANDERSON, Robert Graham 5th Wagga Wagga
ARCHIBALD, Ross 1st Wallsend
ARTHUR, Laurie James 1st Kogarah
ASH, Bruce 1st Petersham
BAKER, Gordon Edward 1st Bankstown
BALDWIN, Alan David 1st Blakehurst
BAMFORD, Ian Edward 15th Canberra
BARRELL, Alan Paul 3rd Canberra
BARTER, Ronald George 1st Doonside
BATCHELOR, Brett Anthony 1st Naremburn
BATCHELOR, Gregory Ian 1st Naremburn
BAYNHAM, Darron James 1st Mudgee
BEATTIE, Graeme Keith 1st Baulkham Hills
BENNETT, Eric Gordon 1st Bexley North
BENSON, Terrence John 1st Leichhardt
BLACK, Phillip Ian 2nd Sutherland (ARMCO)
BLYTH, John Richard 1st Hornsby
BOSLEM, Paul 1st Teralba
BOUCHER, Leslie 1st Penshurst
BOYCE, Graham 1st Blakehurst
BRADLEY, Ian 1st Lindfield
BRANDON, Ian 1st Gwynneville
BRENTON, Robert 1st Wyong
BROADBENT, Warren 1st Teralba
BROOKE, Greg 1st Cootamundra
BROOKS, Terrence 1st Moss Vale
BROWN, Dennis Keith 1st Hurstville Grove
BROWN, Graeme 1st Bayview
BROWN, Gregory Ronald 1st Renown Park
BROWN, John Terence 2nd Gosford
BROWN, Ken 1st Lindfield
BRUNSWICK, Robert 3rd Canberra
BUCKNELL, Walter Ralph 1st Marulan
BURGESS, Brian John 5th Wagga Wagga
BURGESS, Daniel James 1st Hurstville
BURGESS, Peter Graham 1st Wiley Park
BURKETT, Russel Stanley 1st Wahroonga
BURTON, Dennis Howard 1st Muswellbrook
BUTLER, Denis John 2nd Gladesville
CARLE, Brian Eric 2nd Inverell
CARTER, John 1st Berkeley
CATTS, Ross Barton 1st Miranda
CHASELING, Robert 1st Rockdale
CHENEY, Peter Graham 3rd Cronulla (Methodist)
CLARK, Carl 2nd Sutherland (ARMCO)
CLARKE, John 1st Unanderra
CLARKE, John Raymond 1st Baulkham Hills
CLOSE, Peter 1st Campsie
COLE, Jeffry Robert 1st Miranda
COLLINGS, Brian Norman 1st West Peakhurst
COLLINGS, David William 1st West Peakhurst
COLLISON, Kevin Keith 1st Casino
CONNOR, Graham 1st Mt Pritchard
COOK, Geoffrey David 1st Kotara
COOK, Ian Michiel 1st Nambucca Heads
COOKE, John 1st Yagoona
COOPER, Richard Douglas 15th Canberra
COPELAND, Alan Neil 1st Yaralla
CORNFORD, Ian Spencer 1st Dorrigo
COSSOR, Edward Thomas 1st Ryde
COULSTON, Keith Edward 1st South Coogee
COUTMAN, Peter 1st Belmont
COY, Colin William George 3rd Cronulla (Methodist)
CUMMINS, Brian 1st Cowra
CURRY, Warren Fred 1st South Punchbowl
DAVIDSON, Robert Walter 1st Bankstown
DAVIES, Ian John 1st Milperra
DAVISON, Kenneth George 1st Wollstonecraft
DAWS, Kevin 1st Hurstville Grove
DELAHUNTY, James Michael 2nd Cootamundra
DESAIN, Wilfred 1st Teralba
DILGER, Ronald Charles 1st South Coogee
DONEGAN, Brian James 3rd Wollongong
DOWELL, John 1st Tahmoor
DRAPER, Colin Patrick 2nd Lithgow
DRAPER, Ronald Edward 2nd Lithgow
DRISCOLL, Gerard Daniel 2nd Ashfield (Catholic)
DUCKWORTH, Brian 1st South Coogee
DUFF, Peter William 4th Wagga Wagga
EDEN, John 1st Oatley Bay
EDEN, Peter 1st Oatley Bay
ELLIOTT, David John 2nd Mosman
ELSTON, Colin George 2nd Eastwood
ERRINGTON, Dennis James 1st North Auburn
ESPLIN, John Douglas 1st Granville
EVANS, Evan Gordon 1st Lavington
EWEN, Garry Rae 1st East Roseville
FAIRLEY, Garry 1st Liverpool
FERGUSON, Stuart Leslie 1st St Marys
FERME, Gordon Donald 1st Gymea
FISHER, Robert John 1st Caringbah
FRASER, John Leslie 2nd Cootamundra
FRERIKS, Theo 1st Cronulla
FRITH, Ronald John 1st Cabra-Vale
GAFFNEY, Brian Neville 1st Beverly Hills
GARNER, Colin Russell 2nd Peakhurst
GIBSON, Ross 1st South Hurstville
GOWANS, Kelvin 1st Thirroul
GRAHAM, Roger Henry Wingate 2nd Cardiff (St Thomas’ Own)
GRANT, Edwin John 1st Gwynneville
GRANT, John Bruce 2nd Penshurst
GRAY, Bernard Douglas 1st Cronulla
GRAY, Rodney John 1st Griffith
GRAY, Ronald Edwin 1st Cronulla
GREAVES, Gordon Leslie 1st Condell Park
GREEN, Leslie Morris 1st Shellharbour
GREENUP, John Alfred 11th Canberra
GREGORY, David 1st Unanderra
GREGORY, William Allan 2nd Lithgow
GRIFFITH, Alan Bruce Lones
GUILLAN, Alan 1st Parkes
HAINES, Robert Walter 1st Allawah
HALING, Malcolm Kenneth 1st Casino
HAMBRECHT, Colin John 1st Belmont
HAMILTON, John 1st North Auburn
HAMILTON, Steven 1st Bexley North
HAMILTON, Thomas 2nd East Maitland
HAMILTON, Thomas 1st Unanderra
HARDING, William Phillip John 1st Mosman
HARDMAN, Dennis Charles 1st Griffith
HARDY, Robert Donald 1st Waverton (SCEGS)
HARRIS, Kevin 1st Campbelltown
HASSOCK, John 1st Gymea
HAWKINS, Raymond John 1st Petersham
HAYTON, Ian Philip 1st East Hills
HAYWARD, Richard 1st West Ryde
HEBBARD, Peter Bradford 1st Oyster Bay
HERBER, Maxwell Kenneth 1st South Granville
HERRING, Kevin John 1st Bankstown
HILEY, Edward 2nd Drummoyne
HILL, John 1st Westmead
HODGE, Wayne John 1st Beverly Hills
HODGES, Ian Ernest James 4th Auburn
HOGBIN, Kenneth 2nd Yagoona
HOOPER, Raymond 1st Bass Hill
HOPWOOD, Graham Norman 1st Yagoona
HORNE, Jeffrey James 1st Longueville
HOWARD, Warren Lindsay 1st Casino
HUGHES, John 2nd Chester Hill (St Columbas)
HUMPHREY, Lawrence 1st Thirroul
HUMPHREYS, Robert John 3rd Homebush
HUNT, Malcom 1st Gymea
HUNT, Robert Alan 1st Bankstown
HYDE-PAGE, Alwyn 1st Lilli Pilli
INMAN, Peter Joseph 2nd Randwick (Catholic)
INNES, Michael 1st Hurstville Grove
ISSELMANN, Rolant 1st Narrabeen
IVANOFF, Alexander 1st Kogarah
JAMES, Paul Eric 2nd Ashfield (Catholic)
JAMESON, John 1st East Roseville
JARVIS, Robert 2nd Campbelltown
JENNINGS, Paul Victor Reginald 1st East Ryde
JOB, Russell Barry 1st Bankstown
JOHNSTON, Gregory Derwent 2nd Mosman
JONES, Christopher Gregory 4th Wagga Wagga
JONES, David William 1st Blacktown
JONES, Kenneth 1st Mt Pritchard
JONES, Neil Douglas 1st Gwynneville
KARLSON, Robert 1st Windsor
KEARNS, Allen John 2nd Mortdale
KEEN, Christopher John 1st Petersham
KEEP, John Wilbur 1st Cronulla
KENNELLY, David Alan 1st Arncliffe
KENYON, John Rex 1st Longueville
KING, Lance 1st Cronulla
KINSELA, John Francis 1st Surry Hills
KINSELLA, Bruce Leslie 1st Yaralla
KITCHENER, John Leonard 2nd Mortdale
LAK, Marten 1st Blacktown
LANGHANS, Christopher 1st Blakehurst
LEDSAM, Barry James 1st Cronulla
LESLIE, Robert Ian 1st Willoughby
LEVETT, Graham Edward 1st Cootamundra
LIDDELL, Grant 1st Wallsend
LITTLE, Peter 1st West Como
LLOYD, Christopher Robert 1st Casino
LOGAN, William John 1st West Peakhurst
LOVE, Gary Harvey 1st Burns Bay
MACDONALD, Robert David 2nd Mosman
MACK, Joseph Phillip 1st Epping
MACKAY, Bruce Geoffrey 1st Merrylands
MACLEOD, Iven 2nd East Maitland
MADSEN, Glen Alen 1st Bexley North
MAGILL, Peter Noel 2nd Inverell
MALONE, William Paul 1st Cronulla
MARKS, Kevin Thomas 1st Bass Hill
MARSHALL, Jeffrey 1st Condell Park
MARTIN, Christopher 2nd Pennant Hills
MARTYN, Denis John 1st West Wyalong
MARTYN, Peter Phillip 1st West Wyalong
MASTER, Peter John 1st Byattunga
MAYO, Phillip 1st Wallsend
MCARDIE, Robert Eric 1st Dubbo
MCCLYMONT, Douglas Donald 1st Wahroonga
MCDAVITT, Andrew Francis 1st Kogarah
MCGRATH, Geoffrey William 1st Banksia
MCGRATH, Gregory 1st Birmingham Gardens
MCGREGOR, John Andrew 2nd Penshurst
MCGUFFOG, Ross Alexander 1st Walcha
MCKEOUGH, David Martin 1st Haberfield
MCLAREN, Graeme 1st Banksia
MCLEAN, Glenn 1st Kogarah
MCMURTRIE, Ian 1st Woy Woy
MCNALLY, Vincent 1st Yass
MCNAUGHTON, Stephen Clark 1st Allawah
MELINE, Lance 1st Leeton
MERRETT, Charles William 4th Wagga Wagga
MEYENN, Graham George 5th Hurstville
MILLER, Stanley Hunter Eric 1st South Punchbowl
MILLMORE, Reuben John 1st Wallerawang
MILNE, Edward 1st Hurstville Grove
MONTEATH, Colin Chalmers 1st Dee Why
MOORE, Charles 1st Hurstville
MOREY, Richard 1st Jannali
MORRIS, Peter Harvey 1st Lindfield
MOTT, Jeffrey James 1st Lavington
MULLARD, Lindsay Kenneth 1st Miranda
MULLER, John David 1st Allawah
MUNRO, Ian Ross 3rd Granville
MUNSON, Chris 1st Campbelltown
NESBITT, Donald Charles 2nd Peakhurst
NEW, Terence 1st Caringbah
NEWBOLD, David John 2nd Enfield
NEWELL, Jack Lyndon Lewis 1st Warners Bay
NEYLON, Lee 2nd Mortdale
NORDSVAN, Edwin Russell 1st Canberra
NORMAN, Robert Edward 1st Argenton
OATES, Victor Richard 1st Renown Park
OGILIVIE, Raymond John 1st Mortdale
OLIVER, Graham Ernest 1st Casino
OSBORNE, Bruce Roy 1st West Epping
O’SULLIVAN, John David 1st South Coogee
OYSTON, Keith Rodney 2nd Campbelltown
PAGE, Lyal Thomas 1st South Grafton
PALMER, Richard 1st Scone
PARK, Jeffrey William 1st Granville
PARKER, Trevor Thomas 1st Merrylands
PARKER, William 1st Birmingham Gardens
PATON, John 2nd Eastwood
PAVEY, Andrew John 1st Dee Why
PEAKE, Gregory John 3rd Homebush
PERRY, Ralph 1st Hunters Hill
PLATT, Alexander William 1st East Miranda (Scottish)
PORTEOUS, Peter Alexander 2nd Lidcombe (St Stephens)
PORTER, Terrence John 3rd Bathurst (All Saints Cathedral)
PORTEUS, John Leslie 1st Weston
POSENER, Robert Walter 1st Narraweena
PRESTON, Geoffrey Clarence 1st Hurstville
PRZIALGOVSKIS, Inoris 1st Jannali
PURDON, Ian 1st Condell Park
QUINN, Kevin 1st Gymea
RAUDONIKIS, Hans 1st Cowra
RAWLINS, Peter James 1st Bossley Park
RAY, Gordon Victor 1st Casino
REEVE, Thomas Milgate Lones
REID, James 1st Blakehurst
REID, John 1st Denistone
REID, William Clelland 1st Lambton
RICHARDSON, Clive 1st West Tamworth
RICHARDSON, Kevin Gordon 1st Toongabbie
RIDGLEY, Leslie 1st Bankstown
RISTICH, Michael 3rd Wollongong
ROBERTS, Christopher Allan 1st Dee Why
ROBERTSON, Kenneth 2nd Richmond
ROBERTSON, Struan Colin 1st Willoughby
ROBINS, Steven Ernest 2nd Mosman
ROBINSON, Paul Arthur 1st Auburn
ROBINSON, Peter 1st Unanderra
ROBSON, Graeme Neville 2nd Peakhurst
ROGERS, Geoffrey Edward 1st Tenterfield
ROSS, Phillips 2nd Pennant Hills
ROUSE, Trevor John 1st Dubbo
ROY, Barry James 4th Strathfield
SADLER, Grahame Nelson 1st Georges Hall
SCARSBROOK, Allan 1st West Ryde
SCOTLAND, Denis Bernard 2nd Randwick (Catholic)
SCOTT, Douglas 1st Gymea
SCREEN, Ken 1st Teralba
SELLERS, Ross Arthur 1st Tenterfield
SHAW, Ian Richard 1st East Ryde
SHAW, John 2nd Canterbury (St Paul’s)
SHEA, Donald Kenneth 5th Goulburn
SHORTER, Bruce 1st Gymea
SIM, Geoffrey Andrew 1st Earlwood
SIMMONS, Neville Owen 1st Canley Heights
SIMPSON, Phillip John 1st Wahroonga
SKINNER, Gregory Ronald 1st Merrylands
SLATER, Anthony William 1st Sylvania
SMITH, Christopher John 1st Byattunga
SMITH, Howard Burton 1st Blakehurst
SMITH, Larry John 1st Alexandria
SMITH-O’BRIEN, Neil John 1st Clemton Park
SONTER, Dennis 1st Wyong
SPACKMAN, Raymond Edward 1st Cowra
SPINDLER, Roger 2nd Mortdale
SPRING, Neil Russel 1st Meadowbank
STAAS, Graeme Sydney 1st Blakehurst
STAFFORD, Raymond Neville 1st Dorrigo
STEPHENSON, Brian Robert 1st Gwynneville
STEVENS, Brian 1st Mortdale
STEWARD, Christopher 1st Merrylands
STEWART, Andrew James 1st Wiley Park
STRINGER, Walter Donald 2nd Mosman
SYMONDS, Peter Julian 1st Cronulla
THOMAS, Peter James 1st South Punchbowl
THOMPSON, George 1st Yagoona
THOMSEN, Ronald William 1st North Auburn
THORN, John Charles 1st Sutherland
THORNLEY, Robert Francis 1st Baulkham Hills
THORPE, Robert James 1st Waverton (SCEGS)
THROP, Richard 1st Pymble
TILLEY, John William 1st Guildford
TINDALE, Geoffrey Percy Lones
TURNER, Max Stanley 1st Canley Heights
UNICOMB, Philip Noel 1st Smithtown
VAN EMDEN, John 1st Kingsford
VENABLES, Geoffery John 1st Gwynneville
VENESS, George Richard 3rd Randwick
VERNON, David 1st Wallsend
WALESBY, Warwick 1st Hunters Hill
WALLER, Gregory Bruce 1st Hurstville
WARBRICK, Jeffrey Ross 1st Sailors Bay
WATERHOUSE, David Gowrie 1st Wollstonecraft
WEBB, Robert Kendall 1st Cronulla
WELSH, Dennis John 1st West Epping
WHELAN, Stephen 1st Hurstville Grove
WHELAN, William 15th Canberra
WICKS, John Victor 1st Yass
WILKINSON, Raymond Clyde 1st West Epping
WILLIAMS, Anthony John 2nd Campbelltown
WILLIAMS, Ian 2nd Mortdale
WILLIAMS, John Francis 1st Tenterfield
WILLS, Ian 3rd/4th Kensington
WILMOT, Clive Francis 1st South Punchbowl
WISEMAN, Peter 3rd Bathurst (All Saints Cathedral)
WOOD, Dennis Gerald 1st Waverton (SCEGS)
WOODCOCK, Arthur Harold 1st Mt Pritchard
WOODHOUSE, Robert 1st Sefton
WOODS, Andrew Joseph Henry 1st Mt Pritchard
WRIGHT, Trevor 1st Dee Why
YAKALIS, Neil 1st Rockdale
YOUNG, Keith 1st Pymble
YOUNG, Peter Wallace 1st Gosford
ZAMBERLAN, Luciano Mario 2nd Lavender Bay
ABRAHAMS, Stephen 1st Hurstville Grove
AIKEN, Ian 1st North Auburn
ALLEN, Peter John 3rd Newtown (SA)
BADOCK, Bruce Reginald 1st Woy Woy
BALL, Michael John 1st Caringbah
BENSON, Roger David 1st Smithfield
BIGG, David Jeffrey Coronel 1st Waverton (SCEGS)
BLACKMAN, Bruce Charles 5th Chatswood
BLAIN, Ronald 1st South Grafton
BRADBURY, Geoffrey 1st Oyster Bay
BRITT, Graham Paul 1st Petersham
BROWN, Geoffrey Bruce 1st Glen Innes
BUCHANAN, John Oswald 1st Casino
BUSH, Raymond Ernest 1st Kingsgrove
CHARLES, Robert John 1st Killara
COLLISON, Bruce Victor Lones
COOK, Trevor Gary 1st Ramsgate
CRANE, Robert 2nd Beecroft
CROFT, Bruce Maxwell 1st Ramsgate
DALGLEISH, Peter 1st Kogarah Bay
DANIELS, William John 2nd Beecroft
DAVIES, Ian Graham 2nd Mortdale
DAWES, Philip 1st Blakehurst
DERRIN, Geoffrey David 1st Burns Bay
DONNELLY, Warwick David 2nd Beecroft
EGGLETON, John Alfred 3rd Newtown (SA)
FIRMAN, William Thomas 1st Argenton
FLEMING, Michael 1st Caringbah
FOWLER, Angus John 1st Caringbah
FRASER, Bruce Raymond 1st Scone
FROST, Tony Keith 2nd East Maitland
GILLMAN, Ian 1st Bowenfels
GOODALL, Brian 1st Kogarah
GOODWIN, Gary Richard 1st Byattunga
GRAHAM-TAYLOR, Timothy Edwin 1st Turramurra
GRAY, Adrian 1st Gymea
GRONOW, David William 1st Lindfield
HARRISON, Robert 1st Hurstville Grove
HART, Donald James 1st Burns Bay
HATTERSLEY, Stephen 1st Burns Bay
HAYSE, Alan Keith 1st Austinmer
HENRY, Ian David 1st Caringbah
HENRY, Martin Ronald 1st Kingsgrove
HINDE, Gary Wayne 1st Scone
HOOKE, Peter James 1st Gymea
HOOPPELL, Michael George 1st Balgowlah
HOWSE, Geoffrey David 1st Griffith
HUTTON, Peter Francis 1st South Granville
KAYE, Warren 1st Turramurra
KEEN, Brian 3rd Bexley
KING, Dennis Gregory 3rd Kempsey
KING, Robert Vivian 1st Petersham
KNOTT, Graham John 1st Hurstville Grove
LAMBORN, Kevin 1st Argenton
LEE, Jeffrey Alan 1st Hurstville Grove
LEEVERS, Donald 1st Turramurra
LEMON, David 1st Denistone
LEVETT, Graham Edward 1st Cootamundra
LINDSAY, Brian George 1st Campsie
LINWOOD, Geoffrey Ronald 1st Argenton
LIPS, Frederick Johann 1st Lindfield
LONDON, Grahame 1st Gymea
LUCAS, John Geoffrey 1st Roseville
MACKAY, Andrew Graeme 1st Castlecrag
MACKEN, Arthur Russell 1st Kogarah
MACKINNELL, Graham 1st Kingsgrove
MARCEAU, Raymond Allan 1st Kogarah
MASLEN, Peter Geoffrey 1st Mullumbimby
MASSEY, Max 1st Warrawong
MASSEY, Trevor 1st Warrawong
MAYER, Garry Roy 1st Burns Bay
MCLASHAN, Reginald 1st Griffith
MORAN, Gary John 16th Sydney
MULLANE, Graham Robert 1st Port Hunter
NEWMAN, Kerry 1st Scone
OLIVER, Gregory John 1st Caringbah
PALMER, Geoffrey Thomas 1st Scone
PARKER, Roland 1st South Coogee
PEEL, Bruce Thomas 4th Auburn
PHILLIPS, Bruce 4th Goulburn
POLLOCK, Kenneth Hugh 1st Quirindi
REDSHAW, William 1st Kogarah
REGAN, James 1st Ettalong
ROBERTS, Peter John 1st Gymea
ROCKS, Phillip William 2nd Fairfield
RUDGLEY, Neil 2nd Lidcombe (St Stephens)
RUSS, Arthur Eric 1st Bowraville
RUSSELL, Kenneth Ross 1st Petersham
SAUNDERS, John Hole 1st St Marys
SCUDDER, John Anthony 1st Killara
SMALL, Gregory James 1st Miranda
SMITH, Paul Adrian 1st Caringbah
SNELLING, Dane 1st East Roseville
STAVERT, John William 1st South Coogee
STEWART, Reginald 1st Denistone
TAYLOR, Bruce Raymond 2nd/3rd Lindfield
WAESCH, Philip 1st West Ryde
WALKER, Frank 1st Gymea
WATSON, David 1st Oyster Bay
WATSON, Gordon Neale 1st Kingsgrove
WEBB, Ron 1st Bowenfels
WEBSTER, Angus 4th Broken Hill
WEBSTER, David 1st Moss Vale Scout Group
WILLIAMS, James Harold 1st Kenthurst
WILSON, Paul 1st Hunters Hill
WOODWARD, Anthony Brian 1st Ramsgate
WOOLNOUGH, Gary 1st Banksia
ZIMMERMAN, Ian Geoffrey 6th Hamilton (Scottish)
ABBOTT, Terrence Stephen 1st Waverton (SCEGS)
ADDERLEY, John Edward 1st Turramurra
ALFRED, John Walter 1st Sutherland
ANDERSON, Bruce Gregory 1st Peakhurst
ANGEL, Keith 1st Wyong
ARONEY, Nicholas 3rd Maroubra
ASPERY, Ainslie Grant 1st North Ryde
AUDSLEY, Peter John 1st North Ryde
AUSTIN, Raymond 1st Argenton
AUSTIN, Rodney James 1st Greenacre
BAGGS, Kevin Robert Crossland 1st Ramsgate
BAIRD, John Christopher 1st Denistone
BAKER, Garry Martin 1st Orange
BALDWIN, Laurence Frederick Lones
BALDWIN, Richard Charles 2nd Penshurst
BARRY, Kevin John 1st Granville
BARTER, Bruce James 1st Sylvania
BARTLETT, Terry Edward 1st Austinmer
BELL, Keith Bernard 1st Ryde
BELL, Robin David 1st Orange
BENNETT, Edwin 1st Springwood
BENNETT, Stephen 1st Narrabeen
BESLEY, Graham Russell 2nd Penshurst
BEST, Ian Frederick 1st Wyong
BLACKSTOCK, Paul 1st Taree
BOLAND, Bruce Thomas 2nd Belmont
BOOTH, Kevin 4th Goulburn
BOOTHBY, John 1st Gymea
BOREHAM, Bruce William 3rd Canberra
BOSTON, Paul Vernon 1st Tenterfield
BOYD, Frank Peter 1st Unanderra
BREAKSPEAR, Brian Gordon 1st Georges Hall
BRIGGS, Frank James 3rd Hurstville
BROWN, Peter George 1st Penshurst
BROWN-KING, Christopher 1st Gymea
BRYANT, Graham 1st Rockdale
BULLEN, Frank 2nd Belmont
BULLUSS, Leslie Edward 1st Ingleburn
BURGESS, David Alan 1st Killara
CAIRNS, Richard Kennedy 1st Doonside
CALDWELL, John 1st South Grafton
CALDWELL, Reginald 1st Edgecliff
CAMILLOS, Angelo 1st Oyster Bay
CAMPBELL, Alec Keith 1st West Epping
CAMPBELL, Richard Douglas 2nd Longueville
CARVER, Malcolm James 1st West Pymble
CASTLES, James Charles 1st Granville
CATTS, Ralph Murray 1st Sutherland
CLARK, Barry Philip 1st Penshurst
COCKING, Glenn Douglas 1st Highfields
COLEMAN, Terrance Francis 1st East Hills
COLLINS, Greig William 1st Castle Hill
COLLINS, Neil James 1st Caringbah
COLLINS, Peter Vincent 1st Muswellbrook
COOK, Barry William 2nd Revesby
COOKE, Geoffrey Joseph 1st Yagoona
COOPER, Richard 1st South Turramurra
COUSINS, Geoff 1st Yagoona
CRAIG, David Paul 1st Picnic Point
CRONAN, Terry 1st Corrimal
CUNNINGTON, Robert 1st Kingsgrove
CURRIE, John William 2nd Belmont
DAVIES, Peter Alexander 1st Merrylands
DAVISON, Gregory Bruce 2nd Strathfield (Trinity Grammar)
DAWSON, Brett Reginald 1st Windsor
DAWSON, Graham Ian 1st Smithfield
DENHAM, Donald Albert 1st Beverly Hills
DILLON, Michael Charles 4th Strathfield
DOOREY, John Raymond 1st Padstow
DRAKE, Brian David 1st Ashfield
DUNN, Kerry Stanley 1st Birmingham Gardens
DUNN, Peter 1st West Tamworth
DUTTON, Colin 1st Bexley North
EDDS, Bruce 1st Denistone
EDGAR, Andrew William 1st Tamworth
EDWARDS, John Michael 1st Maroubra
EDWARDS, Robert Anthony 1st Maroubra
EGGER, Peter 1st Hunters Hill
ELLIS, Norman John 1st South Coogee
EVANS, Bruce William 1st Kogarah Bay
EVANS, John 1st Denistone
EVANS, John Anthony 1st Punchbowl
FAIRFAX, Jeffrey 1st Peakhurst
FERGUSON, Ian 1st West Ryde
FILKINS, Clive Edward 1st Padstow
FISHER, Terrence Peter 2nd Dulwich Hill
FISK, John Norman Frank 1st Granville
FLICK, Stephen 1st Pymble
FORAN, John Gerard 4th Waverley(31st Catholic)
FORD, Alan John 1st Woy Woy
FORTUNE, David 1st Leichhardt
FRANCIS, Leslie 1st Haberfield
FRATER, Keith 1st Merrylands
GALLARD, Allen Clifford 1st Beverly Hills
GERDES, Robert Peter 1st Ryde
GILLINGHAM, Robert 1st Yarralumla
GODWIN, Peter James 1st Lindfield
GOODWIN, Eric John 1st Harbord
GRAHAME, Pearce 1st Unanderra
GRAY, Allan Noel 2nd Adamstown
GRAY, Ralph William 1st Goulburn
GRAY, Richard Thomas 1st South Coogee
GREEN, Barry Ronald 1st Concord
GREGORY, William John 2nd Enfield
GREY, Keith Charles 1st Padstow
GRIFFEN, Earle Howard 2nd Panania
GRIFFITH, Roas Ian 1st Lilli Pilli
GRILL, John Michael 1st Edgecliff
HALL, Philip Arthur 1st Earlwood
HANLEY, Robert 1st Campbelltown
HANSFORD, Kenneth Donald 1st Merrylands
HARRISON, Ian Stanley 1st Granville
HARVEY, Philip James 1st Willoughby
HAWKINS, Barry 1st Manilla
HAYLES, Richard 1st Moorebank
HEALEY, Richard James 1st Granville
HEITBRINK, Hans 1st South Grafton
HENDERSON, Trevor Allan 1st Charlestown
HENRYS, James 2nd Mortdale
HERBORN, Andrew 1st Castle Hill
HINDER, Brian Richard 1st East Roseville
HINDS, David 1st Argenton
HOLLEY, John Eric Lones
HOPE, Lindsay David 1st Springwood
HORDERN, David Edward Carr 1st Wahroonga
HUNT, Robert William 1st Meadowbank
HUTCHINSON, Geoffrey William 1st Wallsend
HUTCHINSON, Gilbert Stanley 1st Bonalbo
HUTCHISON, Kevin 1st Rockdale
INGS, Keith 4th Goulburn
IRWIN, Colin John 1st Earlwood
JACKSON, Stephen Darrell 1st Hurstville
JAMES, Kevin Lindsay 2nd Canterbury (St Paul’s)
JAMES, Raymond Alan 1st Padstow
JENNER, Paul 1st West Tamworth
JESSOP, Ian 1st West Ryde
JOLIFFE, Keith 1st Doonside
JONES, Warren Forester 1st Albury
JUNEE, Paul Alex 2nd Padstow
KANE, John Leonard 1st South Granville
KAY, Alan Edward 1st West Peakhurst
KAY, Stephen Roy 2nd Panania
KEEN, Paul David 2nd North Bondi (Judean)
KERR, Michael 1st Cabra-Vale
KEYS, Michael James 2nd Gosford
KING, Robert Frederick 1st Killara
KIRKNESS, Douglas John 1st Kandos
KITLEY, Peter 1st Warragamba
KLOOTS, Everard 1st Gerringong
LAWRENCE, Peter 1st Campsie
LEA, Roger 3rd Maroubra
LEACH, Kenneth Richard 1st Allawah
LEE, Jeffrey Phillip 1st Beverly Hills
LEECE, John Danvers 1st Roseville
LEPLASTRIER, Geoffrey Ross 1st Sylvania
LITTLE, Gregory 1st Alexandria
LITTLEJOHN, Phillip Guildford
LLEWELLYN, John George 1st Mayfield
LUKEMAN, Barry Douglas 1st Lilli Pilli
MACKENZIE, Anthony Joseph 2nd Revesby
MACKINLAY, William 1st Caringbah
MACKS, Allan 1st Allawah
MADDAFORD, Graeme 1st East Hills
MADSEN, Jeffrey 1st Bexley North
MAHAFFEY, Robert James Kahibah
MAHER, Ronald Francis 2nd Randwick (Catholic)
MANN, Lawrence Russell 5th Chatswood
MARCHANT, John Charles 2nd Pennant Hills
MATTHEWS, Owen 1st Castle Hill
MATTICK, Brian 1st Castle Hill
MAWSON, David Thomas 2nd Leichhardt (16th Catholic)
MCCABE, Gregory John 1st Taree
MCCRACKEN, Stephen 1st Tamworth
MCDONALD, Robert William 2nd Gosford
MCEVOY, John Henry 1st Killara
MCGRATH, Peter John 2nd Revesby
MCINNES, Peter 1st Port Jackson
MCINTOSH, John David 1st Granville
MCKAY, Denis Ronald 1st Austinmer
MCKENZIE, Graham 1st North Ryde
MCNEIL, Geoffrey 2nd Pennant Hills
MCNEILL, Roderick Ian 2nd Penshurst
MEARS, Kenneth 1st Bexley North
MILLBURN, David 1st Narrabeen
MILLMORE, Brian 1st Bowenfels
MOL, Gerardus Johannes 3rd Hurstville
MORGAN, Brian Roy 1st Murrurundi
MORGAN, John Armstrong 1st Turramurra
MORRISON, Frank 1st Yagoona
MORRISON, Keith 1st West Tamworth
MORTIMER, Roland Ronald 2nd Gosford
MULDOON, John 3rd Coffs Harbour (St John’s)
MURPHY, Richard James 4th Strathfield
NEW, Peter 1st Caringbah
NICHOLLS, Leslie William 1st Oyster Bay
NIXON, Malcolm John 1st Wagga Wagga
NORTON, George Stephen 1st Granville
NOTLEY, Keith William 1st North Ryde
OATES, Raymond John 1st Kogarah Bay
O’NEILL, James Barry 2nd Bellevue Hill (Holy Cross)
PADE, Peter Cyril 1st Nambucca Heads
PARSONS, Brett Hilton 2nd Mortdale
PARSONS, Robert Francis 1st Hay
PARTRIDGE, Ian 1st Pymble
PATON, Robert 2nd Pennant Hills
PETRIE, Darrell 1st Alexandria
PHILIPPZIG, Uwe Peter Lones
PHILLIS, John Frederick 1st Waverton (SCEGS)
PHILP, John Eric 1st Clovelly
PORTER, Barry 1st Liverpool
POULOS, Theo 1st Maroubra
PRENTICE, Damien William 2nd Artarmon
PRICE, Paul George 1st Warragamba
PYNE, Alan Ronald 5th Goulburn
PYNE, Laurence Keith 5th Goulburn
PYNSENT, Stephen Francis 1st Yagoona
PYSDEN, Ian Stanley Grant 1st Narrandera
RAMSAY, Colin Leslie 1st Sailors Bay
RANDALL, Colin Brian 2nd Gosford
REES, Stanley Sydney 1st Baulkham Hills
REYNOLDS, Paul Vincent 1st Bowraville
REYNOLDS, Richard Jack 2nd Gosford
ROBERTS, Garry Mansfield 1st Leichhardt
ROBERTSON, Graeme Dallas 1st Cootamundra
ROBERTSON, Ian Gordon 2nd Mortdale
ROBINS, Bruce William 2nd/3rd Lindfield
ROGERS, Ian 3rd Canberra
ROSE, Peter Gordon 1st North Wollongong
RUDD, Allan John 2nd Padstow
SANDERS, Rodney John 1st Campsie
SARGEANT, Bruce 1st Moorebank
SAXBY, Colin Joseph 2nd Padstow
SCARR, Ian Wesley 1st Beverly Hills
SCHUBERT, Vincent Raymond 1st Unanderra
SCHWEINFURTH, Goetz Gernot Heinrich 1st West Peakhurst
SCOTT, Gordon 1st Gymea
SCOTT, Peter 1st West Tamworth
SCRIMES, Geoffrey William 1st Clemton Park
SHERWOOD, John Edwin 1st Granville
SHREEVE, Robert Samuel 2nd Padstow
SILBURN, Barry 1st Bankstown
SMITH, Clifford James 1st Birmingham Gardens
SMITH, Geoffrey Joseph 1st Weston
SMITH, Keith Victor 1st Padstow
SMITH, Peter Hugh 2nd Pennant Hills
SMITH, Phillip Westley 1st Killara
SMITH, Robert Alec 2nd Canterbury (St Paul’s)
SMITH, Robert Brian 1st Peakhurst
SOLOMON, Wayne Maurice 2nd Padstow
SOUTHWELL, Ian David 1st North Ryde
SPENCE, Stephen 1st East Gosford
SPINK, Stanley 1st Argenton
SPRAGGON, Peter William 1st North Ryde
ST VINCENT, Michael 2nd Adamstown
STAPLETON, Colin 4th Waverley(31st Catholic)
STEIN, Melvin 2nd North Bondi (Judean)
STEWART, John William 1st North Wollongong
STILL, Graham 2nd Pennant Hills
STRAKER, Kenneth Raymond 1st Hurstville
SWAN, George 1st Argenton
TAME, Paul Maurice 1st Kogarah
TAMSETT, Peter 4th Goulburn
TAPP, Bruce Rosser Kahibah
TATLER, Ronald Edward 1st Padstow
TAYLOR, Keith John 2nd Belmont
THOMAS, Ian 3rd Cessnock
THOMAS, Michael Gerard 1st Port Macquarie
THURSTON, John Ellis 1st Argenton
TIERNEY, John 1st Gerringong
TOLHURST, Ray 1st Corrimal
TOPHAM, Neil 4th Goulburn
TUBNOR, Edward Harold 4th Auburn
UNDERWOOD, Ross Ian 2nd/3rd Lindfield
VALENTINE, Douglas Neil 1st Earlwood
VARLEY, Peter 1st Camden
WALKER, Peter Leslie 1st Gymea
WARBURTON, Ronald 4th Goulburn
WATSON, Christopher Alan 3rd Cessnock
WAUGH, Robert John 1st Nambucca Heads
WEBSTER, Graham Clinton 1st Sailors Bay
WELLS, David 1st Corrimal
WELLS, Robert 5th Chatswood
WHITELEY, Christopher Gordon 1st Peakhurst
WHITWORTH, Richard Hugh 1st Engadine
WIGNELL, Peter 2nd Dulwich Hill
WILCOCK, William Harry 2nd Waverley
WILLIAMS, Warwick Hamilton 1st Revesby
WILSON, Ronald James 2nd Dulwich Hill
WILSON, Trevor John 1st Edgecliff
WISBY, John 1st Chester Hill
WOOD, Christopher Francis 1st Doonside
WOODGATE, Geoffrey Edward 1st Glebe
WOOLLEY, Rodney Charles 1st Goulburn
WYNDHAM, Hugh Roger 2nd Gosford
YATES, Allan 1st Gymea
ABELL, Jeffrey Wilson 1st Brookvale
ABRAHAMS, Athol Denis 1st Lalor Park
AMOS, Ian Robert 1st Woolooware
ARENTZ, John Leslie 1st Cootamundra
ARMSTRONG, Graham John 1st Bankstown
ARMSTRONG, John Charles 1st East Ryde
ARNOTT, Colin 3rd Mayfield
ASKELL, Vincent 1st Gulargambone
AVERY, Christopher James 1st St Ives
BALDWIN, David 1st South Coogee
BARKER, Robert 1st North Auburn
BARNES, Roger James 1st Parramatta
BARTLETT, Rodney Thomas 1st Austinmer
BATTY, Warren George 1st Tamworth
BAYNHAM, Frederick Evan 1st Mudgee
BELL, Kevin James 3rd Mayfield
BENNETT, Jon William 1st Jannali
BEST, Richard 1st South Turramurra
BEVAN, David 1st Yagoona
BISHOP, Christopher Raymond 1st Longueville
BLACKMAN, Alan John 1st Burns Bay
BLAIR, Richard William 2nd Dulwich Hill
BONIFACE, Paul Victor 1st Scone
BONNICI, Joseph John 6th Dulwich Hill
BOOKER, Richard John 1st Lane Cove
BOOTH, Edward 2nd Kingsgrove
BORLAND, Malcolm John 1st Denistone
BOULTON, Bernard George 1st Blakehurst
BOURKE, Raymond Bruce 1st Granville
BOVARD, John Graham 2nd Berala
BOWEN, Peter John 1st Edgecliff
BRAMBLE, Warren 1st Forster
BRANDT, David Surrey 1st Epping
BROWN, Graham 1st Kotara
BROWN, Malcolm Craig 1st West Dubbo
BUCKETT, Stephen Frank 1st Camden
CARDEW, Hal 1st Keiraville
CARRICK, Anthony John 1st West Peakhurst
CARTER, Ian Leslie 1st Milsons Point/Cammeray
CARTER, Kevin 1st Dapto
CARTER, Philip Richard 1st Woolooware
CEDDEY, Donald Keith 1st Bexley North
CHAPMAN, Richard Grahame 2nd Murwillumbah
CHASELING, Malcolm 1st Rockdale
CHRYSTAL, Rolfe 1st Northbridge
CLARKE, Keith McKenzie 1st Denistone
CLATWORTHY, Robert 1st North Auburn
COLLINS, Paul 1st Muswellbrook
COLLISON, Edward William 2nd Penshurst
CONLEY, Robert 1st West Maitland
COOK, Bruce Alan 1st Bexley North
COOK, John Charles 1st Fairfield
COOK, Martin Leslie 1st Miranda
COOK, Richard John 1st Kotara
COOKSON, Graham 1st South Coogee
CORLETT, Bruce 1st Hunters Hill
COX, Robert James 1st Punchbowl
CURTIS, Brian 1st Yaralla
DALTON, Noel Richard William 1st Dural
DAVIDSON, Peter Alexander 1st Warners Bay
DAVIES, Alan Bruce 1st Enfield
DAVIES, Lawrence William 5th Hurstville
DAY, Bruce 1st Muswellbrook
DENGATE, Howard 1st Tamworth
DENHAM, David Roger 1st Parramatta
DESMARCHELIER, Roger 2nd Mosman
DIND, Peter Forster 2nd Mosman
DOCKSEY, Graham William 2nd Gosford
DONALDSON, Jeff 1st Oyster Bay
DOWNING, Lindsay 4th Goulburn
DUGGAN, Roger Melville 1st Forster
EADES, John 2nd Sutherland (ARMCO)
EASTHAM, Gregory Lawrence 1st Highfields
EASTON, Alexander 15th Canberra
EDWARDS, Graham 1st North Auburn
EDWARDS, William Morris 1st North Wollongong
ELLIOTT, Brian 19th Canberra
ELLIS, Ronald Edward 1st Dural
ESSEX, Richard Austin 1st Allawah
EVANS, Glynn Norman 1st East Roseville
EVANS, Harvey 2nd Gladesville
EYRE, Michael James 2nd Mosman
FARRELL, Michael Edward 1st Casino
FAULKNER, William 1st Campbelltown
FAY, Terrence James 1st Manly Vale
FERGUSON, David 1st Gulargambone
FERGUSON, Terence John 4th Waverley(31st Catholic)
FINLEN, Howard 1st Inverell
FORD, Robert 2nd Sutherland (ARMCO)
FORDHAM, Graeme Leslie 1st Bexley North
FORREST, David Andrew 1st Bexley North
FORREST, Greg John 10th Canberra
FRAME, Malcolm 1st Muswellbrook
FRASER, Max 1st Inverell
FREW, Keith Robert 1st Portland
GALLAGHER, Micheal 1st Dee Why
GARRETT, Michael 1st Denistone
GERARD, John Gary 2nd East Maitland
GLANCE, Gordon Harold 1st Enfield
GLEADOW, John Robertson 1st Waverton (SCEGS)
GLENDENNING, Peter 3rd Maroubra
GLOVER, Daryl Keith 1st Harbord
GOODFELLOW, Leslie Gordon 1st Goulburn
GOODMAN-JONES, Arthur 1st Dulwich Hill (Dame Dixson’s Own)
GOTCH, Richard Frank 1st Oyster Bay
GRAHAM-TAYLOR, Michael Roscoe 1st Turramurra
GRANGER, John 4th Canberra
GREIG, Robert Wayne 1st Ashfield
GRIFFITHS, David 3rd/4th Kensington
GRIMES, Geoffrey 1st Moorebank
GRINDROD, Stephen Ray 1st Woy Woy
HALL, Martin Robert 1st Camden
HAMILTON, Ian Bruce 5th Hurstville
HARDING, Robert Leslie 1st Manilla
HARE, Denis Charles 1st Macksville
HARRIS, Gregory Lloyd 1st Bankstown
HAVILAND, Owen 1st Wollstonecraft/North Sydney
HAYES, James Albert 2nd Murwillumbah
HAZEL, John 1st Chester Hill
HEARN, Patrick John 1st Port Jackson
HEARPS, Denis Garrie 1st East Ryde
HERON, Geoffrey 1st Yagoona
HERRON, David 1st Beverly Hills
HILL, Robert 1st Bexley North
HILL, Ross 2nd Strathfield (Trinity Grammar)
HINKLEY, Paul Stuart 1st Turramurra
HINSHAW, Michael John William 1st Casino
HODGSON, John Oscar 1st Bankstown
HODGSON, Richard William 1st Bankstown
HONAN, Lyle William 1st Glen Innes
HORSINGTON, Robert Clive 1st Oatley Bay
HOUGH, Peter 1st Inverell
HOUGHTON, Colin Lance 5th Hurstville
HOWE, Graham Francis 14th Canberra
HUCKER, Anthony John 1st Woolooware
HUGHES, Ian Roland 1st Port Jackson
HUMPHREYS, John Henry 1st Mortdale
HUMPHRY, Roger 1st Ramsgate
HUNTER, William Maxwell 2nd Strathfield (Trinity Grammar)
HYNES, Jon 2nd Mosman
INGRAM, Geoffrey Gordon 1st Muswellbrook
INWOOD, Barry James 1st Ramsgate
IRVINE, Warwick Stewart 2nd Gladesville
JACKSON, Frank 1st Charlestown
JAMESON, Ian Walker 1st Oyster Bay
JEFFRIES, William James 1st Harbord
JENKINS, Colin 1st Parramatta
JENKINS, Ian Trevor 2nd Canterbury (St Paul’s)
JOHNSON, Dennis Anthony 1st Hurstville
JOHNSTON, Garrie James 3rd Mayfield
JONES, Douglas 1st Orange
JONES, Robert William 1st Granville
JOYCE, Daniel Joseph 1st Caringbah
KAY, Allan Gregory 1st Port Hunter
KAY, Dennis Oliver 1st Port Hunter
KEATING, Bradley 3rd Mayfield
KELL, Michael 2nd East Maitland
KEMP, Kenneth 1st East Ryde
KESTING, Clayton John 1st East Roseville
KETTLE, Lawrence James 1st Auburn
KIJURINA, Robert 2nd Panania
KING, Warrick John 1st Bexley North
KOSTER, Ronald 1st Longueville
LAING, Lewis 1st Auburn
LAING, Ross Mitchell 2nd Adamstown
LEE, Errol 1st Mullumbimby
LEECE, Robert Burgess 1st Roseville
LEHMAN, Glen Stuart 1st Kingsford
LEWIS, Geoffrey Eldon 1st Kingsford
LIMN, Donald Gordon 1st Katoomba
LOUGH, Kenneth Carlisle 2nd Mosman
LOVE, John Andrew 1st Burns Bay
LUCAS, Gordon James 1st Woolooware
MACDONALD, Angus 1st Denistone
MACK, Philip Charles Tomlinson 1st Waverton (SCEGS)
MACNAB, Donald Ian 1st Katoomba
MARQJARDT, Norman John 1st Manly Vale
MARSHALL, Warwick John 1st Greenacre
MARSLAND, Peter 2nd Lithgow
MARTIN, Brian Anthony 1st Gymea
MARTIN, Robin Henry Jeffery 1st Wollongong
MATHIESON, Raymond 1st North Auburn
MATTES, Neil Stanley 2nd/3rd Lindfield
MCANDREW, Donald Rodney 1st Charlestown
MCDIARMID, Barry John 1st Portland
MCDONALD, Stuart 1st Wakool
MCINNES, David Stewart 1st Port Jackson
MEIJER, Corrie 1st Narromine
MERVIN, Terrence Raymond 1st Wentworthville
MILLS, Malcolm 2nd East Maitland
MITCHELL, Brian 3rd/4th Kensington
MITCHELL, Douglas 1st Inverell
MITCHELL, Douglas James 1st Burns Bay
MONK, Richard 1st Highfields
MOODIE, Warren 3rd Bexley
MORONEY, Ray 4th Goulburn
MORTIMER, Ray 1st Narwee
MUGRIDGE, Leslie John 3rd Maroubra
MUNRO, Brian Edward 1st Kingsford
MYLES, David 1st Miranda
NAPPER, Russell James 5th Hurstville
NELSON, Norman Leonard 1st Greenacre
NEWMAN, Peter Richard 1st North Wollongong
NICKL, Robert 1st Leichhardt
NIMMO, Robert Ernest 1st Mayfield
O’HARA, Douglas Ross 1st Glen Innes
OSBORN, Dennis 1st West Maitland
OSBORN, Micheal 1st West Maitland
PALMER, David Phillip 1st Hunters Hill
PALMER, Dennis 1st Warrawong
PARISH, Richard 2nd Canterbury (St Paul’s)
PARKER, Allan Maxwell 3rd Mayfield
PARNELL, Ian 1st Blakehurst
PATON, Graham Charles Guildford
PEARSON, John Ronald 1st Oatley Bay
PETTIT, John 1st Longueville
PRESTON, Barry John 2nd Murwillumbah
PURSS, Maxwell 2nd Mortdale
RAWARD, Malcolm John 2nd Murwillumbah
REDGRAVE, Raymond Donald 1st Yagoona
REGAN, Rodney 1st Wallsend
REID, Thomas Nelson 1st Charlestown
RIATTI, Sylvio 1st Lalor Park
RICE, John 4th Goulburn
ROBINSON, Brian John 1st Auburn
ROSE, Arthur 1st Chester Hill
RULE, Warwick John 1st Parramatta
RYLANDS, Barrry Edwin 1st Penshurst
SAVAGE, Barry 1st Griffith
SCOTT, Bruce Wilton 1st North Wollongong
SELMES, Tony 2nd Mosman
SHAKESPEARE, Stephen William 1st Blakehurst
SHAW, Gregory Arthur 2nd Gladesville
SHEPHERD, Michael 1st Bexley North
SMITH, Graham Norman Harold 1st Caringbah
SMITH, Kenneth 2nd Sutherland (ARMCO)
SNELLING, Owen 3rd/4th Kensington
SOUTHALL, Keith 1st Campsie
SPRING, Alan Richard 1st Meadowbank
STEEL, Peter 1st Wallsend
STEPHENSON, William 1st Greenacre
STEVENS, Graeme 1st Lindfield
STEVENS, Gregory 1st Glen Innes
TATHAM, Stewart 1st Rockdale
TATTAM, Geoffrey 1st Keiraville
TAYLOR, Colin Peter 2nd Gosford
TAYLOR, John Thomas 1st Portland
TEASDALE, Michael Charles 1st Mt Pritchard
TEUDT, Tex Graeme 1st Punchbowl
THOMAS, James Cameron 1st Bexley North
THOMSON, Wayne Gilbert 2nd Gosford
TOLLIS, Stephen 1st Caringbah
TRENHOLME, Barry John 1st Thirroul
TURNER, Allan 4th Goulburn
VANACKER, Gerard 1st Warners Bay
VITLIN, Geoffrey Alexander 2nd Panania
WALTON, Bryan William 1st Thirroul
WARDEN, Philip 1st Bankstown
WATT, Alan David 6th Hamilton (Scottish)
WEBB, Jack Edward 1st Warrawong
WEINGOTT, Pierre 1st Hunters Hill
WEST, Geoffrey Niel 1st Bexley North
WHEELER, John Robert 1st Orange
WHITELAW, David 1st North Wollongong
WHITNEY, Robert George 1st Greenacre
WILBERFORCE, Willard James 1st Mt Pritchard
WILKINSON, Terence Leslie 1st Denistone
WILLETT, Bruce James 2nd East Maitland
WILLIAMS, John Cecil 1st Brookvale
WILLIAMS, John David 1st Beecroft
WILLIAMS, Robert John 1st Tenterfield
WILLIS, Trevor 4th Goulburn
WILSON, Douglas 2nd/3rd Lindfield
WILSON, Rodney Alan 1st Oak Flats
WILSON, Ronald 1st Merrylands
WITHERS, Robert 1st Oatley Bay
WOODS, David George 2nd Gosford
WULF, Peter Robert 1st Bexley North
WYNNE, Martin Spendley 1st Lane Cove
WYNNE, Robert Spendley 1st Lane Cove
YATES, Colin 1st Orange
ADAMS, Robert Alan 1st Earlwood
ALEXANDER, Ross 1st Lindfield
ALLEN, John James 1st Nowra
ANDREWS, Henry William 1st Croydon
ASHTON, Stuart William 2nd North Sydney (St Thomas)
ATKINSON, John Stanley 1st Mayfield
AUSTIN, Craig 1st Meadowbank
AYRE, Trevor George 1st North Wollongong
BARTLEY, Trevor Bain 1st Seven Hills
BATTAGLINI, Milton Edward 1st Walcha
BAYLEY, Dennis Edward 1st Casino
BECKER, Reginald Arthur 2nd Waverley
BERRY, Colin James 1st Uralla
BERRYMAN, John 1st Westmead
BERTHON, Douglas Lyon 1st Bankstown
BISHOP, David Arthur 1st Longueville
BLACKLEY, John Richard 1st Sutherland
BLAIN, Trevor Ian 1st South Grafton
BOUFFLER, Anthony Richard 1st Bathurst
BOURNE, David William 3rd Kempsey
BOURNE, William 1st Castlecrag
BOYD, Ian 1st Corrimal
BRADBURY, David 1st Kotara
BRADSHAW, Robert 1st Ashfield
BRETTLE, James 1st Lindfield
BROOKS, James 3rd/4th Kensington
BROWN, Geoffrey 1st Rockdale
BROWN, Ian Gilbertson 1st Earlwood
BULLIVANT, John Andrew 2nd Hurlstone Park
BURNS, David Edward 1st Lavender Bay
CAMERON, Malcolm Bede 2nd Mosman
CARPENTER, Kenneth Ross 1st West Epping
CARR, Grahme Edward 1st West Wyalong
CHANTLER, John David 1st Sefton
CHRISTIE, Rupert Anthony 2nd Wellington
CLELAND, Kevin 1st Denistone
CLIFTON, Robert 1st North Lidcombe
CLUNAS, Graham Clifford 1st North Wollongong
COFFEE, Frederick Edward 1st Trangie
CONDIE, Brendan Clifford 3rd Kempsey
CONNOR, Garry Wayne 3rd Kempsey
COULSON, Laurence Cyril 2nd Enfield
COWELL, Russell George 1st Oatley Bay
COX, Terrence William 1st Yagoona
CROOK, Roger Ronald 1st Padstow
CULLEN, John 1st Sefton
DALLAS, John 1st Merrylands
DANIEL, John 1st St Marys
DAVISON, Malcolm John 2nd North Sydney (St Thomas)
DENLEY, Harry 1st Moorebank
DICKINSON, Roger John 1st Alexandria
DIXON, Philip Bruce 1st Meadowbank
DOUGALL, John 1st Sefton
DUCKWORTH, John 3rd Randwick
DUROSE, Barry 1st Rockdale
DWYER, Ian Francis 1st Lavender Bay
EAVES, Michael George 2nd Armidale
EDDES, Phillip Sorrell 1st Narwee
ELDRIDGE, Christopher Darley 1st Chester Hill
ELLIS, David John 1st Ashfield
FAIRLEY, Paul Frederick 1st Liverpool
FAIRWEATHER, Robert 1st Greenacre
FARROWAY, Kevin Edgar 1st Punchbowl
FEGENT, David Gray 1st Longueville
FERRIER, Danial Thomas 1st Surry Hills
FIELD, David 1st Toukley
FLEW, John Raymond 1st St Ives
FLICK, Peter Andrew 1st Pymble
FORRESTAL, Garry Edward John 1st Wakool
FURNISS, Roger Walter 1st Westmead
GARNER, Bruce Harry 1st Narwee
GILLESPIE, James Nichol 1st Sylvania
GLOVER, Roger 1st Killara
GORDON, Robert John 1st Bangalow
GRAGG, Peter 1st Sefton
GRAY, Rodney 1st Corrimal
GREEN, Gary Patrick 1st Punchbowl
GREENBANK, Edward Forsyth 1st Yagoona
GREIG, John Colin 1st Scone
GUY, Keith Ross 1st Denistone
HALE, Clifford Ralph 1st Padstow
HALL, Donald Norman Blake 2nd Longueville
HALLAM, Jeffrey John 1st Narwee
HALLETT, Roger Beresford 1st Sylvania
HANSELL, Philip James 1st Yagoona
HARLER, Robert James 1st North Bondi
HARPER, Graham Ronald 1st Scone
HARPLEY, Peter Laurence 3rd Burwood
HARRIS, Donald Alfred 1st Edgecliff
HARVEY, Dennis 1st Kotara
HAYES, Edward Jack 1st Gateshead
HENLEY, John William 2nd Panania
HERRING, Owen Leslie 1st Bankstown
HOLLOWAY, Robert Eric 1st Narwee
HOLM, Neil 1st Kenthurst
HOPE, Geoffrey Scotford 10th Canberra
HOUGHTON, Roger 1st North Wollongong
HOWES, Jefferey 1st Lavender Bay
HUGHES, David 2nd Cammeray
IRELAND, Anthony 2nd Kogarah
IVISON, Walter 1st Caringbah
KERCHER, Paul 1st Bexley North
KEWLEY, Geoffrey Douglas 1st Roseville
KING, Graeme Allan 1st Bexley North
KRUGER, Neville Laird 15th Canberra
LAND, Ian 1st East Roseville
LARKIN, David Nicholas 1st East Roseville
LE CLAIRE, Roger Anthony 1st Caringbah
LEHRLE, Richard George 1st Lavender Bay
LEWTHWAITE, Robert 1st Mortdale
LITTLE, Andrew William 1st Lindfield
LITTLE, Murray 1st Alexandria
LOCKWOOD, Barry Allan Kahibah
MACPHAIL, John 1st Hunters Hill
MARTIN, Francis John 1st Campsie
MCADAM, Roger Graham 1st Bankstown
MCCANN, Ronald William 1st Temora
MCCORMACK, Robert William Stuart 6th Hamilton (Scottish)
MCCULLUM, Ian Clyde 2nd Lakemba
MCKEOWN, Willian Kenneth 1st Narwee
MCPHERSON, James Stephen 1st Narwee
MEDBURY, Richard John 2nd Dulwich Hill
MEEK, Barry Kevin 1st Dubbo
MESSENGER, Alan James 1st Rose Bay
MEWBURN, Gary Richard 1st Penshurst
MITCHELL, Thomas Leslie 1st Narwee
MONK, Geoffrey John 1st Bowraville
MOORE, Terry 3rd Kempsey
MORGAN, Christopher Lawrence 1st Kotara
MORGAN, Geoffrey Ogilvy 5th Mosman
MOSS, Kenneth John 2nd Adamstown
MULDOON, Alan Clifford 3rd Kempsey
MULLIS, Brian Peter 2nd Lithgow
MYERS, Leslie Dennis 1st Wakool
NELSON, David Andrew 3rd Bexley
NEWBOLD, Ernest George 2nd Enfield
NEWEY, Trevor 3rd Kempsey
NEWMAN, Paul 1st Scone
OAKMAN, Gregory John 4th Wagga Wagga
OATS, Russell Kevin 2nd Fairfield
PALLIN, Robert Barri 2nd/3rd Lindfield
PARKER, David Cameron 1st Epping
PARKINSON, David Henry 3rd Taree
PATERSON, Alan David 1st Milsons Point/Cammeray
PATTERSON, Douglas John 1st Brookvale
PATTON, Ronald William 1st Wollstonecraft/North Sydney
PAWLEY, Duncan Medway 1st Narwee
PEARSON, Ian Gregory 1st Balgowlah
PEPLOE, Charles Richard 1st Lansvale
PERRY, Robert William 1st Oak Flats
PICKARD, John 1st West Epping
PINNOCK, John 1st Meadowbank
PLUMMER, Clive Edward 1st Gymea
PORTER, Colin 1st Auburn
POSITTI, James 1st Corrimal
PRENTICE, Thomas 1st Warrawong
PRIOR, John Kenneth 1st West Epping
PURCELL, Raymond John 1st Scone
RANDELL, Maurice Gordon 1st Croydon Park
READ, Bill 3rd Mosman Bay
RIPPON, James Henry Kahibah
ROBERTS, Brian Charles 1st Parramatta
ROBLEY, Denis 1st Toukley
SABIDUSSI, John Robert 1st Bowral
SAYER, Terry 2nd Haberfield
SEARLE, David George 1st Lismore
SEDGER, Gordon 1st Kenthurst
SEE, William Edward 2nd Gosford
SHARPE, Brian Wilfred 1st Yarralumla
SHERIDAN, John 6th Hamilton (Scottish)
SHUNG, Geoffrey Norman 1st Narrandera
SINGLETON, John Cecil 1st Kahibah
SMITH, David Barton 1st Bathurst
SMITH, David John 1st Dapto
SMITH, Richard Harold 1st East Roseville
SPEERS, Peter John 1st Hunters Hill
STRAKER, Graham Leslie 1st Hurstville
STRICKLAND, Raymond 1st South Grafton
SUTHERLAND, John 3rd Mosman Bay
SUTTOR, Kevin William 1st Hurstville
TAYLOR, Michael 1st Carlingford
TAYLOR, William 1st South Lismore
TELFER, James Archibald 5th Mosman
TEMBY, Neil William 1st Bexley North
THOMPSON, Peter Robert 2nd Dulwich Hill
TOD, Malcolm Adrian 3rd Bexley
TOOLIN, Ross Edward 1st Brookvale
TRIMMER, Peter 6th Hamilton (Scottish)
TRINDER, Brian 1st Peakhurst
WAKELING, Robert 1st Sefton
WALKER, Warren James 1st Bondi
WALSH, Glen 1st Rockdale
WATLING, Barry Milton 1st Gymea
WEAVER, John 1st Campsie
WEBB, Alan James 1st Enfield
WEBB, Ronald 1st Corrimal
WEST, Christopher John 2nd Eastwood
WEST, Graham Colin 1st Bexley North
WHITE, James Francis 1st Penshurst
WILBERS, Allan Andrew 1st Penshurst
WILLIAMS, Bruce Seymour 2nd Narrabeen
WILLIAMS, Raymond Alfred 1st Liverpool
WILLIAMS, Thomas 1st Rockdale
WILSON, Anthony John 2nd Kogarah
WILSON, Brian 2nd Waverley
WILSON, Phillip Hayden 1st Edgecliff
WOOD, Alan Gregory 3rd Kempsey
WRAY, Kenneth McKenzie 2nd Armidale
WYBORN, Ross 1st Mortdale
YEO, Patrick 1st Trangie
YOUNG, Leslie Robert 1st Earlwood
ABBOTT, Robert 1st Bankstown
ADAMS, John Christopher 1st Balgownie
ADAMSON, Graham 2nd Mascot
ALFRED, Douglas 1st Sutherland
ANDREWS, Graham Harold 1st Granville
ANGEL, Robert 1st Carlingford
ARCHER, Laurie 1st Campbelltown
BAKER, Ian 1st Greenacre
BAKER, Roderick Mark 1st Bowral
BALFOUR, Warren John 1st West Epping
BAYLISS, Rodney 1st Bankstown
BEECROFT, Donal 1st Penshurst
BLAIR, Anthony Stennet 2nd Dulwich Hill
BLATCH, Warren 1st Parkes
BLOOM, Maurice 1st Caringbah
BOGG, Owen 1st Merrylands
BOND, Gary 1st Auburn
BOWIE, Roger Gordon 3rd Maroubra
BRADY, Ross Thomas 4th Ramsgate
BRAIN, Robert Roy 1st Granville
BROWN, George Edward James 2nd Berala
BROWN, Warwick Harvey 2nd Harbord (St Mark’s)
BUJACK, Paul 1st Mt Pritchard
BUNYAN, Peter Ronald 1st Hornsby
CALLAN, John 1st Killara
CAMERON, Alan Vincent 10th Canberra
CAMPBELL, Malcolm 1st Gunnedah
CANDY, Neville Edward 1st Enfield
CANNON, David Marrick 1st Miranda
CARLIN, Raymond 1st Balmain
CHAPMAN, Kenneth James 1st Enfield
CHETTLE, Frederick 1st Liverpool
COATES, John 1st Bowral
COLBY, Michael Francis 3rd Wollongong
COOK, Bernard James 2nd Bellevue Hill (Holy Cross)
COOK, Lawrence William 2nd Lavender Bay
COOPER, Rex Alfred 1st Lambton
CRAZE, Derek Bruce 1st Bowral
CRIBB, Terrance 1st Padstow
DALTON, Robert James 1st Dubbo
DAVIES, Raymond Garth 1st Wollongong
DE PLATER, John Marcus 1st Canberra
DEAN, Bruce Raymond 1st Caringbah
DICKINSON, Terry 1st Alexandria
DIXON, Alan Edward 1st Meadowbank
DODD, Peter James 1st Leichhardt
DOOREY, Barry John 1st Earlwood
DRAKE, Ian Bruce 1st Ashfield
DRAPER, Geoffrey Mervyn 2nd Kingsgrove
DREISE, Howard Linden 2nd Haberfield
DUNCAN, Geoffrey Kenneth 1st Randwick
DUNN, David Harold 1st Kellyville
DURANT, John Roy 1st Bellevue Hill
EASTON, Roger 1st Dulwich Hill (Dame Dixson’s Own)
EDE, Graham 1st Rockdale
EDWARDS, Frederick 1st Hurstville
EVERETT, William George 1st Sailors Bay
FAIRBAIRN, John Arthur 1st Rockdale
FENTON, Christopher 1st Balmain
FERGUSON, Raymond Gordon 4th Waverley (31st Catholic)
FIDDICK, Barry 1st Kogarah Bay
FITZPATRICK, Kenneth Raymond 1st Leichhardt
FLANNERY, Peter 2nd Lavender Bay
FLETCHER, John William 1st Mt Pritchard
FOX, Peter Norman 2nd Enfield
FRASER, Geoffrey John 4th Strathfield
FURNARI, David 1st Kellyville
GARDEM, Graham John 1st Sylvania
GARDEM, Robert 1st Sylvania
GARLAND, Victor 1st Tamworth
GATES, Arthur David 1st Penshurst
GEORGE, Allan 2nd Cessnock
GIBBS, Mark Geoffrey 3rd Strathfield (St Anne’s)
GILFILLAN, Malcolm Ashley 1st Waverton (SCEGS)
GODDEN, Donald 3rd Bathurst (All Saints Cathedral)
GORDON, Roy Lewis 2nd Mascot
HALL, Lloyd 1st Merrylands
HAMILTON, Max 1st Penshurst
HANKS, John 1st Gosford
HARLOR, Vincent 1st Greenacre
HARRIS, Neil 1st Bathurst
HARRISON, Kenneth Allan 1st Ashfield
HARVEY, Max Guy 1st North Wollongong
HATFIELD, Stanley Bruce 1st Granville
HAWKINS, Arthur Henry 1st Rockdale
HAWKINS, Neil 2nd/3rd Lindfield
HAYTON, Gary John 1st East Hills
HELDON, Dennis Lyn 1st Penshurst
HEXTELL, Kenneth 1st Lake Heights
HICKS, Lewis Arnold 1st Surry Hills
HILL, Robin John 1st Moree
HILL, William 1st Mt Pritchard
HODGKINSON, Hugh Rudyard 1st Waverton (SCEGS)
HOFFMAN, Kevin John 2nd Kingsgrove
HOLLEY, Keith Frederick 1st Auburn
HOLMES, Benjamin Roland Glennie 1st Port Jackson
HOLMES, Richard Peter Glennie 1st Port Jackson
HONEYMAN, Douglas 1st Highfields
HOPKINS, Wayne 1st Greenacre
HORNE, Kenneth 1st Merrylands
HORTH, Ralph Peter 1st Punchbowl
HUGHES, John Richard 1st Lambton
HUMPHREY, Barry 1st Carlingford
HUNT, Raymond 1st Kellyville
HUNT, Richard 1st Balmain
INMAN, Lindsay John 2nd Bellevue Hill (Holy Cross)
ISAACS, Philip 1st Sailors Bay
IVISON, Rodney 1st Caringbah
JACKSON, Arthur 1st Wattawa Heights
JACKSON, Christopher 3rd Canberra
JARMAN, Anthony Robin 2nd Narrabeen
JOHNSON, Raymond 1st Avalon
JOHNSTON, Ronald David 4th Wagga Wagga
JONES, Ian David 1st Bexley North
KAY, Norman John 4th Waverley (31st Catholic)
KELLY, Graham Keith 1st South Grafton
KENNEDY, Alexander John 1st Wiley Park
KEOGH, John Harold Howard Simon 2nd Coogee
KIMBLE, Harry 1st Lindfield
KING, David George Robert 1st Bowral
KING, Graham 1st Hurstville
LAPWORTH, John Williams 1st West Epping
LE PLASTRIER, Barry John 1st Sylvania
LIDDLE, Bryan 1st Greenacre
LINFOOT, Robert Ernest 2nd Enfield
LINKLATER, Colin 1st Miranda
LIPSON, Anthony 1st Edgecliff
LONNON, Allan Richard 1st Balmain
MACAULAY, Peter Neil 1st Randwick
MAGGS, Leslie 1st Tamworth
MANWARING, Stuart Vincent 1st Cootamundra
MAY, Bruce John 2nd Clovelly
MAY, Stewart Charles 1st Kotara
MAZE, Wilson Robert 1st East Roseville
MCCORMACK, Neal 1st Mayfield
MCCOTTER, Leslie Thomas 1st Carlton
MCDONALD, Brian John 1st Earlwood
MCFADDEN, Michael Paul 2nd Haberfield
MCINTOSH, Bruce Alan 1st South Grafton
MCKINNEY, Bruce 1st Cronulla
MCWILLIAMS, Barry 1st Lithgow
MELLIER, Dennis Charles 1st Kogarah Bay
MERCER, Warwick 1st Campbelltown
MILLER, Keith 2nd Eastwood
MINTON, Robert Charles 5th Mosman
MIROW, Den 1st Gunnedah
MIROW, Greg 1st Gunnedah
MITCHELL, Thomas Leonard 2nd Lavender Bay
MONTGOMERY, Robert Bruce 1st Edgecliff
MOOK, Sonny Virgil 1st Highfields
MORGAN, Allen Reginald 1st St Ives
MURRAY, David Robin 2nd Clovelly
NAPPER, Kevin 1st Penshurst
NICKL, Peter 1st Leichhardt
NOLAN, Victor Stephen 1st Surry Hills
OKE, Robin Eric 1st Yagoona
OLSEN, Ian Sinclair 1st Meadowbank
PEARSE, Mark 1st Penshurst
PEARSON, Alan Thomas 4th Canberra
PENROSE, Robert Frederick 1st Grenfell
PETERSON, Roger James 4th Canberra
PETERSONS, Indulis 1st Canberra
PHILLIS, Kenneth James 1st Waverton (SCEGS)
PICKARD, Peter 1st West Epping
PICKERING, Lloyd Albert 1st Randwick
POLLITT, James Byrne 1st St Ives
POWER, Terry 2nd Haberfield
PRESTON, Robert 1st Hurstville
PRESTON, William James 1st Mt Pritchard
PRIOR, Ian Herbert 1st Wallsend
PRITCHETT, Ian 1st Bankstown
PULVER, Robert John 4th Wagga Wagga
RANDALL, Jeffery 3rd Bathurst (All Saints Cathedral)
RICHARDS, David John 3rd Canberra
RICHARDS, Dennis 3rd Canberra
RICHARDS, Graham Alfred 1st Ashfield
RICHARDS, Michael John 1st Earlwood
RICHARDS, Trevor James 1st Cootamundra
RICHARDSON, Bruce Ian 3rd Maroubra
RILEY, Henry Ramsden 1st Petersham
ROACH, Dennis 1st Granville
ROSTRAN, Vaughan 2nd Haberfield
RYAN, Kenneth James 1st Glebe
SCHOFIELD, Warwick Hutton 3rd Wahroonga (St John’s Own)
SCREEN, James Henry 1st Sylvania
SHARP, Malcolm Hedley 1st Cootamundra
SILLENCE, David Owen 2nd Enfield
SIMMS, Philip Edward 2nd Clovelly
SIMPSON, Leslie 1st Leichhardt
SMIT, Jan Patrick 1st Mt Pritchard
SMITH, David Clive 1st Enfield
SMITH, Kenneth Ross 1st Auburn
SMITH, Thomas Richard 1st Auburn
SPEARS, Geoffrey 1st Merrylands
SPINKS, Robert Stanley 1st Camden
ST VINCENT WELCH, John 1st Waverton (SCEGS)
STANLEY, Peter 1st Fernhill
STEDMAN, Russell 1st Highfields
STENSON, Peter Joseph 1st Caringbah
STEPHENSON, Robert 1st Greenacre
STINSON, William 2nd Lavender Bay
SUTTON, Robert 2nd Eastwood
SWINDEN, Peter Robert 1st Meadowbank
TAYLOR, Donald Bryson 1st East Roseville
TEUDT, Frederick Keith Evan 1st Punchbowl
THIRD, Graham John 1st Granville
THOMPSON, Robert Charles 2nd Mosman
THOMSON, Robert Bruce 1st Dubbo
THOMSPON, Eric Wayne 1st Wallsend
THORNE, Ross Thomas 1st Parkes
TINDALE, William Wallace Lones
TOTTERDELL, Douglas James 1st Denistone
TROUNCE, William Terrey 1st Waverton (SCEGS)
TURNER, Alan John 2nd Sutherland (ARMCO)
VARLEY, Richard Edward 1st Camden
WAGLAND, Reg 1st Leichhardt
WEBB, Martin 1st Turramurra
WEBB, Peter 1st Highfields
WELLS, John Richard 1st West Wyalong
WENDT, Richard John 2nd Clovelly
WEST, Colin 1st Campbelltown
WHITE, Philip Densham 3rd Wahroonga (St John’s Own)
WHITTET, John Geoffrey 4th Waverley (31st Catholic)
WICKS, Peter Alan 4th Waverley (31st Catholic)
WILFORD, Dermot 1st Mt Pritchard
WILLIAMS, Brian Lawrence 1st Arncliffe
WILLIS, Jeffrey 1st West Epping
WINFIELD, Warwick Laurence 2nd Sutherland (ARMCO)
WINTER, Garry Edward 1st West Epping
WINTER, James Clement 2nd Enfield
WISEMAN, John Stavert 2nd Mosman
WOOD, Paul Athelstan 1st Waverton (SCEGS)
YABSLEY, Roger Charles 1st Wattawa Heights
YENDLE, Alexander Douglas 1st Lavender Bay
YOUNG, Russell Alexander 1st Earlwood
ALEXANDER, Allan Francis 2nd Mosman
ARJUNA, S 1st Petersham
BOXSELL, Alan Edward 1st Gerringong
BRASEN, Alan James 1st Woolgoolga
BRIEN, Kenneth Claude Lones
BRIEN, Raymond Neville Lones
BROWNING, Graham Leslie 1st Moree
CASHMAN, Raymond 1st Ryde
CLAYTON, John 2nd Roseville
COWAN, Ian Francis 1st Earlwood
CURLL, Robert Anthony 1st Yass
DAVID, Paul Richard 7th Bathurst(Scots School)
DONOHOE, Terence 2nd Ashfield (Catholic)
EVANS, Keith Edward 4th Ramsgate
EVERALL, David Clyde 1st Portland
FAULKNER, John Henry 1st Moree
FETHERSTON, John Michael 4th Canberra
FORD, Vincent John 1st Ulmarra
GARDINER, Peter Edward 1st Penrith
GIBBONS, John Christopher 1st Ryde
GILES, Peter 1st Denistone
GILLAN, Robert Edward 1st Penshurst
GLASSON, George Edward 1st Earlwood
GLOVER, Kieth 1st Raymond Terrace
GRIFFITHS, Paul Atherton 3rd/4th Kensington
GRIMWOOD, Paul Rayment 1st Denistone
GWALTER, John 4th Strathfield
HANCOCK, William Henry 1st Carlingford
HAY, John Kennedy 2nd Ashfield (Catholic)
HOLLAND, Malcolm Richard 1st Bonalbo
HUNGERFORD, Geoffrey Blaxland 2nd/3rd Lindfield
ILES, Ronald 1st Cremorne
JACKSON, Warwick Ian 1st Leichhardt
JAMES, David Louis 6th Canberra
KIRWIN, Frank John 1st Sefton
KNOWLES, Warren 1st Albury
LAMBERT, Barry 1st Carlingford
LIPPEY, Anthony Gerald 4th Strathfield
MACOUSTRA, Barry 1st Beverly Hills
MCLAUCHLAN, Keith William 1st Woolgoolga
MEDENIS, Peteris Artis 1st Gerringong
MOLONEY, Warwick 3rd Bathurst (All Saints Cathedral)
MURRAY, David 1st Highfields
MURRAY, Graham 1st Albury
MURRAY, Raymond 1st Albury
NIXON, Trevor Ronald 1st Gerringong
OATES, Kim Ronald 1st Padstow
O’NEILL, Brian 2nd Ashfield (Catholic)
PAGET, William 1st Leichhardt
PARKINSON, Geoffrey William 1st Campsie
PRITCHARD, Geoffrey 1st Bass Hill
ROBERTS, Ronald Lindsay 1st Port Macquarie
SCOULLER, Robert 1st Kingsford
SELDON, Robert 2nd Enfield
SEMPLE, John 1st Highfields
SHORTHOUSE, Peter 1st Highfields
SHUTE, Graham Henry 1st Vaucluse
SMITH, Alan Phillip 1st Moree
SMITH, Raymond John 1st Moree
STEVENS, Gary Reginald 1st Camden
WADE, Charles Howard 1st Belmore
WALKER, Robert 2nd Gladesville
WARMOLL, Robert Francis 1st Belmore
WATSON, Kenneth William 1st Camden
WEBB, John 1st Highfields
WHITE, Brian John 1st Ryde
WHITEHOUSE, Ian Royston 1st Croydon Park
WORMALD, Darrell 1st Carlingford
AGGETT, Keith 1st Earlwood
ANDERSON, Robert Neil 2nd Enfield
ARCHER, James Edward 1st Speers Point
AYLING, Robert 1st Croydon Park
BAKER, John Parnell Henry 2nd Enfield
BATTY, Edward Malcolm 1st Campbelltown
BAYLEY, Ian Richard 1st Casino
BENNETT, Robert Charles 1st Ashfield
BISHOP, William Thomas 1st Wallsend
BLACK, John David 2nd North Sydney (St Thomas)
BLAIN, Kevin John 1st South Grafton
BOATH, Kenneth David McDonald 1st Ashbury
BOULTON, Edward Martin 2nd Harbord (St Mark’s)
BOWMAN, Richard Arthur 2nd Waverley
BRAY, Anthony David 3rd Strathfield (St Anne’s)
BRUDERLIN, Paul David 1st Gosford
BUTLER, Arthur William 2nd Gladesville
CARROLL, Peter John 1st St Marys
CASTLE, Brian Grant 1st Bexley
CLANCY, Robert Llewellyn 2nd Chatswood
CLIFF, Trevor 1st Leichhardt
COLLING, Alan John 1st Denistone
COOK, Gregory 1st Gwynneville
CORNFORD, Stanley Fraser 2nd Panania
CRAIG, Leslie Keith 1st Bowenfels
CRANNY, Lesley 1st Sefton
CROW, Tom William 1st East Roseville
DASH, David MacDonald 3rd Strathfield (St Anne’s)
DAVID, John Ferris 1st Port Jackson
DAVIES, Ross Sydney 1st Wallsend
DAVIS, Raymond Athol 1st Gerringong
DAWSON, Ronald Leslie 1st Punchbowl
DERRINGTON, Robert 1st Bulli
DONAGHEY, Richard Hallam 5th Chatswood
DONAGHEY, Stephen Donald 1st Leichhardt
DRYBURGH, William Alexander 1st Pymble
EDWARDS, Lindsay 1st Yagoona
ELLYATT, Grahame Seymour 1st Merewether
EVERS, Kenneth Neil 3rd/4th Kensington
EVERS, Richard 3rd Maroubra
FLOOD, Lawrence Albert 1st Greenacre
FRAPPELL, Neville Stafford 2nd Enfield
FRENCH, Lionel 1st Sefton
FURNISS, Keith Raymond 1st Concord West
GENGE, John Stanley 1st Enfield
GILROY, Alan Roy 4th Wollongong
GOSSCHALK, Terry 1st Wallsend
GOWING, Robert Boyd 1st Maroubra
GRAHAM, John Hailstone 1st Boronia
GRAY, Denis Stewart 1st Concord West
GWALTER, Peter 4th Strathfield
HABERFIELD, Lawrence 1st Albury
HAIGH, Ian 1st Enfield
HANKS, Barry Allister 1st Gosford
HARMON, Walter Percy 2nd Coogee
HARVEY, Ian James 1st Clovelly
HASSAN, Warwick 1st Newport
HAYES, Ian Hamilton 1st Merewether
HEWLETT, Michael Hassard 1st Nowra
HICKS, Michael 1st Denistone
HIGGINS, Murray John 2nd Kingsgrove
HINDMARSH, Michael 1st Gerringong
HINE, Robert John 1st Bexley North
HOLDER, Ian Robert 3rd Coogee (St Nicolas)
HOWE, Gordon Christopher 1st Clifton Gardens
HUNTER, Ian Merton 1st Granville
ILETT, Michael 1st Wallsend
INNES, Robert William 1st North Wollongong
JAMIESON, Richard Anthony 2nd Berala
JONES, David Frederick 1st South Coogee
JORDAN, Allan Frederick Charles 1st Albury
JUMP, Alan William 1st North Ryde
KANE, Ronald John 1st Coffs Harbour
KENNEDY, Geoffrey John 5th Chatswood
LAMB, Peter Robert 1st Port Jackson
LEHMAN, Ross 1st Kingsford
LOWE, David 1st Bangalow
LOWE, Warren Spencer 1st Sefton
MACIVER, Donald Duncan 4th Strathfield
MARSHALL, Brian Andrew 1st Merrylands
MASTERS, Wayne James 1st Yagoona
MCDONALD, Stephen James 1st Bankstown
METZNER, Horst 1st Sefton
MILLER, Grant Whelan 1st Wollongong
MILLER, Neil Alexander 1st Gerringong
MONAHAN, John Allan 2nd Dulwich Hill
MOORE, Geoffrey Lindsay 4th Canberra
MOORE, Rory Richard 1st South Grafton
MORTENSEN, Terrence Richard 1st Clovelly
MOULDS, Maxwell Sydney 1st Greenwich
NASH, Edwin Joseph 4th Ramsgate
NIXON, Brendan James 1st Gerringong
PEAKE, George Leonard 1st Granville
PEARCE, Neville Ernest Drummoyne
PEART, Trevor James 1st Casino
PIKE, Jerry Philip 2nd Gladesville
RAMSDEN, Philip Wynn 2nd Mosman
RANDALL, Robert 2nd Lidcombe (St Stephens)
REID, Geoffrey 1st Beverly Hills
RIEKIE, Kenneth Raymond 1st Ashbury
ROBINSON, Ian 1st Denistone
ROE, Colin Lewis 1st Campbelltown
ROSE, John 1st Sefton
ROSE, Peter Charles 1st St Peters
ROUSELL, Maurice Roy 2nd Gladesville
RYAN, William 1st Sefton
SANDERS, Noel 1st Wallsend
SAVAGE, John Henry 1st Concord
SHAW, Robert 1st Wallsend
SILLING, Peter John 1st Dubbo
SIMPSON, John 1st Denistone
SIMPSON, Paul 4th Ramsgate
SIMPSON, Ross Lumsden 1st Greenacre
SLIGAR, Dennis Neil 1st Double Bay
SLOCOMBE, Samuel 1st Greenwich
SMITH, Graham 1st Gwynneville
SMITH, Reginald James 3rd Coogee (St Nicolas)
SNEESBY, Bruce 1st Sefton
SPEARS, Barry Ross 1st Merrylands
STEPHENSON, Ian 1st Gwynneville
STEPHENSON, James 1st Goulburn
STORZ, Hanns-Reiner 1st Beverly Hills
SUTTON, John Robert 2nd Kensington(1st Catholic)
TAYLOR, Raymond 1st Westmead
THOMPSON, Graeme Herbert 1st West Epping
TILBURY, Ian Ernest 1st Yagoona
TINDALE, Michael Barry 1st North Wollongong
TRIM, Tony Warne 1st Inverell
TROTTER, George Edward 1st Ashfield
TURNER, Ray 2nd Lidcombe (St Stephens)
VAHRENKAMP, Peter John 1st Concord West
VAN GINKEL, Tonnie 1st Albury
VERMAN, Malcolm Harvey 1st Bankstown
VERNON, Fred Andrew 1st Wallsend
WALKER, Trevor John 1st Sylvania
WALTER, Mervyn 1st Sefton
WALTON, Geoffrey John 3rd Canberra
WARNE, Warren Henry 1st Byron Bay
WASTIE, David 1st Sutherland
WATT, James 2nd Lidcombe (St Stephens)
WENDT, John 1st Denistone
WHITE, Floyd 1st Tumut
WHITEHOUSE, Donald Geoffrey 1st Croydon Park
WHITTEN, Tony 1st Lindfield
WILBY, Ian Ross 1st South Coogee
WILKINS, Warren Frederick 4th Ramsgate
WILKINSON, Donald James 1st Bankstown
WILLIAMSON, Robert 2nd Waverley
WISEMAN, Graham 1st Wollongong
WOOD, Peter 2nd Lidcombe (St Stephens)
WOOD, Ronald 1st Earlwood
WOODCOCK, Eric Douglas 1st Kogarah Bay
WOODGATE, Paul Leslie 1st Greenacre
WULF, Graham Leslie 2nd Kingsgrove
YABSLEY, David John 1st Wattawa Heights
ADAMS, Ross Charles Herbert 1st Burns Bay
ALLEN, Latimer Richard 1st Hurstville Grove
ASPIN, Trevor 1st Miranda
ASTON, Alan Ronald 1st St Ives
AVELING, Harry George 2nd Gladesville
BALES, Kerry Neil 1st Petersham
BALL, Geoffrey James 4th Ramsgate
BARKER, Brian 2nd Summer Hill
BARKER, Edmund 1st Windang
BARNETT, Robert Bruce 2nd Dulwich Hill
BEATTIE, Brian Barr 1st Longueville
BELL, Ian 2nd Lidcombe (St Stephens)
BERMAN, Trevor James 1st Hamilton
BLAIR, David Graham 2nd Dulwich Hill
BLOOMFIELD, Roy Walter Lones
BOGG, Ian Stanley 1st Merrylands
BOLER, Jeffrey John 2nd Sutherland (ARMCO)
BOLTON, Bruce 1st Carlingford
BOND, Bruce Geoffrey 1st Boronia
BOOTH, John Richard 1st Roseville
BOXALL, Ian 2nd Miranda (Congregational)
BRIEN, John 1st Concord
BROWN, Keith William 1st Boronia
BUCHAN, James 1st Sutherland
CABLE, John 1st Windang
CANT, Richard Neil 4th Bathurst
CARNABY, Russell Henry 2nd Panania
CARR, Barry Edward 1st Tempe
CARROLL, William 2nd Gladesville
CHALMERS, Alan Douglas 1st Longueville
CHALONER, Bernard 1st Parramatta
CHAPMAN, Bruce Raymond 1st Enfield
CLARK, Barry 2nd Eastwood
CLARK, Neil Hedley 1st Penshurst
COATES, Jarvis 1st St Ives
CONDON, Ian Douglas 1st Canberra
COOKSEY, Peter Joseph 2nd Dulwich Hill
CORDUKES, Peter 2nd Eastwood
COUPLAND, Colin Gregory 1st Burns Bay
COWDREY, Norman 3rd Maroubra
COWDROY, Peter James 2nd/3rd Lindfield
CRANE, James Frederick 2nd Gladesville
CRAWFORD, Robert 1st Cootamundra
CREIGHTON, Peter Douglas 4th Ramsgate
CUNNINGHAM, George 1st Sefton
DAVIES, Robert Charles George 1st Lavender Bay
DAVIS, Geoffrey James 1st Moree
DELOFSKI, John Paul 1st Leichhardt
DONALD, Kevin 1st Unanderra
DOUGLASS, Kenneth 2nd Wollstonecraft
DOVER, Garry Frank 1st Mortdale
DUFFY, Ian 4th Wollongong
DUNN, Eric James 1st Granville
EDGAR, Robert Ian 1st Burns Bay
EDMONDS, Phillip Konbury 1st Concord
ELLIOTT, Edward 1st Concord
EPSTEIN, John Benjamin 1st Double Bay
EVERS, Allan 3rd Bathurst (All Saints Cathedral)
FAIRFAX, Roger Neville 1st Peakhurst
FELL, Christopher J D 1st Stockton
FELSCH, Lawrence Richard 1st Hamilton
FENDER, Roland 3rd Lismore
FENTON, Ian Ross 1st Inverell
FERRIER, Spencer Lyons 2nd North Sydney (St Thomas)
FLEMING, William 2nd Wollstonecraft
FORREST, Gary Clifton 1st Lavender Bay
FRASER, Ian Edward 1st Waverton (SCEGS)
GRAINGER, Barry Lowes 1st Unanderra
GREEN, Mervyn 1st North Auburn
GRIFFITHS, Brian Vernon 1st Padstow
HALLETT, Graham Richard 1st Sylvania
HANDEL, Phillip 1st Windang
HARKNESS, Edward 1st Peakhurst
HARRINGTON, Richard 1st Carlingford
HARRIS, Geoffrey Charles 1st Longueville
HARRIS, Kelvin 1st Stockton
HARTLEY, Robert Burrowes 1st Vaucluse
HEATH, Nicholas 1st Waverton (SCEGS)
HINCHCLIFFE, Dennis George 1st Merewether
HODGE, Peter 1st Ashbury
HODGSON, Gregory 1st Ashbury
HOLLAND, Desmond William 1st Rockdale
HOLLAND, Kevin 2nd Lidcombe (St Stephens)
HOOLE, Bruce John 4th Goulburn
HOPKINS, George Wallace 1st Hunters Hill
HOURIGAN, Terry William 1st Canberra
HUGHES, Allan John 1st Peakhurst
JAGO, Barry 2nd Lidcombe (St Stephens)
JOHNS, Charles Merrick 4th Barrier
JOYCE, Peter Thomas 1st Concord West
KAY, Robert James 1st Miranda
KELLY, Oswald Mervyn 3rd Marrickville
KENNEDY, George 2nd Dulwich Hill
KENNEDY, Robert John 1st Penshurst
KENYON, Robert Sidney 2nd Mascot
KIRKWOOD, Brian Warren 1st Coniston
KIRKWOOD, Nicholas 2nd Miranda (Congregational)
LANGFORD, John Charles 1st Gosford
LE CORNU, James Kenneth 1st Hurstville
LEAHY, James 1st Petersham
LEECE, David Ronald 1st Roseville
LOITERTON, John Barrie 1st Cootamundra
MARKS, Robert 3rd Bathurst (All Saints Cathedral)
MARTIN, David Neville 2nd North Sydney (St Thomas)
MASON, Edwin 1st Petersham
MAXWELL, Donald 1st Albury
MCARTHUR, Donald Alexander 1st Longueville
MCKENZIE, Donald Kenneth 1st Concord
MONK, Ian Malcolm 1st Ashbury
MOON, Barry Anthony 2nd Summer Hill
MULLEN, David Ross 1st Waverton (